Jaki szampon obciążający włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-15, 22:27   #1
ese123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12

Jaki szampon obciążający włosy?


Witam. Szukam szamponu który obciąży mi włosy, bo takie najbardziej lubię. Jakiś czas temu znalazłam świetny szampon BALEA 2in1 Kräftigung Shampoo + Spülung - taki miodowy z odżywką, 2 w jednym, ale niestety to było dość dawno temu i już go nie sprzedają, przeszukałam w internecie i nie ma. Kupiłam kilka różnych szamponów w poszukiwaniu podobnego, ale żaden nie działa tak fajnie jak ten Balea. On fajnie obciąża włosy, dobrze się układają, nie zachodzą tak bardzo na oczy, nie puszą się włosy, po prostu trzymają się. Szukam podobnego szamponu, najlepiej 2 w jednym, bym mogła umyć szybko i spokój, nie lubię długiego mycia, nakładania oddzielnie odżywki itp. Jednym słowem szukam szamponu, od którego większość ludzi ucieka, bo nie lubi obciążonych włosów
ese123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 18:11   #2
ese123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki szampon obciążający włosy?

Żyje ktoś na tym forum, czy wymarło?
ese123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 15:18   #3
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jaki szampon obciążający włosy?

Z tego co pamiętam to np. H-Stimpurin z Pharmaceris sprawiał, że włosy były bardzo "błagie" i obciążone, zbyt gładkie jak dla mnie. Możesz też spróbować szampon Fitokosmetik szampon dziegciowy lub szampony Natura Siberica - przez to że nie mają silnych detergentów robią włosy miękkie i płaskie jak u dziecka, przynajmniej przy moich skłonnych do obciążenia włosach.
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 07:45   #4
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Jaki szampon obciążający włosy?

u mnie seria z Desange nutri extreme powodowała taki ,,przyklap''dostalam z testow wizazu ale sama nigdy bym nie kupiła.,najbardziej obciaza serum i sam szampon odzywka jakby mniej..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 22:54   #5
ese123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki szampon obciążający włosy?

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Kupiłam Dessange Professional Hair Luxury Nutri Extreme, jak przyjdzie i przetestuję to napiszę. Jeśli okaże się dobry, to ucałuję! Bo mam dość już puszenia się włosów i słabego układania. Ten Balea był super, ale już nie produkują i nigdzie nie mogę już go dostać, dlatego wciąż poszukuję tego jedynego. Jak mi się spodoba, to potrafię latami jeden używać
ese123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 13:03   #6
melazja
Raczkowanie
 
Avatar melazja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki szampon obciążający włosy?

EcoLab Szampon odżywczy do włosów osłabionych i łamliwych, dostałam od koleżanki którą obciążał, bo u mnie ten problem nigdy nie występował a jednak mu się udało, także spokojnie mogę polecić
melazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 20:06   #7
opeggybrown95
Raczkowanie
 
Avatar opeggybrown95
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 80
Dot.: Jaki szampon obciążający włosy?

a nie chcesz dociążyć sobie odżywką i jakimś serum na końcówki?
__________________
Świat interesuje mnie zwłaszcza w kontekście mnie samej.
opeggybrown95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 23:26   #8
ese123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki szampon obciążający włosy?

Niestety żaden szampon nie pomógł, a kupiłam z 10 różnych, w tym "Dessange Professional Hair Luxury Nutri Extreme" który robi mega sypkie włosy i nie ma mowy o obciążeniu i układaniu. A odżywka chyba nie obciąża, używałam ostatnio to tylko powodowała łatwiejsze rozczesywanie, bardziej gładkie i odżywione włosy, ale nie układały się po niej. Ja po prostu nie umiem w te klocki, a włosy mi zwyczajnie w świecie przeszkadzają, najchętniej ścięłabym na krótko, jak chłopcy mają Związywać też nie lubię i nie potrafię, czuję dyskomfort.


Umyłam tym Balea i cudo, tylko on mi się kończy, dlatego szukam nowego. Włosy po nim są takie jakby trochę sklejone, ciut szorstkie jak pociągnę ręką, świetnie się układają, gdzie zaczeszę, tam zostają. Żaden inny szampon niestety tego nie potrafi. Nie wiem jaki skład ma w sobie ten Balea, ale ponad 10 szamponów testowałam i dalej nie mogę znaleźć podobnego.


To chyba skład tego szamponu Balea, czy ktoś zna szampon z podobnym składem?



Edytowane przez ese123
Czas edycji: 2019-12-11 o 08:45
ese123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-18, 22:52   #9
melazja
Raczkowanie
 
Avatar melazja
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki szampon obciążający włosy?

Na pierwszy rzut oka nie ma nic specjalnego w tym składzie, trochę emolientów, substancji filmotwórczych, pantenol i niacinamide odżywiająco. O podobny najlepiej zapytać na grupie włosingowej.
Celowałabym w produkty do włosów farbowanych, bo substancje filmotwórcze daje się w celu ochrony koloru.
Kiedyś lubiłam Elseve Color Vive.

Odżywki i maski właśnie fajnie dociążają, bo są dłużej na włosach.
Mi się najlepiej się sprawdza maska arganowa Isany, bo dociąża ale nie skleja, tylko nie mogę za długo jej trzymać
melazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 23:52:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.