Last minute we wrześniu? Warto czekać? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-12, 07:04   #91
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez slonecznik11 Pokaż wiadomość
Mam tak samo, również przeglądam oferty dotyczące Grecji. Sądziłam, że teraz będzie coś sensownego za dość fajne pieniądze ale niestety ceny nie są przychylne.
Ja chyba w tym roku rezygnuje z wyjazdu. Patrze 2 dni przed wyjazdem i bez 2500 tys nie ma na co liczyć nawet.
Skąd te ceny w tym roku?
W zeszłym roku były o wiele niższe na lastach. Wiem bo akurat szukałam wtedy też lasta. W czerwcu tez.
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 10:49   #92
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Rok temu w pierwszym tygodniu września wypasiony Imperial Belvedere na Krecie mieliśmy za 2,5k od osoby na 8 dni. W tym roku Europa jest znacznie droższa, a być może dlatego udało się nam zaklepać na tak dobrych warunkach Turcję. Bo 4k za 4 osoby w bardzo dobrym hotelu to chyba jednak niezła oferta, co nie?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 16:18   #93
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Wypowiem się, bo kilka dni temu wróciłam z wakacji.

Czekaliśmy na lasta, wykupilismy tydzień przed. Interesowały nas greckie wyspy - Rodos, Kos, Zakynthos. Stanęło na Rodos za 1950zł/osoba na 8 dni. Taniej nie znaleźlismy nic. Niemniej jednak juz nigdy nie popatrze na wakacje przez pryzmat ceny bo się mocno rozczarowałam hotelem i jedzieniem. Byliśmy na all inc. Hotel 3*, więc może cudów oczekiwać nie można, ale było poniżej jakichkolwiek oczekiwań.

Rok temu wakacje kosztowały nas 2450zł/osoba również all na 7 dni na Krete. Kupowane były 3 dni przezd wyjazdem. Tutaj jednak warunki hotelowe i jedzeniowe były naprawdę na bardzo dobrym poziomie, a hotel miał tylko 4*. Piszę tylko, bo naprawdę jak na tyle gwiazdek standard był wyjatkowo dobry.

Szczerze mi nie udało się wychaczyć wakacji za dużo mniej niż 2000 zł/osoba. Zawsze patrzymy na wrzesień i zawsze szukam typowych lastów. Przy czym teraz odrzucam całkowicie Turcję, Tunezję, Egipt itp. Bardzo mi tego szkoda, bo 5 lat temu byłam w Tunezji i były to najpiękniejsze wakacje na jakich byłam. Zawsze marzył mi się Egipt, ale już mnie tam nie ciągnie z przyczyn wiadomych.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 10:43   #94
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Za tyle samo rok temu zaliczyliśmy Imperial Belvedere na Krecie i było super. Tzn. 2,5k od osoby. Grecja podobnie jak Hiszpania i wiele innych krajów europejskich była w tym roku oznacza jako mocno narażona atakami terrorystycznymi. A to co się stało z zainteresowaniem Tunezją, Turcją czy Egiptem to jest zwyczajna propaganda i niewiedza ludzi. Wejdź na FB na grupę Wakacje w Turcji - trochę Ci się rozjaśni sytuacja.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 19:55   #95
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Wiele osób dało się sprowokować do paniki tą medialną burzą o zamachach itp. Oczywiście lepiej unikać miejsc szczególnie narażonych na ataki, ale żeby całkowicie eliminować cały kraj z perspektywy urlopu? No niekoniecznie Moi znajomi byli w Turcji niedługo po medialnej nagonce i... nic Było spokojnie, pięknie i urlopowo.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 19:47   #96
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Moim zdaniem wrzesień jest zbyt drogi. My łapiemy last minute w marcu albo w maju/czerwcu. Wtedy są o wiele korzystniejsze promocje

W styczniu będziemy czaili się na jakąś egzotykę last minute
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:42   #97
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Nie rozumiem... A gdzie lecicie w marcu? Wtedy to ilość kierunków, które mają sens jest bardzo krótka. A maj i czerwiec to rzeczywiście - od lat latamy. Kiedyś zdarzyło się nam nawet polecieć do Turcji z all na tydzień za 850 zł od osoby. Wakacje były wspaniałe, hotel świetny, a przez cały tydzień świeciło słońce. I wszystko za takie śmieszne grosze ;-)
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 11:07   #98
minimartini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

ja byłam teraz na GC pod koniec września. Loty i noclegi bardzo tanie, pogoda genialna, a ludzi już nie tak dużo.
minimartini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 12:16   #99
urszula87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Nigdy nie byłam na wycieczce organizowanej przez biuro, ponieważ przerażały mnie ceny. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad zakupem last minute do Azji, ale szczerze mówiąc nie wiem kompletnie, jak się za to zabrać.... :/ Jakieś rady? Na co należy zwrócić uwagę itp?
urszula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 10:49   #100
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ale z czym przeraziły Cię te ceny? Niewiele jest miejsc, do których można wyjechać niższym kosztem, niż z biurem podróży. Przelicz to sobie.
Jako to na co zwracać uwagę? Opinie o hotelach, o programie, kwestia taka czego tak naprawdę po takim wyjeździe oczekujecie. To ma być objazdówka czy wypoczynek? Zbyt mało zostawiłaś informacji.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 11:47   #101
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Nie rozumiem... A gdzie lecicie w marcu? Wtedy to ilość kierunków, które mają sens jest bardzo krótka. A maj i czerwiec to rzeczywiście - od lat latamy. Kiedyś zdarzyło się nam nawet polecieć do Turcji z all na tydzień za 850 zł od osoby. Wakacje były wspaniałe, hotel świetny, a przez cały tydzień świeciło słońce. I wszystko za takie śmieszne grosze ;-)
Jestem w stanie w to uwierzyć, bo Turcja jest tania. Ta cena to nie last, a regularna powinna być. Czarteru też do regularnych linii nie ma co porównywać.
W Stambule, który jest o wiele droższy niż jakieś prowincje, hotel 3 gwiazdkowy za 1000zł 2 osobowy pokój mieliśmy. Gdybyśmy wybrali Lufthansę to 2 tys. zł na tydzień w stolicy Turcji dla 2 osób styknie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 10:31   #102
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Sory, ale 3* w Turcji to masakra. Poza tym - jak porównywać hotele miejskie do hoteli w kurortach, z ogrodami, basenami, atrakcjami, do ogromnych kompleksów/ Cena regularna? Żartujesz? Po prostu w maju mało osób lata i dlatego tak było. Moim zdaniem stawka jest chora, bo za tyle to ciężko sam przelot ogarnąć, a gdzie mowa o całej reszcie?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 22:51   #103
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Sory, ale 3* w Turcji to masakra. Poza tym - jak porównywać hotele miejskie do hoteli w kurortach, z ogrodami, basenami, atrakcjami, do ogromnych kompleksów/ Cena regularna? Żartujesz? Po prostu w maju mało osób lata i dlatego tak było. Moim zdaniem stawka jest chora, bo za tyle to ciężko sam przelot ogarnąć, a gdzie mowa o całej reszcie?
chyba na prowincji
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 10:40   #104
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Ale ja również byłam w Istambule w 3*
Zresztą... stawki mnie średnio interesują. Najważniejsze jest dla mnie to, że w tak fajne miejscówki można jeździć za tak śmieszne grosze. I być może w kolejnym roku również zaliczymy Turcję.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 09:39   #105
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Otóż to! Mniej znane, ale równie ciekawe, choć mniej wypromowane miejsca są o wiele tańsze, niż oklepane i znane wszystkim kurorty. Poza tym mamy wolny rynek no i ogromną konkurencję, ale dzięki temu ceny są czasami bardzo atrakcyjne. Oczywiście jeśli oczekujemy od urlopu trochę więcej, niż tylko leżenia na leżaku na plaży, to cena będzie wyższa, ale czasem warto zainwestować, aby ten tydzień lub dwa był naprawdę niezapomniany.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 10:40   #106
Misia1203
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Byłam w Turcji kilka lat temu w Side. Przyjemnie, chociaż nie przepadam za podróżowaniem do krajów arabskich. Męczy mnie mentalność tych ludzi. Trzeba sie pilnować, ponieważ łatwiej można zostać oszukanym niż w przypadku europejskich kierunków wakacyjnych. Targowanie i wizyty w sklepach to koszmar. W tym roku orientowałam się w cenach wycieczek do Turcji i nie są wysokie. Można w sumie lecieć chociażby po to aby posiedzieć w hotelu i skorzystać ze słońca.
Nie pojadę jednak z uwagi na politykę Turcji w rejonie. Wiem, że jest bezpiecznie i raczej ataków na kurorty nie doczekamy. Nie mogę jednak przemóc się do podróżowania do kraju, w którym na prezydenta wybrali fanatyka religijnego.
Misia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 12:44   #107
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez Misia1203 Pokaż wiadomość
Byłam w Turcji kilka lat temu w Side. Przyjemnie, chociaż nie przepadam za podróżowaniem do krajów arabskich. Męczy mnie mentalność tych ludzi. Trzeba sie pilnować, ponieważ łatwiej można zostać oszukanym niż w przypadku europejskich kierunków wakacyjnych. Targowanie i wizyty w sklepach to koszmar. W tym roku orientowałam się w cenach wycieczek do Turcji i nie są wysokie. Można w sumie lecieć chociażby po to aby posiedzieć w hotelu i skorzystać ze słońca.
Nie pojadę jednak z uwagi na politykę Turcji w rejonie. Wiem, że jest bezpiecznie i raczej ataków na kurorty nie doczekamy. Nie mogę jednak przemóc się do podróżowania do kraju, w którym na prezydenta wybrali fanatyka religijnego.
Turcja nie jest krajem arabskim.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 16:28   #108
Misia1203
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Faktycznie błąd. Wiem,że Turcja nie jest krajem arabskim . W domyśle było muzułmański.
Tak czy inaczej, pomimo tego,że jest to nowoczesny kraj to mentalnością bliżej im do Afryki i Azji, a nie do Europy.
Misia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:31   #109
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez Misia1203 Pokaż wiadomość
Faktycznie błąd. Wiem,że Turcja nie jest krajem arabskim . W domyśle było muzułmański.
Tak czy inaczej, pomimo tego,że jest to nowoczesny kraj to mentalnością bliżej im do Afryki i Azji, a nie do Europy.
Coś w tym jest, ale wiele grup osób chce się wyrwać z tego nieco konserwatywnego, i zdaniem niektórych, zacofanego nurtu. Ale mimo wszystko, to nadal piękny kraj, który na pewno warto odwiedzić nie zrażając się niektórymi obyczajami. Przecież jedziemy tam na urlop, a nie żeby spędzić resztę życia
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-25, 05:59   #110
giriyoriaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 4
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Tanie i sprawdzone biuro podróży - https://wakacje.pl Polecam .Kompetentna szybka obsługa.Dokumenty podróży w terminie.Informacja o zmianie terminy lotu podana odpowiednio szybko. Rezydentka na miejscu, miła kompetentna. Transfer bez spóźnienia. Opieka rezydenta na lotnisku przy wylocie. Dzięki dobrej obsłudze ,urlop minął sympatycznie i spokojnie.

Edytowane przez giriyoriaka
Czas edycji: 2022-07-24 o 09:59
giriyoriaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 12:44   #111
termodytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 4
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Bo wiele osób tak robi więc podejrzewam, że stąd te ceny
termodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 16:36   #112
deemmes
Przyczajenie
 
Avatar deemmes
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 12
Dot.: Last minute we wrzesniu?Warto czekac?

Cytat:
Napisane przez giriyoriaka Pokaż wiadomość
Ja bylam we wrzesniu w Egipcie za 1400zł all , 2tygodnie hotel 4,5 gwiazki kupilam w tym samym dniu co wyjazd

Podobnie jak Ty - szukam zawsze totalnego lasta z wylotem jutro/pojutrze na https://last-minute.io/super/ - z tego co widzę teraz jest 1255 ofert i wylot nawet dzisiaj

Egipt poniżej 1000 można wyrwać w AI w 4-5* hotelu - tylko trzeba bookować urlopo na 14 dni ( wliczajac weekendy ofc )
__________________
Look deep into nature, and then you will understand everything better.
deemmes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-16 17:36:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.