WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 13:12   #61
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez Sawa83 Pokaż wiadomość
Za mną już dziś 3 szklanki wody, ale za to czuję że zaczynam mieć ucisk (kluchę) w gardle i teraz jeszcze zaczynam czuć "coś" w płacie czołowym, więc chyba szykuje się jakieś przeziębienie :-/ Nie wiem co mnie wczoraj podkusiło jak byliśmy w Ikea żeby na parkingu zdjąć czapkę... a wiał wiatr Oczywiście mąż w samej bluzie, bez kurtki, czapki szalika itp. i nic mu nie jest a ja kurtka, apaszka no i bez tej czapki grr... jednak lepiej ufać temu co wskazuje termometr za oknem a nie sugerować się słoneczną pogodą.
oj-oj-oj, mam nadzieję, że już jutro będziesz zdrowiutka!

ja już po ćwiczeniach. Miałam dzisiaj Upper Body, tak dobrze mi poszło, że poczułam, że za mało i chcę więcej. Zrobiłam trening z YT. Miało być low impact, ale było tyle przysiadów, że pożałowałam już na 4 minucie, bo mam takie zakwasy. Wytrzymałam jakoś, ale coś czuję, że jutro nawet nie wstanę z łóżka

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

AAAA!!! zapomniałam napisać, że podczas treningu wypiłam prawie 1,5 l wody teraz nawet jeść mi się nie chce
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 13:22   #62
smykel
Raczkowanie
 
Avatar smykel
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zwickau
Wiadomości: 32
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Ostatnio waga mi nie spadała bo miałam okres. Dzisiaj się wazyłam : - 0,3 kg. Jestem prze szczęśliwa. Oby tak dalej. Rano woda z cytryną potem pieczywo panno z jajkiem I uwierzcie czuję się syta, Chyba żołądek mi się zmniejszył po wcześniejszym rozpychaniu.

Rolki to dobry pomysł, niestety nie umiem jeździć :3 Nie mieszkałam w mieście tylko wieś, mieszkałam trochę dalej od centrum w związku z tym droga składała się ze starych, betonowych rozpadających się płyt. A tutaj trochę się wstydzę ;D bd sie ze mnie niemiłosiernie śmiać z moich wariactw.
Ja bym chętnie TŻ wyciągnęła, ale on sie boi po złamaniu i po pierwszej próbie się zniechęcił.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzkap Pokaż wiadomość
ahhh niech juz skoncze pisac te magisterke (musze skonczyc w ten weekend) i dołączam do Was!!!!!!
Na mnie czeka dokończenie prezentacji maturalnej. Ale przy magisterce to pewnie pikuś :p
smykel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 13:23   #63
ania049
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
oj-oj-oj, mam nadzieję, że już jutro będziesz zdrowiutka!

ja już po ćwiczeniach. Miałam dzisiaj Upper Body, tak dobrze mi poszło, że poczułam, że za mało i chcę więcej. Zrobiłam trening z YT. Miało być low impact, ale było tyle przysiadów, że pożałowałam już na 4 minucie, bo mam takie zakwasy. Wytrzymałam jakoś, ale coś czuję, że jutro nawet nie wstanę z łóżka

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

AAAA!!! zapomniałam napisać, że podczas treningu wypiłam prawie 1,5 l wody teraz nawet jeść mi się nie chce
Super!!!!! mi jakos dzisiaj ciezko wziac sie za trening
ania049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 14:15   #64
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

melduję się po ćwiczeniach teraz obiadek a na wieczór jeszcze 10 minut wioślarza
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 14:27   #65
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Miałam spięcie z współlokatorkami: nasmażyły mielonych jak dla półku wojska (kto normalny dla 3 dz robi je z 2kg mięsa ). Poszło o to że ja nie jem i sie psuje. A kuźwa 3tyg temu tlumaczylam że mam dietę :/.
Poza tym dzień udany
__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 14:51   #66
ania049
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

U mnie dzisiaj na obiad kasza jęczmienna z sosikiem i surówką z kapustki pekińskiej ze słonecznikiem i jagurtem naturalnym
Teraz mała przerwa, za jakąś godzinkę ćwiczonka!! i na kolacje kefir z grejpfrutem
ania049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 15:17   #67
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Hej

zaksy nie mam określonej dokładnej wagi do której dążę - poprostu jak będę wyglądała zgrabniej i dobrze się czuła w swoim ciele to wystarczy

Ja wczoraj z 10 miesięcznym smykiem się bawiłam 4 godziny, który swoje waży - to jak ćwiczenia z obciążeniem

A dzisiaj o 19 zmykam na indoor cycling

Dziewczyny, ćwiczy któraś na siłowni?
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 16:44   #68
niania92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Hej

zaksy nie mam określonej dokładnej wagi do której dążę - poprostu jak będę wyglądała zgrabniej i dobrze się czuła w swoim ciele to wystarczy

Ja wczoraj z 10 miesięcznym smykiem się bawiłam 4 godziny, który swoje waży - to jak ćwiczenia z obciążeniem

A dzisiaj o 19 zmykam na indoor cycling

Dziewczyny, ćwiczy któraś na siłowni?
znam te zabawy ze smykiem na rękach moja córcia też ma 10 miesięcy i swoje waży a oczywiście uwielbia się wygłupiać będąc na rękach ja ćwiczę na siłowni 2 razy w tygodniu na więcej niestety smyk nie pozwala zazwyczaj z mężem chodzimy na 2 godzinki i po takich ćwiczeniach czuć zmęczenie , ale takie pozytywne
niania92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 18:42   #69
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Dziewczyny, pożalę się wam. Mój ogląda teraz piłkę, pije piwko i je popcorn. Piwa nie lubię, ale zapach gorącego popcornu z masłem :cry nie wiem, czy wytrzymam...
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 19:10   #70
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Dasz radę Zaksy
Ja po wioślarzu, chociaż przed, miałam chwilę zwątpienia, czy jeszcze coś dziś robić, ale szybko przebrałam się w strój do ćwiczeń i "poplywałam" te 10 minut.
Jestem z siebie dumna
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 19:46   #71
ania049
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pożalę się wam. Mój ogląda teraz piłkę, pije piwko i je popcorn. Piwa nie lubię, ale zapach gorącego popcornu z masłem :cry nie wiem, czy wytrzymam...
U mnie podobnie tylko zamiast piwka drineczek a zamiast popcornu chipsy......no i pokusiłam się na............drineczka
Chyba mniejsze zło
ania049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 19:57   #72
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Wytrzymałam tylko chyba dlatego, że już zjadł wszystko

godzia, też jestem z ciebie dumna bo musiałam parę razy zaliczać na wf wioślarza i wiem, że nawet 10 minut do baaardzo duży wysiłek
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 20:01   #73
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Ja właśnie zrobiłam 80 przysiadów i gorąco mi tak jakbym była po 30 minutach cardio
Na obiad poszłam na łatwiznę (choć nie do końca zdrową), bo zjadłam pełnoziarnisty makaron z zielonym pesto za słoika a na wierzch sypnęłam wcale nie mało parmezanem :P No ale oczywiście do tego była sałatka jeszcze, więc warzywa zaliczone hehe

zaksy - skończyłam już czytać tego e-booka i powiem ci że chyba film lepszy, bo wycieli większość "chłamu", ale nie zmienia to faktu że czekam na dalsze dwie części bo jestem ciekawa happy endu
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 21:00   #74
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

sawa, chyba i tak przeczytam, jestem ciekawa o co tyle szumu bo filmu nie chcę sama oglądać, a chłopaka nigdy w życiu nie przekonam zrobić to razem ze mną
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 05:47   #75
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

No ja właśnie też obejrzałam i przeczytałam żeby zobaczyć o co to właściwie ludziom chodzi
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 08:33   #76
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Polecam przeglądać allegro, olx. Ja za swoje rossignol'a (używane- chyba tylko jeden sezon, bo w ogóle nie były zniszczone jak je kupowałam) zapłaciłam całe 70 zł
Olx i allegro to niemoje rejony. A na ebay u gumtree to ja jeszcze
malo sie znam....




Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Hej

zaksy nie mam określonej dokładnej wagi do której dążę - poprostu jak będę wyglądała zgrabniej i dobrze się czuła w swoim ciele to wystarczy

Ja wczoraj z 10 miesięcznym smykiem się bawiłam 4 godziny, który swoje waży - to jak ćwiczenia z obciążeniem

A dzisiaj o 19 zmykam na indoor cycling

Dziewczyny, ćwiczy któraś na siłowni?
Ja chodze na silke.

Wczoraj bylam
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 08:37   #77
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cześć, dziewczyny! jakie plany na dzisiaj? Mam dzisiaj według planu treningowego pilates, ale ledwo mogę chodzić przez te zakwasy.
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 08:39   #78
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Dzisiaj praca do 19. Potem silka moze. Teraz jem niezdrowe sniadanie (ziemniaki tuszone z wolowinka). Do pracy mam wrapa z zielenina, jogurt i sałatkę.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 09:11   #79
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Dzisiaj praca do 19. Potem silka moze. Teraz jem niezdrowe sniadanie (ziemniaki tuszone z wolowinka). Do pracy mam wrapa z zielenina, jogurt i sałatkę.
ah ta praca, zazdroszczę. siedzę w domu już od czerwca i wariuję z nudów
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 09:20   #80
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

ja również się dołączam. tamto wyzwanie niestety nie ukończone, to mam nadzieję, że cokolwiek zmieni. 159 wzrostu, 54,5 kg wagi, niedoczynność tarczycy i hashi. ćwiczę na siłowni, zajęcia grupowe jak trx, step, total body workout i bieganie teraz jestem chora i zdycham w łóżku. oby jak najszybciej wrócić do siebie
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 09:29   #81
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
ah ta praca, zazdroszczę. siedzę w domu już od czerwca i wariuję z nudów
Trzeba za cos zyc. Kokosow nie zarabiam. Z pracy raczej malo zadowolona
Jestem bo rzna mnie jak trzeba.




Cytat:
Napisane przez Blameworthy Pokaż wiadomość
ja również się dołączam. tamto wyzwanie niestety nie ukończone, to mam nadzieję, że cokolwiek zmieni. 159 wzrostu, 54,5 kg wagi, niedoczynność tarczycy i hashi. ćwiczę na siłowni, zajęcia grupowe jak trx, step, total body workout i bieganie teraz jestem chora i zdycham w łóżku. oby jak najszybciej wrócić do siebie
Dasz rade. Przy tarczycy to pewnie ciezej ale sie da.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 10:08   #82
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez Blameworthy Pokaż wiadomość
ja również się dołączam. tamto wyzwanie niestety nie ukończone, to mam nadzieję, że cokolwiek zmieni. 159 wzrostu, 54,5 kg wagi, niedoczynność tarczycy i hashi. ćwiczę na siłowni, zajęcia grupowe jak trx, step, total body workout i bieganie teraz jestem chora i zdycham w łóżku. oby jak najszybciej wrócić do siebie
wracaj do zdrowia szybko!

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Trzeba za cos zyc. Kokosow nie zarabiam. Z pracy raczej malo zadowolona
Jestem bo rzna mnie jak trzeba.
no tak rozumiem, z ostatniej swojej pracy też nie byłam zadowolona na 100% i kiedy odchodziłam, tak się cieszyłam, że w końcu odpocznę, wyśpię się itd, ale już po miesiącu miałam dość siedzenia w domu. szukam teraz pracę na podobnych warunkach, ale jak się okazało, że umowa o pracę, cały etat w stałych godzinach i wynagrodzenie wyższe od najniższej krajowej są luksusem dla wybranych...
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 11:09   #83
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Przyłączam się Też brałam udział w tamtym wyzwaniu Straciłam 4 kg Przyznaję jednak, że poza ćwiczeniami stosowałam dietę i to głównie dzięki niej udało mi się osiągnąć taki wynik. Jeżeli podczas tego wyzwani uda mi się osiągnąć podobny wynik będę w pełni usatysfakcjonowana. Pozostanie "tylko" racjonalne wyjście z diety tzn. zwiększanie kaloryczności. Korzystając z okazji, pochwalę się Wczoraj przebiegłam 10 km! Jestem z siebie baaaaaaaaaaaaaaaardzo dumna
emilka87-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 11:12   #84
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

To i ja się przyłączę jeśli można?
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 11:44   #85
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Dziewczyny, oczywiście, że możecie do nas dołączyć!

emilka, gratulacje 4kg to bardzo dużo! nie wiem, czy czytałaś stary wątek, pisałyśmy tam z sawa_83. ona schudła na pewno, ja niby też, ale w ostatnim tygodniu wyzwania tyle słodyczy zjadłam, że wszystko wróciło z powrotem
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 12:29   #86
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
wracaj do zdrowia szybko!

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



no tak rozumiem, z ostatniej swojej pracy też nie byłam zadowolona na 100% i kiedy odchodziłam, tak się cieszyłam, że w końcu odpocznę, wyśpię się itd, ale już po miesiącu miałam dość siedzenia w domu. szukam teraz pracę na podobnych warunkach, ale jak się okazało, że umowa o pracę, cały etat w stałych godzinach i wynagrodzenie wyższe od najniższej krajowej są luksusem dla wybranych...
No ale tutaj gdzie jestem kontrakt to norma. Rzadko masz nielegalnych pracownikow. Z tym ze umowa mocno naciagana. Bo ja pracuje po 8-9 godzin dziennie 5 dni w tyg a placone mam za 7,5 godziny dziennie. No a to jednak przy zestawieniu miesiecznym robi roznice. ale umowe mam taka ze nadgodziny sa darmowe.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 13:24   #87
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
No ale tutaj gdzie jestem kontrakt to norma. Rzadko masz nielegalnych pracownikow. Z tym ze umowa mocno naciagana. Bo ja pracuje po 8-9 godzin dziennie 5 dni w tyg a placone mam za 7,5 godziny dziennie. No a to jednak przy zestawieniu miesiecznym robi roznice. ale umowe mam taka ze nadgodziny sa darmowe.
w Polsce tak samo, pracowałam w poprzedniej firmie prawie 4 lata i nie wiedziałam, że sytuacja na rynku pracy tak drastycznie się zmieniła. teraz jak szukam pracy, to z 10 ofert może z 2-3 to umowa o pracę za najniższą, pozostałe to śmieciówki. a 8 zł za godzinę na rękę to atrakcyjne wynagrodzenie, kiedy wcześniej miałam 13 zł na rękę podstawy plus premie i dodatki za jezyki obce

ja już po ćwiczeniach. Dzisiaj miałam pilates, 30 minut i prawie po zakwasach.
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 14:22   #88
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Ja dzisiaj wolne od ćwiczeń - w pracy do 16 a potem mam zajęcia w szkole do 21 i w domu pewnie koło 22 będę. Za to jutro o 12 idę z koleżankami

W Warszawie widziałąm organizowany jest Reebok Fitness Camp i zamierzam się na niego wybrać - muszę jeszcze tylko kondycję zwiększyć


I ja też jestem Hashi
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 14:41   #89
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Dasz rade. Przy tarczycy to pewnie ciezej ale sie da.
Da się, ale każde małe odstępstwo od zdrowego trybu życia daje mi + na wadze niestety. W ciągu tygodnia ostatnio wróciło mi 3kg.

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
wracaj do zdrowia szybko!
Dziękuję Obecnie już czuję się troszkę lepiej, nawet zastanawiałam się czy by dzisiaj nie pojechać na zajęcia grupowe i trochę się rozruszać. Dostaję na łeb w domu.
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 15:23   #90
Sawa83
Raczkowanie
 
Avatar Sawa83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 172
Dot.: WYZWANIE!! Wspólnie chudniemy się motywujemy :)

emilka, brawo za schudnięcie aż tyle!

U mnie dziś z warzywami kiepsko i w sumie z wodą też, ale to ostatnie chociaż zaczęłam teraz popołudniu powoli nadrabiać
Sawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 10:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.