guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 09:05   #481
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Wiadomości: 344
Dot.: guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy

ja miałam taką kulkę tak w pachwinie i w okolicy warg sromowych. poszłam do ginekologa i okazało się że to po depilacji taka krostka ropna i samo przeszło
moniska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:17   #482
xnever_mindx
Przyczajenie
 
Avatar xnever_mindx
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniska90 Pokaż wiadomość
ja miałam taką kulkę tak w pachwinie i w okolicy warg sromowych. poszłam do ginekologa i okazało się że to po depilacji taka krostka ropna i samo przeszło
moniska90 ja chyba mam to samo co ty tylko nie jestem pewna.. nigdy mi sie cos takiego nie pojawialo.. normalnie sie depilowalam itd. ale ostatnio mi wlasnie cos takiego wyskoczylo.. nie okreslila bym to guzkiem ale czyms miekkim w srodku z jakims plynem..
Wiem jestem glupia probowalam to wysciskac.. :P zrobilo sie to troszke fioletowe.. mialam takie wczesniej, wycislam i zniklo a teraz znow sie pojawilo.. Nie wiem czy isc z tym do lekarza..

Moze ktoras z was tez czegos takiego doswiadczyla? Co jest dobre na to ? Jakaś maść ? Polecacie cos?
xnever_mindx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 05:46   #483
karolek1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy

Witam
Mam problem po prawej stronie mam miękki guzek pojawiający się w dziwnym czasie, ponieważ w zasadzie jedynie gdy chce mi załatwić jednakże później znika, i wygląda to tak jak by go w cale nie było. Mam to już od dzieciństwa jednak będąc dzieckiem byłam u lekarza z tym i nie powiedział nic konkretnego inaczej by tego nie było nadal. Proszę o Pomoc co to może być??????
Zaczynam się tym martwić... !!!!!!!

Edytowane przez karolek1212
Czas edycji: 2011-01-15 o 05:47
karolek1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 23:16   #484
saoirses
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy

Jakis czas temu.. nie wiem moze z 2 tygodnie temu zauważyłam, że na łonie zaczyna mi sie cos robić.. początkowo myślałam ze to może jakiś mały pryszcz czy cos.. ale po kilku dniach powiekszyło sie. Nie wiem czy to jest guzek czy jakiś krwiak... ma średnicę około 1cm jest sinawe i dookoła skóra jest zaczerwieniona. W dotyku jakby jakaś kulka.. jakby pęchesz z krwią(?). Boli gdy dotykam i nie mam pojęcia skad to sie mogło wziąć, w nic sie nie udeżyłam, na nic nie mam uczulenia nie złapałam też nigdzie zadnego wirusa bo dbam o higienę i nie chodzę na basen, nie korzystam też z publicznych toalet. Czy ktoś z was może wie co to jest? tak jak wspominałam jak na mój gust przypomina podskórny pęcherz z krwią. W tym miejscu też zauważyłam, ze nie odrasta mi owłosienie łonowe.
saoirses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:10   #485
Malaga_Ada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Krosta...? Co to może byc HELP

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Ja mam chyba cos podobnego na wewnetrznej stronie
Dzizuz, zenujace troche pisac o takich rzeczach, ale troszke sie przestraszyłam. To jest taka krostka -guzek-okolo pol cm srednicy, boli okropnie (poczułam przy myciu dzis rano). To wyglada jakby pod skora byla kuleczka :-(
mam to samo! boli tak, że nie mogę chodzić. Mieszkam na wsi, więc nie łatwo o wizytę u ginekologa, mam nadzieję, że zniknie samo Dam znać, co dalej

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez saoirses Pokaż wiadomość
Jakis czas temu.. nie wiem moze z 2 tygodnie temu zauważyłam, że na łonie zaczyna mi sie cos robić.. początkowo myślałam ze to może jakiś mały pryszcz czy cos.. ale po kilku dniach powiekszyło sie. Nie wiem czy to jest guzek czy jakiś krwiak... ma średnicę około 1cm jest sinawe i dookoła skóra jest zaczerwieniona. W dotyku jakby jakaś kulka.. jakby pęchesz z krwią(?). Boli gdy dotykam i nie mam pojęcia skad to sie mogło wziąć, w nic sie nie udeżyłam, na nic nie mam uczulenia nie złapałam też nigdzie zadnego wirusa bo dbam o higienę i nie chodzę na basen, nie korzystam też z publicznych toalet. Czy ktoś z was może wie co to jest? tak jak wspominałam jak na mój gust przypomina podskórny pęcherz z krwią. W tym miejscu też zauważyłam, ze nie odrasta mi owłosienie łonowe.
może to źle tak mówić, ale cieszę się, że nie jestem sama! Też mam coś takiego widzę, że pisałaś to kilka miesięcy temu, więc może mogłabyś napisać, co się s tym stało? Byłabym bardzo wdzięczna, dziękuje!
Malaga_Ada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:18   #486
Czekoladkaa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladkaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 169
Dot.: guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy

Dziewczyny nie bagatelizujcie tych grudek, lepiej skonsultować się z lekarzem - ten wirus bardzo często powoduję raka szyjki macicy ...
__________________
12.05.2012 godz. 15

Edytowane przez Czekoladkaa
Czas edycji: 2011-10-20 o 08:41
Czekoladkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 13:21   #487
zegla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 166
Dot.: guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy

...

Edytowane przez zegla
Czas edycji: 2013-01-18 o 14:25
zegla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 18:50   #488
omines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: to tu... to tam... :P
Wiadomości: 101
Dot.: guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy

Dziewczyny, od jakiegoś czasu na wzgórku łonowym mam taki jakby podskórny guzek, dziwnie mi to wygląda, ciężko opisać. Tak jakbym miała pod skórą, po prawej stronie średniej wielkości kuleczkę pod skórą... Pojawia się zawsze przed miesiączką i znika po jej zakończeniu. Za każdym razem gdy się pojawia jest mały, potem nieco większy no i po okresie znika całkowicie. Nie wiem co to może byc. Boję się, że coś poważnego. Może ktoś spotkał się z podobną sytuacją?
omines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 22:43   #489
mamcia81
Raczkowanie
 
Avatar mamcia81
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 60
Dot.: guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy

Witam! Jakiś czas temu odkryłam na ściance pochwy guzek wielkości pestki wiśni, nie boli, jest średnio twardy. Poszłam z tym do gina, "mój" powiedział, ze to krwiak (faktycznie widziałam na monitorze, że guzek ma kolor czarny). Powiedział, ze to może być endometrioza...powiedział też, że guzek sam pęknie, może trochę pokrwawić.
Jakoś mi to dziwnie brzmiało, więc poszłam do innego lekarza i usłyszałam, że to żadna endometrioza ale krwiak, wynaczyniona krew, która zebrała si pod śluzówką, ginka powiedziała też, że samo pęknie.
niby wszystko jest jasne ale cholerka boję się współżyć z mężem, boję się, że krwiak pęknie, zacznie krwawić a mąż dozna jakiejś traumy i będzie się bał więcej podejść
Czy ktoś miał coś takiego?
mamcia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.