depilacja laserowa Kraków - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 08:40   #61
AnaBar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
posiadają oni Laser IPL + RF - i niby powoli zaczełam widzieć efekty
Co prawda dopiero zaczelam myslec o depilacji laserowej, dzis mam pierwsza wizyte i zabieg, ale wiem ze jesli chces zeby depilacja byla skuteczna nie chodzi sie na zadne IPLe...
Skutecznosc po kilku zabiegach to jakies 2 m-ce...
Przynajmniej kolezanka tak miala.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
AnaBar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:39   #62
mini02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

madzieeek - cenne spostrzeżenia

Cytat:
Napisane przez AnaBar Pokaż wiadomość
dzis mam pierwsza wizyte i zabieg, ale wiem ze jesli chces zeby depilacja byla skuteczna nie chodzi sie na zadne IPLe....
AnaBar -to w takim razie gdzie się zapisałaś (bo jak się domyślam to w Krakowie) i na jakiego rodzaju laser będę Ci bardzo wdzięczna jak dodasz jeszcze własną opinię o tym miejscu

Edytowane przez mini02
Czas edycji: 2014-01-10 o 14:41
mini02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:07   #63
AnaBar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Bylam w DERMIKOS...
I osobiscie jestem b.zadowolona.
Kosmetyczna cierpliwie odpowiadala na pytania i tlumaczyla
Oczywiscie poszlam na LIGHTsheera jakos po opini przyjaciolki czy tez innych kolezanek temu urzadzeniu najbardziej ufam.

Najlepsze jest to ze mialam zrobic tylko pachy a po wstepnej rozmowie zdecydowalam sie tez na bikini pelne czy glebokie i dod dostalam warge gorna gratis.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
AnaBar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 14:19   #64
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Bajka06 Pokaż wiadomość
Droga DevilInside, może powinnam dodać jedno - wszystkiego o czym pisałam dowiedziałam się właśnie od terapeuty.
To chyba ten doświadczony terapeuta swoją wiedzę zdobywał na Kleparzu

Cytat:
Napisane przez Bajka06 Pokaż wiadomość
Nie zmienię zdania co do tego, że LightSheer jest super dokładny bo sama miałam nim wykonywane zabiegi i jestem mega zadowolona.
Dokładnie...a LightSheer Duet to następca ET, skąd więc takie rozbieżne opinie. Ganisz HS a wychwalasz ET :conf used:


Cytat:
Napisane przez Bajka06 Pokaż wiadomość
.
Ponadto, widziałam dziewczyny które skończyły (!) kurację tym laserem 1,2 lata temu i do tej pory mają super efekt.
.
Ja skończyłam kurację 6 lat temu i też jestem zadowolona ze starego systemu, co nie zmienia faktu, że pochylam czoło nowej technologii bo jest zdecydowanie dokładniejsza i skuteczniejsza

Aby była jasność duża głowica to HS, a mała to ET - i tutaj porównanie w głębokości penetracji wiązki laserowej specjalnie dla Ciebie Bajko - kończę tym samym dywagacje nt. skuteczności bo bezsprzecznie DUET jest mistrzem w swojej klasie.
Ps. Podziel się wiedzą ze swoim terapeutą.

lsd300X100.jpg
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 18:10   #65
fantasmagoriiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Dziewczyny,
zalogowałam się na forum w zasadzie głównie po to, żeby opowiedzieć o mich doświadczeniach.
Niestety jestem "nosicielką" bardzo intensywnego owłosienia na twarzy. na koniec grudnia kupiłam grupona na depilację LightSheer. Zabieg był zrobiony na brodzie i wokół brodawek. I...
REWELACJA!!! włoski zaczęły odrastać po 5 tygodniach, w ilości przynajmniej 60 procent mniejszej a i jakieś taki niemrawe, w zasadzie ich nie widać! kosmetyczka mówila, że będzie potrzeba przy takim owłosieniu min 5-6 zabiegów, ale mi się wydaje, że to na wyrost. Zobaczymy co powie za 2 tygodnie jak mnie zobaczy.
Jakies 10 lat temu robiłam laser na brodzie-nie pamietam jak to była technologia. był spokój na ok 5-6 lat, ale zabegów było co najmniej 8...a tu efaekt już po pierwszym razie jest piorunujący!
następne w kolejnoścu bikini
fantasmagoriiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 20:36   #66
shaggyme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez fantasmagoriiaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
zalogowałam się na forum w zasadzie głównie po to, żeby opowiedzieć o mich doświadczeniach.
Niestety jestem "nosicielką" bardzo intensywnego owłosienia na twarzy. na koniec grudnia kupiłam grupona na depilację LightSheer.
Ja bym więcej nie zdecydowała się na kupno gruponu (raz to zrobiłam i żałuję do dziś pieniędzy wyrzuconych w błoto). Kupiłam depilacje laserową, jak sie później okazało to nie był laser tylko IPL. Nie dość że nigdy nie mogłam się umówić w gabinecie na wizytę na dzień w którym chciałam (chociażby byłoby to za 2 tygodnie) to Panie zachowywały się jakbym była jakimś intruzem, gościem II kategorii. Łaskawie podniosły wzrok, zrobiły zabieg "na odwal się" i nara. Nigdy więcej gruponu!
shaggyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 17:16   #67
ZarosnietaKatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Dziewczyny ja też mam strasznie duży problem z niechcianym owłosieniem i to w dodatku na twarzy są to niestety drogie atrakcje, a ja nie chce korzystać z groupona wiec każda promocja jest dobra...znalazłam dzisiaj fajną oferte na depilacje laseorwa w my body clinic, do 15 lutego maja -50% na cala oferte, maja lightSheer Duet. Niestety nigdzie poza jednym komentarzem na kafeterii nic na ich temat nie znanazlam..był ktoś? może polecić? miała któraś z Was depilację tym LightSheer Duet? proszę o jakąkolwiek odpowiedź bo boję się, a promocja jest tylko do soboty
ZarosnietaKatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 17:53   #68
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja w Krakowie polecam Medicor na Karmelickiej i zabiegi u p. Edyty. Chodze tam od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z wyboru tego salonu Depilacja jest przeprowadzana profesjonalnie, laser to oczywiscie Light Sheer. Jest bardzo duzo znizek, ceny sa nizsze niz podane w internecie. Polecam goraco
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 10:56   #69
Kama335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Korzystam z depilacji laserowej i efekt jest naprawdę świetny. Mam gładką skórę, bez podrażnień, jestem po 3 zabiegu i włoski są naprawdę baardzo przerzedzone, może jest ich po 20 na jednej łydce a miałam naprawdę okropne, wrastające krzaki. Jest to naprawdę opłacalna inwestycja teraz będzie wiosna, a ja w końcu będę mogła chodzić w krótkich spodenkach. Robiłam w Active Woman i szczerze polecam, doświadczona kosmetyczka i baardzo dokładna depilacja!
Kama335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 16:45   #70
shaggyme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez ZarosnietaKatarzyna Pokaż wiadomość
..znalazłam dzisiaj fajną oferte na depilacje laseorwa w my body clinic, do 15 lutego maja -50% na cala oferte, maja lightSheer Duet. Niestety nigdzie poza jednym komentarzem na kafeterii nic na ich temat nie znanazlam..był ktoś? może polecić? miała któraś z Was depilację tym LightSheer Duet? proszę o jakąkolwiek odpowiedź bo boję się, a promocja jest tylko do soboty
I jak, byłaś w tym My body clinic? Też bym poszła na Dueta. Mam do zrobienia bikini i łydki a nie uśmiecha mi się siedzieć 2 godziny na tym starym Lightsheer, tym bardziej że cena ta sama...
shaggyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 08:39   #71
femminile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja byłam niedawno na depilacji LightSheerem i efekt jest super! wypadły mi wszystkie czarne włoski, teraz czekam czy coś nie odrośnie, zostały tylko te jaśniejsze, nie wiem czy coś z nimi będzie się dało zrobić, ale nawet jeśli nie, to efekt jest super jak na razie. Szkoda, że na łydkach i udach mam jasne włosy, bo zrobiłabym taki zabieg jeszcze raz - szkoda męczenia się maszynką/depilatorem itp.
femminile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 10:24   #72
ZarosnietaKatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez shaggyme Pokaż wiadomość
I jak, byłaś w tym My body clinic? Też bym poszła na Dueta. Mam do zrobienia bikini i łydki a nie uśmiecha mi się siedzieć 2 godziny na tym starym Lightsheer, tym bardziej że cena ta sama...
Byłam,byłam szczerze polecam, piękne nowe miejsce, i mają tego Dueta, w ogólnie z tego co się zorientowała zajmują się głownie depilacją laserową. Co prawda ja sobie robiłam depilacje na twarzy wiec i tak Pani korzystała z małej głowicy, ale że mieli tą promocje na walentynki wiec skusiłam się tez na łydki...:P całość trwała ok. 50 min, także oszczędność czasu bardzo duża, nie wyobrażam sobie depilacji łydek tą mała końcówka, bo pewnie do dzisiaj bym tam jeszcze siedziala generalnie polecam to miejsce, bardzo czyściutko, pachnąco i profesjonalnie, na twarzy już widzę super efekty, także dzień bez golenia jest dla mnie naprawdę pięknym dniem! pozdrawiam i szczerze polecam wszystkim depilacje laserowa!
ZarosnietaKatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 20:49   #73
shaggyme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja laserowa Kraków

ZarosnietaKatarzyna: Dzięki za info. Świetnie że byłaś, czekałam na jakąś opinię o tym miejscu żeby nie iść w ciemno. Robiłam sobie pachy na Lightsheerze w Revision pare lat temu ale oni mają stary model. Z tego co zdążyłam wyszukać wszystkie polecane przez Was salony mają ten laser z małą końcówką lub jakieś IPL podobne, a ja nie mam zbyt dużo czasu i pieniędzy na takie przyjemności.
shaggyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 11:15   #74
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: depilacja laserowa Kraków

o nie maszynki to najgorsze co się może trafić. Machniesz wieczorem, nogi niby gładkie a rano kujący gąszcz nie ma sensu. No i ile tam energii trzeba włożyć. Zbierałam się trochę zanim poszłam na depilację laserową, ale przyznam, że kilka wizyt w Dremedzie no i po włoskach śladu nie ma. Naprawdę było warto.
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 19:48   #75
sillvvia
Zadomowienie
 
Avatar sillvvia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 1 534
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez ZarosnietaKatarzyna Pokaż wiadomość
Byłam,byłam szczerze polecam, piękne nowe miejsce, i mają tego Dueta, w ogólnie z tego co się zorientowała zajmują się głownie depilacją laserową. Co prawda ja sobie robiłam depilacje na twarzy wiec i tak Pani korzystała z małej głowicy, ale że mieli tą promocje na walentynki wiec skusiłam się tez na łydki...:P całość trwała ok. 50 min, także oszczędność czasu bardzo duża, nie wyobrażam sobie depilacji łydek tą mała końcówka, bo pewnie do dzisiaj bym tam jeszcze siedziala generalnie polecam to miejsce, bardzo czyściutko, pachnąco i profesjonalnie, na twarzy już widzę super efekty, także dzień bez golenia jest dla mnie naprawdę pięknym dniem! pozdrawiam i szczerze polecam wszystkim depilacje laserowa!
Jestem ciekawa jak Ci poszła depilacja bo sama szukam właśnie miejsca depilacji laserowej w Krakowie
__________________
"Nie licząc miłości, aktem największego optymizmu jest kupowanie butów. [...] Chcemy doczekać jutra, ale jeśli kupujemy nowe buty albo jeśli się zakochujemy, znaczy to, że zamierzamy tu jutro być."
Jonathan Carroll
Muzeum psów



WYMIANKA
sillvvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 10:51   #76
ZarosnietaKatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez sillvvia Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak Ci poszła depilacja bo sama szukam właśnie miejsca depilacji laserowej w Krakowie
u mnie rewelacja !! na twarzy efekt jest spektakularny, na łydkach zresztą też, jestem już po 2 zabiegu i z niecierpliwością czekam na 3 (po drugim zabiegu mam przynajmniej o połowę mniej włosów, a te co zostały rosną strasznie wolno i są cieńsze) Wszystkim, którzy mają problemy z codziennym goleniem się polecam laser light sheer duet, nie ma co tracić czasu i pieniędzy na inne nieskuteczne badziewia!
ZarosnietaKatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 08:52   #77
nikita1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Question Dot.: depilacja laserowa Kraków

Hej dziewczyny jestem tutaj nowa, widzę że naprawdę jesteście poinformowane dobrze na temat depilacji laserowej. Ja jestem w trakcie depilacji bikini i łydek laserem Vectus zabiegi robie w Bonarce w Vesunie, jestem bardzo zadowolona, tylko nurtuje mnie jedno pytanie mianowicie po ilu zabiegach zakończyłyście swoją depilacje na zawsze ponieważ ja jestem po 3 zabiegach i mam wrażenie że potrzebny mi będzie jeszcze tylko jeden zabieg włosków praktycznie już nie mam a jak są to strasznie cienkie i praktycznie nie widoczne i zastanawiam się czy to możliwe bo pani w Vesunie mówiła że do 6 zabiegów, ale jeśli 4 wystarczą to płakać nie będę a kase przeznacze na inne partie bo jestem prze szczęśliwa że wkońcu nie muszę myśleć o maszynce i codziennym goleniu... Vectus zdziałał cuda jupiiiii noi pani Laura bardzo miła i kompetentna, czekam na odpowiedzi jak było u was
nikita1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 21:11   #78
shaggyme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Nikita1988: Nie wiem jak ilość zabiegów przy Vectus (chyba podobnie działa jak stary light sheer) ale ja miałam Light sheerem robione pachy około 7 lat temu (w Revision) i miałam 5 zabiegów. Teraz mi rosną 2 włosy na krzyż (urosły w przeciągu tych kilku lat, po 5 zabiegu nie było nic) i może zdecyduję się na korektę. Teraz robię łydki i bikini nowym Light sheer duet (w My Body Clinic) - jestem po 2 zabiegu. Myślę ze góra 4 i będzie idealnie. Na bikini to mało co zostało.
shaggyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 20:22   #79
iweczka1233
Raczkowanie
 
Avatar iweczka1233
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 67
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Hej dziewczyny
Szukam fajnego salonu na depilacje light sheerem miałam już kilka zabiegów więc wiem z czym to się wiąże (ale w innym mieście). Wypróbowałam jedno miejsce w krk ale ani skóra nie jest tak jak zawsze po zabiegu, a i czas to był 15 min a nie ponad godzina jak zawsze. Nie wiem czy to dlatego, że nie był to light sheer czy jest inny powód.
Doradźcie coś ale w rozsądnej cenie
iweczka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 20:29   #80
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez iweczka1233 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Szukam fajnego salonu na depilacje light sheerem miałam już kilka zabiegów więc wiem z czym to się wiąże (ale w innym mieście). Wypróbowałam jedno miejsce w krk ale ani skóra nie jest tak jak zawsze po zabiegu, a i czas to był 15 min a nie ponad godzina jak zawsze. Nie wiem czy to dlatego, że nie był to light sheer czy jest inny powód.
Doradźcie coś ale w rozsądnej cenie
Medicor na Karmelickiej i p. Edyta Ceny niższe niż mają podane na stronie,w wakacje często są zniżki i wystarczy wtedy np. tylko zapisać się na jakiś zabieg w późniejszym terminie i zniżki są na każdą depilację. Ja korzystałam z wakacyjnej zniżki "-50% na każdy zabieg depilacji laserowej". Zapisałam się w sierpniu na wrzesień i dzięki temu zniżka mnie obowiązywała. Poza tym trzeci zabieg miałam za darmo, czwarty- 100 zł, piąty i kolejne darmowe. Naprawdę warto Laser oczywiście Light Sheer.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 07:43   #81
iweczka1233
Raczkowanie
 
Avatar iweczka1233
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 67
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Medicor na Karmelickiej i p. Edyta Ceny niższe niż mają podane na stronie,w wakacje często są zniżki i wystarczy wtedy np. tylko zapisać się na jakiś zabieg w późniejszym terminie i zniżki są na każdą depilację. Ja korzystałam z wakacyjnej zniżki "-50% na każdy zabieg depilacji laserowej". Zapisałam się w sierpniu na wrzesień i dzięki temu zniżka mnie obowiązywała. Poza tym trzeci zabieg miałam za darmo, czwarty- 100 zł, piąty i kolejne darmowe. Naprawdę warto Laser oczywiście Light Sheer.
Dziękuje Powiedz mi proszę ile trwał Twój zabieg? nie wiem jaką partie robiłaś, ale z moich doświadczeń pełne bikini trwało co najmniej 60 min
iweczka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 10:48   #82
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez iweczka1233 Pokaż wiadomość
Dziękuje Powiedz mi proszę ile trwał Twój zabieg? nie wiem jaką partie robiłaś, ale z moich doświadczeń pełne bikini trwało co najmniej 60 min
Twarz (wąsik i broda z podbródkiem)- ok. 10- 15 min.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 15:52   #83
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez nikita1988 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa, widzę że naprawdę jesteście poinformowane dobrze na temat depilacji laserowej. Ja jestem w trakcie depilacji bikini i łydek laserem Vectus zabiegi robie w Bonarce w Vesunie, jestem bardzo zadowolona, tylko nurtuje mnie jedno pytanie mianowicie po ilu zabiegach zakończyłyście swoją depilacje na zawsze ponieważ ja jestem po 3 zabiegach i mam wrażenie że potrzebny mi będzie jeszcze tylko jeden zabieg włosków praktycznie już nie mam a jak są to strasznie cienkie i praktycznie nie widoczne i zastanawiam się czy to możliwe bo pani w Vesunie mówiła że do 6 zabiegów, ale jeśli 4 wystarczą to płakać nie będę a kase przeznacze na inne partie bo jestem prze szczęśliwa że wkońcu nie muszę myśleć o maszynce i codziennym goleniu... Vectus zdziałał cuda jupiiiii noi pani Laura bardzo miła i kompetentna, czekam na odpowiedzi jak było u was
Nie ciesz się za szybko, bo to, że teraz nie masz włosków, jak jesteś w trakcie laseroterapii, nie znaczy, że się nie pojawią. Pojawią się i faktycznie trzeba wykonać ok.6 zabiegów
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 09:59   #84
iweczka1233
Raczkowanie
 
Avatar iweczka1233
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 67
Dot.: depilacja laserowa Kraków

O kurde ale krótko
iweczka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:47   #85
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez iweczka1233 Pokaż wiadomość
O kurde ale krótko
A po co dłużej? Im szybciej, tym mniej bólu. A zapewniam, że efekty są bardzo dobre. Trafiłam tam też z polecenia innych osób. Zabiegi wykonywane są dokładnie, a że na twarzy jest mała partia do depilowania, to nie rozumiem zdziwienia takim czasem
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 05:52   #86
iweczka1233
Raczkowanie
 
Avatar iweczka1233
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 67
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
A po co dłużej? Im szybciej, tym mniej bólu. A zapewniam, że efekty są bardzo dobre. Trafiłam tam też z polecenia innych osób. Zabiegi wykonywane są dokładnie, a że na twarzy jest mała partia do depilowania, to nie rozumiem zdziwienia takim czasem
ROzumiem musiałam nie doczytać, że robiłaś twarz. Jeśli mówisz, że dokładnie to ufam że dokładnie było
iweczka1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:05   #87
KetsiO
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Pozwolę się włączyć do rozmowy.
Błagam Was przystopujcie z laserem na wakacjach, moja koleżanka depilowała sobie łydki przez okres wakacji w jednej ze znanych wieloletnich Klinik w Krk i ma teraz cudne przebarwienia.
A poza tym mogę śmiało napisać, że efekt zabiegów uzależniony jest od osoby i jej predyspozycji fizjologicznych do owłosienia i produkowania mieszków włosowych jak również od lasera, byle nie IPLa.
Każda z Nas zobaczy dopiero na przełomie kilku miesięcy od zakońćzenia sesji zabiegowych co z tym efektem
KetsiO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:21   #88
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez KetsiO Pokaż wiadomość
Pozwolę się włączyć do rozmowy.
Błagam Was przystopujcie z laserem na wakacjach, moja koleżanka depilowała sobie łydki przez okres wakacji w jednej ze znanych wieloletnich Klinik w Krk i ma teraz cudne przebarwienia.
U mnie odradzają depilację latem Sama też mam teraz przerwę, ostatnio byłam w kwietniu czy maju, a następny raz będzie we wrześniu.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 11:40   #89
milllena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cześć dziewczyny, ja miałam robioną depilacje w zeszłoroczne wakacje i nie miałam żadnych przebarwień ani czegoś podobnego. Efekty utrzymywały się dość długo więc wydaje mi się że jest związane z karnacją albo samym wykonaniem zabiegu. Być może chodzi o rodzaj lasera. Dodam jeszcze że zabieg miałam wykonany w ArtClinique i teraz też się wybieram na depilacje.
milllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 12:05   #90
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja musiałam podpisać takie oświadczenie, że zostałam poinformowana o konieczności fotoprotekcji SPF50 i konsekwencjach jej nie stosowania. Dopiero wtedy został wykonany zabieg w środku lata....ale ja to bladzioch jestem, nie opalam się, więc mi to rybka czy jest słoneczny dzień czy nie.... a generalnie depilacji poddaje całe nogi, bikini i wąsik. :
do przyszłego lata...będę już gładka zabiegi robie w krak vectusem
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-06 12:41:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.