Perfect clinic - praga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-22, 15:31   #1
livefast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5

Perfect clinic - praga


Hej dziewczyny
prosiłabym o auktualne informacje na temat PERFECT CLINIC w Pradze . Interesuje mnie Dr.Frajer i Dr.Kufa
planuje wykonać w najbliższych miesiącach plastykę brzucha z liposunkcją . Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje nawet jeśli ktoś miał inny wykonywany tam zabieg.

Dziewczyny chwalcie się i dzielcie !!!!
livefast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 12:28   #2
inag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Perfect clinic - praga

Zdecydowanie polecam bardzo się zastanowić czy to jest właściwa klinika dla ciebie, szukaj dalej.Pierwszy mój zabieg facelifting. Dlaczego szwy zakładane śa tylko w części rozpuszczalne a i one rozpuszczają się... w różnym terminie, jakim sami nie umieją powiedziec a zależy to od producenta jakich włókien używa do produkcji efekt taki,że na przestrzeni 3 tygodni można je wyjmować .Aż w koncu , co dziwne skóra obrasta wokół tego kawałka co wystaje ponad i właściwie tzreba go wyszarpnąć... niestety.Trudnośc taka,że nie wiesz kiedy możesz to zrobić, bo brak rzetelnych informacji. Szwy jakoś dziwnie pozakladane bo trochę jakby krawcowa zszywała na okrętke tyle ,że zszywa dwa brzegi, co jest raczej niechlujnym wykonaniem a efekt,że blizna przypomina poskręcane sznurowadło przyklejona do skór A TO TWARZ!!! po konsultacji zaproponowano mi chirurgiczne usunięcie blizn.....??po kosultacji w POLSCE, jeszcze więcej sie przeraził co mi zrobili
dodam tylko,że bardzo dbałam o blizny po operacji. Chciałam by zniknęły bruzdy nosowo-wargowe.... są tylko płytsze...a to przeciez zabieg operacyjny.Ludzie to nie był zabieg kosmetyczny, nie takie pieniądze i efekt mial by na kilka lat a to jest jak po kwasie hialuronowym... więc uczulam,konkretnie umówcie sie na to co ma byc uzyskane.Bo to to by pociąc kobiete i miec efekt jak po kosmetycce to zbyt wiele rozbieżności.Teraz wciąz nowe osoby pytają mi sie co mi sie stało na twarzy ,że mam takie znaki...żenujące... a do tego brak spektualnego efekt, tylko strata pieniędzy
niestety druga operacja była w krotkim odstepie i dlatego sie odbyła, w pzreciwnym razie bym zrezygnowała z tych usług, było to pomniejszenie piersi z modelacją.Lekarz nie chciał mi zmniejszyc o tyle ile chciałam, w końcu to ja płace za to i powinnam dostac co chcę, stanik 75 I, niestety, chciałam miec D, mam zmniejszone tylko do G/H. Poza tym szwy pozakładane tak,że poprzecinały skórę i sa dodatkowe blizny ,pionowe.Przez to,że były podociągane tak mocno potworzyły sie też wgłebienia w skórze tworząć coś jak kieszonka, zakładka i tak już zostało.Chciałam to konsultowac zaraz jak zdjęłam opatrunki,plastry chroniące ,kazali wysłac zdjęcia ...i powiedzieli,że lekarz ma urlop,więc czekanie na odp. 2 tyg. jakby nie mógł tego skonsultowac inny lekarz, 8000 tys i takie traktowanie? Jestem bardzo zawiedziona. Nie wiem skąd tak wiele pozytywnych opinii,może panie nie sa tak wymagające jak ja.Dla mnie perfect i plastyczna operacja ,powinna być własnie takowa a o moich nie można tak powiedzieć. podsumowując: piersi nie są wystarczająco zmniejszone, tym samym wygląd jes ttaki,że ciągna ku dołowi,plus dołki w skórze, brodawki symetrycznie umieszczone,jedna z zakłądką! trója z wielkim minusem,w/g starej skali ocen
inag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 18:56   #3
antykiirena1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 1
Dot.: Perfect clinic - praga

Witam serdecznie ponownie

bardzo proszę mi tylko odpowiedzieć jaki dr. Wykonywał tą operację liftingu twarzy w perfekt clinic w pradze ?
Wybieram się właśnie tam i bardzo mnie to wystraszyło.
antykiirena1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 17:43   #4
inag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Perfect clinic - praga

mnie operował w obu przypadkach Frajer

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

myślę,że tzreba się zabezpieczyc i dokładnie na piśmie umówić z podpisem co i jak ma byc wykonane,tzn mam na myśli,że gwarantuje pewien efekt i jeśli pojawią się jakies brzydkie rzeczy to co sie chce uzyskac w zwiazku z tymi niedoskonałościami i że oni pokrywaja wszelkie koszty związane z poprawkami itd
NAPRAWDE NIE POLECAM

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

widze ,że z pierwszej wiadomości sporo mi pozjadało słów.mogę trochę zaktualizować stan ,sytuację.tak jak napisalam miałam czekac az szanowny pan lekarz wroci z wakacji, trwało to niestey dłużej i jaką dostałam odpowiedz? ano ,że jest zbyt wczesnie by cokolwiek oceniac, jest zbyt krótki czas od operacji, nieustepowałam więc zaproponowano mi konsultacje w pradze! jakby nie można online,po czym dodano,że wszytsko z czasem sie ułoży! chamstwo. twarz wygladała młodziej ale tylko gdy była spuchnięta czy obrzeknieta w pózniejszym czasie i tak samo z bruzdami , natychmiast po ustapieniu obrzeku zacz ęly sie rysowac głebokie bruzdy, no własnie bruzdy nie delikatne linie a w koncu to był zabieg chirurgiczny więc miały i mogłyby zniknąc ,gdyby rzetelnie wykonano zabieg. jestem tak wściekła ,że az brak słów.ingerencja chirurgiczna obciążenie organizmu mnóstwem chemi tzn anestetyki itd i w imię czego?nie poprawy wyglądu tylko pogorszenia! mam ślady blizn przed uszami, tu na szczęscie byly rozpuszcalne nici ale białe linie będa widoczne jeszcze pare lat, jednak juz od płatka ucha pod nim i za uchem z obu stron brzydkie sznurkowate blizny ,wystające ponad skórę. te szwy o ktorych piałam wczesniej, byłam u lekarza by je usunął i jak wspomniałam trzeba było je wyszarpywac ze skóry, bo info z pargi o ktore prosiłam jakie szwy i w jakim czasie usuwac nie dostałam, szok, jednak to wszystkoo czwiscie bylo pozrawstane ale nie wygojone by dobrze dostrzec każda przezroczystą nic i teraz okazuje sie ,że ma jeszcze 2 kawałki, przyięte pzry skorze ale palcem moge wyczuć kłujący koniec. tak więc niestety musiałam zmianić fryzure , to mnie tez oburza gdyż całe zycie lubiłam odsłaniac uszy i wiecie co? zawsze lubiłam moje uszy bo miały wolny płatek nie przyrośnięty do sciany, polika, ta częśc na ktorej jest kolczyk,. mnie się to podobało , takie ucho a teraz przez to partactwo ,nie wiem jakim cudem , jak mógł ten operujący doszyć mi płatki do polików?!!! jak mógł, chamstwo, jeden całkowicie doszyty , drugi w 3/4. jak patrze na fotki sprzed operacji i teraz to płacze. same wyciągnijcie wnioski, płacic i pogorszyć sobie a efektu zamierzonego brak.
drugi zabieg na piersiach... zjadło ,że brodawki niesymetrycznie doszyte, źle wycentrowane. całe ich bzdurne zapewnienia ,że to wszytsko przeminie i dziury,wciągnięcia ,zakłądki znikna to wielka bujda, nic się nie zmieniło i jak było źle tak jest, wtedy tez nie wspomniałam,że jak brodawki pomniejszali to przycieli je też nierówno i zamiast od brodaki pozostawić wokól 1cm na całym kręgu to jedna oszpecili i jest częściowo tylko ok 0,5cm?ponadto prosiłam kilkakrotnie,że skoro pomniejszaja to warto zniwelowac różnice w wieklkości,tzn ,jedna była większa nieco, chyba znacie juz odpowiedz, tyle,że odwrotnie ta co była większa teraz jest mniejsza. niech mi ktoś powie ,że to była profesjonalna operacja, plastyczna ,ESTETYCZNA to parsknę albo pogryzę. chyba w pradze mają inne pojęcie perfekcji i poczucia estetyki

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

zapomniałam , co do uszu przez to doszycie płatka ucho wydaje się dłuższe czym i wieksze ,patrząc na fotki przed i po zdecydowanie teraz uszy wyglądaja na sporo wieksze a to ładnie nie wyglada
inag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 18:43:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.