Włosy czarne-przedłużane...czy wyjdzie z tego kawa z mlekiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 21:23   #1
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Question

Włosy czarne-przedłużane...czy wyjdzie z tego kawa z mlekiem?


Witam serdecznie Wizażanki! Sto lat mnie tu nie było

Mam pewien dylemat. Przedłużyłam sobie włosy, włosami naturalnymi of course. Mogę je kręcić, prostować itd, mam je czarne, moje naturalne są zafarbowane na czarno (szamponem koloryzującym) zabieg ten powtarzam co jakieś 2 miesiące, przedłużane włosy też są koloru czarnego. Teraz mam straszną ochotę zafarbowac włosy. Konkretniej, to chcę je rozjaśnić i nałożyć pasemka. Załączam pliki, w których mniej więcej widać jaki popielaty jasny brąz z pasemkami mi się marzy.
Pytanie jednak treści : Czy uda mi się uzyskac taki kolor z już tak przesiąknietych ciemnym barwnikiem włosów, a druga sprawa to czy mogę farbować/rozjaśniać również te doczepione włosy, mimo że są naturalne...
Z góry Wam ślicznie dziękuję i czekam z niecierpliwością na odpowiedź, bo nie chciałabym wyjść od fryzjera z płaczem
Pozdróweczka w usteczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lopez2.jpg (14,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jennifer-Lopez3..jpg (105,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica_Alba.jpg (19,9 KB, 81 załadowań)
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:55   #2
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Włosy czarne-przedłużane...czy wyjdzie z tego kawa z mlekiem?

Znam sie na wlosach doczepianych takze mogla bym Ci cos doradzic
Jesli pisze na opakowaniu z wlosami bo zakladam ze sa to wlosy doczepiane to albo mowimy o clip-in albo o metodzie na klipsach badz keratynie w zaleznosci odradzala bym nawet jak pisze na opakowaniu slowa typu:mozna je krecic prostowac i farbowac owszem mozna ale one sie wtedy bardzo niszcza juz nie wspomne o farbowaniu ;/ polowa wlosow wyleci...;/ a jesli chodzi o metode clip-in to mysle ze na 100% wlosy sie poplacza i nie bd do odratowania ... a jesli masz czarne wlosy aktualnie na glowie to rozjasnianie moze doprowadzic takze do rudnych wlosow a napewno je w znaacznym spotniu przesuszy ...


Ps. Na kazdego inaczej dziala farba kazdy inny kolor zyskuje mysle ze takie wlosy jak bys chciala to bez problemu dalo by sie zrobic ale z wlosow o kolorze brazowym mam nadzieje ze pomoglam Pozdrawiam
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.