Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2007-06-08, 18:38   #1
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268

Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)


Witam

Zakładam wątek dla roweromaniaczek i dla tych co sporadycznie wychodzą na rower

Zakupiłam niedawno rower, bo mojemu TŻ udało się mnie wciągnąć w jeżdżenie tu i tam. Z początku podchodziłam do tego z dystansem bo co może być w tym fajnego? ale od czasu gdy pokazał mi gdzie można jeździć (i to wcale nie daleko) okazało sie że jest to świetny sposób na relaks i troche ruchu

Wczoraj wybraliśmy się na pierwsza górska wyprawe i choć trasa była bardzo trudna (zrobiliśmy 24 km ale połowe z tego trzeba było prowadzić rower) to jestem zachwycona!
To jest genialny sposób na walkę z własnymi słabościami.
Polecam każdemu!!

Wpisujcie swoje wrażenia rowerowe te małe i te duże
Opiszcze trasy koło swojego miasta, gdzie jeździcie i jak
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 20:59   #2
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Uwielbiam rower. Przez naukę nie jeździłam prawie przez 2 lata. No więc teraz z koleżanką odkurzyłyśmy sprzęt i jazda!
Wczoraj 1,5 godziny po leśnych wertepach, ale robiło się już ciemno.
Dzisiaj postanowiłyśmy nie błądzić jak te dwie sieroty i jeździć prawie w kółko. Wybrałyśmy szlak.
Czarny szlak. U nas najtrudniejszy. Nie powiem, było ciężko. Górki były takie, że samemu było ciężko iść, a tu jeszcze rower. Przejechałyśmy całą trasę. Nagrodą była piękna panorama Warszawy.
Do domu wróciłyśmy poczochrane, spocone, brudne duuużo za kolana, ale szczęśliwe i dumne z siebie.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 09:56   #3
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Super magrat16! Gratulacje za udaną walkę z trudną trasą

Ja zaczynam planować już w wakacje w górach na rowerach ale wybór jest trudny Sama nie wiem Bieszczady, Tatry, kotlina Kłodzka czy może Niemcy, Austria albo jeszcze gdzieś indziej? Może ma ktoś sprawdzone miejsca, ścieżki, trasy?

Jeśli komuś się marzy rozpoczęcie przygody z rowerem w większym i zorganizowanym gronie to wczoraj znalazłam stronę www.cyklotramp.pl - szeroka oferta zagranicznych wycieczek rowerowych o zróżnicowanym stopniu trudności
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 10:13   #4
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

kocham jazde na rowerze Jeżdże od I komunii poniewaz wtedy dostałam pierwszego górala od rodziców. Nie mieszkam w miescie, a nie chce mi się jeździc autobusem wiec wsiadam na rower i jade.Nawet jak przyjaciele mieszkają odemnie 35km tez jade i robie w obie strony 70 km no poprostu nie wyobrazam sobie życia bez roweru
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 20:52   #5
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ufff... 40 km przejechane dawno nie jeździłam aż tyle. A co u Was?? I co nas tak mało? Nikt inny nie lubi jeździć?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 21:19   #6
latysia
Zadomowienie
 
Avatar latysia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 089
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ufff... 40 km przejechane dawno nie jeździłam aż tyle. A co u Was?? I co nas tak mało? Nikt inny nie lubi jeździć?
lubi lubi ale czasu mało i mięśnie nadwerężone ...
ale w weekend kto wie
__________________

latysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 14:54   #7
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Witam .
W tym roku nie mam się zabardzo czym pochwalić, bo narazie n rowerze bylam ze trzy razy . Ale mam zamiar to zmienic. Może w wakacje wybiore się na Jure ... Moje trasy liczą od 20 do 100km (to oczywiście w porywach najlepszej formy ). Jak tylko skończy się sesja to sobie odbije. Narazie rower przegrywa z bieganiem i plywaniam...
hair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 14:47   #8
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez shiral Pokaż wiadomość
kocham jazde na rowerze Jeżdże od I komunii poniewaz wtedy dostałam pierwszego górala od rodziców. Nie mieszkam w miescie, a nie chce mi się jeździc autobusem wiec wsiadam na rower i jade.Nawet jak przyjaciele mieszkają odemnie 35km tez jade i robie w obie strony 70 km no poprostu nie wyobrazam sobie życia bez roweru
Ja podobnie . Rowerem do szkoły (15 w jedną, 15 w drugą) rowerem do TŻ (10 km ode mnie), Rowerem na zakupy (najbliższe centrum handlowe 7-10 km ode mnie) rowerem do.. No, wszędzie. Robię minimum 50 km dziennie. UWIELBIAM!
Jeździłysmcie kiedyś na Masy Krytyczne?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:39   #9
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja nigdy nie bylam na Masie ale chetnie bym zobaczyła jak to jest pewnie niezły fun jakieś wieści kiedy jest jakaś organizowana?
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:52   #10
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
ja nigdy nie bylam na Masie ale chetnie bym zobaczyła jak to jest pewnie niezły fun jakieś wieści kiedy jest jakaś organizowana?
Hmm wiem ze w Warszawie w ostatni piątek miesiąca, a w innych miastach...
Słyszałam o Katowicach, Radomiu, Białymstoku, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Legionowie, łodzi, Piotrkowie Trybunalskim... Musisz sama zrobić researching
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 18:07   #11
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja wlasnie wrocilam z roweru
uwielbiam rower staram sie zrobic 10-15km ale przez prace mam ograniczony czas...
zainwestowalam w wysokiej klasy rower i polecam kazdemu roznica wielka
pozdrawiam rowerowiczki
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 18:18   #12
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja ostatnio po dluzszej przerwie odkurzylam rower i smigam to jest obra rzecz, bo nie trza dralowac na przystanek, pozniej stac w banie lub tramwaju w tlumie, pozniej wysiasc i dralowac do celu... wszedzie szybko rowerem mozna na trening na koniec miasta jezdze rowerkiem, do szkoly [w prawdzie co 2 tyg w weekend 'le zawsze] no i nie trace kasy na bilety. i przy okazji cwicze takze duzo plusow minusem jest bolący tylek ['le im czesciej sie jezdzi, tym szybciej mozna sie przyzwyczaic] i to, ze przy ostatnich upalach mozna sie szybciej spocic, niz jak sie idzie. bo pedalując mamy wysilek, co w polaczeniu z upalem daje rozne efekty 'le za to pocimy sie krocej, bo jest sie szybciej w domu [nie ma korkow, ani czekania na srodki komunikacji]
wlasnie zaraz wsiadam na bajka i jade na trening;>
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 18:21   #13
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ach, witam roweromaniaczki Zgłasza się kolejna dzieweczka ze świrem na punkcie roweru Ja również staram się wszędzie jeździć rowerkiem Tylko (jak zwykle ) mam problem z matką. Nie chce mnie nigdzie samej puszczać :/ A ona nie rozumie, jaka to jest radość jechania na rowerze...
Ale co tam, walczę jakoś ze siłą wyższą ( ) i jeżdżę Nikt mnie nie powstrzyma
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:24   #14
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
ja ostatnio po dluzszej przerwie odkurzylam rower i smigam to jest obra rzecz, bo nie trza dralowac na przystanek, pozniej stac w banie lub tramwaju w tlumie, pozniej wysiasc i dralowac do celu... wszedzie szybko rowerem mozna na trening na koniec miasta jezdze rowerkiem, do szkoly [w prawdzie co 2 tyg w weekend 'le zawsze] no i nie trace kasy na bilety. i przy okazji cwicze takze duzo plusow minusem jest bolący tylek ['le im czesciej sie jezdzi, tym szybciej mozna sie przyzwyczaic] i to, ze przy ostatnich upalach mozna sie szybciej spocic, niz jak sie idzie. bo pedalując mamy wysilek, co w polaczeniu z upalem daje rozne efekty 'le za to pocimy sie krocej, bo jest sie szybciej w domu [nie ma korkow, ani czekania na srodki komunikacji]
wlasnie zaraz wsiadam na bajka i jade na trening;>
Na bolący tyłek- dobre siodełko albo żelowa nakładkę polecam (w decathlonie za 20 zł).
Na upały- dezodorant, woda, w ostateczności wilgotne chusteczki.
Ja własnie siedze w szkole, a rowerek stoi na boisku, zaraz wsiadam na niego i pędzę załatwić kilka spraw w różnych miejscach- komunikacją warszawską to byłby horror, a na rowerku załatwię szybko i sprawnie

Narek- skad jesteś? Mrozy, to jakoś brzmi znajomo
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 12:08   #15
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Na bolący tyłek- dobre siodełko albo żelowa nakładkę polecam (w decathlonie za 20 zł).
Na upały- dezodorant, woda, w ostateczności wilgotne chusteczki.
Ja własnie siedze w szkole, a rowerek stoi na boisku, zaraz wsiadam na niego i pędzę załatwić kilka spraw w różnych miejscach- komunikacją warszawską to byłby horror, a na rowerku załatwię szybko i sprawnie

Narek- skad jesteś? Mrozy, to jakoś brzmi znajomo
siodełko takie mam i tak mysle zmienic, moze cos lepiej bedzie 'le zawsze cos sie bedzie czuc, bo w koncu siedzisz jezdzac i wszystko czujesz na tylku. a co do pocenia sie, to mi nie chodzi np pod pachami:P 'le np twarz. przeciez twarzy se dezodorantem nie spryskam, hehe zostaje tylko co jakis czas wycierac sie chusteczkami. wszystko przez to grzejace w banie słonce
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:07   #16
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Narek- skad jesteś? Mrozy, to jakoś brzmi znajomo
Agacior, Mrozy, wieś w okolicach Mińska Mazowieckiego, Siedlec, 60 km od Warszawy na wschód
Heh widzę, że nie tylko mnie tyłek boli od jazdy :P Ale można się do tego przyzwyczaić Mnie jutro czeka wycieczka rowerowa z klasą, opisze później wrażenia
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:24   #17
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Mnie zawsze tyłek boli tylko pierwszego dnia sezonu, albo po bardzo długiej przerwie. Później nic nie czuję. A siodełko mam zwyczajne. Muszę dokupić trochę sprzętu do roweru: koszyk, rękawiczki z żelowymi wkładkami, siodełko żelowe, nowa nóżka, licznik no i muszę dać go na przegląd bo coś skrzypi.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:27   #18
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

O, o! Licznik też muszę sobie kupić Albo powiem, żeby mi rodzice kupili z racji dobrego świadectwa
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:47   #19
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Najpierw, kochane moje, trzeba w PORZĄDNY KASK ZAINWESTOWAĆ* potem myślcie o licznikach i innych pierdółkach. Chyba ze kask już macie

*porządne zaczynają się raczej od 100 zł, wyżej to już dodatki zmniejszające wagę, opór, itd.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 18:45   #20
Topola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Kask koniecznie! Faktycznie to spory wydatek ale można zejść poniżej setki kupując np. Authora Basica czy Authora Reflex. Ewentualnie jakieś używki na allegro - ostatnio był prześliczny kask Metza praktycznie nówka, który normalnie kosztuje ponad 400 zł a gość od złotówki wystawił

A na ból pupy polecam gatki z pampersem Nie ma porównania do jazdy w normalnych ciuchach
Topola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 19:30   #21
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja uwielbiam jeździc. Najbardziej to lubie z kolezanka nad zalew gdzie opalamy sie calymi godzinami. Zazwyczaj jezdze po 30 km. Mam nowy rowerek od kwietnia i pomykam na nim codziennie chodziaz 15 minut. Bardzo mi pomógł w zgubieniu paru kilogramów. Same zobaczecie efekty: http://abercrombie.ownlog.com/Efekty,1185409,link.html
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 15:06   #22
agatka.007
Raczkowanie
 
Avatar agatka.007
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 44
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cześć,
i ja uwielbiam jazdę rowerkiem, tyle że jeżdzę głownie ze swoimi dziećmi.
Jedno mam w tyłu na foteliku a drugie z przodu na poduszkach.
Takie obciązenie dodatkowo wzmacnia moje mięśnie.
Jeżdzę codziennie tak około 20km, a bez dzieci i więcej.
To ogromna przyjemność i sposób na piękną sylwetkę.
agatka.007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 17:52   #23
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Mnie też tak ze dwadzieścia parę lat temu wozili moi rodzice, do dziś mam zdjęcia z takich wypraw (bo raczej tego nie pamiętam, ale podobno podobalo mi się )
hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 20:18   #24
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

zgłasza się kolejna roweromaniaczka ja mam o tyle dobrze ze mieszkam obok drogi rowerowej to jak nigdzie mi się dalej nie chce jeździć to mykam na nią, a tak to na plaże do małej miejscowości nie odkrytej jeszcze przez turystów Ja naszczęście mam gdzie jeździć bo mieszkam w Gdyni a tu możliwości jest od zatrzęsienia, niedługo chyba wybiorę się na trasę Jastarnia-Hel
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 13:52   #25
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

swoja droga o bolacym tyleczku moj TŻ namietnie jezdzi w spodenkach rowerowych z wkładką i jak tylko ubierze jakies inne to pozniej bardzo narzeka na bolace posladki.. a ja jakos sie nie moge przekonac do takich spodni - jakos wydaje mi sie to niechigieniczne a prac za kazdym razem tez mi sie nie chce.. czy ktoras z Was ma takie spodenki? i jak sie sprawuja?
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 14:18   #26
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Marze o takich spodenkach
Ale żeby wygodnie jeździć wystarczą:
a) troche praktyki (po kilku jazdach ta część ciala się przyzwyczaja
b) rezygnacja ze stringów (to już lepiej nic nie mieć, niż jeździć w niewygodnej bieliźnie, trzeba dobrze się przyjrzeć, czy nas jakiś szew nie bedzie obcieral)
c) odpowienio ustawione siodelko - tzn tak, żeby podczas jazdy siedzieć na tym, co do siedzenia sluży, a nie na najdelikatniejsze części ciala... Ps: wąskie sportowe siodelka nie wydają mi się dla kobiet najlepsze, osobiście wole troche szersze, ustawione pod mocnym skosem.
hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:51   #27
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

oj oczywiscie masz racje bo osobiscie jezdze bez specjalnych spodenek i nie narzekam zastanawiam sie tylko czy nie polepszyc sobie komfortu jazdy tylko chodzi mi o higienicznosc stad to pytanie
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 15:03   #28
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja też się rozglądam za takimi spodenkami . Wygody nigdy za wiele, wkońcu jeżdze dla przyjemności a nie za kare . Jak sobie sprawie to podziele się wrażeniami. Moje gacie po jeździe można wzkręcać więc bez prania raczej się nie obejdzie..
hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:09   #29
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
zgłasza się kolejna roweromaniaczka ja mam o tyle dobrze ze mieszkam obok drogi rowerowej to jak nigdzie mi się dalej nie chce jeździć to mykam na nią, a tak to na plaże do małej miejscowości nie odkrytej jeszcze przez turystów Ja naszczęście mam gdzie jeździć bo mieszkam w Gdyni a tu możliwości jest od zatrzęsienia, niedługo chyba wybiorę się na trasę Jastarnia-Hel
:sli na: Booże jak ja Ci zazdroszcze, rok temu byłam z rodzinką we Władku, oczywiscie rowerek wzięłam ze soba- pogoda była nei na plaże wiec przktycznie cały tydzień przesiedziałam w siodełku,a i tak czuję ogromny niedosyt.. Tam nad morzem jest gdzie jeździć, nie to co tutaj, zapchana, brudna Warszawa... ;(


Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
swoja droga o bolacym tyleczku moj TŻ namietnie jezdzi w spodenkach rowerowych z wkładką i jak tylko ubierze jakies inne to pozniej bardzo narzeka na bolace posladki.. a ja jakos sie nie moge przekonac do takich spodni - jakos wydaje mi sie to niechigieniczne a prac za kazdym razem tez mi sie nie chce.. czy ktoras z Was ma takie spodenki? i jak sie sprawuja?
Ta wkładka jest antybakteryjna (pod warunkiem oczywiście że są to oryginalne spodenki dobrej firmy więc zakłada się je bez bielizny. Prać to chyba tylko w celach estetycznych, ale nie wiem czy ten materiał się nadaje do pralki...

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
Marze o takich spodenkach
Ale żeby wygodnie jeździć wystarczą:
a) troche praktyki (po kilku jazdach ta część ciala się przyzwyczaja
b) rezygnacja ze stringów (to już lepiej nic nie mieć, niż jeździć w niewygodnej bieliźnie, trzeba dobrze się przyjrzeć, czy nas jakiś szew nie bedzie obcieral)
c) odpowienio ustawione siodelko - tzn tak, żeby podczas jazdy siedzieć na tym, co do siedzenia sluży, a nie na najdelikatniejsze części ciala... Ps: wąskie sportowe siodelka nie wydają mi się dla kobiet najlepsze, osobiście wole troche szersze, ustawione pod mocnym skosem.
Ze stringami się nie zgadzam, ja mam tylko takie majtki i są megawygodne, nieważne czy na rower, na bieganie, czy na spacer
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:19   #30
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez hair Pokaż wiadomość
Marze o takich spodenkach
Ale żeby wygodnie jeździć wystarczą:
a) troche praktyki (po kilku jazdach ta część ciala się przyzwyczaja
b) rezygnacja ze stringów (to już lepiej nic nie mieć, niż jeździć w niewygodnej bieliźnie, trzeba dobrze się przyjrzeć, czy nas jakiś szew nie bedzie obcieral)
c) odpowienio ustawione siodelko - tzn tak, żeby podczas jazdy siedzieć na tym, co do siedzenia sluży, a nie na najdelikatniejsze części ciala... Ps: wąskie sportowe siodelka nie wydają mi się dla kobiet najlepsze, osobiście wole troche szersze, ustawione pod mocnym skosem.
no hej, ja tez jestem roweromaniaczką
wczoraj 18km w 40min , a dzis boooli oj boli
ale nie jezdzilam od jakiegos czasu, musi sie przyzwyczaic
dzis pogoda taka ze o rowerze mozna zapomniec.. narazie
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.