Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-02, 10:50   #3241
pluszowa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 64
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Nie wiem jakie są najlepsze,stosuję preparaty zamiennie.Kupuję takie,jakie akurat są w promocji w okolicznych aptekach
Aktualnie po 2 tyg przerwy w stosowaniu czegokolwiek doustnie
biorę skrzyp+pokrzywa+biotyna+k was pantotenowy.Preparat nazywa się Skrzyp polny forte.
pluszowa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 22:13   #3242
Izabela_2027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Wypadanie włosów

Kochane wizażystki otóż od dłuższego czasu zmagałam się z wypadaniem włosów chociaż badania mialam w normie,tarczyca i żelazo.Jedyne to co brałam to antydepresanty.Muszę Wam powiedzieć że udało mi się zatrzymać ten proces dzięki parom rzeczy tzn brałam silicę i stosowałam balsam do włosów Green Pharmacy olejek łopianowy i przetestowałam chyba cały Rossman i jedynie szampon Timotei zielony.Dodatkowo piję duzzzo pokrzywy i mięty oraz siemię lniane.Muszę powiedzieć że objętosc zwiekszyła mi się o 1/3.Jeżeli macie sprawdzone sposoby to piszcie pozdrawiam Izabela.
Izabela_2027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-09, 17:17   #3243
Natalla3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AgneszkaAgnieszka Pokaż wiadomość
Wiem coś na temat, niestety włosy swego czasu wychodziły mi garściami. Z moich pięknych, bardzo gęstych włosów została może połowa. Zjadłam w związku z tym już z pół apteki wszystkie Biosisliki max i nie max,Vitapile,Hair Volume ,Biotebale nic nie działało a jadłam przepisowo po 3 miesiące każdy rodzaj tabletek .Absolutnie nic nie działało. Badania krwi - wszystko w normie. A włosy jak leciały tak lecą. Mnie osobiście zahamowało wypadanie włosów stosowanie szamponu i odżywki Dermena.Odkąd używam tego zestawu wypadających włosów jest naprawdę znikoma ilość. Zestaw ten stosuję już baaardzo długo i ostatnio chciałam zmienić na coś innego. Polecono mi jakiś szampon z odżywką na samych naturalnych składnikach. Nawet nie dojechałam na nim do połowy butelki. Włosy zaczęły wypadać garściami, z podkulonym ogonem wróciłam do Dermeny i chyba będę ją stosować do końca życia. Obecnie jeszcze posiłkuję się tabletkami Kerabione,ale nie powalają na kolana. Ot jem bo jakieś witaminy trzeba jeść i coś od środka wprowadzać.

Kochana, ale po co bierzesz te wszystkie specyfiki. Poprostu zmień dietę... Zapłać bardzo dobremu dietetykowi, rozpisze Tobie plan diety i dasz radę ogarnąc ten problem. Taka jest moja opinia. Jak chcesz wyrzucać pieniądze w błoto to wyrzucaj, moim zdaniem te wszystkie tabletki to tylko dla picu. Zmień dietę, postaraj się znaleźć czas na aktywność fizyczną i omijaj stres. Dasz radę
Natalla3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 19:48   #3244
Natalkawolska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 8
Co robić?

Od jakiegoś czasu przestały mi rosnąć włosy i zaczęły wypadać.
Poleci ktoś coś co może by pomogło? nie na receptę bo nie mieszkam w Polsce.
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natalkawolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 17:36   #3245
Pppauliskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hej. Nie wiem czy temat jest nadal aktualny ale poszukuje jakiś opini o produkcie Belid. Ktoś używał?
Pppauliskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 10:42   #3246
bezuprzedzen66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Biotyna na mnie np w ogóle nie działała. To samo skrzypowita. Wydałam tylko pieniądze. Teraz łykam witaminy a+e na cerę i włosy i widzę efekty. Do tego wcierki, lekki, naturalny szampon. Dobra szczotka, która dodatkowo nie wywrywa połowy włosów z głowy.


XXXXXXXX

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2020-03-14 o 22:00 Powód: Edytowane przez Moderatora-link do strony
bezuprzedzen66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 13:07   #3247
Wiktoriaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Warto zażywać cynk dodatkowo używać różnego rodzaju wcierek. Ja aktualnie stosuje tą z kaminomoto i jestem zadowolona z efektów. Minęły trzy miesiące a włosy przestały wypadać, są zdrowsze i mocniejsze, takiego efektu oczekiwałam
Wiktoriaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-30, 11:24   #3248
Olga9876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja stosuję tabletki Merz Spezial i zauważyłam, że po dłuższym już stosowaniu pozytywnie wpłynęły na wygląd moich włosów, paznokci a nawet wygląd mojej skóry się poprawił. Ten zestaw witamin zawiera cynk i biotyne, które pomagają zachować zdrowe, mocne włosy. Zaczęłam również pić dużo soków i jeść więcej warzyw no i więcej snu... dużo snu!!

Olga9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 17:10   #3249
Animka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hej Wizażanki,

Sama stosuję biotynę w tabletkach na włosy, ale zastanawiam się czy – zadziała podobnie na mężczyzne? Mój luby ma problemy z wypadanie włosów i zastanawiam się – który środek wybrać, tj. które tabletki dla mężczyzn są skuteczne?

Czy w ogóle jakiś z ogólnodostępnych specyfików działa? Wszystko wskazuje na to, że to łysienie androgenowe (zakola i wypadanie włosów na czubku głowy).
Animka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 12:16   #3250
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja polecam olej z wiesiołka. Stosowałam jakieś 3 miesiące, włosy bardzo mi się zagęściły, mam mnóstwo baby hair, teraz łykam olej lniany (zostało mi troszeczkę w butelce i zrobię sobie przerwę) dodatkowo wcierki, jednak nie jest mi po drodze z systematycznością (pokrzywowa Banfi, łopianowy olejek Green Pharmacy) + zmieniłam dietę (zjadam o wiele więcej warzyw niż kiedyś, nie jem mięsa, ograniczam nabiał) Czuję się dobrze, a włosy odwdzięczają się wyglądem. Nie zauważyłam wzmożonego wypadania.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 17:34   #3251
DorotaBD
Przyczajenie
 
Avatar DorotaBD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Animka777 na androgenowe u mężczyzn palma sabałowa podobno najlepsza. Wiem tylko tyle co czytałam o niej bo u mnie jeszcze nikt nie musiał stosować. Poczytaj sobie o niej.
DorotaBD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 11:35   #3252
AriaiN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
potwierdzam, silica jest bardzo skuteczna, przynajmniej u mnie
Polecałabym BELID SR - biotyna, cynk, miedź i kwas pantotenowy - forma SR
Włosy paznokcie i cera. Pomaga też przy zwalczaniu trądziku

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez DorotaBD Pokaż wiadomość
Animka777 na androgenowe u mężczyzn palma sabałowa podobno najlepsza. Wiem tylko tyle co czytałam o niej bo u mnie jeszcze nikt nie musiał stosować. Poczytaj sobie o niej.
Raczej MINOVIVAX 5%100ml
AriaiN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 18:44   #3253
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ja polecam olej z wiesiołka. Stosowałam jakieś 3 miesiące, włosy bardzo mi się zagęściły, mam mnóstwo baby hair, teraz łykam olej lniany (zostało mi troszeczkę w butelce i zrobię sobie przerwę) dodatkowo wcierki, jednak nie jest mi po drodze z systematycznością (pokrzywowa Banfi, łopianowy olejek Green Pharmacy) + zmieniłam dietę (zjadam o wiele więcej warzyw niż kiedyś, nie jem mięsa, ograniczam nabiał) Czuję się dobrze, a włosy odwdzięczają się wyglądem. Nie zauważyłam wzmożonego wypadania.
Przepraszam, a w jakich dawkach dziennych ten olej? Mi zawsze na wiosnę i jesień włosy lecą i nie wiem już, jak to powstrzymać. A są dosłownie wszędzie już .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 09:40   #3254
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AldonaMAMA Pokaż wiadomość
Ja na pandemii tak się stresowałam, że strasznie wypadały mi włosy. Normalnie garściami. Koleżanka, która pracuje w aptece przyniosła mi Kerabione tabletki. Nie znałam tego produktu ale po regularnym stosowaniu włosy przestały wypadać i mam pełno baby hair na głowie.

Polcam Kerabione!!!
Już dużo dobrego słyszałam na Wizażu o tym Kerabione Muszę w końcu kupić. Czy te tabletki są duże? Mam strach przed połykaniem
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 10:22   #3255
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Już dużo dobrego słyszałam na Wizażu o tym Kerabione Muszę w końcu kupić. Czy te tabletki są duże? Mam strach przed połykaniem
Są normalne, nie są duże. Ja zjadłam 2 opakowania i nic. Za to zrobiłam długą kurację biotebalem 90 tabl. i muszę przyznać że coś było na rzeczy a na pewno włosy szybciej rosły choć nie na tym mi zależało. Trochę mniej wypadają teraz.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.

Edytowane przez Haggat
Czas edycji: 2020-07-24 o 10:23
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 11:20   #3256
skukany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam piękne Panie mam od pewnego czas problem z włosami, a mianowicie są suche i zniszczone, nie wiem czy to ważne ale w pracy chodzę 8 h w kasku oraz aktualnie w czapce zimowej doradźcie mi jakieś tabletki albo szampon i odżywkę (najbardziej zależy mi na tym 1).
skukany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 13:21   #3257
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Z doświadczenia mogę polecić z suplementacji Vitapil oraz Collagen Class A, jeszcze Biotyka+krzem. Tymi suplementami ratowałam się, gdy wypadały mi włosy.
Z preparatów: Szampon Pharmaceris wzmacniający włosy. Bardzo dobrym preparatem jest Ducray Creastim, tani nie jest, ale warto w 100% swojej ceny. Kuracja nim trwa 2 miesiące, ale już w trakcie pierwszego miesiąca widać piorunujący efekt. Włosy wypadały mi garściami i problem ustał po zastosowaniu wyżej wymienionych preparatów.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 07:50   #3258
Olcia421018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja polecam Amocon Forte C u mnie się super sprawdził nie dość że włosy przestały wypadać to jeszcze odrosły a ponadto bardzo wzmocniły się paznokcie. Sa to saszetki do picia. Polecam!!!!
Olcia421018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 10:13   #3259
patrycja_wk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mi z kolei pomógł inny szampon Ducray na wypadanie włosów - Anaphase. I mam takie samo zdanie, jest wart wydanych na niego pieniędzy, bo szybko widać efekty. Kiedyś na ubraniach miałam mnóstwo włosów a teraz praktycznie nic.
patrycja_wk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 21:33   #3260
Olcia421018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Na łysienie androgenowe polecam lek Minovivax 5% i Belid SR jako suplementacje mój mąż to stosuje i ma super efekty dermatolog mu to polecił.
Olcia421018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 16:51   #3261
KasiaGlowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mnie się sprawdza mezoterapia i odżywki.
KasiaGlowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.