nie wiem co się dzieje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 11:47   #1
lasagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60

nie wiem co się dzieje


Ostatnią normalnąmiesiączkę miałam ok 28 marca. Potem zamiast kolejnej miesiączki miałam 2 tyg brunatne plamienie. POszłam do gina, po usg gin stwierdził zablokowaną owulację w lewym jejniku. DOstałm leki na wywołanie, do 7 dni powinna pojawić się miesiączka. Wczoraj był 7 dzień i się zaczeła...tak myślałam, wzięłam pierwszą tabletkę anty.. a dziś okresu brak, tylko deliktne plamienie...
Ryzyko ciąży minimalne ale istnieje, 3 tyg temu usg nic nie wykazało, 3 testy ciążowe negatywne...a jak jestem w ciąży i tabletki zaczęłam brać? Cały czas czuję sie jak przed okresem, nabrzmiałe piersi, wzdęty brzuch, ból jajnikow (zwłaszcza przy stosunku). Potem czytam że ci ciąży plamienia występują zamiast okresu i mam schizę...Chyba te tabletki anty powinnam brać dalej skoro już zaczęłam? Test w końcu wyszedł by pozytywnie po takim czasie, prawda?
Chyba zrobię jeszcze jeden test i w razie czego gin w pn.
lasagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 12:17   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: nie wiem co się dzieje

Ja rozpoczynając dwukrotnie branie tabletek anty miałam zatrzymanie okresu. Czyli np. dostałam okres o 12.00, o 13.00 wzięłam pierwszą tabletkę, o 16.00 już okresu nie było.

Współżyłam od 1 tabletki, w ciążę nie zaszłam, pierwsze krwawienie z odstawienia było normalne.

Bierz tabletki. Współżyłaś bez zabezpieczenia że masz wątpliwości? Test jest wiarygodny po 14 dniach od stosunku.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 12:28   #3
lasagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: nie wiem co się dzieje

Ja biorę pierwsze opakowanie tabletek dopiero. Zabezpieczalam się prezerwatywą ale króciótka chwila była bez, czyli ryzyko jest....
Tyle że 3 testy negatywne i 3 tyg temu usg, gin chyba by ciążę zobaczył...
Nie jestem pewna tylko czy to co dostałam wczoraj to była miesiączka, jakaś taka dziwna była a pierwszą tabletkę wzięłam..
cały czas czuję siejak przed okresem...
lasagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 14:01   #4
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: nie wiem co się dzieje

To ciążę możesz wykluczyć.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:01:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.