Seks dla nastolatków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 22:20   #1
xlinden
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 25

Seks dla nastolatków


Zastanawiam się jak to jest, że początkowo chłopacy w wieku licealnym/na studiach dziewczyny szukają tylko po to aby uprawiać z nią seks, a później tworzą stałe związki? Jeden znajomy odpowiedział mi, że "jakoś to się układa", ale chciałabym otrzymać trochę bardziej rozbudowaną odpowiedź
xlinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 22:38   #2
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Seks dla nastolatków

Cytat:
Napisane przez xlinden Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak to jest, że początkowo chłopacy w wieku licealnym/na studiach dziewczyny szukają tylko po to aby uprawiać z nią seks, a później tworzą stałe związki? Jeden znajomy odpowiedział mi, że "jakoś to się układa", ale chciałabym otrzymać trochę bardziej rozbudowaną odpowiedź
Trzeba było tego znajomego za język pociągnąć, żeby Ci to dokładnie wyjaśnił.
Samo nic się nie układa
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 23:19   #3
LikeYourSong
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 26
Dot.: Seks dla nastolatków

Bo w młodym wieku mężczyzna ma duże potrzeby seksualne ale nie zawsze jest gotowy, żeby tworzyć poważny związek, troszczyć się o drugą osobę itd. Jednocześnie liceum i studia to taki czas, kiedy trzeba się trochę skupić na sobie. Wiadomo: nauka, hobby, imprezy... To nie sprzyja myślom o stabilnym związku

Dopiero później libido trochę spada ale za to pojawia się potrzeba bliskości. Społeczeństwo też oczekuje, że mężczyzna ustabilizuje się i założy rodzinę. No i właśnie "jakoś to się układa".
LikeYourSong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 23:22   #4
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Seks dla nastolatków

Po prostu nie od razu się trafi na tę jedną jedyną.
Ponadto moim zdaniem niesprawiedliwie oceniasz i generalizujesz, że nastoletni chłopcy chcą tylko seksu. Ja swoją pierwszą miłość wspominam zupełnie inaczej - zakochaliśmy się, trochę pochodziliśmy razem, a seks pojawił się z czasem.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 14:38   #5
Kupala3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 19
Dot.: Seks dla nastolatków

Cytat:
Napisane przez xlinden Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak to jest, że początkowo chłopacy w wieku licealnym/na studiach dziewczyny szukają tylko po to aby uprawiać z nią seks, a później tworzą stałe związki? Jeden znajomy odpowiedział mi, że "jakoś to się układa", ale chciałabym otrzymać trochę bardziej rozbudowaną odpowiedź
Wszystko zależy od faceta. Są mężczyźni, którzy od początku są wręcz związki, i są tacy którzy nigdy nie stworzą poważnego związku. Facet do związku, można poznać o tym, że:
- raczej mniej imprezuje, nie lata non stop do klubów
- mniejsza ilość kobiet, którymi się otacza
- dziwne podteksty seksualne, czy podrywanie innych kobiet też może się wiązać z kwestią na mniejszą odpowiedzialność
- warto również obserwować faceta, czy jest odpowiedzialny. Czy zależy jemu na pracy, życiu, rozwoju osobistym

Oczywiście, może się z tym kryć i nie poznasz tego. Niemniej odpowiedzialność w życiu faceta, przekłada się często do podejścia do związków.
Kupala3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 15:03   #6
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Seks dla nastolatków

Nie generalizujmy. Nie wszystko jest czarne albo białe. Są tacy, którzy tworzą związki, a dopiero później przychodzi seks. Są też tacy, którzy mają inne potrzeby, czyli najpierw chcą się wyszaleć, a dopiero później stworzyć coś na poważnie. Proste.
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 05:24   #7
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Seks dla nastolatków

W moim związku to ja musiałam namawiać mojego chłopaka na seks. Miał 18 lat, ja 20. Więc to ja byłam ta zła.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 12:52   #8
werner_carl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Seks dla nastolatków

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Ponadto moim zdaniem niesprawiedliwie oceniasz i generalizujesz, że nastoletni chłopcy chcą tylko seksu.
Niesprawiedliwie ocenia? A więc (według Ciebie) chęć uprawiania seksu jest czymś złym?

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
W moim związku to ja musiałam namawiać mojego chłopaka na seks. Miał 18 lat, ja 20. Więc to ja byłam ta zła.
Dlaczego (według Ciebie) seks i ochota na niego jest czymś złym?

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez _independent Pokaż wiadomość
Nie wszystko jest czarne albo białe. Są tacy, którzy tworzą związki, a dopiero później przychodzi seks. Są też tacy, którzy mają inne potrzeby, czyli najpierw chcą się wyszaleć, a dopiero później stworzyć coś na poważnie.
Związek jest dobry (biały), a sam seks zły (czarny)?
werner_carl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 14:23   #9
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Seks dla nastolatków

Faceci w różnym wieku osiągają dojrzałość do związku.

Dużo zależy od charakteru, oczekiwań.
Jeden jak może to testuje każdą, inny nie zawraca sobie głowy.

A umiejętności kobiety w kwestii utrzymania faceta też są istotne ale to w powiązaniu z charakterem faceta.
Są laski zouzy które potrafią utrzymać faceta, ale nie każdego.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 01:02   #10
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Seks dla nastolatków

Cytat:
Napisane przez werner_carl Pokaż wiadomość
Niesprawiedliwie ocenia? A więc (według Ciebie) chęć uprawiania seksu jest czymś złym?
Nie, nie jest. Ale niezależnie od oceny danego zachowania generalizowanie jest niesprawiedliwe. Są tacy, którzy nie chcą tylko seksu i wobec nic niesprawiedliwe jest generalizowanie.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:28   #11
werner_carl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Seks dla nastolatków

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Nie, nie jest. Ale niezależnie od oceny danego zachowania generalizowanie jest niesprawiedliwe. Są tacy, którzy nie chcą tylko seksu i wobec nich niesprawiedliwe jest generalizowanie.
Gdyby nie to ostatnie zdanie... Ale w ostatnim zdaniu nadal widać głęboko zakorzenione przeświadczenie, że Ci, którzy chcą tylko seksu, są gorsi od tych, którzy chcą związku. Czyż nie?

Albo inaczej: dlaczego bronić przed niesprawiedliwością i generalizowaniem tych, którzy chcą związków, a nie bronić tych, którzy chcą tylko seksu? Czyżby oni byli jednak źli? Chęć seksu jest gorsza od chęci związku, tak?
werner_carl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 05:48   #12
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Seks dla nastolatków

Cytat:
Napisane przez werner_carl Pokaż wiadomość


Dlaczego (według Ciebie) seks i ochota na niego jest czymś złym?
Nie o to chodzi. Z wątku wynika, że nastoletni chłopcy chcą tylko seksu, a potem już mają dziewczynę w D. Mój chłopak rozpoczynając współżycie miał 18 lat, i to po moich namowach. Jesteśmy ze sobą do tej pory. Więc nie, nie wszystkim chodzi o seks
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 00:35   #13
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Seks dla nastolatków

Cytat:
Napisane przez werner_carl Pokaż wiadomość
Gdyby nie to ostatnie zdanie... Ale w ostatnim zdaniu nadal widać głęboko zakorzenione przeświadczenie, że Ci, którzy chcą tylko seksu, są gorsi od tych, którzy chcą związku. Czyż nie?

Albo inaczej: dlaczego bronić przed niesprawiedliwością i generalizowaniem tych, którzy chcą związków, a nie bronić tych, którzy chcą tylko seksu? Czyżby oni byli jednak źli? Chęć seksu jest gorsza od chęci związku, tak?
Nie, nie jest gorsza.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 22:07   #14
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Seks dla nastolatków

Cytat:
Napisane przez werner_carl Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Związek jest dobry (biały), a sam seks zły (czarny)?
Nie, właśnie ja nie postrzegam tego w kategoriach białe/czarne i o tym pisałam w poprzednim poście. Nie można pogrupować czegoś na coś dobrego (białe) i niedobrego (czarne), są również szarości, trzeba wypośrodkować, a nie generalizować, że licealiści chcą się wyszaleć, przespać z nastoma kobietami i dopiero tworzyć związki. Bywa różnie, są tacy, którzy mają jedną partnerkę od 16 roku życia..
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 23:07:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.