szukam ludzi to podróży autostopem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 21:35   #31
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Hejka, wyżej opisałam mój pomysł, co do wyjazdu, ale znalazłam inną, fantastyczną (moim zdaniem) ofertę i nie mogłam się oprzeć. Może któraś chce ze mnę pojechać? Poniżej krótki opis. Link do oferty podam na PW.

1. Gdzie? Jest to Eurotrip+tydzień wypoczynku w Portugalii. Dokładna trasa:
Polska-Amsterdam-Paryż-San Sebastian-Peniche (Portugalia, tu spędzimy tydzień)-Barcelona-Nicea-Monako-Polska
2. 10-24.09 (pobyt w Portugalii 13-21.09)
3. Apartament 4-6 osobowy, koszt 1599 zł (wliczony dojazd i zwiedzanie)+wyżywienie = 2019 zł
4. Zwiedzanie, plażowanie, relaks, imprezki, poznawanie nowych ludzi; jest też opcja, żeby za dopłatą ok. 200 zł zapisać się na kurs surfingu; w programie są w trakcie pobytu wycieczki do Lizbony i Porto - piszę się na to.
5. Poszukuję studentki w wieku ok. 20 lat, energicznej, takiej, dla której wylegiwanie przy hotelowym basenie, to zdecydowanie za mało; lubiącej imprezy, chętnej do zwiedzania;
6. Jestem z okolic Warszawy; myślę, że fajnie by było się spotkać przed wyjazdem, ale niekoniecznie.
7. Mam 21 lat, jestem studentką; przy pierwszym kontakcie sprawiam wrażenie spokojnej, ale zaskakująco szybko się rozkręcam i na hasło "impreza" jestem pierwsza; uwielbiam być w ruchu - kocham każdy sport, m.in: żeglarstwo, windsurfing, snowboard; gdy odwiedzam nowe miejsca, chcę jak najwięcej zobaczyć, wszystko mnie fascynuje i najchetniej bawiłabym się lub zwiedzała 24h/dobę; poza tym, jak to wizażanka, uwielbiam zakupy i interesuję się modą.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2010-07-08 o 21:37
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 22:42   #32
herecomesthesun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1.Szukam koleżanki na obóz do CHORWACJI(wyspa Brać/Bol) ; tu dokładny link http://www.funclub.pl/oferty/oboz-ch...html?label=359
2.termin:13-25 sierpnia
3.zakwaterowanie w 3-gwiazdkowym hotelu(wszystko podane w ofercie)
4.cel: jadę głównie po to aby poznać nowych ludzi, zabawić się, powylegiwać się na plaży(uwielbiam gorąco) oraz troszkę pozwiedzać
5.szukam osoby otwartej,mającej łatwość w zawieraniu nowych znajomości, kompana do poznawania nowych ludzi, lubiącej się zabawić, trochę wypić i oczywiście towarzyszki do długiej podróży w autokarze, ale nie może ona być też osoba która będzie chodziła za mna krok w krok gdziekolwiek nie pójdę(w granicach rozsądku)
6.jestem z Warszawy, to ważne aby osoba była też z tych okolic, abyśmy siedziały razem w autokarze, chętnie spotkam się przed wyjazdem
7.skończyłam 1 klasę liceum(17 lat), szukam dziewczyny mniej więcej w tym samym wieku może być starsza/młodsza o rok; jestem wesołą otwartą osobą, myślę że nie mam problemów w dogadywaniu się z ludźmi, szukam towarzyszki gdyż martwię się że nie bedę miała z kim siedzieć w autokarze i mieszkać w pokoju(wiecie jak to jest, ludzie jadą już umówionymi grupkami, a potem nijak sie do nich dolączyć)

Zamieszczam to ogłoszenie, gdyż koleżanka wystawiła mnie w ostatniej chwili, tym samym wszyscy znajomi zapytni o wyjazd mają już inne plany na wakacje. Chciałabym pojechać na ten konkretny obóz, zostało mało miejsc więc trzeba się szybko decydować. W ostateczności zgodzę się na inny obóz w termnie albo na samym początku albo na końcu sierpnia.Piszcie na gg.5177086 nawet jak będę niedostępna
herecomesthesun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 14:19   #33
DaftMiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 26
GG do DaftMiss
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. ciepłe kraje, najlepiej Egipt, Turcja itp, ale nie koniecznie - ale co za tym idzie tylko samolotem
2. wolny mam caly sierpien (moze zahaczyc o koniec lipca) - na 2 tyg
3. zakwaterowanie w hotelu - do 2500 zl
4. cel: odpoczynek, plaża, zwiedzanie ewentłalnie ;D
5. raczej bezkonfliktowa, wesoła, rozmowna, towarzyska, szalona też ;D
6. wylot najlepiej z Wrocławia
7. mam 18 lat (klasa maturalna). po tym wyjezdzie chce miec nowych znajomych, duzo zdjec i ekstra wspomnien! lubie filmy, dobra muzyke i podroze <3 kluby? czemu nie ale nie za duzo.

moje gg: 23389280
piszcie, bo czas leci! ;*

Edytowane przez DaftMiss
Czas edycji: 2010-07-11 o 14:23
DaftMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 15:45   #34
Strawberry Kitty
Raczkowanie
 
Avatar Strawberry Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 108
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. Więc tak.. mam dwie opcje
pierwsza: wczasy w jakimś ciepłym kraju (Włochy, Chorwacja, Grecja, Hiszpania itd.)

druga(tańsza ;p): obóz studencki kitesurfingowy na Helu!! (nigdy jeszcze na tym nie pływałam, więc uczyłabym się od podstaw )

2.sierpień, wrzesień (najlepiej jak najdłużej, ale wiadomo najważniejsze są fundusze ;p)

3.warunki obojętne; hotel, apartament,namiot cokolwiek
Jeśli chodzi o fundusze to oczywiście chciałabym żeby wyszło to jak najtaniej, góra 1500 zł (wiem, że za tyle można znaleźć naprawdę dobrą ofertę, zawsze załatwiałam wakacje z zaprzyjaźnionym biurem podróży i wyszukiwali mi fajne wakacje za niską cenę)

4.ja to widzę tak:
rano plaża, później jakieś zwiedzanko, zakupy, a wieczorem ostre imprezowanie i poznawanie nowych ludzi

5.Szukam przede wszystkim osoby komunikatywnej, otwartej na nowe znajomości, imprezowej, wyluzowanej, szalonej, ale jednocześnie odpowiedzialnej np. gdy na imprezie spotkamy podejrzane typy.
Wiadomo wczasy, obce miejsce, nie można ufać ludziom, więc dobrze jest mieć kogoś na kogo można liczyć. Fajnie jakby była mniej więcej w moim wieku

6.Jestem z wielkopolski, wylot może być z Poznania, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Warszawy

7. Mam 20 lat, studiuję, jestem bardzo zwariowana, bardzo tolerancyjna i bezkonfliktowa, można ze mną o wszystkim porozmawiać, nie toleruję fochów

Dziewczyny piszcie PW!

Edytowane przez Strawberry Kitty
Czas edycji: 2010-07-11 o 23:10
Strawberry Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 18:00   #35
ane4ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. Wycieczka objazdowa Serbia-Czarnogóra-Albania z Itaką: http://www.itaka.pl/wycieczki/balkan...ak_791.php#sub
albo samodzielny tygodniowy pobyt w Belgradzie z wypadem do Kosowa - wtedy podróż autokarem i pociągiem.
Szukam koleżanki, bo wyjazd w pojedynkę odpada - wycieczka zapowiada się cudownie, ale niestety biuro wymaga dopłat dla singli. Natomiast zupełnie samodzielnej wyprawy w pojedynkę trochę się boję.
2. Edit: 3.08.-15.08.
3. Zakwaterowanie na wycieczce jak w opisie - 2-osobowy pokój w hotelu klasy turystycznej. W przypadku samodzielnej wyprawy - 2-osobowy pokój w hostelu, najlepiej z łazienką, choć bez wyjdzie taniej.
4. Zwiedzanie przede wszystkim.
5. Szukam dziewczyny w miarę podobnym wieku (18-30 lat), pogodnej, energicznej, zorganizowanej, odpowiedzialnej, w miarę możliwości o podobnych zainteresowaniach i poglądach.
6. Jestem z Poznania i najlepiej gdybyś też była stąd, bo mogłybyśmy się poznać osobiście. Wyjazd z kompletnie obcą osobą to jednak spore ryzyko.
7. Mam 23 lata, jestem studentką. Zainteresowania: stosunki międzynarodowe, literatura, kultura rosyjska, kino, teatr. Wyznaję liberalizm światopoglądowy, głosuję na lewicę i na pewno nie dogadam się z kimś na prawo od PO Na początku znajomości bywam skrajnym introwertykiem, w miarę upływu czasu zmieniam się w umiarkowanego ekstrawertyka Jestem odpowiedzialna i rozsądna, ale bez przesady - uważam, że wakacje są po to by się wyszaleć i jak najlepiej poznać odwiedzany region.

Edytowane przez ane4ka
Czas edycji: 2010-07-13 o 20:59
ane4ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:35   #36
MaRgOoLcIa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. Wycieczka nad polskie morze badź też w góry.
2. Jak narazie całe wakacje mam do dyspozycji ;p z wrześniem włącznie.
3.Najbardziej odpowiadał by mi jakiś pensjonat, domek letniskowy, w ostateczności namiot
4.Cel: poznać nowych, ludzi, poimprezować, troche pozwiedzac by miec później co wspominać
5.Szukam osoby, ogarniętej z poczuciem humoru, lubiącej imprezowac ale tez nie do przesady, miłej kulturalnej
6.Jestem z Poznania.
7.Mam 19 lat, właśnie zdałam maturke. Interesuje się wszystkim po trochu, taniec, muzyka, medycyna. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru, lubiącą poznawać nowych ludzi, towarzyska trochę szaloną ale też nie do przesady, znam granice zdrowego rozsądku.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, pisać
MaRgOoLcIa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 11:54   #37
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Witam . Mam 22 lata i szukam koleżanki na wyjazd w sierpniu nad nasze polskie morze Nie jestem spokojną osobą aczkolwiek znam umiar . Pracuję i studiuję .
Piszę tu ponieważ przyjaciółka nagle stwierdziła że nie może jechać bez swojego faceta aa mnie chodziło o babski szalony wypad Pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 14:56   #38
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Mam dwie propozycje:
1. Eurotrip - zwiedzanie wielu miejsc Europy, dokładne miasta do obgadania. Chcę zrobić to po najmniejszych kosztach, spanie np. na CouchSurfing, tanie przemieszczanie się (np. autostop), granie i śpiewanie na ulicach miast, dlatego też szukam kogoś odważnego i godnego zaufania, kogo nie zrażą trudy

2. Orient, wschód / afryka. Jeszcze nie przemyślane dokładnie, dlatego jeśli ktoś ma propozycję, bardzo chętnie na nią przystanę.

Wyjazdy od października, najlepiej na dłuższy okres czasu niż 2 tygodnie.
__________________
Moja fotografia - polubiajcie, będzie mi bardzo miło
www.facebook.com/MKownackaFilmPhoto
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:44   #39
zuuza22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Hej
Mam 22 lata i najchętniej wybrałabym się gdzieś nad polskie morze w szczególności Hel na obóz studencki gdzie można nauczyć się windsurfingu.Najlepiej w sierpniu.Fajnie by było gdyby druga osoba była wesoła i bezkonfliktowaco do zakwaterowania nie mam jakiś wysokich wymagań.Jestem z Wielkopolski.Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam

Edytowane przez zuuza22
Czas edycji: 2010-07-18 o 20:30
zuuza22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 10:14   #40
aloronoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

1. Do jakiego miejsca jest wyjazd Egipt hotel Helnan Marina Sharm-el Sheikh, super położony Hotel, przy plaży i przy centrum, gdzie toczy się życie rozrywkowe miasta. Nie trzeba płacić za dojazdy. Bardzo miła obsługa( mam tam znajomości ) bardzo fajne pokoje z łazienką. Super plaża piaszczysta, łagodne zejście do wody, w opcji all inclusive napoje za darmo, śniadania, obiady i kolacje, a także ręczniki kąpielowe i na leżaki na plaży.

2. W jakim czasie i na jak długo ferie zimowe- druga połowa stycznia, gdyż nie jest tak strasznie gorąco wieczorami, a w dzień jest wystarczająco gorąco żeby sie opalić i wygrzać na slońcu.
3. W jakich warunkach jest tam możliwość wykupienia odrobine mniejszego pokoj bez balkonu, co wychodzi taniej, dostępna tylko opcja all-inclusive(niestety). CENA: ok 4 tys. zł(+ -300zł) jeszcze nie ma ofert na ten czas + 150$ na wydatki( tyle planuje)
4. W jakim celu Zabawa, dyskoteki,imprezy plaża, odpoczynek, szaleństwo
5. Jakiej osoby poszukujecie Szukam osoby, która lubi ludzi, jest towarzyska, uśmiechniętą optymistką, z którą można i poszaleć i odpocząć na plaży taka jak ja.
A także osoby która na wyjazd zdecyduje się NAJPÓŹNIEJ DO końca października!
6. Skąd jesteś Nie ma dla mnie znaczenia miejsce wylotu
7. Ile masz lat i jaka mniej więcej jesteś W styczniu będę mieć prawie 19 lat. Jestem miła, bezkonfliktowa, szalona, zawsze optymistka. Mówię w miarę dobrze po angielsku, trochę po niemiecku i rosyjsku, więc nie mam problemu z dogadaniem się, w Egipcie. Lubie czytać książki i uczyć się nowych rzeczy. Bardzo(!) lubię ludzi. Idzie się ze mną dogadać
__________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go downtown

Edytowane przez aloronoma
Czas edycji: 2010-07-19 o 10:29
aloronoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:00   #41
doroles2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

czesc Dziewczyny!
Szukam chętnej na wczasy.
w niedziele lece na rodos i wracam 2 sierpnia.
chcialabym poten leciec jeszcze gdziesz.
najlepiej gdyby było to około 10tego sierpnia ale wczesniej lub póżniej tez moze byc- dostosuje się.
co do miejsca wyjazdu to z pewnościa mozna sie ze mna dogadac.
czas wyjazdu to 2 tygodnie ale ewentualnie tydzien tez moglby byc
co do ceny to wiadomo, ze im taniej tym lepiej, warunki moga byc zarowno rewelacyjne jak i średnie- rowniez kewstia dogadania sie.
pozdrawiam
P.S. jakby ktoras z Was była zainteresowana to prosze o szybki kontakt bo w niedziele lece na wakacje i nie bede wchodzic na neta.
GG 6572612

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

mam 23 lata i jestem osoba otwartą i towarzyską.
lubie zwiedzac, wylegiwac sie na plazy, imprezowac w granicach zdorwego rozsądku przede wszystkim nie mam problemu z nawiązywniem kontaktów, pzdr
doroles2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 19:28   #42
wysysaczkatlenu
Zadomowienie
 
Avatar wysysaczkatlenu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

ggg

Edytowane przez wysysaczkatlenu
Czas edycji: 2012-10-21 o 04:09
wysysaczkatlenu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 15:26   #43
Linkaa_007
Raczkowanie
 
Avatar Linkaa_007
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dreaming Land
Wiadomości: 115
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Hej Planuję wakacje studenckie we wrześniu i szukam towarzyszki, bo coś czuję, że wśród znajomych i tak nikt się nie zdecyduje a nawet jeżeli to i tak im więcej nas tym lepiej

1. Grecja, Hiszpania bądź Portugalia wszystko to obozy studenckie
2. 9/10 września - 23/24 września w zależności od wybranego kraju
3. 750zł, 1200zł, 1700zł wszystkie opcje bez wyżywienia, w niektórych możliwość wykupienia wyżywienia, wszystko to obozy autokarowe (mam przygotowane konkretne oferty, ale jestem otwarta na propozycje)
4. cel: najlepiej wszystkiego po trochę, chciałabym maksymalnie wykorzystać czas, nienawidzę marnować go siedząc w hotelu, także odpoczynek, imprezy, jak najbardziej zwiedzanie
5. jako że jest to obóz studencki to proszę o zgłoszenia studentki
6. dolny śląsk więc wyjazd raczej z wrocławia, ale to nie ma znaczenia przecież i tak się spotkamy w autokarze
7. mam 20lat, na pierwszy rzut oka, wydaję się być spokojna, ale szybko się rozkręcam, jestem tolerancyjna, otwarta i bezkonfliktowa co nie znaczy, że daję sobie wchodzić na głowę u ludzi najbardziej nie lubię ciągłego narzekania, ironii, czepiania się, wyśmiewania innych oraz szpanerstwa i chociaż na takich też są sposoby to nie chcę się męczyć z nimi w wakacje
__________________
Linkaa_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:05   #44
RXN
Raczkowanie
 
Avatar RXN
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 170
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

witam witam

1. Egipt, Egipt, Egipt a dokładniej Sharm
2. 2 tyg (w porównaniu z 1 tyg , nie opłaca się wybierać tej wersji bo róznica jest zaledwie ok. 400zł)
wylot ... może 18.08. lub 25.08. lub 15.09.
3. HB, hotelik mam jeden na oku
4. odpocząć, poopalać i coś zobaczyć :P
5. otwartej, pogodnej...
6. najlepiej wylot z Katowic
7. jeżeli ktoś będzie leciał... liczę na pogaduchy przed wyjazdem w celu lepszego zapoznania
__________________
...a te jej oczy, pełne milczących sekretów...
RXN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:26   #45
kuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

v

Edytowane przez kuniaa
Czas edycji: 2010-08-06 o 21:51
kuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:42   #46
Madzita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 28
GG do Madzita Send a message via Skype™ to Madzita
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Hej dziewczyny;]
szukam kogos na wyjazd w najblizszych dniach, mialam juz zaplnowane prawie wszystko, ale osobie z ktora mialam jechac lekarz zabronil klimat zmieniac;/ wiec tak:
1. Egipt - Sharm el Sheikh
2. ok. 10 sierpnia , na tydzien
3. Hotel min. 3* ale lepiej wiecej, wyzywienie Al, cena max 2100zł
4. odpoczynek, relax, zabawa
5. od 18 do 24 lat, lubiaca sie bawic do rana, palaca lub ktorej nie przeszkadza, ze ktos pali, rozmowna, towarzyska, wesola, nie lubie dziewczyn oh ah co to nie one
6. jestem z Białegostoku, ale wylot z Wawy
7. mam skonczone 19 lat, pale, pije (w pewnych granicach rozsadku), lubie gadac ale tez sluchac, nie lubie siedziec caly czas w hotelu, tylko sen itp., ale musi byc wmiare dobry;]

Jesli ktos jest zainteresowany albo ma jeszcze jakies pytania niech pisze na gg 1458158 albo maila madzita102@wp.pl
Madzita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 08:58   #47
blackaicha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

bbb

Edytowane przez blackaicha
Czas edycji: 2013-08-28 o 08:09
blackaicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 19:11   #48
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

-objazdówka po Maroku 13.09 do 24.09, preferujemy doczepkę 2 os i więcej (pary,kumpele itd)
-wylot z Wrocka, Ryanerem (bilety każdy sobie łatwi) koszt lotu w obie strony ok430-500
-spanie hostele, jedzenie tanio, duuuzo zwiedzania i chodzenia (choć nikogo do niczego nie zmuszam)
-koszt całkowity (z biletami,noclegi, jedzenie, przejazdy 2-2,5tys)
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:53   #49
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
super pomysł

1. obojętnie byle ciepłe kraje
2. odpowiadają mi terminy 7.06-8.07 i od 11.07 do września :P, obojętnie czy na tydzień czy dwa
3. hotel , cena w granicach rozsądku
4. trochę odpoczynku trochę zabawy
5. hmm.. raczej z wszystkimi się dogadam byłam kiedyś nawet na wakacjach z 30 latką
6. Imielin, woj śląskie, ale latałam już z Katowic,Krakowa,Wrocławia i Warszawy
7. 20 latka, i uwielbiam psiaki, podróże, muzykę, taniec, drinki z palemką
odświeżam
1. Egipt Hurghada
2. Wrzesień
4. imprezki
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 10:25   #50
RXN
Raczkowanie
 
Avatar RXN
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 170
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Lecimy 01.09. na 2 tyg
http://www.triada.pl/prezentacja.php...urnusu=4737917
wszystko załatwione

ktoś jeszcze się wybiera?
__________________
...a te jej oczy, pełne milczących sekretów...
RXN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:56   #51
lasiczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 206
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

ja właśnie wróciłem z Sopotu z kumpelami z ap i było świetnie. aczkolwiek szukanie kogoś na wyjazd w ten sposób wymaga odwagi i przede wszystkim weryfikacji. powodzenia
lasiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 20:55   #52
rembaczOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 92
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Jak jedziecie gdzieś w dłuższą trasę pamiętajcie o kupnie OC i AC dla swojego auta. To inwestycja która się na pewno zwróci.
rembaczOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:40   #53
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Wszyscy moi znajomi juz po wakacjach a ja dopiero we wrześniu coś dostane wolnego, niestety max 8 dni. Jako że nie mam z kim wyjechać więc może jakaś wizażanka będzie w podobnej sytuacji co ja, zawsze we 2 raźniej niż samej. Oto moje oczekiwania

1. Hmm Grecja, Egipt, Chorwacja ... wsio ryba byle było ciepło, morze i co nieco do zwiedzania ogranicza mnie brak paszportu tylko.
2. Myśle, myślę że od pierwszego tygodnia wrzesnia mogłabym dostać wolne, a więc biore pod uwagę termin do końca września, na 7-8 dni
3. Wolałabym opcję all incusive, mam przeznaczone 2000 zł + cosik na wydatki oczywiście, wiadomo że we wrześniu już byłoby taniej więc
4. Głównie odpoczynek od stresu, pracy. Przede wszystkim wylegiwanie się na plaży, ja to kocham i już ale wiadomo po 3 dniach ponapawam się tym cudnym widokiem i zapragnę zwiedziania z nudów
No dobra szukam kogoś kto mnie obudzi (często zasypiam na plaży ) cobym się nie przypaliła
Ach i dla mnie jedynym środkiem transportu jest samolot, oczywiście ze względów czasowych, mając tydzien urlopu nie chce 4 dni spedzac w autokarze
5. Szukam kogoś, ktomu odpowiada moja wyliczanka, kogoś kto sam dokonałby takiej samej lub podobnej.
6. Jestem z okolic Łodzi a wiec wylot z Łodzi lub Warszawy najlepiej 7. Mam 25 lat, jestem raczej domatorem, ot taka grzeczna, romantyczna dziewczynka, uwielbiam czytać, spacerować i wylegiwać się na plaży.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:41   #54
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Cytat:
Napisane przez rembaczOne Pokaż wiadomość
Jak jedziecie gdzieś w dłuższą trasę pamiętajcie o kupnie OC i AC dla swojego auta. To inwestycja która się na pewno zwróci.
OC to obowiązkowe ubezpieczenie. Nie można bez niego jeździć, więc nie bardzo rozumiem Twoją radę?

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
1. Hmm Grecja, Egipt, Chorwacja ... wsio ryba byle było ciepło, morze i co nieco do zwiedzania ogranicza mnie brak paszportu tylko.
Hm, Egipt leży w Afryce tam bez paszportu nie polecisz przecież.

1. Turcja, Cesme
2. 15 dni od 9 września [ew. na 8 dni od 9 lub 16 września]-ja się wybieram na 2tyg.
3. Hotel 4*, Hotel Kaya Prestige Sunshine, opcja All Inc.
4. Odpoczynek
5. Lecę z koleżanką, przydałoby się jakieś towarzystwo, pokoje są 2os. więc najlepiej 2,4 osoby.
6. Lublin, wylot z Warszawy
7. 24

Więcej info na pw
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2010-08-18 o 16:47
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 21:17   #55
kiki03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
GG do kiki03
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Cytat:
Napisane przez Strawberry Kitty Pokaż wiadomość
1. Więc tak.. mam dwie opcje
pierwsza: wczasy w jakimś ciepłym kraju (Włochy, Chorwacja, Grecja, Hiszpania itd.)

druga(tańsza ;p): obóz studencki kitesurfingowy na Helu!! (nigdy jeszcze na tym nie pływałam, więc uczyłabym się od podstaw )

2.sierpień, wrzesień (najlepiej jak najdłużej, ale wiadomo najważniejsze są fundusze ;p)

3.warunki obojętne; hotel, apartament,namiot cokolwiek
Jeśli chodzi o fundusze to oczywiście chciałabym żeby wyszło to jak najtaniej, góra 1500 zł (wiem, że za tyle można znaleźć naprawdę dobrą ofertę, zawsze załatwiałam wakacje z zaprzyjaźnionym biurem podróży i wyszukiwali mi fajne wakacje za niską cenę)

4.ja to widzę tak:
rano plaża, później jakieś zwiedzanko, zakupy, a wieczorem ostre imprezowanie i poznawanie nowych ludzi

5.Szukam przede wszystkim osoby komunikatywnej, otwartej na nowe znajomości, imprezowej, wyluzowanej, szalonej, ale jednocześnie odpowiedzialnej np. gdy na imprezie spotkamy podejrzane typy.
Wiadomo wczasy, obce miejsce, nie można ufać ludziom, więc dobrze jest mieć kogoś na kogo można liczyć. Fajnie jakby była mniej więcej w moim wieku

6.Jestem z wielkopolski, wylot może być z Poznania, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Warszawy

7. Mam 20 lat, studiuję, jestem bardzo zwariowana, bardzo tolerancyjna i bezkonfliktowa, można ze mną o wszystkim porozmawiać, nie toleruję fochów

Dziewczyny piszcie PW!
hello

ja bylabym chetna na wrzesien - wlooochy-zwiedzanie imprezowanie poznawianie ludzi nowych miejsc itd

mam 22 lata, studiuje i pracuje-moja pasja jest fitness.jestem osoba energiczna, sympatyczna, pelna checi do zycia i lubie zmiany i spontany


szkoada,ze wczesniej nie looknelam na to forum-bylam na helu na kursie kite,ale jeszcze mi malo wrazen jak na te wakacje. jestem z gda,ale mam drugi dom w kraku,takze wylot jaknajbardziej z krakowa moglby byc. jesli chodzi o fundusze oczywiscie jak najtaniej, ale wlolalabym chyba jechac same na spontana niz z zorganizowana wycieczka. heej przygoodo )

Edytowane przez kiki03
Czas edycji: 2010-08-22 o 21:21
kiki03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:45   #56
Piotrek194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

szukam chetnych (studentów powyżej 20 lat) do wyjazdu we wrzesniu do Hiszpanii z biurem www.piotrodwakacji.pl - na stronce wysztko jest napisane, albo z innym biurem za rozsądną cenę mam 22 lata, tez student

Edytowane przez Piotrek194
Czas edycji: 2010-08-26 o 19:55
Piotrek194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:05   #57
maja695
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

i jak tam sytuacja z hiszpanią? Jedziesz/jedziecie?
maja695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 09:21   #58
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Exclamation Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Hey dziewczyny, sprawa bardzo pilna !!!!

szukam osoby, która poleci ze mną na tydzień, muszę się porządnie zresetować przed zimą, nikt ze znajomych nie ma albo kasy albo czasu, żeby ze mną jechać, z pracy wyrzucają mnie na urlop, więc w każdym momencie mogę się spakować i lecieć. Jeśli ktoś nie chce mieszkać w 1 pokoju, możemy wziąć 2 single (wiadomo 2 łazienki, zrozumiem), jeśli tylko zmieszczę się w moim limicie finansowym. Nie chcę lecieć całkiem sama, po prostu potrzebuję towarzystwa. Moje wymagania:

1.
może być Grecja, Egipt, Hiszpania (jeśli cenowo się zmieszczę), Maroko, ewentualnie Turcja, a Tunezja (w najgorszym wypadku)
2. jeśli chodzi o termin to w zasadzie sprawa na już, najpóźniej muszę wrócić 19/20 października,
3. wyjazd z biura podróży i to konkretnego, wersja wyżywienia: all inclusive, cena: mój limit to 2200 max ile mogę zapłacić i oczywiście mniej
4. jestem po całym sezonie pracy, więc potrzebuję odpocząć, nabrać energii na zimę, więc wyjazd w pełni relaxacyjny: wylegiwanie się na słonku, spacerki nad morze, książeczka, wieczorem drineczek, lubię się też poszwędać po miasteczku i okolicy, jeśli będzie coś warte do zwiedzenia to bardzo chętnie, wieczorem drineczek, z butelką wina na plażę itp
5. jestem raczej spokojną osóbką, która lubi czasem odrobinkę zaszaleć, taka cicha woda, więc z kimś kto będzie mnie bez przerwy ciągał po imprezach, dyskotekach raczej się nie dogadam
6. najchętniej polecę z Krakowa lub Katowic, bo mieszkam pomiędzy tymi dwoma lotniskami, ewentualnie wrocław/warszawa ale to w ostateczności
7. mam 27 lat, uwielbiam długie spacery, dobre wino, pyszną kawę, powieści Murakamiego, Kavabato, Irvinga, długie pogaduchy, wylegiwanie się na plaży.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, czekam na wiadomości na priv
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 02:54   #59
ania21051987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

Hej,

Mam 23 lata, jestem sympatyczną, towarzyską dziewczyną, która pilnie poszukuje koleżanki na 2 tyg. lub tyg. wyjazd w październku do Tunezji do Sousse. Preferowany wyjazd do hotelu Riadh Palms z biurem podróży Exim Tours. Wylot z dowolnego miasta

P.S. Lecę do Tunezji do chłopaka, ale obiecuję, nasze wspólne towarzystwo. Nikogo nie zostawię na pastwę losu Jest to mój drugi wyjazd tam w tym roku (ostatnio byłam w sierpniu - hotel cudowny)

Osoby zainteresowane proszę o pilny kontakt:
aniamatuszkowiak@wp.pl
ania21051987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:28   #60
goplaneczka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 72
Dot.: Szukam koleżanki do wspólnej podroży

ja szukam osoby, która chciałaby pojechać do Azji, odważnej, zaradnej i nie marudzącej na ciężkie warunki.
Nie mam jeszcze ustalonej trasy: na pewno chciałabym zobaczyć Chiny i Indie.
termin wyjazdu to przyszłe wakacje
budżet oczywiście minimalny, środek transportu: publiczny lub stop
pisać na pr jakby co
goplaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-14 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.