Co to może być? Doradzicie coś? :(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-06, 18:25   #1
Niedzwiadek25
Przyczajenie
 
Avatar Niedzwiadek25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 11

Co to może być? Doradzicie coś? :((




Witam! Pewnie wzięłam złą kategorię, za co przepraszam.Ale do rzeczy... nazywam się Aleksandra, mam 15 lat.Mój problem polega na tym, że w sobotę (tj.29.11) usnęłam normalnie, ale obudziłam się i nie mogłam zasnąć i towarzyszył też taki jakby lęk.W niedzielę też się obawiałam, że nie zasnę i zaczęła mnie trochę boleć głowa tak jakby nad oczami.Tamta noc była masakryczna.W ogóle nie mogłam usnąć, bałam się, że trzeba będzie wzywać pogotowie.Doszły też nudności, ale głowa przestała boleć...usnęłam dopiero o 3:40 z towarzyszącymi nudnościami... rano, w drodze do szkoły zastanawiałam się co to jest... w internecie wpisałam objawy guza mózgu...i od tamtej pory się zaczęło.Nie mogłam spać, a kiedy się budziłam to w głowie była myśl, że jestem chora...cały czas byłam w strachu.W nocy z wtorku na środę zaczęła mi delikatnie się trząść prawa noga... ja od razu w szał, nie wiedziałam co mam zrobić, zadzwoniłam po mamę, która była w pracy...i oczywiście strach, że mam guza mózgu.W środę poszłam z mamą do lekarza.Lekarz stwierdził, że to nic takiego, że nerwy itd.. mama powiedziała, żeby może jakieś badania zrobić, lekarz powiedział, że w sumie może wypisać skierowanie, ale że nie ma takiej potrzeby. Oczywiście miałam strach przed badaniami, normalnie płakałam.Badania wyszły w porządku! Ale ja w raz miałam przeczucie, że coś jest nie tak... mama stwierdziła, że jeśli byłby to nowotwór bądz jakaś inna choroba to by we krwi coś wyszło i powiedziała że ja się nakręcam i stąd się bierze ten lęk...Nie mogę też jeść, kompletnie.. w nocy nie mogę spać, usypiam dopiero o 3, tak naprawdę to aby dwie noce udało mi się dobrze przespać, a jeśli już uda mi się usnąć to budzę się co godzinę ze strachem, ze jestem chora.A dodam, że bóle głowy nie są specjalnie silne, czasami boli, a raz nie.. czy to dobrze?! Tak samo z nudnościami... jak o nich nie myślę to ich nie mam, a jak pomyślę to mi nachodzą.. a i nie mam też wymiotów.W głowie mam same czarne scenariusze, że np: leżę w szpitalu, że umrę, że będę się mordowała...i ja już nie wiem co robić!! Lekarz uważa, że nic złego się nie dzieję, że jestem zdrowa, i to charakter emocjonalny jest.Mama tak samo uważa, ale ja mam w raz inne zdanie.Nawet jeżeli utwierdzę się że jest dobrze, to i tak zaraz pojawia się myśl, że jestem chora...i mama powiedziała, że rak by się nie pojawiłby się przez kilka dni..tylko, że sobie ubzdurałam i się nakręcam...A i gdy mama miała iść na noc do pracy, to płakałam i bałam się, że jak jej nie będzie w domu to coś mi się stanie i że trzeba będzie wzywać pogotowie i do niej dzwonić...Doradźcie coś, ja już nie wiem co robić.. lekarz, mama i siostra mówią, że jest wszystko ok, ale ja w raz się boję...Bardzo prosiłabym o odpowiedzi.Z góry dziękuję!!
Niedzwiadek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 16:05   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co to może być? Doradzicie coś? :((

Migrena? nerwica? psycholog może pomóc.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 00:08   #3
alexandia
Przyczajenie
 
Avatar alexandia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Co to może być? Doradzicie coś? :((

Kochanie ,sama sobie coś wkręcasz. Poprzez to nakręcanie właśnie tak się dzieje Nic Ci nie jest , taki zły okres.Może pora roku źle na Ciebie wpływa.Wyluzuj ,nic Ci nie jest.Swojej wiedzy medycznej na pewno nie czerp z internetu.Uwierz, lekarz ma racje Wpisując nawet objawy przeziębienia do internetu wyskoczy Ci ,że masz właściwie raka wszystkiego.Wiem z własnego doświadczenia ) Wyluzuj , wyluzuj i jeszcze raz wyluzuj!
alexandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 17:34   #4
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Co to może być? Doradzicie coś? :((

nerwica natręctw. Jeśli nie poradzisz sobie sama w najbliższym czasie zalecam wizytę u psychiatry . Przepisze Ci stosowne leki działające w takich stanach, najpewniej przeciwdepresyjne . Zaczniesz spać i zapomnisz o swoim problemie. Im wcześniej tym lepiej -zanim utrwalisz sobie natrętne myśli.
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 14:32   #5
j_monikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Co to może być? Doradzicie coś? :((

nerwica.
Idź na konsultacje do psychiatry.
j_monikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-22 15:32:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.