Asystentka stomatologiczna - szkoła COSINUS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-12, 17:57   #1
ddsdf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 70
Arrow

Asystentka stomatologiczna - szkoła COSINUS


Hej

Piszę do Was drogie wizażanki z pytaniem o kierunek/zawód jakim jest asystentka stomatologiczna. Chciałabym w przyszłości ten kierunek zrobić, (być może), rozważam go jako tako, bo to tylko rok, a kierunek ciekawy i może się przydać. Teraz zdobywam pierwszy zawód, a asystentka stomatologiczna jest w planach gdyby co

I tu moje pytanie o szkołę COSINUS, czy któraś z Was zrobiła ten kierunek w tej szkole? Czy po wspomnianej szkole można pracować w tym lub każdym innym zawodzie z tej szkoły? Czy po tej szkole faktycznie jest praca czy COSINUS to tylko placówka, która wypuszcza co na rynek absolwentów z nic nie wartymi TYLKO papierami?

Chodzi mi w gwoli ścisłości czy można po tej szkole pracować w zawodach, które ta szkoła oferuje?

Bo jak wiadomo za każdego słuchacza szkoła dostaje dotacje/nakłady finansowe dlatego tak chętnie, ''miło'' i z uśmiechem zachęcają do nauki w tych szkołach

I spotkałam się jeszcze z opinia jednej osoby, która będąc w PUP widziała ogłoszenie, w którym pisało, że dziękują absolwentom szkół COSINUS

A to by oznaczało, że po tych szkołach nic nie można... :v

Albo jaką dobrą inną szkołę policealną możecie mi polecić po której naprawde dostałabym pracę w tym zawodzie?
ddsdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 16:50   #2
OlgaaPiekar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Asystentka stomatologiczna - szkoła COSINUS

Cytat:
Napisane przez Just_Kej Pokaż wiadomość
Praca po Cosinusie jest, bo papierek ze szkoły papierkiem, natomiast egzamin zawodowy jest państwowy, przeprowadzany przez OKE i tego nikt nie podważy, nawet jeśli ma sceptyczne podejście do szkół policealnych Polecam, zawód za darmo, warto

Zgadzam się! Egzamin z OKE potwierdza kwalifikacje. A Cosinus to bardzo dobry wybór.
OlgaaPiekar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 16:50:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.