Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-15, 20:43   #3931
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Magdalena009 dziękuję za odpowiedź to dla mnie ważne ja obecnie waże ok 86kg wstepnie operację zaplanowaną mam na 3kwietnia. Lekarz nie kazał mi schudnąć w ogóle nic o wadze nie mówił ale martwie się że waze za dużo no ale przed 2,5tygodnia nie zwale zbędnych kilogramów będę z nimi walczyła juz po operacji mam nadzieje ze cycki wtedy mi nie opadna 😛😛 Tobie bardzo gratuluje dużo schudlaś super!!! A jak teraz sie czujesz? Pozdrawiam
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 21:36   #3932
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Marlenee35 Pokaż wiadomość
Magdalena009 dziękuję za odpowiedź to dla mnie ważne ja obecnie waże ok 86kg wstepnie operację zaplanowaną mam na 3kwietnia. Lekarz nie kazał mi schudnąć w ogóle nic o wadze nie mówił ale martwie się że waze za dużo no ale przed 2,5tygodnia nie zwale zbędnych kilogramów będę z nimi walczyła juz po operacji mam nadzieje ze cycki wtedy mi nie opadna Tobie bardzo gratuluje dużo schudlaś super!!! A jak teraz sie czujesz? Pozdrawiam
Kochana, niby nieźle. Ból opanowany tabletkami, ale jestem potwornie spuchnieta. Brzuch ogromny.Dr mówiła,ze trzeba poczekać kilka tygodni,aż zejdą obrzęki. Cycuszki małe, ale na wadze nawet kilo więcej. Ponieważ nie zmieniłam diety, apetyt slaby, nie mam od czego utyć to wierzę więc dr, ze te 2,8kg ujęte z piersi ujrzę mniej na wadze za jakiś czas.
Na pierwszą od operacji zmianę opatrunku jadę po tygodniu, czyli we wtorek. Piersi żyją swoim życiem . Przechodzą takie prądy jakby źródełko płynęło albo szła armia mrówek. Czasem coś kłuje, ciągnie. Znaczy że jest czucie.
Oprócz wagi wazne byly wyniki badań. Bo to świadczy o stanie zdrowia. Ale do końca obawiałam się, ze waga mnie zdyskwalifikuje. Na szczęście nie. Dietę muszę trzymać do końca życia związaną z chorobami przewlekłymi. Więc myślę ze troche schudne. Ale nie chcę drastycznie, wolno i zdrowo. Mam swoje lata, skóra musi zachować trochę jędrności. O wadze i bmi, tempie chudnięcia napisałam dr 10dni przed, gdy przesyłałam badania. W żadnym momencie nie spotkala mnie przykrość z powodu wagi. Taka moja historia . Życzę Ci powodzenia . No i zadnych diet cudów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 10:38   #3933
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Magdalena009 fajnie ze operacje masz już za sobą teraz rekonwalescencja i oby poszła gładko! A kiedy ściągają Ci szwy? Jeśli możesz napisz z jakiego rozmiaru zmniejszałaś i na jaki? Gdzie Cię operowano? Życzę Ci dużo dużo zdrówka. Co do diety to rozsądnie się odchudzasz ja po operacji też zaczne zdrowo i systematycznie jeść teraz też się staram bo mam nadzieję że chociaż kilogram jeszcze zrzuce do operacji Ja mam trochę kiepskie badania tzn kompletnie się nie znam ale czegoś mam za dużo czegoś za mało zawiozlam je wczoraj do kliniki ale nie było mojego dr ma do mnie dzwonić. Milego dnia
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 11:10   #3934
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Marlenee35 będzie dobrze, jak to dziewczyny po życzą tym przed włącz pozytywne myślenie. Łatwo mówić. No trzeba przejść te wszystkie emocje, mnie teraz dobija spanie. Źle znoszę spanie na plecach. I plecy ok, nie bolą, ale głowa . Nie mogę jej dopasować do poduszki, marzę o położeniu na boku. Noce więc słabo przespane. Jestem upierdliwa, bo nie mam jak polegiwać przez napięty kark. Takie bzdety a wielki dyskomfort. No i brzuch. Ogromny i rozlany po narkozie. Trzeba czasu, wiem. A pierwszą zmianę opatrunku mam we wtorek, wtedy drugi raz je zobaczę. A szwy pewnie za kolejny tydzień, choć nie wiem jeszcze bo dr Michalska przyspieszyła kilka operacji, chyba z powodu urlopu. No dowiem sie 19go. A op byla w Katowicach na nfz w szpitalu Geomedical, operowaly w teamie dr Michalska i dr Małek Stelmachowska. Cudowne oddane lekarki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

A rozmiar od brafiterki 90k, ale moim zdaniem nietrafiony. Staniki pierunsko drogie, a ramiączka rolowały sie w sznurek i raniły. Kupilam więc sportowy triumph Triction lite 95g, wygodny bardzo, choć co to za wygoda z takimi gigantami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 12:22   #3935
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kleopatra91 - dodałam Cię do znajomych.
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 14:20   #3936
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Magdalea009 dziękuję że mi tak odpowiadasz to dla mnie bardzo ważne. Wszystkie informacje na temat samej operacji i samopoczucia po operacji jest dla mnie na wagę złota. Cieszę się że piszesz swoje spostrzeżenia na temat samopoczucia po narkozie albo spania na plecach. Współczuję bo domyslam się co to znaczy ja uwielbiam spać na boku na plecach chwilę wytrzymuje ale trzeba jakos przetrwac ten czas Moja znajoma mówiła mi ze w pierwszych dobach po operacji (tylko ona zwiększala biust) nie mogła utrzymac w ręku szczoteczki do zębów😱 ale nie myślę o tym tyle dziewczyn przetrwalo i ja dam rade 😛 zresztą każda z nas ma inny próg bólu.

Kochana teraz bedziesz mogla bez większego problemu iść do normalnego sklepu by kupić sobie piekny biustonosz 😊😊

Ja teraz nosze 85 J/K
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 15:17   #3937
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Marlenee35 Pokaż wiadomość
Magdalea009 dziękuję że mi tak odpowiadasz to dla mnie bardzo ważne. Wszystkie informacje na temat samej operacji i samopoczucia po operacji jest dla mnie na wagę złota. Cieszę się że piszesz swoje spostrzeżenia na temat samopoczucia po narkozie albo spania na plecach. Współczuję bo domyslam się co to znaczy ja uwielbiam spać na boku na plecach chwilę wytrzymuje ale trzeba jakos przetrwac ten czas Moja znajoma mówiła mi ze w pierwszych dobach po operacji (tylko ona zwiększala biust) nie mogła utrzymac w ręku szczoteczki do zębów ale nie myślę o tym tyle dziewczyn przetrwalo i ja dam rade zresztą każda z nas ma inny próg bólu.

Kochana teraz bedziesz mogla bez większego problemu iść do normalnego sklepu by kupić sobie piekny biustonosz

Ja teraz nosze 85 J/K
Dokładnie tak jest, raz lepiej raz gorzej. Ale efekt finalny jest tego wart.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-16, 18:15   #3938
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
Kasiu czy też możesz dodać mnie do znajomych? Operacja za rok ,chciałabym zobaczyć Twój album . Z góry dziękuję
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 21:39   #3939
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Napisane przez kasiaz13
Kleopatra91 - dodałam Cię do znajomych.
Kasiu czy też możesz dodać mnie do znajomych? Operacja za rok ,chciałabym zobaczyć Twój album . Z góry dziękuję



Też poproszę o dodanie do znajomych z wielką chęcią zobaczę album Z góry Dziękuję

Edytowane przez Marlenee35
Czas edycji: 2019-03-16 o 21:41
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 18:50   #3940
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny mam zapisane na karteczce żeby tydzień przed operacją zgłosić się do anestezjologa - powiedzcie mi czy można iść "z ulicy" ?
Czy ktoś np. ze szpitala dzwoni i potwierdza zabieg?

No i najgorsze że na czas zabiegu wypada mi okres muszę iść do gina żeby coś zaradził:muru
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 11:05   #3941
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Marlenee35 i aganieszka179 - jesteście dodane.



Ishikawa - masz operację w Katowicach? Gdzieś dziewczyny pisały, że pani doktor powiedziała, że można mieć okres w czasie zabiegu. Dopytaj może.
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-18, 12:51   #3942
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
Marlenee35 i aganieszka179 - jesteście dodane.



Ishikawa - masz operację w Katowicach? Gdzieś dziewczyny pisały, że pani doktor powiedziała, że można mieć okres w czasie zabiegu. Dopytaj może.
Kasia dziękuję .
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 15:21   #3943
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

kasiaz13 Dziękuję 😍
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 19:49   #3944
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
Marlenee35 i aganieszka179 - jesteście dodane.



Ishikawa - masz operację w Katowicach? Gdzieś dziewczyny pisały, że pani doktor powiedziała, że można mieć okres w czasie zabiegu. Dopytaj może.
Ja bym sobie dała rękę uciąć że p. doktor się pytała kiedy mam okres żeby własnie nie trafić z datą Siądę w jakiś dzień i nadrobię wątek bo im bliżej tym więcej mam stresu i pytań
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 01:24   #3945
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja bym sobie dała rękę uciąć że p. doktor się pytała kiedy mam okres żeby własnie nie trafić z datą Siądę w jakiś dzień i nadrobię wątek bo im bliżej tym więcej mam stresu i pytań
Tydzień temu mialam operacją u dr Michalskiej. Okres nie jest przeciwwskazaniem. Pytają o termin, zeby ewentualnie wykluczyć ciążę. I stwierdziły razem z dr Karoliną, ze zaburzenia krzepnięcia mogą wystąpić wieksze przed miesiaczka, a nie w trakcie.I przywolaly USA, ze tam od lat nie zwraca się uwagi na okres w kontekście operacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 19:08   #3946
marik39
marika 90N
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

witam wszystkim dzieki za odwiedziny .Jestem juz posiadaczka malych ubylo 3kg i 3.5 kg mniej .Dziewczyny waga sie nie stresowac i tak zabieg zrobia
marik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 19:15   #3947
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny mam do sprzedania biustonosz pooperacyjny Silima Cara 75 b/c w bardzo dobrym stanie, kupiony kilka mies temu (X.2018). Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o info na priv
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 08:01   #3948
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez marik39 Pokaż wiadomość
witam wszystkim dzieki za odwiedziny .Jestem juz posiadaczka malych ubylo 3kg i 3.5 kg mniej .Dziewczyny waga sie nie stresowac i tak zabieg zrobia

GRATULACJE!
Super wynik -6,5kg w samych cyckach
Gdzie miałaś robione i kiedy, kto cię operował?



Zabieg i tak zrobią, jak zakwalifikowali!
Zalezy pewnie od ośrodka, ale mnie dopuściła dr Michalska warunkowo, że muszę zrzucić 10 kg, dla mojego dobra i dała mi na to 9 m-cy

Trochę mnie postraszyła narkozą, ze im większa waga to tym więcej trzeba podać, a to się wiadomo gorzej znosi.
Jutro idę do szpitala na koleją operację na resekcję żebra, wiec i tak mi się przydało zrzucić, dla serducha



Ale zoperują każdą na nas!
I nie słyszałam jeszcze żeby kogokolwiek odesłali, poza przydankami złych wyników krwi lub infekcji, a i wtedy przekładają na nowy termin i to w miarę krótki!
__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 12:48   #3949
marik39
marika 90N
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez yo_anka Pokaż wiadomość
GRATULACJE!
Super wynik -6,5kg w samych cyckach
Gdzie miałaś robione i kiedy, kto cię operował?



Zabieg i tak zrobią, jak zakwalifikowali!
Zalezy pewnie od ośrodka, ale mnie dopuściła dr Michalska warunkowo, że muszę zrzucić 10 kg, dla mojego dobra i dała mi na to 9 m-cy

Trochę mnie postraszyła narkozą, ze im większa waga to tym więcej trzeba podać, a to się wiadomo gorzej znosi.
Jutro idę do szpitala na koleją operację na resekcję żebra, wiec i tak mi się przydało zrzucić, dla serducha



Ale zoperują każdą na nas!
I nie słyszałam jeszcze żeby kogokolwiek odesłali, poza przydankami złych wyników krwi lub infekcji, a i wtedy przekładają na nowy termin i to w miarę krótki!
dr Michalska dr Malek W KATOWICACH 18.03.19 LEKARKI Z POWOLANIA
marik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 13:28   #3950
Marlenee35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

witam wszystkim dzieki za odwiedziny .Jestem juz posiadaczka malych ubylo 3kg i 3.5 kg mniej .Dziewczyny waga sie nie stresowac i tak zabieg zrobia

Cześć Super że już masz to za sobą Gratuluję i życzę dużo zdrowia! Bardzo dużo kilogramów straciłaś możesz napisać z jakiego rozmiaru zmniejszałaś biust i na jaki rozmiar I kiedy dokładnie miałaś operację? Jak się teraz czujesz?

Pozdrawiam
Marlenee35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 15:07   #3951
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez yo_anka Pokaż wiadomość
GRATULACJE!
Super wynik -6,5kg w samych cyckach
Gdzie miałaś robione i kiedy, kto cię operował?



Zabieg i tak zrobią, jak zakwalifikowali!
Zalezy pewnie od ośrodka, ale mnie dopuściła dr Michalska warunkowo, że muszę zrzucić 10 kg, dla mojego dobra i dała mi na to 9 m-cy

Trochę mnie postraszyła narkozą, ze im większa waga to tym więcej trzeba podać, a to się wiadomo gorzej znosi.
Jutro idę do szpitala na koleją operację na resekcję żebra, wiec i tak mi się przydało zrzucić, dla serducha



Ale zoperują każdą na nas!
I nie słyszałam jeszcze żeby kogokolwiek odesłali, poza przydankami złych wyników krwi lub infekcji, a i wtedy przekładają na nowy termin i to w miarę krótki!
Yo-anka to powodzenia jutro , daj znać co u Ciebie jak zbierzesz siły po operacji.A tak z ciekawości to gdzie będą Cię operować?
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 05:56   #3952
marik39
marika 90N
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

mialam w katowicach 18.03.19 mialam miski 90 N i jeszcze male i mi wychodzily kolo 40 cm w cyckach mniej obwod

Edytowane przez marik39
Czas edycji: 2019-03-21 o 05:59
marik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 13:28   #3953
MoniGrz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam 😊 19 marca byłam na wizycie u dr Michalskiej w Katowicach. Termin operacji mam na sierpień 2020 😊😊😊 muszę dostarczyć zaświadczenie od ortopedy lub neurologa, stąd moje pytanie czy może to być z wizyty prywatnej od specjalisty? Bo na Nfz niestety trochę się czeka...
MoniGrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:12   #3954
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Oczywiście zaświadczenie od ortopedy może być z wizyty prywatnej. Ja takie właśnie miałam 😎😎😎
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 21:39   #3955
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez marik39 Pokaż wiadomość
mialam w katowicach 18.03.19 mialam miski 90 N i jeszcze male i mi wychodzily kolo 40 cm w cyckach mniej obwod
marik39 dzięki za dodanie do przyjaciół. Gratuluję ,że już jesteś po. Teraz to życzę Ci tylko szybkiego i dobrego gojenia. Jak wydobrzejesz to czekamy na zdjęcia nowej Ciebie.
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 08:48   #3956
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzień dobry w ten piękny wiosenny dzień
Jestem 2 tygodnie po operacji, wczoraj byłam na kontroli, wszystko dobrze... Tylko z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy mam zacząć smarować blizny jakąś maścią, doktor też nic na ten temat nie mówił Kiedy wy zaczęłyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-03-23 o 08:49
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 20:18   #3957
Kinga118_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jestem już po! 17 marca miałam operację w Katowicach �� doczekałam się i jestem mega szczęśliwa �� miałam rozmiar 75M, teraz stanik pooperacyjny 75D, jest mi lżej o 2,6 kg ☺ we wtorek jadę na kontrolę, wtedy na wieczór postaram się utworzyć album z efektami ��
Kinga118_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 21:32   #3958
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kinga118_90 Pokaż wiadomość
Jestem już po! 17 marca miałam operację w Katowicach �� doczekałam się i jestem mega szczęśliwa �� miałam rozmiar 75M, teraz stanik pooperacyjny 75D, jest mi lżej o 2,6 kg ☺ we wtorek jadę na kontrolę, wtedy na wieczór postaram się utworzyć album z efektami ��
Gratulacje, wszystkiego dobrego po drugiej stronie , dbaj o siebie żeby dobrze si ę goiło. Chętnie zobaczę album ,możesz dodać mnie do znajomych

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten piękny wiosenny dzień
Jestem 2 tygodnie po operacji, wczoraj byłam na kontroli, wszystko dobrze... Tylko z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy mam zacząć smarować blizny jakąś maścią, doktor też nic na ten temat nie mówił Kiedy wy zaczęłyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt nie odpisuje, wszyscy korzystają z pieknej pogodyPoczytaj sobie wcześniejsze posty, ale o ile pamiętam to można smarować dopiero jak rany są super zagojone. Możesz dodać mnie do znajomych ja czekam jeszcze rok.
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 21:47   #3959
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten piękny wiosenny dzień
Jestem 2 tygodnie po operacji, wczoraj byłam na kontroli, wszystko dobrze... Tylko z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy mam zacząć smarować blizny jakąś maścią, doktor też nic na ten temat nie mówił Kiedy wy zaczęłyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie przemywaj kodanem albo octaniseptem i smaruj alantanem.Ja tak robiłam przez miesiąc.Potem kupiłam bliznasil i contractubex i tym masowałam blizny jak to określiła Pani doktor tak, żeby bolało Obecnie naklejam plastry silikonowe Sikatris. Jestem prawie trzy miesiące po operacji.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

[QUOTE=Magdalena009;866059 68]Marlenee35 będzie dobrze, jak to dziewczyny po życzą tym przed włącz pozytywne myślenie. Łatwo mówić. No trzeba przejść te wszystkie emocje, mnie teraz dobija spanie. Źle znoszę spanie na plecach. I plecy ok, nie bolą, ale głowa . Nie mogę jej dopasować do poduszki, marzę o położeniu na boku. Noce więc słabo przespane. Jestem upierdliwa, bo nie mam jak polegiwać przez napięty kark. Takie bzdety a wielki dyskomfort. No i brzuch. Ogromny i rozlany po narkozie. Trzeba czasu, wiem. A pierwszą zmianę opatrunku mam we wtorek, wtedy drugi raz je zobaczę. A szwy pewnie za kolejny tydzień, choć nie wiem jeszcze bo dr Michalska przyspieszyła kilka operacji, chyba z powodu urlopu.

Jeśli chodzi o spanie, ja też miałam straszny problem ale w końcu znalazłam sposób. U mnie to wyglądało tak, że poduszki takie kwadratowe, które na co dzień leżą na sofie jako ozdobne , oparłam o ścianę, na to pod kątem 45 st. dałam dużą poduszkę puchową, i tak miałam pozycję półsiedzącą, pod obydwie ręce dałam kolejne dwie poduszki takie kwadratowe. W tej pozycji nogi mogłam ułożyć na bok a piersi zostawały w przodzie. Twarz opierałam policzkiem o jaśka położonego na tej dużej poduszce. Mąż się śmiał, że wygląda to jak centrum dowodzenia ale było naprawdę wygodne.
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 07:51   #3960
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=gusiam;86633801]Na razie przemywaj kodanem albo octaniseptem i smaruj alantanem.Ja tak robiłam przez miesiąc.Potem kupiłam bliznasil i contractubex i tym masowałam blizny jak to określiła Pani doktor tak, żeby bolało Obecnie naklejam plastry silikonowe Sikatris. Jestem prawie trzy miesiące po operacji.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena009 Pokaż wiadomość
Marlenee35 będzie dobrze, jak to dziewczyny po życzą tym przed włącz pozytywne myślenie. Łatwo mówić. No trzeba przejść te wszystkie emocje, mnie teraz dobija spanie. Źle znoszę spanie na plecach. I plecy ok, nie bolą, ale głowa . Nie mogę jej dopasować do poduszki, marzę o położeniu na boku. Noce więc słabo przespane. Jestem upierdliwa, bo nie mam jak polegiwać przez napięty kark. Takie bzdety a wielki dyskomfort. No i brzuch. Ogromny i rozlany po narkozie. Trzeba czasu, wiem. A pierwszą zmianę opatrunku mam we wtorek, wtedy drugi raz je zobaczę. A szwy pewnie za kolejny tydzień, choć nie wiem jeszcze bo dr Michalska przyspieszyła kilka operacji, chyba z powodu urlopu.

Jeśli chodzi o spanie, ja też miałam straszny problem ale w końcu znalazłam sposób. U mnie to wyglądało tak, że poduszki takie kwadratowe, które na co dzień leżą na sofie jako ozdobne , oparłam o ścianę, na to pod kątem 45 st. dałam dużą poduszkę puchową, i tak miałam pozycję półsiedzącą, pod obydwie ręce dałam kolejne dwie poduszki takie kwadratowe. W tej pozycji nogi mogłam ułożyć na bok a piersi zostawały w przodzie. Twarz opierałam policzkiem o jaśka położonego na tej dużej poduszce. Mąż się śmiał, że wygląda to jak centrum dowodzenia ale było naprawdę wygodne.
Dokładnie, trzeba znaleźć swoją pozycję. Też podobnie próbuję. A dziś...hurra, 5godz snu. To już postęp. Dziś jestem 2 tygodnie PO w Geomedical w Katowicach. Wstawiłam album, choć przekręcone zdjęcia, ale i tak cud ze udało się z telefonu. Jutro jadę na zdjęcie szwów. Czuję się dobrze, piersi wyglądają ładnie, poki co i oby tak zostało. Noszę 3 staniki pooperacyjne od b/c, d/e do e. Nie są bardzo małe, ale ja też mała nie jestem. Choć razem od i z operacją zeszło 21kg w pół roku. Do figury idealne, a tak pięknych chyba nie miałam, nigdy ich wcześniej nie lubiłam. Teraz jeszcze napięte i twardawe, ale kocham je bardzo. No i uwielbiam teraz oglądać się w lustrze. Ot, odbiło mi na stare lata. Wierzyć się nie chce, ze jeszcze rok temu nawet w planach tego nie było a już po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.