jaka fryzura, zeby nie było widać odrostów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 16:10   #1
darika91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2

jaka fryzura, zeby nie było widać odrostów?


hej! mam ogromny problem! jakieś trzy miesiące temu ufarbowałam sobie włosy w domu- oczywiście efekt straszny. wcześniejszy mój kolor to był taki dość ciemny brąz. kupiłam dobrą farbę w odceniu rudego i niestety! pokryło tylko odrastające włosy na głowie, a te ciemne brązowe tylko troszeczkę się rozjaśniły na rudo miałam na głowie dwa kolory włosów i stwierdziłam, że nie będę się już farbować! obecnie włosy odrastają już trzeci miesiąc, ale nie mogę na siebie patrzeć! przy samym czubku głowy mam jakieś 4, 5cio centymetrowe odrosty (moje naturalne), potem znów jakieś 3 centymetry jasne rude i dalej ciemne rude wygląda to okropnie! ostatnio podcięłam włosy, żeby ściąć te najciemniejsze końcówki. nie chcę już farbować włosów, ale też chciałabym jakoś zamaskować odrosty jakąś fryzurą. nie zależy mi już na długich włosach (zawsze miałam bardzo długie włosy), ale również obcięcie na bardzo krótko nie wchodzi w grę (co najmniej tak za ucho). obecnie włosy mam za ramiona i trochę wycieniowane z grzywką na bok.
proszę pomóżcie mi! co mam zrobić?! obciąć się czy może znacie jakąś fryzure jak mogę się czesać, żeby tak bardzo nie było widać odrostów. bardzo proszę o pomoc!
darika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 22:35   #2
aneleczka
Zadomowienie
 
Avatar aneleczka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 520
Dot.: jaka fryzura, zeby nie było widać odrostów?

zaczesuj do tyłu, spinaj spineczkami, opaski, kucyki

ja zawsze robiłam tak, że boki spinałam wsuwkami, a górę tak podnosiłam pryskałam lakierem i była taka uniesiona puszczałam z tyłu 'luźno' włoski, albo spinałam w kucyk
aneleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:22   #3
Kasia1004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: jaka fryzura, zeby nie było widać odrostów?

Cytat:
Napisane przez darika91 Pokaż wiadomość
hej! mam ogromny problem! jakieś trzy miesiące temu ufarbowałam sobie włosy w domu- oczywiście efekt straszny. wcześniejszy mój kolor to był taki dość ciemny brąz. kupiłam dobrą farbę w odceniu rudego i niestety! pokryło tylko odrastające włosy na głowie, a te ciemne brązowe tylko troszeczkę się rozjaśniły na rudo miałam na głowie dwa kolory włosów i stwierdziłam, że nie będę się już farbować! obecnie włosy odrastają już trzeci miesiąc, ale nie mogę na siebie patrzeć! przy samym czubku głowy mam jakieś 4, 5cio centymetrowe odrosty (moje naturalne), potem znów jakieś 3 centymetry jasne rude i dalej ciemne rude wygląda to okropnie! ostatnio podcięłam włosy, żeby ściąć te najciemniejsze końcówki. nie chcę już farbować włosów, ale też chciałabym jakoś zamaskować odrosty jakąś fryzurą. nie zależy mi już na długich włosach (zawsze miałam bardzo długie włosy), ale również obcięcie na bardzo krótko nie wchodzi w grę (co najmniej tak za ucho). obecnie włosy mam za ramiona i trochę wycieniowane z grzywką na bok.
proszę pomóżcie mi! co mam zrobić?! obciąć się czy może znacie jakąś fryzure jak mogę się czesać, żeby tak bardzo nie było widać odrostów. bardzo proszę o pomoc!




może coś takiego z opaską mi się bardzo takie fryzury podobają no i oczywiście grzywka wypuszczona normalnie na czoło jesli masz
http://www.uroda-wdziek.pl/files/ima....thumbnail.jpg
http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...120&h=120&zc=1
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/images/articles/fryzzgrzy/4.jpg&imgrefurl=http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/readarticle.php%3Farticle _id%3D69%26comments_page% 3D10&usg=__nSq-pg6DXeFvQu3_CiZPEbaOYqQ=& h=574&w=380&sz=38&hl=pl&s tart=71&zoom=1&tbnid=x61f v_ppPYpe8M:&tbnh=137&tbnw =90&ei=y-muTfudJIjvsgbu5aziDA&prev =/search%3Fq%3Dzaczesane%2B do%2Bty%25C5%2582u%2Bz%2B opask%25C4%2585%26hl%3Dpl %26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl: official%26biw%3D1440%26b ih%3D721%26site%3Dsearch% 26tbm%3Disch0%2C1106&um=1 &itbs=1&iact=hc&vpx=1224& vpy=184&dur=444&hovh=276& hovw=183&tx=133&ty=126&oe i=tOmuTe-eC8rDswaRscjYDA&page=3&nd sp=35&ved=1t:429,r:8,s:71 &biw=1440&bih=721 w tej ostatniej ta co ma Ashley Tisdale
Kasia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.