Osoby grające w The Sims 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-15, 16:17   #1
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339

Osoby grające w The Sims 4


Pochwalcie się jak wygląda Wasza rozgrywka, rodzinka

Ja osobiście od zawsze lubię robić rodziny wielopokoleniowe. W każdej części tak robiłam, najwięcej 10 pokoleń w 2 Aktualny cel to zrealizować każde osiągnięcie, które wyznaczyła gra Moja obecna rodzina to 3 pokolenie
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 16:16   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Osoby grające w The Sims 4

Ostatnio gram sporo, bo przez większość dnia nie mam internetu wolę sims 2, a nawet 3, ale 2 długo mi się włącza, a 3 tragicznie działa na moim laptopie. Więc zostaje mi 4

Niespecjalnie mnie kręcą wielopokoleniowe rodziny w 4, bo poprzednie części miały lepszą genetykę i możliwości, 4 jest dla mnie bardzo uproszczona we wszystkim. Za to uwielbiam robić metamorfozy WSZYSTKICH simów w mieście i przemeblowywać ich domy obecnie tym się zajmuję. Mam mnóstwo rzeczy z internetu i daję się ponieść kreatywności.

Jeszcze kocham zwierzaki - są tak urocze, jak w żadnej części do tej pory! Dodaję do każdej rodziny w mieście

Chwilowo "gram" (bo głównie jednak modyfikuję wszystkie światy) dwoma siostrami, jedna jest lekarzem (podobają mi się też bardzo te kariery z dodatku - właściwie simka jest trochę wzorowana na mnie ), druga jest nastolatką, ale będzie w przyszłości weterynarzem, starsza ma żonę (wolę kobiety w tej grze ładniejsze są), rodzina ma 2 psy i 2 koty.

Postaram się pózniej dodać jakąś fotkę mojej rodzinki. Chętnie też obejrzę screeny z Twojej gry (i z gry innych, którzy się tu wypowiedzą)

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Btw jest już wątek o TS4, ale mam nadzieję, że nie zostaną połączone - fajnie by było, gdyby tamten pozostał ogólnie o nowościach, opiniach i pytaniach, a ten o naszych rozgrywkach.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 19:50   #3
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Osoby grające w The Sims 4

Jak na razie widzisz odzewu nie ma Chyba nikt tutaj nie gra w simsy W gruncie rzeczy zgadzam się z Twoją opinią na temat zwierzaków, są przesłodkie Najlepsze ze wszystkich serii, aczkolwiek nadal w moim serduszku pozostaje sentyment do simsów 2, gdzie to potrafiłam przesiedzieć mnóstwo czasu przy kompie. To były czasy Zdecydowanym minusem 4 jest częstotliwość wydawania pełnych dodatków. Jest mnóstwo akcesoriów dostępnych tylko na Origin, ale gdzie pełne dodatki? Czekam na pogodę i studia
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 05:25   #4
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Osoby grające w The Sims 4

Ja ostatnio zrobiłam sobie przerwę w Simsach, ale od paru dni znowu gram

Co do rozgrywki, to zawsze sobie mowie, że chce właśnie mieć zapis jakis długoletni z pokoleniową rodziną, ale zawsze się kończy na tym, że nie doczekuje nawet pierwszej śmierci

Ale muszę chyba usunąć wszystkie zapisy i zacząć od nowa.

Obecnie gram jedną simką, która siedzi w domu i zajmuje się malowaniem i ogrodem oraz wychowuje dziecko . I tak myślę, że chyba będę starała się, by znalazla wszystkie kolekcje. Do pomocy ma lokaja, a mieszka w małym starterze hehe.

W ogóle chociaż lubię mieć lokaja, to wkurza mnie, że jest on liczony jako rodzina i np. czas się nie przyspiesza, gdy wszyscy śpią oprócz niego..

Co do zwierzaków, to jeszcze ich nie mam, ale je widziałam. Poczekam aż będzie obniżka z 60%. Wiem, że ostatnio była, ale po tej podwyżce jestem wkurzona i czekam na więcej :p a najbardziej czekam na 4 sezony najbliższy game pack z przygodami, też pewnie kupię, ale poczekam aż będzie w zestawie z dodatkami.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 14:00   #5
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Osoby grające w The Sims 4

O, jak miło, że ktoś dołączył

Grałam całą przerwę zimową, chyba się przekonuję do tej gry, niestety czas powoli odstawiać. Moje simki zmieniły grupę wiekową, jedna z nich została wampirem, piesek zdechł, ale tak mi było przykro, że dołączył do rodziny jako duch. Simki zdążyły już wypełnić kilka aspiracji normalnie ludzie-orkiestry

Bardzo mi się podoba prowadzenie kliniki weterynaryjnej, wkurza mnie jednak to, że nie jest to kariera, tylko biznes. Fajne jest jednak to, że może funkcjonować beze mnie.

Ściągnełam sobie mody MC Command Center, dodaje to proste story progression, o wiele bardziej polubiłam grę, odkąd sąsiedzi przeprowadzają się, biorą śluby i rodzą dzieci.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 07:42   #6
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Osoby grające w The Sims 4

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
O, jak miło, że ktoś dołączył

Grałam całą przerwę zimową, chyba się przekonuję do tej gry, niestety czas powoli odstawiać. Moje simki zmieniły grupę wiekową, jedna z nich została wampirem, piesek zdechł, ale tak mi było przykro, że dołączył do rodziny jako duch. Simki zdążyły już wypełnić kilka aspiracji normalnie ludzie-orkiestry

Bardzo mi się podoba prowadzenie kliniki weterynaryjnej, wkurza mnie jednak to, że nie jest to kariera, tylko biznes. Fajne jest jednak to, że może funkcjonować beze mnie.

Ściągnełam sobie mody MC Command Center, dodaje to proste story progression, o wiele bardziej polubiłam grę, odkąd sąsiedzi przeprowadzają się, biorą śluby i rodzą dzieci.
Ja też ściągnęłam sobie MC, ale odkąd to zrobiłam, to często mi się rodzą trojaczki, czworaczki itd. Raz miałam chyba 7 niemowlaków, co za męczarnia, hehe. A tyle dzieci mi się trafiło, bo ustawiłam sobie w ustawieniach, że po woohoo jest chyba 5% szans na ciążę.
W MC jeszcze fajna jest opcja alimentów

Na YT obejrzałam sobie jak ludzie budują domy i sama coś próbowałam, ale jakoś nie umiem.. Wolę jednak z galerii ściągnąć :P
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 19:02   #7
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Osoby grające w The Sims 4

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Ja też ściągnęłam sobie MC, ale odkąd to zrobiłam, to często mi się rodzą trojaczki, czworaczki itd. Raz miałam chyba 7 niemowlaków, co za męczarnia, hehe. A tyle dzieci mi się trafiło, bo ustawiłam sobie w ustawieniach, że po woohoo jest chyba 5% szans na ciążę.
W MC jeszcze fajna jest opcja alimentów

Na YT obejrzałam sobie jak ludzie budują domy i sama coś próbowałam, ale jakoś nie umiem.. Wolę jednak z galerii ściągnąć :P
Mnie też to wkurzało, jeszcze często było tak pośród niegranych simów, że faceci mieli po 10 dzieci z 3 różnymi simkami, ale pogrzebałam w ustawieniach i teraz mogą się rodzić tylko pojedyncze dzieci, nie ma romansów, jeśli ktoś jest w związku i preferowane są śluby nie potrafię jednak zrobić tak, żeby simowie raczej brali śluby heteroseksualne, chciałabym, żeby można było wybrać %. Nie przeszkadzają mi te pary, ale chciałabym, żeby było więcej biologicznych dzieci, nie chcę ustawiać ciąży kobieta z kobietą lub mężczyzna z mężczyzną

Ja w budowaniu jestem tragiczna, zazwyczaj wybieram sobie dom i go modyfikuję według moich potrzeb, szczególnie nie umiem dekorować ogrodów. Podoba mi się, że narzędzia budowy są tak rozubodowane i można bez trudu wiele rzeczy pozmieniać bez kombinowania, trików i kodów, jak w poprzednich częściach.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-21 20:02:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.