Problemy skórne strefy intymnej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-22, 21:21   #31
anonim666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: nadwrazliwosc penisa

No ja też mam ten problem i mam 15 lat -.- To zobacze najpierw u urologa a pozniej dermatologa <----- tego sie troche boję co tu napisałeś konrad77 :P
anonim666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 11:44   #32
konrad77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
Dot.: nadwrazliwosc penisa

Hej

Polecam jednak żebyś od razu poszedł do dermatologa i poprosił o wymaz z członka (spod napletka). Więc czeka Cię pobranie wymazu, później odebranie wyników i ewentualne podjęcie leczenia.

Jeśli nie ma widocznych zmian na penisie, urolog nic nie zdziała, tylko weźmie kasę :/
konrad77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 15:08   #33
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: nadwrazliwosc penisa

Lekarz - urolog dla mężczyzn
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 09:13   #34
m1513k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Post Krosty ?

Witam. Po goleniu wyskoczyło mi :

Czy jest maść na to bez recepty ?

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2017-02-13 o 19:57 Powód: Zdjęcie okolic intymnych
m1513k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 15:03   #35
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Krosty ?

O rany padłam... Czy na serio trzeba było wrzucać aż tak dokładne zdjęcie, wystarczyłby sam fragment, ten wyżej... To nie wygląda jak krosty po goleniu jak dla mnie...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 06:24   #36
pannajesieni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Wysypka na penisie

Mam problem z TŻ. Gdzieś od maja mamy problem dotyczący stref intymnych. W maju zachorowaliśmy na bakteryjne zakażenie miejsc intymnych, ja zostałam wyleczona, chodzę co dwa miesiące do ginekologa, za każdym razem badam czystość pochwy, cytologię miałam robioną w listopadzie i jest wszystko idealnie. Mój TŻ dostał od mojego ginekologa antybiotyk i maść i teoretycznie mu przeszło. Po trzech tygodniach zaczęliśmy współżycie z dodatkowo prezerwatywą. Przez jakieś dwa tygodnie było ok natomiast potem u TŻ wyszły czerwone plamki z białym nalotem, wrócił do stosowania maści przez tydzień, przeszło ale po ok. 3 tyg wróciło, poszedł do dermatologa dostał inne maści na zakażenie bakteryjne i znowu po ok. 3 tyg wróciło, poszedł do tego samego dermatologa dostał inną maść i jednocześnie poszedł do drugiego dermatologa prywatnie, ten też stwierdził, że bakteryjne zakażenie. Po ok. 3 tyg pojawiły się tylko czerwone plamki, penis jest zaczerwieniony i jakby skóra na nim bardziej sucha. Teraz dwóch lekarzy twierdzi, że to uczulenie bądź podrażnienie, dostał maść tylko że od dwóch miesięcy 3 dni spokoju i znowu przez 3 dni smarowanie. Nie wiemy co robić. Kochamy się z prezerwatywą (a biorę tabletki). Próbowaliśmy różnych firm i rodzajów, też bez lateksowe. Nawet po pieszczotach oralnych mu wychodzą takie krostki na drugi dzień. Może trzeba iść do innego lekarza niż dermatolog? U urologa też był bo miał w międzyczasie zapalenie cewki moczowej ale nerki wyszły czyste i to wyleczył. Jakieś badania powinniśmy zrobić? Lekarze stwierdzili, że żadne badania nie są potrzebne. Może ktoś z Was się spotkał z czymś takim?
pannajesieni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 00:53   #37
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: Wysypka na penisie

Cytat:
Napisane przez pannajesieni Pokaż wiadomość
Mam problem z TŻ. Gdzieś od maja mamy problem dotyczący stref intymnych. W maju zachorowaliśmy na bakteryjne zakażenie miejsc intymnych, ja zostałam wyleczona, chodzę co dwa miesiące do ginekologa, za każdym razem badam czystość pochwy, cytologię miałam robioną w listopadzie i jest wszystko idealnie. Mój TŻ dostał od mojego ginekologa antybiotyk i maść i teoretycznie mu przeszło. Po trzech tygodniach zaczęliśmy współżycie z dodatkowo prezerwatywą. Przez jakieś dwa tygodnie było ok natomiast potem u TŻ wyszły czerwone plamki z białym nalotem, wrócił do stosowania maści przez tydzień, przeszło ale po ok. 3 tyg wróciło, poszedł do dermatologa dostał inne maści na zakażenie bakteryjne i znowu po ok. 3 tyg wróciło, poszedł do tego samego dermatologa dostał inną maść i jednocześnie poszedł do drugiego dermatologa prywatnie, ten też stwierdził, że bakteryjne zakażenie. Po ok. 3 tyg pojawiły się tylko czerwone plamki, penis jest zaczerwieniony i jakby skóra na nim bardziej sucha. Teraz dwóch lekarzy twierdzi, że to uczulenie bądź podrażnienie, dostał maść tylko że od dwóch miesięcy 3 dni spokoju i znowu przez 3 dni smarowanie. Nie wiemy co robić. Kochamy się z prezerwatywą (a biorę tabletki). Próbowaliśmy różnych firm i rodzajów, też bez lateksowe. Nawet po pieszczotach oralnych mu wychodzą takie krostki na drugi dzień. Może trzeba iść do innego lekarza niż dermatolog? U urologa też był bo miał w międzyczasie zapalenie cewki moczowej ale nerki wyszły czyste i to wyleczył. Jakieś badania powinniśmy zrobić? Lekarze stwierdzili, że żadne badania nie są potrzebne. Może ktoś z Was się spotkał z czymś takim?
WITAM!Bialy nalot i suchosc, zaraz skojarzyl mi sie ,z grzybica i ciagle smarowanie masciami z antybiotykiem, ale to rowniez moze byc uczulenie np. nowy kosmetyk do mycia,srodek plemikobojczy w prezerwatywie ,albo lek ,ktory byl przepisany przez dermatologa byl stosowany za krotko i dlatego teraz nie dziala.Jezeli wyeliminowanie uczulenia nie da zadnego efektu,trzeba poszukac dobrego lekarza.
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 10:08   #38
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Problemy skórne stref intymnych

Wątek poświęcony problematyce skórnej stref intymnym zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 07:12   #39
pannajesieni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wysypka na penisie

Cytat:
Napisane przez rutki Pokaż wiadomość
WITAM!Bialy nalot i suchosc, zaraz skojarzyl mi sie ,z grzybica i ciagle smarowanie masciami z antybiotykiem, ale to rowniez moze byc uczulenie np. nowy kosmetyk do mycia,srodek plemikobojczy w prezerwatywie ,albo lek ,ktory byl przepisany przez dermatologa byl stosowany za krotko i dlatego teraz nie dziala.Jezeli wyeliminowanie uczulenia nie da zadnego efektu,trzeba poszukac dobrego lekarza.

Późno odpisuję bo jakoś zapomniałam o tym forum. Uczulenie odpada bo nie zmieniamy kosmetyków. TŻ teraz nawet myje się moim żelem do higieny intymnej. Prezerwatywy stosujemy różne i nie zauważyliśmy żeby to było zależne od tego. Kiedyś miał grzybice, potem lekarze potwierdzali że to zakażenie bakteryjne. Kremy stosował zawsze te 10-14 dni według zaleceń. Ostatnimi razami brał też doustne tabletki - takie jednorazowe.
Może jakiś wymaz trzeba zrobić? Tylko gdzie i u kogo?
Mieliśmy spokój prawie 3 tygodnie bez żadnych objawów. Ja w piątek miałam wizytę u ginekologa - wszystko było ok. Kochaliśmy się w niedziele bez gumki i od tej pory mam opuchnięte zaczerwienione wargi i wrażenie jak przy okresie że zaraz coś "wyleci". Zapach mam ok, nie piecze ani nie nic, upławy delikatne jak zwykle. Stosuje od wczoraj zwykłą maść łagodzącą i tabletki dopochwowe. Nie pomogło nic. Wizytę u ginekologa mam dopiero w poniedziałek. TŻ -owi nic nie jest. Nie wiem co się dzieje...
pannajesieni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 08:05   #40
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Wysypka na penisie

Cytat:
Napisane przez pannajesieni Pokaż wiadomość
Późno odpisuję bo jakoś zapomniałam o tym forum. Uczulenie odpada bo nie zmieniamy kosmetyków. TŻ teraz nawet myje się moim żelem do higieny intymnej. Prezerwatywy stosujemy różne i nie zauważyliśmy żeby to było zależne od tego. Kiedyś miał grzybice, potem lekarze potwierdzali że to zakażenie bakteryjne. Kremy stosował zawsze te 10-14 dni według zaleceń. Ostatnimi razami brał też doustne tabletki - takie jednorazowe.
Może jakiś wymaz trzeba zrobić? Tylko gdzie i u kogo?
Mieliśmy spokój prawie 3 tygodnie bez żadnych objawów. Ja w piątek miałam wizytę u ginekologa - wszystko było ok. Kochaliśmy się w niedziele bez gumki i od tej pory mam opuchnięte zaczerwienione wargi i wrażenie jak przy okresie że zaraz coś "wyleci". Zapach mam ok, nie piecze ani nie nic, upławy delikatne jak zwykle. Stosuje od wczoraj zwykłą maść łagodzącą i tabletki dopochwowe. Nie pomogło nic. Wizytę u ginekologa mam dopiero w poniedziałek. TŻ -owi nic nie jest. Nie wiem co się dzieje...
U mezczyzn często jakies infekcje odbywaja sie bez objawow. Ty i Twoj partner najlepiej zebyscie zrobili badania, u Ciebie probke do badania musi pobrac ginekolog, a u partnera to niestety nie wiem, ale mozesz znalezc jakies laboratorium w ktorym pobieraja probki i aie zapytac, bo byc moze bedzie musial isc do urologa. Najlepiei znalezc przychodnie ktora ma obok laboratorium wtedy nie trzeba nic zanosic i wszystko jest na miejscu.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 16:54   #41
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: Wysypka na penisie

Ja, bede sie upieral przy swojej tezie,ktos jest nie doleczony i to chyba partner i nie musi miec ,w tej chwili zadnych objawow. Jesli,sie cos poiawi u niego ,zmienic dermatologa i poszukac dermatologa -wenerologa ,nie dlatego, ze chodzi ,o chorobe weneryczna,ale dlatego ,ze bardziej sie skupia ,na tej partii ciala, ciekawe co powie ginekolog, powinien dac skierowania na badania dla partnera albo skierowac do urologa.
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 23:20   #42
Piotr_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Chrosty po depilacji okolic imtymnych

Witam mam 24 lata. Kilka dni temu postanowilem po raz pierwszy ogolic sie maszynką do golenia okolic intymnych niestety ale wyskoczyly mi chrosty ktore swędzą.. załaczam zdjecie.. http://up.programosy.pl/view/20160705_000427.jpg.html bardzo prosze o pomoc.
Piotr_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:13   #43
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Chrosty po depilacji okolic imtymnych

Krosty*

Nie martw się, to nic poważnego. Skóra w tych miejscach jest wrażliwa i często w takich sposób reaguje.

Żeby temu zapobiegać, staraj się golić zawsze ostrą maszynką, w kierunku z włosem, a nie pod włos. Oczywiście z jakimś żelem do golenia.
Po goleniu posmaruj kremem po depilacji (albo jakimś zwykłym kremem pielęgnującym - świetna jest Ziajka dla dzieci).
A jak już się pojawią krostki, to żeby szybciej się zagoiły, polecam żel aloesowy
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 18:23   #44
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Chrosty po depilacji okolic imtymnych

Cytat:
Napisane przez Piotr_92 Pokaż wiadomość
Witam mam 24 lata. Kilka dni temu postanowilem po raz pierwszy ogolic sie maszynką do golenia okolic intymnych niestety ale wyskoczyly mi chrosty ktore swędzą.. załaczam zdjecie.. http://up.programosy.pl/view/20160705_000427.jpg.html bardzo prosze o pomoc.
Sudocrem, albo maści z pantenolem. Po goleniu też sprawdza się psiknięcie octeniseptem
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 19:10   #45
Piotr_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Problemy skórne stref intymnych

Sam sudocrem wystarczy?
Piotr_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 13:52   #46
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Wysypka na penisie

Równiez polecam żel aloesowy. Już po kilku godzinach skutki depilacji znikają. Zarówno po goleniu maszynką jak i po depilatorze.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 11:53   #47
karineks
Raczkowanie
 
Avatar karineks
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 39
Dot.: Wysypka na penisie

może to jakieś uczulenie ??
__________________
Podejmując ryzyko zawsze coś zyskujesz...
Szczęście w przypadku powodzenia lub wiedzę, w przypadku niepowodzenia
karineks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 14:52   #48
lazzaron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Krosty ?

hpv kłykciny kończyste
lazzaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 17:02   #49
lola_lola_lola
Raczkowanie
 
Avatar lola_lola_lola
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 109
Dot.: Krosty ?

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
O rany padłam... Czy na serio trzeba było wrzucać aż tak dokładne zdjęcie, wystarczyłby sam fragment, ten wyżej... To nie wygląda jak krosty po goleniu jak dla mnie...
Mam takie same odczucia....

:conf used:
lola_lola_lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-03, 19:37   #50
Seikox3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Unhappy Skóra w miejscach intymnych.

Witam Was Drogie Wizażanki Piszę do was z moim dość poważnym i wstydliwym problemem. Otóż od jakiegoś czasu na wzgórgu łonowym pojawił mi się pewien problem ze skórą. Nie mam pojęcia co to jest ale jest czerwone, cholernie swędzi i jak się pewnie domyślacie powoduje rozstrój mojego życia seksualnego bo zwyczajnie wstydzę się pokazać toto swojemu TŻ. Podobne zmiany mam również między pośladkami i w okolicy odbytu, tak bliżej pleców to normalnie aż mnie skręca z bólu, tak mi skóra złazi. Czy któraś z Was ma pomysł co to może być? (zdjęcie). Proszę pomóżcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170303_201643.jpg (93,9 KB, 32 załadowań)
Seikox3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 20:09   #51
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Skóra w miejscach intymnych.

idź do lekarza
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 11:23   #52
lola_lola_lola
Raczkowanie
 
Avatar lola_lola_lola
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 109
Dot.: Skóra w miejscach intymnych.

Od razu poszłabym z tym do lekarza, skoro boli i jest od dłuższego czasu, samo raczej nie zniknie..
lola_lola_lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 13:47   #53
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Skóra w miejscach intymnych.

Zdecydowanie popieram poprzednie wypowiedzi, to wygląda dość poważnie, tu potrzebny lekarz i leki na receptę. Może być zwykłe zapalenie skóry, jakaś alergia, ale i grzybica lub co gorsza, jakaś choroba weneryczna. Nie ma co zwlekać.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 14:40   #54
KAROOOOOO
Raczkowanie
 
Avatar KAROOOOOO
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 81
Dot.: Skóra w miejscach intymnych.

A może to liszaj? One występują w miejscach intymnych więc kto wie. Poczytaj o nim w internecie, może coś się pokryje z Twoimi objawami.

Tak czy siak bez lekarza się raczej nie obejdzie.
KAROOOOOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 22:27   #55
Seikox3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Skóra w miejscach intymnych.

To, że konieczny lekarz to wiem, chciałam się tylko rozeznać czego się spodziewać i czy któraś miała podobny problem Weneryczna raczej odpada bo mam jednego i stałego partnera, ja rózwnież jestem jego pierwszą. Zobaczymy co mi lekarz powie
Seikox3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-04 23:27:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.