Ciągle chce mi się siku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 19:20   #1
Workforit777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15

Ciągle chce mi się siku


Otóż drogie dziewczyny mam problem, który naprawdę jest dokuczliwy, ponieważ przy każdej penetracji można tak powiedzieć, odczuwam potrzebę oddania moczu. Nie ważne czy to podczas zwykłego seksu, czy gdy chłopak robi mi palcówkę. Po jakimś czasie muszę przerywać i iść do toalety, mimo że idę tuż przed. I to nie jest tylko takie uczucie pełnego pęcherza - wiem że przy penetracji można uciskać cewkę moczową i dlatego czuje się tak jakby chciało się siku, ale ja nie mam tylko tego uczucia, ja naprawdę mam pełny pęcherz mimo że wcześniej go opróżniłam a nic nie piłam przecież Ostatnio dostrzegłam to również kiedy używam tamponów, po krótkim czasie po założeniu mimo że sikałam, znowu muszę Nie wiem, wygląda na to że każdy ruch kiedy mam coś w pochwie powoduje pełny pęcherz. Naprawdę mi to przeszkadza i nie wiem co z tym zrobić? Byłam u dwóch ginekologów, co prawda nie stricte z tym problemem, tylko tak kontrolnie, ale oboje mówili że anatomicznie wszystko w porządku. Nie wiem czy nie udać się do urologa, ale skoro problem dotyczy tak właściwie tylko sytuacji kiedy jest jakaś penetracja pochwy, to już sama nie wiem Bardzo proszę o pomoc
Workforit777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 09:00   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ciągle chce mi się siku

Cytat:
Napisane przez Workforit777 Pokaż wiadomość
Otóż drogie dziewczyny mam problem, który naprawdę jest dokuczliwy, ponieważ przy każdej penetracji można tak powiedzieć, odczuwam potrzebę oddania moczu. Nie ważne czy to podczas zwykłego seksu, czy gdy chłopak robi mi palcówkę. Po jakimś czasie muszę przerywać i iść do toalety, mimo że idę tuż przed. I to nie jest tylko takie uczucie pełnego pęcherza - wiem że przy penetracji można uciskać cewkę moczową i dlatego czuje się tak jakby chciało się siku, ale ja nie mam tylko tego uczucia, ja naprawdę mam pełny pęcherz mimo że wcześniej go opróżniłam a nic nie piłam przecież Ostatnio dostrzegłam to również kiedy używam tamponów, po krótkim czasie po założeniu mimo że sikałam, znowu muszę Nie wiem, wygląda na to że każdy ruch kiedy mam coś w pochwie powoduje pełny pęcherz. Naprawdę mi to przeszkadza i nie wiem co z tym zrobić? Byłam u dwóch ginekologów, co prawda nie stricte z tym problemem, tylko tak kontrolnie, ale oboje mówili że anatomicznie wszystko w porządku. Nie wiem czy nie udać się do urologa, ale skoro problem dotyczy tak właściwie tylko sytuacji kiedy jest jakaś penetracja pochwy, to już sama nie wiem Bardzo proszę o pomoc
Być może coś Cię podrażnia, mogłabyś mieć zapalenie pęcherza ale wtedy byłby ból i szczypanie przy sikaniu. A u Ciebie tego nie ma?

Naprawdę masz tak, że idziesz sikać, wkładasz tampon i z minutę znowu sikasz z pełnym pęcherzem? Robiłaś badanie moczu? Może masz w nim jakieś bakterie. Wybierz się z tym problemem do urologa, przy okazji zrobi usg nerek.

A teraz możesz pić sok z żurawiny, najlepiej taki z apteki, a nie ze sklepu za 3 zł. Wziąć tabletki np. urofuraginę
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 18:51   #3
Workforit777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ciągle chce mi się siku

Czyli lepiej udać się do urologa niż ginekologa? Trochę nie wiem jak przedstawić urologowi problem
Workforit777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 19:32   #4
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Ciągle chce mi się siku

Cytat:
Napisane przez Workforit777 Pokaż wiadomość
Otóż drogie dziewczyny mam problem, który naprawdę jest dokuczliwy, ponieważ przy każdej penetracji można tak powiedzieć, odczuwam potrzebę oddania moczu. Nie ważne czy to podczas zwykłego seksu, czy gdy chłopak robi mi palcówkę. Po jakimś czasie muszę przerywać i iść do toalety, mimo że idę tuż przed. I to nie jest tylko takie uczucie pełnego pęcherza - wiem że przy penetracji można uciskać cewkę moczową i dlatego czuje się tak jakby chciało się siku, ale ja nie mam tylko tego uczucia, ja naprawdę mam pełny pęcherz mimo że wcześniej go opróżniłam a nic nie piłam przecież Ostatnio dostrzegłam to również kiedy używam tamponów, po krótkim czasie po założeniu mimo że sikałam, znowu muszę Nie wiem, wygląda na to że każdy ruch kiedy mam coś w pochwie powoduje pełny pęcherz. Naprawdę mi to przeszkadza i nie wiem co z tym zrobić? Byłam u dwóch ginekologów, co prawda nie stricte z tym problemem, tylko tak kontrolnie, ale oboje mówili że anatomicznie wszystko w porządku. Nie wiem czy nie udać się do urologa, ale skoro problem dotyczy tak właściwie tylko sytuacji kiedy jest jakaś penetracja pochwy, to już sama nie wiem Bardzo proszę o pomoc
Być może masz to na tle psychicznym/ nerwowym? Ale wykluczyć względy zdrowotne oczywiście trzeba, pozdrawiam
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 07:58   #5
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ciągle chce mi się siku

Cytat:
Napisane przez Workforit777 Pokaż wiadomość
Czyli lepiej udać się do urologa niż ginekologa? Trochę nie wiem jak przedstawić urologowi problem
Ja bym poszła do urologa. A przedstawić mu wprost, to co opisałaś na forum. Możesz sobie zrobić przed wizytą badanie moczu, koszt około 5 zł. Urolog na wizycie zrobi usg nerek i jak coś to zleci inne badania.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 08:58:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.