Pomoc w doborze ubioru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 21:44   #1
ec3ecf67ca645da9bcfb4d4b64140b93ac2efc56_5e41ee94bdeb6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 103

Pomoc w doborze ubioru


Hej Dziewczyny,
Chciałabym was poprosić o pomoc w kwestii ubioru. Chodzi mi o to jakie ubrania - krój, długość itp. powinnam nosić do swojej figury. Lubię styl dziewczęcy i trochę miejski, ale często mam problem co kupić. Bardzo podoba mi się styl Kate Moss, ale wiadomo, że taką figurę mają tylko nieliczne, więc o rurkach itp. rzeczach raczej chyba nie ma mowy jeśli o mnie chodzi.
Będę wam bardzo wdzięczna za pomoc..
ec3ecf67ca645da9bcfb4d4b64140b93ac2efc56_5e41ee94bdeb6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 23:21   #2
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Pomoc w doborze ubioru

Po pierwsze: wyprostuj się! To działa cuda.
Po drugie: wywal w cholerę te spodnie 3/4 bo one robią krzywdę prawie każdej sylwetce. U ciebie sprawiają, że wyglądasz jakbyś była niska i tęga, a jesteś w miarę szczupła (nie mogę dokładnie ocenić przez ten strój). Co do krótkich spodenek się nie wypowiem - nie noszę, nie wiem jakie pasują do figury. Jeżeli chodzi o długie, najlepiej wybrać te z prostymi nogawkami, pasują do każdego. A na lato np. szerokie lniane spodnie.
Po trzecie: bluzki z dłuższymi rękawami. Te króciutkie rękawki sprawiają, że masz szerokie ramiona i grube ręce, lepiej takie np. do połowy ramienia albo takie przed łokieć.
Po czwarte: pewnie masz większość rzeczy w sportowym stylu, na razie pozamieniaj bluzy na kardigany, wielkie adidasy na trampki bądź tenisówki.
I nie wiem co jeszcze. Jak mi się coś przypomni to dopiszę.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.