Na Wspólnej, część VII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 12:22   #61
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Lua_Misteriosa Pokaż wiadomość
Tak tylko, że z początku ona nie wiedziała że to chłopak jej siostry. A później się za bardzo zaplątała w tym wszystkim. Bardzo łatwo jest kogoś ocenić dopóki samemu się nie jest w takiej sytuacji. A Olka po tylu związkach według mnie powinna już twardo stąpać po ziemi a zachowała się właśnie jak nastolatka. Próbować popełniać samobójstwo przez jakiegoś faceta? No proszę, ile ona ma lat? 15? A po 2 ja zawsze używam słowa bachor i tutaj też będę zwłaszcza w takim kontekście

niestety, ale jeśli Gośka miałaby zostać z Błażejem, jeśli ten się oświadczy, to Daga powinna odwołać swoje słowa, jako bzdury. A wcale nie jest wykluczone, że akurat takie rozwiązanie planują scenarzyści
A co do Olki - jak się miała zachować? Miała się zawczasu przygotować na zdradę, czy coś innego masz na myśli? Albo nie, czekaj, Gośka zachowała się przecież całkowicie dojrzale i myślała mózgiem, a nie tym, co między nogami
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:31   #62
Lua_Misteriosa
Raczkowanie
 
Avatar Lua_Misteriosa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 379
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
niestety, ale jeśli Gośka miałaby zostać z Błażejem, jeśli ten się oświadczy, to Daga powinna odwołać swoje słowa, jako bzdury. A wcale nie jest wykluczone, że akurat takie rozwiązanie planują scenarzyści
A co do Olki - jak się miała zachować? Miała się zawczasu przygotować na zdradę, czy coś innego masz na myśli? Albo nie, czekaj, Gośka zachowała się przecież całkowicie dojrzale i myślała mózgiem, a nie tym, co między nogami
Nie mówię, że Gośka zrobiła dobrze, bo to był ewidentny błąd ale co ma się przez to teraz chłostać do końca życia? A Olka nie przygotować na zdradę, ale nie od razu się zabijać no sorry Jakby każdy popełniał samobójstwo przez złamane serce to by ludzi na świecie nie było Rozumiem ryczenie, awantury, upijanie się etc etc. bo jakoś trzeba to przeboleć, ale próba samobójcza jest serio żałosna.

A co do Dagi, ona wcale niczego nie musi odwoływać. Sama powiedziała coś w stylu "chyba, że tatuś się zainteresuje to wtedy co innego"

Edytowane przez Lua_Misteriosa
Czas edycji: 2016-12-23 o 12:33
Lua_Misteriosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:11   #63
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Na Wspólnej, część VII

A jaki jest dobry powód do samobójstwa?
Ktoś kogo darzyła szczególnym uczuciem związał się z jej siostrą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:18   #64
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
A jaki jest dobry powód do samobójstwa?
Ktoś kogo darzyła szczególnym uczuciem związał się z jej siostrą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

a poza tym, przeszła już wcześniej dość dużo, żeby móc się załamać.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:20   #65
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
a poza tym, przeszła już wcześniej dość dużo, żeby móc się załamać.
Właśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:32   #66
Lua_Misteriosa
Raczkowanie
 
Avatar Lua_Misteriosa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 379
Dot.: Na Wspólnej, część VII

No są gorsze rzeczy na świecie niż złamane serce i chyba każda osoba chociaż raz w życiu to przeżywa, ale nie każda jakoś od razu łyka pudełko tabletek Mówicie dużo przeżyła? No to już lepszym powodem do samobójstwa jest porwanie do burdelu w Niemczech i trauma z tym związana niż jakiś tam facet, no sorry No ale widocznie tak to jest jak ktoś uzależnia swoje szczęście od faceta i bycia w związku A zresztą sama Olka jak ochłonęła to zrozumiała sytuację i sama widzi że nie tędy droga więc nie wiem o czym dyskusja.

Edytowane przez Lua_Misteriosa
Czas edycji: 2016-12-23 o 14:35
Lua_Misteriosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:39   #67
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Lua_Misteriosa Pokaż wiadomość
No są gorsze rzeczy na świecie niż złamane serce i chyba każda osoba chociaż raz w życiu to przeżywa, ale nie każda jakoś od razu łyka pudełko tabletek Mówicie dużo przeżyła? No to już lepszym powodem do samobójstwa jest porwanie do burdelu w Niemczech i trauma z tym związana niż jakiś tam facet, no sorry No ale widocznie tak to jest jak ktoś uzależnia swoje szczęście od faceta i bycia w związku A zresztą sama Olka jak ochłonęła to zrozumiała sytuację i sama widzi że nie tędy droga więc nie wiem o czym dyskusja.
Jak można negować co dla kogo jest lepszym powodem do samobójstwa ? Pewnie tak samo jak nazywać pieszczotliwie dzieci bachorami.
Wiesz są ludzie które idą się zabić bo zawaliły studia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 14:43   #68
Lua_Misteriosa
Raczkowanie
 
Avatar Lua_Misteriosa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 379
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Jak można negować co dla kogo jest lepszym powodem do samobójstwa ? Pewnie tak samo jak nazywać pieszczotliwie dzieci bachorami.
Wiesz są ludzie które idą się zabić bo zawaliły studia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co ja neguję? Skoro dla niej to powód do samobójstwa to ma myślenie 15-latki tak jak napisałam wcześniej Wielu nastolatków zabija się właśnie z tego powodu bo są jeszcze niestabilni emocjonalnie, mało przeżyli i myślą że ta osoba to już ta jedyna do końca życia. Olka jest chyba już dorosłą osobą, ale może się mylę A co do osób które się zabijają bo zawaliły studia to są to najczęściej osoby które nie mają normalnie w domu, tylko ciągła presja, nacisk i wyścig szczurów, więc nic nie dzieje się bez powodu. Ale to całkiem inny temat już.
Lua_Misteriosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 15:37   #69
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Bo przecież Olka to pępek świata w tej serialowej rodzinie Zimińskich
Dziwne, że jak się jeszcze nie pozbierała po Błażeju to do specjalisty się nie udała, no ale o tym już kiedyś tu pisałam.
Życie toczy się dalej, co się stało to się nie odstanie, trzeba żyć dalej. Jak to mówią czas leczy rany i w tym wypadku zapewne też tak będzie
Już dla Oli pewnie szykują jakąś wielką miłość (może nawet z żonatym facetem jak to było ostatnio)
Czekam na dalsze ich losy




A zmieniając temat co myślicie, Katarzyna Berg powinna wyjechać do Hiszpanii i zostawić chłopaka, czy jednak studiować w Łodzi i mieć chłopaka ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 15:38   #70
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Powinna się realizować, Dominika stać żeby pojechać za nią a jak nie chce to niech jej nie ogranicza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 16:17   #71
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Powinna się realizować, Dominika stać żeby pojechać za nią a jak nie chce to niech jej nie ogranicza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dominika stać? Myślę, że ta wygrana dawno została przehulana.
Poza tym dlaczego on ma jechać za nią skoro nie chce a Kacha wszystko zrobiła za jego plecami.
Te związki "Na Wspólnej" to g...o nie związki

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2016-12-23 o 16:18
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 16:32   #72
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Dominika stać? Myślę, że ta wygrana dawno została przehulana.
Poza tym dlaczego on ma jechać za nią skoro nie chce a Kacha wszystko zrobiła za jego plecami.
Te związki "Na Wspólnej" to g...o nie związki
jakby nie zrobiła tego jego za plecami, toby się pewnie i tak nie zgodził, tak samo jak ojciec. To jedno. A druga sprawa, Dominik miał mieć, jako nieletni jeszcze wtedy (chyba) kasę pod nadzorem, i moim zdaniem po prostu nie mógł ot tak se wszystkiego przepuścić. Nie wierzę w to.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 16:35   #73
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
jakby nie zrobiła tego jego za plecami, toby się pewnie i tak nie zgodził, tak samo jak ojciec. To jedno. A druga sprawa, Dominik miał mieć, jako nieletni jeszcze wtedy (chyba) kasę pod nadzorem, i moim zdaniem po prostu nie mógł ot tak se wszystkiego przepuścić. Nie wierzę w to.
Tak, wszystko rozumiem, ale on już dawno jest pełnoletni i co zrobił z pieniędzmi tego nie pokazali. A co z tym jego mieszkaniem, przecież kupował no nie?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 16:36   #74
Lua_Misteriosa
Raczkowanie
 
Avatar Lua_Misteriosa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 379
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
A zmieniając temat co myślicie, Katarzyna Berg powinna wyjechać do Hiszpanii i zostawić chłopaka, czy jednak studiować w Łodzi i mieć chłopaka ?
Szczerze to nie wiem. Z jednej strony to dla niej szansa. A z drugiej to nie wiem jak ona sobie to wyobraża. Związek na odległość przez 4 lata? Biorąc pod uwagę, że są tak młodzi jest niemal pewne że to nie przetrwa. Także Kaśka powinna sobie zadać pytanie studia w Hiszpanii czy związek z Dominikiem . Bo jedno z drugim ciężko pogodzić. No chyba, że w życiowych planach Dominika zamieszkanie na 4 lata w Hiszpanii byłoby po drodze więc wtedy spoko
Lua_Misteriosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 19:52   #75
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Lua_Misteriosa Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wiem. Z jednej strony to dla niej szansa. A z drugiej to nie wiem jak ona sobie to wyobraża. Związek na odległość przez 4 lata? Biorąc pod uwagę, że są tak młodzi jest niemal pewne że to nie przetrwa. Także Kaśka powinna sobie zadać pytanie studia w Hiszpanii czy związek z Dominikiem . Bo jedno z drugim ciężko pogodzić. No chyba, że w życiowych planach Dominika zamieszkanie na 4 lata w Hiszpanii byłoby po drodze więc wtedy spoko
Patrząc na to jako 18 letnia osoba - związek ponad wszystko a patrząc na to jako 22 latka po pewnych przejściach kupiłabym jej bilet bo rezygnacja z marzeń dla partnera jest koszmarną pomyłką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 22:49   #76
Lua_Misteriosa
Raczkowanie
 
Avatar Lua_Misteriosa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 379
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Patrząc na to jako 18 letnia osoba - związek ponad wszystko a patrząc na to jako 22 latka po pewnych przejściach kupiłabym jej bilet bo rezygnacja z marzeń dla partnera jest koszmarną pomyłką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale też zależy co jest dla niej ważne. Dla mnie związki takie ważne nie są jak się jest młodym bo większość i tak się rozpada. Więc dla mnie decyzja byłaby prosta. Jednak każdy ma inne priorytety w życiu, także trudno powiedzieć
Lua_Misteriosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 22:57   #77
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Lua_Misteriosa Pokaż wiadomość
No ale też zależy co jest dla niej ważne. Dla mnie związki takie ważne nie są jak się jest młodym bo większość i tak się rozpada. Więc dla mnie decyzja byłaby prosta. Jednak każdy ma inne priorytety w życiu, także trudno powiedzieć
Prawda jest taka że patrząc na ich etap życia to tydzień studiów i już mogą być z kimś innym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 23:06   #78
Lua_Misteriosa
Raczkowanie
 
Avatar Lua_Misteriosa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 379
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Prawda jest taka że patrząc na ich etap życia to tydzień studiów i już mogą być z kimś innym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się Jednak są pary co są razem "od podstawówki" a teraz mają po 40-50 lat i tworzą rodzinę. A kto wie czy Kaśka z Dominikiem nie mieliby być taką parą... Z drugiej strony w dzisiejszych czasach to rzadkość. Jednak tak czy siak Kaśka nie fair zrobiła nic nikomu nie mówiąc, bo teraz zarówno i jej ojciec jak i Dominik są w szoku. Gdyby wiedzieli wcześniej przygotowaliby się do tego psychicznie i te rozmowy może by były spokojniejsze. Ale jak już ktoś wyżej pisał Dominik pewnie i tak by jej nie puścił
Lua_Misteriosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 01:36   #79
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Lua_Misteriosa Pokaż wiadomość
Zgadzam się Jednak są pary co są razem "od podstawówki" a teraz mają po 40-50 lat i tworzą rodzinę. A kto wie czy Kaśka z Dominikiem nie mieliby być taką parą... Z drugiej strony w dzisiejszych czasach to rzadkość. Jednak tak czy siak Kaśka nie fair zrobiła nic nikomu nie mówiąc, bo teraz zarówno i jej ojciec jak i Dominik są w szoku. Gdyby wiedzieli wcześniej przygotowaliby się do tego psychicznie i te rozmowy może by były spokojniejsze. Ale jak już ktoś wyżej pisał Dominik pewnie i tak by jej nie puścił
Szkoda mi ich jako pary, nie powiem bo widać i chemię i dopasowanie, jednak powinni zrozumieć, że dla niej to duża szansa i Dominik i Bogdan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-25, 12:38   #80
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Lua_Misteriosa Pokaż wiadomość
Oglądałam poniedziałkowy odcinek i Daga dobrze Olce powiedziała. Ciągle odwala dramaty po tym Błażeju a osobą która naprawdę ma teraz przesraną sytuację jest Gośka i należy raczej pomóc niż potępiać. Zresztą chciała bachora usunąć co pokazuje, że chciała zrobić wszystko byle Olki nie zranić. Bo gdyby nie Olka to Gośka by sobie mogła być z Błażejem i razem wychować dziecko.
Daga może trochę przesadzila w tym co mówiła,ale w gruncie rzeczy miała rację.

A Olka zawsze stawia siebie jako pępek świata w stylu "JA jestem pokrzywdzona"...

wysłano z końca świata...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 13:06   #81
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Daga może trochę przesadzila w tym co mówiła,ale w gruncie rzeczy miała rację.

A Olka zawsze stawia siebie jako pępek świata w stylu "JA jestem pokrzywdzona"...

wysłano z końca świata...
W tej sytuacji to istotnie jest pokrzywdzona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 13:41   #82
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
W tej sytuacji to istotnie jest pokrzywdzona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale czemu?

Idąc do łóżka Gośka nie wiedziała że sypią z facetem siostry. To był po prostu fatalny zbieg okoliczności...

wysłano z końca świata...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 14:15   #83
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ale czemu?

Idąc do łóżka Gośka nie wiedziała że sypią z facetem siostry. To był po prostu fatalny zbieg okoliczności...

wysłano z końca świata...
NA POCZĄTKU nie wiedziała a potem, kiedy się już dowiedziała, mogła spróbować się powstrzymać od randek i seksu, a nie obłudnie ją pocieszać.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 15:04   #84
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 00:21   #85
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Wika tez nie lepsza, na poczatku nie wiedziala ze Igor ma dziewczyne, a teraz nawet ja poznala i nie przeszkadza jej romansowanie z Igorem
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 07:10   #86
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Wika tez nie lepsza, na poczatku nie wiedziala ze Igor ma dziewczyne, a teraz nawet ja poznala i nie przeszkadza jej romansowanie z Igorem
Wika to kretynka. Rzuca pracę, nie będzie co miała do gara włożyć, ciul z dziećmi, bo ją piczka swędzi jak Igora w pracy widzi. Serio są takie "mądre" panie w rzeczywistości?
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 08:55   #87
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na Wspólnej, część VII

I wczoraj to sie teraz pożegnamy itd. i jak to mówila


a potem Igorek koło Eli , on jest jakimś seksocholikiem chyba
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 14:35   #88
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Wiki zachowuje się niepoważnie. Szczególnie z tym rzucaniem pracy, serio? samotna kobieta, wychowująca dwójkę dzieci rzuca pracę, bo jakiś facet. Tragedia, ręce opadają.

Błażej z tymi dłuższymi włosami wygląda okropnie. W ogóle tak mi się on nie podoba
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 14:33   #89
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Wiki zachowuje się niepoważnie. Szczególnie z tym rzucaniem pracy, serio? samotna kobieta, wychowująca dwójkę dzieci rzuca pracę, bo jakiś facet. Tragedia, ręce opadają.

Błażej z tymi dłuższymi włosami wygląda okropnie. W ogóle tak mi się on nie podoba
niepoważnie, czyli tak samo jak Igor ale Eli mi nie szkoda, toż to drewniok kosmiczny, a poza tym, jak ładnie karma wróciła, była z mężem tylko dla kasy, zdradziła go, no i cóż, wróciło jak bumerang
A Błażej i Gośka, biorąc wszystko pod uwagę, to niedługo pewnie będą całkowicie wycofani z serialu. Bo takie jest życie, że trzeba wybierać
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 15:03   #90
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na Wspólnej, część VII

Na biało o Igorzeta jego córka zacznie do Eli mówić mamo i on postanowi skończyć romansowanie

A Smolny będzie pytał kolegi jak ma nie zdradzić Basi , bo gdzieś wyjedzie z ta aktorka, a ten mu powie, żeby wziął tabletki nasenne
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2016-12-29 o 21:12
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-18 14:44:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.