Parę pytań o cellulit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-29, 20:48   #1
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Unhappy

Parę pytań o cellulit


Nie wiem od jak dawna mam cellulit, ale dzisiaj sie przeraziłam.
Mam go na udach, ale najbardziej jest widoczny na pośladkach (zdjęcia).

a. Czy ktoś moze rozpoznać jakie to stadium cellulitu?

b. Co jest najważniejsze w walce z cellulitem?
zmiana diety (niestety nie odżywiam się zdrowo - mało warzyw, sporo pustych kalorii), ćwiczenia (za dużo to ja nie ćwiczę)

c. Czy masaże/masażery i balsamy/kremy i tabletki/zioła coś pomagają?

d. Czy chodzenie w ciasnych ubraniach (spodnie, rajstopy) ma wpływ na pogłębienie cellulitu?
Gdzieś czytałam, ze ma wpływ, tak samo jak ubieranie się zbyt lekko w czasie mrozów. Przez jakiś czas chodzilam w niewygodnych, przyciasnawych spodniach, nie zdając sobie sprawy, jak mnie opinają.

e. Jak długo trzeba walczyć z cellulitem?
Oczywiście zakładajac, że zmienię styl życia (zdrowe odżywianie, więcej ruchu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ce.jpg (101,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cel.jpg (63,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg celu.jpg (57,0 KB, 40 załadowań)
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 19:07   #2
msxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 119
Dot.: Parę pytań o cellulit

Czy ubrania mają wpływ na cellulit, nie wiem. Raczej wątpię, żeby miały jakiś duży wpływ. Na pewno ma wpływ dieta i ćwiczenia. Trzeba się zdrowo odżywiać, dużo warzyw, owoców, mniej soli, najlepiej w ogóle ograniczyć sól, trzeba też ograniczyć spożywanie tłuszczów, słodyczy. Ćwiczenia np cardio jeśli chcemy jeszcze do tego zrzucić dodatkowe kg. Mogą być też jakieś właśnie na nogi, pośladki. Bieganie to też dobry sposób na pozbycie się cellulitu. Ogólnie ruch Peelingi też są wskazane Przy częstych ćwiczeniach, zdrowym jedzeniu cellulitu można pozbyć się w miesiąc, dwa, trzy.. Zależy to od "ilości" cellulitu i od każdego indywidualnie. Trzeba też pamiętać, że nawet jeśli uda nam się pozbyć cellulitu to ruch i zdrowe odżywianie dalej wskazane, bo skubaniec lubi powracać
msxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:22   #3
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Parę pytań o cellulit

U mnie celulit pojawia się razem z nadmiarowymi kilogramami - jak tyję, to głównie od kolan do pasa, i im bliżej tyłka, tym celulit gorszy. Kiedy chudnę - nawet nie ćwicząc - celulit maleje do akceptowalnego poziomu. Przy ćwiczeniach jeszcze lepiej, ale u mnie to genetyczne - babka, ciotka i mama tyją tak samo, i też w postaci obrzydliwego celulitu. Ale - w sumie i tak wolę to, niż gdyby miały mi tyć ręce i plecy...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:55   #4
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Parę pytań o cellulit

Mi się zrobił cellulit podczas brania tabletek. Odkąd ćwiczę regularnie i prowadzę o wiele rozsądniejszą dietę, mam wrażenie że ten cellulit sie zmniejsza, ale to i tak będzie dość długa walka wydaje mi się, że najlepsze na redukcję są wlasnie cwiczenia.
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 06:43   #5
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: Parę pytań o cellulit

a. Moim zdaniem faza II, ponieważ cellulit jest dobrze widoczny (podobnie jak u mnie)
b. Moim zdaniem dieta i ćwiczenia na równi, ale ile ludzi tyle opinii. Aczkolwiek bez zmiany diety same ćwiczenia nie pomogą.
c. Tabletek nie stosowałam, do masażu mam rękawice, stosuję balsamy - ale w moim odczuciu one nie mają większego wpływu, dieta i ruch jest najważniejszy
d. też się spotkałam z tą opinią, też przez pewien czas "uwierały" mi spodnie, ale nie zauważyłam wpływu na cellulit
e. zależy od osoby, ja walczę od roku, bez efektów, ale dlatego, że nie mam silnej woli (słabość do słodkiego i chipsów, podjadanie wieczorem) i leniwa (więcej czasu siedzę niż cwiczę)
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 09:26   #6
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Parę pytań o cellulit

Cellulit powstaje pod wpływem kobiecych hormonów, dlatego nie ma go żaden facet , a prawie wszystkie kobiety mają - mówię prawie , bo znałam jedną , która nie miała , ale ona akurat miała zaburzenia hormonalne , za wysoki testosteron i za mało estrogenów .
Jedyna rzecz jaka na cellulit wpływa to sport , bez ruchu i pracy mięśni żadne diety i inne cuda nie pomogą .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 17:30   #7
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Parę pytań o cellulit

Czyli:
Najważniejsze są ćwiczenia?
Cellulit może zostac już na całe życie?
Ciasne ubrania nie mają wpływu?
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 14:49   #8
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Parę pytań o cellulit

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Czyli:
Najważniejsze są ćwiczenia?
Cellulit może zostac już na całe życie?
Ciasne ubrania nie mają wpływu?
dokładnie tak
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 22:01   #9
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Parę pytań o cellulit

Dieta tzn umiarkowanie słodycze i ogólnie świnskie przetworzone jedzenie, kawa tez lepiej w mniejszychc ilościach, więcej pic zwłaszcza zielonej herbaty czy pokrzywy.
Masaże ja polecam są ważne, masując sprawiamy ze ciało jest bardziej ukrwione co ma wpływ w walce z celu, ja osobiście masuje sor szczota do włosów taka gęsta szorstka szeroka haha albo bankami cokolwiek zeby skóra sie zaczerwieniła.
Ćwiczenia! Ja ćwiczę teraz 3 razy na siłowni i 3 razy w tygodniu interwały ale od siebie polecam rower jest najlepszy i bieganie na cellulit mi swego czasu całkiem znikł dziad bo dużo jeździłam rowerem, masowałem, robiłam body wrapping (owijanie folia spożywcza nasmarowanego czymś ciała, tez polecam)...
Peeling kawowy 3 razy w tygodniu.
Wszystko da sir zrobic jak ktoś sie zawezmie i bedzie systematyczny to już po miesiącu widać efekty serio serio
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 06:44   #10
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Parę pytań o cellulit

Wow
U mnie to długa droga
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 12:36   #11
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Parę pytań o cellulit

Powodzenia i wytrwałości naprawdę jeśli połączysz kilka elementów i będziesz systematyczna szybko zauważysz różnice ja mam trudniej bo mam od pol roku inplant antykoncepcyjny i te hormony po prostu wyłażą w postaci cellulitu ale jak nic nie brałam to szybko sie pozbyłam dziadostwa do zera, da sie!!
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 14:22   #12
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Parę pytań o cellulit

Ale jak tylko się przerwie wszystkie zabiegi zaraz wraca . Celulit to jest budowa kobiecej tkanki tłuszczowej i nie da się tego zlikwidować raz na zawsze .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 15:04   #13
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Parę pytań o cellulit

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ale jak tylko się przerwie wszystkie zabiegi zaraz wraca . Celulit to jest budowa kobiecej tkanki tłuszczowej i nie da się tego zlikwidować raz na zawsze .
ano dokładnie, i dlatego te zabiegi do mnie nie przemawiają. W moim wypadku dobrze działają ćwiczenia i utrzymywanie pewnego poziomu wagi - celulit wtedy jest, ale tak niewielki, że nie zawracam sobie nim głowy.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 15:36   #14
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Parę pytań o cellulit

Cellulit mam jeszcze od czasów zanim media odkryły go jako defekt kosmetyczny a potem jako chorobę. Mam go od 16 roku życia, czyli odkąd uaktywniły się u mnie kobiece hormony.
Uważam, że to normalna cecha kobiecego ciała skoro ma go 80% kobiet a jak nie miałam tłuszczu na biodrach to miałam zatrzymanie okresu.
Oczywiście warto dbać o skórę, oczywiście mięśnie lepiej wyglądają gdy np. chodzi się na siłownię, pływa czy jeździ na rowerze, ale jeśli kobieta ma cellulit to ma go stale i nie da się go w magiczny sposób pozbyć.
Ja różne rzeczy w życiu robiłam a cellulit jak był tak jest.
Baniek chińskich czy body wrappingu jeszcze nie testowałam, więc może kiedyś spróbuję, ale na cuda nie ma co liczyć.
Taka jest budowa kobiecej tkanki tłuszczowej i tyle. Skądś hormony płciowe i mleko jak się karmi piersią muszą się brać.
Mężczyźni po operacji zmiany płci i podaniu kobiecych hormonów też dostają cellulitu To cena za cycki i krągłe biodra i tyle.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Aha- nigdy w życiu nie brałam tabletek hormonalnych antykoncepcyjnych, więc cellulit kobieta ma naturalnie i bez antykoncepcji. Po prostu nasze ciała takie są.
Zasługa hormonów kobiecych i tyle. Niedawno czytałam, że mężczyźni chudną inaczej niż kobiety ( 2-3 razy szybciej) w czasie tego samego typu wysiłku, więc po prostu taka nasza natura kobieca. Mamy mieć tłuszcz, żeby przeżyć, móc wykarmić potomstwo piersią i to jest jak najbardziej normalne.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 16:32   #15
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Parę pytań o cellulit

Tak ale myśląc ze nie ma sensu to najlepoej nic nie robić i czekać aż sie obrośnie od stop do głów cellulitem... I mozna zlikwidować w 100 % mi sie udało tylko pózniej odpuściłam i wrócił, to jest nigdy nie kończąca sie walka
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 19:42   #16
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Parę pytań o cellulit

Czytałam gdzieś, że cellulit może nawet powodować ból. Co do niekończącej się walki to coś o tym wiem, bo walczę też z odciskami i co się ich pozbędę, a zapomnę to one wracają większe i twardzsze.
Myślę, że jak ktoś ma taki cellulit co go widać dopiero jak ściśnie fałd skóry to szcześciara.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 20:58   #17
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Parę pytań o cellulit

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Cellulit mam jeszcze od czasów zanim media odkryły go jako defekt kosmetyczny a potem jako chorobę. Mam go od 16 roku życia, czyli odkąd uaktywniły się u mnie kobiece hormony.
Uważam, że to normalna cecha kobiecego ciała skoro ma go 80% kobiet a jak nie miałam tłuszczu na biodrach to miałam zatrzymanie okresu.
Oczywiście warto dbać o skórę, oczywiście mięśnie lepiej wyglądają gdy np. chodzi się na siłownię, pływa czy jeździ na rowerze, ale jeśli kobieta ma cellulit to ma go stale i nie da się go w magiczny sposób pozbyć.
Ja różne rzeczy w życiu robiłam a cellulit jak był tak jest.
Baniek chińskich czy body wrappingu jeszcze nie testowałam, więc może kiedyś spróbuję, ale na cuda nie ma co liczyć.
Taka jest budowa kobiecej tkanki tłuszczowej i tyle. Skądś hormony płciowe i mleko jak się karmi piersią muszą się brać.
Mężczyźni po operacji zmiany płci i podaniu kobiecych hormonów też dostają cellulitu To cena za cycki i krągłe biodra i tyle.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Aha- nigdy w życiu nie brałam tabletek hormonalnych antykoncepcyjnych, więc cellulit kobieta ma naturalnie i bez antykoncepcji. Po prostu nasze ciała takie są.
Zasługa hormonów kobiecych i tyle. Niedawno czytałam, że mężczyźni chudną inaczej niż kobiety ( 2-3 razy szybciej) w czasie tego samego typu wysiłku, więc po prostu taka nasza natura kobieca. Mamy mieć tłuszcz, żeby przeżyć, móc wykarmić potomstwo piersią i to jest jak najbardziej normalne.
Święte słowa nie ma co wpadać w histerię z powodu naturalnego fizjologicznego zjawiska . Wiadomo że jedna ma większy druga mniejszy , tak samo jak jedna ma gęste włosy a druga rzadsze , bo takie ma zakodowane w genach , wiadomo że trzeba o siebie dbać , ale nie można z celulitu robić wroga , zwłaszcza że jako defekt , który należy zwalczać , egzystuje dopiero od jakichś 20 lat i to jak słusznie Miss napisała - wrogiem został okrzyknięty przez media , nie przez środowiska medyczne

__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 06:58   #18
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Parę pytań o cellulit

W aktualnym Cosmopolitan są wymienione i sfotografowane wszelkie preparaty,pomagające w walce z cellulitem.Jak ktoś chce,to mogę zeskanować i wrzucić tutaj
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 15:08   #19
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Parę pytań o cellulit

Ja używam balsamów na cellulit (obecnie z Lirene, używałam z Eveline i z Perfecta), no ale ak się źle odżywiam i mało ćwiczę to same kremy mi nie pomogą.

A co myślicie o masażach rękawicą czy o owijaniu folią ciała posmarowanego rozgrzewającym balsamem czy o naprzemiennych prysznicach?
No i znowu gdzieś przeczytałam, że ciasna bielizna i ubrania źle wpływają na cellulit.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 17:02   #20
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Parę pytań o cellulit

Jak już pisałam polecam masaże (szorstka gąbka, szczotka do włosów, bańka, wszystkim tylko zeby skóra sie zaczerwieniła), owijanie folia tez nie zaszkodzi mozna kupić specjalny kosmetyk (ja mam taki mocny z bingo spa) ale mozna tez posmarować sie balsamem antycellulitowym zawinąć i wskoczyć pod koc na pol h albo mozna samemu zrobic kawowa ciapaaje do owijania folia, kawa bardzo dobra na cellulit mozna wymieszać fusy kawy zaparzonej z np imbirem, kako co zapragniemy posmarować owinąć folia i pod kołdrę na 45 minut polecam w walce najważniejsze jest połączyć kilka elementów razem i być systematycznym
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 19:08   #21
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Parę pytań o cellulit

A muszą być fusy, czy całkiem zmielona może być?
Bo nie lubię pić kawy.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 09:17   #22
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Parę pytań o cellulit

Ja kupuje czasami kawę mielona najtańsza taka używam, wsypuje łyżkę stołowa, zalewam odrobina wody o dodaje trochę żelu pod prysznic. Ale ostatnio używam takiej zmielonej kawy z ekspresu bo pracuje w barze i mam tego pod dostatkiem haha... Tylko ze ja robię z tego peelingi do ciała 3 razy w tygodniu, pod folie to najlepsza kawa sypana, zalać odrobine wrzątkiem zeby sie zaparzyla, dodać cos jak pisałam, możesz poszukać w sieci dziewczyny same kombinują ze składem dodają to co masz często w kremach antycellulitowych np spirytus który rozgrzewa, zmielona paprykę chilli, cynamon, imbir. Ja mam taki wielki słój mazidla z bingo spa o w składzie jest właśnie cynamon i papryka chilli, piecze jak cholera haha
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 09:33   #23
karoless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 16
Dot.: Parę pytań o cellulit

Zgadzam się że najlepszym lekarstwem na cellulit jest ruch, dieta i masaże zwłaszcza bańką chińską
__________________
<ciach_reklama>
karoless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 09:33   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Parę pytań o cellulit

nie każda kobieta ma cellulit, mimo sprawnej gospodarki hormonalnej. jak ważyłam 72kg przy 160cm to nie miałam śladu cellulitu, bo się bardzo zdrowo odżywiałam i nie jadłam przetworzonego żarcia. największe znaczenie ma odpowiednia dieta, do tego walkę z cellulitem wspomaga wysiłek fizyczny. kosmetyki czy zioła to tylko dodatek, który stosowany samodzielnie nie da odpowiednich efektów.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:31   #25
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Parę pytań o cellulit

Ja ważę 54 kg i mam okropny cellulit, wydawało mi się, że jak nie jadam w fast-foodach i mam jedzenie od mamy to est ok. Ale nie jest.
A co bardziej szkodzi tłuszcze trans czy cukry proste?
Bo a to chyba jednak więcej tych drugich jem (jogurty owocowe, soki z kartonu, ciasta, czekolada, owoce)
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 12:11   #26
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Parę pytań o cellulit

Chyba najbardziej na cellulit szkodzi cukier... Generalnie najlepiej unikać bardzo przetworzonego jedzenia i słodyczy
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:11:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.