Krople odchudzające B-01 czy Herbapol Nasze doświadczenia ze stosowaniem specyfiku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-01, 22:48   #1
agulamaciula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 42

krople B-01 ......kto wie co na ich temat??


witam..zamierzam kupić te kropelki.....Czy ktos je stosowal? Czy sa skuteczne? a jak z efektami ubocznymi? czekam na szczere odpowiedzi eheh pozdrawiam...
agulamaciula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 09:38   #2
Rondelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: krople B-01 ......kto wie co na ich temat??

Witaj, akurat szukam informacji o tych kroplach, bo bliska mi osoba chce je kupić.
Na innym forum znalazłam 3 opinie, w tym dietetyka - warto przeczytać:

http://www.edieta.pl/forum/viewtopic...asc&highlight=
Rondelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 13:47   #3
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: krople B-01 ......kto wie co na ich temat??

pilam je kilka lat temu przez pare miesiecy - zero efektu, do tego smak paskudny a zapach jeszcze gorszy i tanie nie byly
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 20:14   #4
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Question Krople B-01

Jak w tytule. Stosował ja ktoś? Podaję link do produktu
http://www.kosmetyki.istore.pl/sklep...,221315,0.html
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 09:14   #5
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Krople B-01

stosowałam to coś kilka lat temu przez może 3 miesiące. smierdziały przeokrutnie i nic nie zdziałały
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 11:36   #6
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Krople odchudzające B-01 czy Herbapol Nasze doświadczenia ze stosowaniem specyfiku.

Witajcie
Jakiś czas temu dowiedziałam się od koleżanki o kroplach odchudzających z Herbapolu i zaczęłam je stosować. Jestem bardzo ciekawa jakie będą efekty stosowania oczywiście stosuję także zdrowe odżywianie i ćwiczenia aby wzmocnić efekty.

Czy Wy stosowałyście kiedyś takie krople odchudzające ? Jakie są wasze doświadczenia ?




Krople odchudzające Herbapol

Wiele osób chcących zrzucić zbędne kilogramy poszukuje skutecznych środków, które ułatwią im osiągnięcie tego efektu.
Otyłość jest chorobą, która powoduje wiele kolejnych, np. cukrzycę, choroby sercowo-naczyniowe, być przyczyną zgonów. Z tego też powodu nadmierną wagę należy zwalczać, a jeszcze lepiej do niej nie dopuszczać.
W tym celu należy stosować odpowiednio dobraną dietę połączoną z ruchem i preparatami ziołowymi, które wspólnie potrafią dać zadowalające efekty.
W składzie kropli odchudzających Herbapol znajdują się olejki z kopru włoskiego, mięty, melisy i kminku, które pracują nad przyspieszeniem przemiany materii, zmniejszają łaknienie, działają uspokajająco.
Skład kropli Herbapol:
naturalne olejki eteryczne z mięty pieprzowej (10%), kopru włoskiego (10%), melisy (10%), kminku (5%), alkohol etylowy 96% (65%).
W 100 ml produktu znajduje się:
węglowodany <0,2 g
tłuszcz ,0,1 g
białko ,0,3 g.
wartość energetyczna 441 kcal.
Dawkowanie:
3-5 kropel należy rozpuścić w 1 litrze wody i pić ją w ciągu dnia. Dawki tej nie należy przekraczać.
W pierwszych tygodniach spożywania kropli nastąpić może wzmożone wydalanie moczu, które pomaga oczyścić organizm.
cena do 20zł





Krople odchudzające B -01


naturalne rewelacyjne krople odchudzające

Krople B 01 to ekstrakt z trzech ziół: mięty, melisy i kopru włoskiego. Tajemnica skuteczności kropli tkwi w odpowiednich proporcjach skladników. Mięta reguluje i przyspiesza przemianę materii, wpływając na produkcję soków trawniennych. Melisa ma właściwości uspokajające oraz zmniejsza napięcie i stres, które są jedną z przyczyn kompulsywnego jedzenia. Koper włoski zapobiega wzdęciom i wpływa na perystaltykę jelit.

Krople b-01 to preparat wykorzystujący działanie wszystkich wymienionych ziół w zgodzie z prawami homeopatii. Receptura kropli b-01 została opracowana w Niemczech. Na rynku niemieckim krople b-01 obecne są od roku 2000. Ich skuteczność potwierdzają także klienci w Holandii, Belgii, Szwajcarii oraz od 1,5 roku w Polsce.

Krople b-01 nie mają żadnych skutków ubocznych, są całkowicie bezpieczne, posiadają aktualne atesty ze stacji sanitarno - epidemiologicznych oraz instytutu zielarstwa i ziołolecznictwa.

Średni spadek wagi przy systematycznym stosowaniu kropli b-01 to 3-4 kg w ciągu miesiąca.
Jest to utrata bezpieczna dla organizmu, nie wywołująca zaburzeń krążenia i nie wpływająca na gospodarkę hormonalną. Niewątpliwą zaletą kropli b-01 jest brak występowania efektu jo-jo, co potwierdzają badania oraz opinie użytkowników tego rewelacyjnego produktu.

Krople b-01 stosuje się w ilości 4-5 kropli na 1 litr wody zródlanej, mineralnej niegazowanej lub niesłodzonego soku owocowego. 1 opakowanie kropli wystarcza na 2 miesiące codziennego stosowania. Krople przyjmowane wraz z zalecaną ilością plynu przyspieszają diureze i tym samym oczyszczanie organizmu z toksyn. Po tygodniu picia wody z kroplami można zauważyć wyraźny spadek nadmiernego apetytu.

Następuje stopniowe uregulowanie przemiany materii, zauważalny jest wyraźny spadek apetytu na słodycze. Dodatkowym efektem picia wody z kroplami b-01 jest zmniejszenie płytkich zmarszczek i lepsze nawilżenie skóry.

cena od 50 -70 zł
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 07:55   #7
STYLarium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 4
Dot.: Krople odchudzające B-01 czy Herbapol Nasze doświadczenia ze stosowaniem specyf

Niedawno kupiłam kropelki Herbapolu -identyczny skład jak te za 70 (ja widziałam 80) złotych i muszę powiedzieć,że jestem mile zaskoczona.Nie przeszłam na żadną dietę,ale po 2-3 dniach zaczęłam odczuwać "lekkość bytu"Poza tym wymuszają one wypicie litra wody minimum(jak się chce postępować zgodnie ze wskazówkami), a to samo zdrowie.Nie zaobserwowałam do tej pory żadnych skutków ubocznych.Ale UWAGA!Olejki,a szczególnie melisowy, są w smaku MOCNO intensywne,tylko dla koneserów ziół w ogóle
STYLarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 22:55   #8
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: Krople odchudzające B-01 czy Herbapol Nasze doświadczenia ze stosowaniem specyf

ja w zeszłym roku stosowałam te krople B-01 (zapłaciłam za nie 70 zł w aptece), są to krople ziołowe z mięty, melisy i kopru włoskiego. Dodawałam je do wody mineralnej. Niestety te krople nie odchudzają (mam wolną przemianę materii, a na dodatek mam II stopień otyłości), u mnie tylko spowodowały, że latałam ciągle do wc (strasznie moczopędne - trzeba by było chyba muszlę nosić na plecach) Nie polecam.
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 13:36   #9
Anna Wiktoria
Rozeznanie
 
Avatar Anna Wiktoria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 765
Dot.: Krople odchudzające B-01 czy Herbapol Nasze doświadczenia ze stosowaniem specyf

Właściwie to jakie działanie mają? Oprócz tego, że jak wspomniałyście zmuszają do picia wody? Czy zabijają apetyt? A może zwiększają ubytek wody z organizmu?
__________________
Odchudzam się z Vitalią -> 25 kg do zrzucenia!
Początek 1 lipca 2016 r.
Pozostało do zrzucenia -> 9 kg
Anna Wiktoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 14:36:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.