Biżuteria ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 09:22   #1
emm8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3

Biżuteria ...


Mam na myśli e-sklepy. Dodatki takie jak szale, chusty paski, torebki? macie swoje ulubione sklepy?
emm8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 21:11   #2
aniadkatowice
Przyczajenie
 
Avatar aniadkatowice
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 23
Gdzie kupujecie bizuterię?

Cześć dziewczyny, gdzie zazwyczaj kupujecie biżuterię? Gdzie popadnie czy macie swoje ulubione sprawdzone sklepy? Ja długo pozostawałam biżuteriowym laikiem i postanowilam to zmienic, wiec szukam zarówno namiarów internetowych jak i tradycyjnych sklepów, gdzie mozna kupic cos modnego, co nie rozwali się po pierwszej imprezie no i raczej mam tu na mysli przedzial cenowy który jest dostępny dla przeciętnie zarabiającej zjadaczki chleba, zadne haute couture na początek;-))
a najlepiej jakby ktos mial do polecenia jakies strony poswiecone bizuterii roznych producentów, jakies blogi itp;-)
pozdrawiam.
aniadkatowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 21:59   #3
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

internet: na all jest nefryt-allegro i tam jest duzy wybór przywieszek charms i kolczyków, poza tym to w sklepach indyjskich, czasem na rynku, u jubilera.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 22:57   #4
aneta1211
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 219
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

na wyprzedażach różnych firm... m.in. mohito, zara, h@m /// itp., itd . ...
aneta1211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 23:31   #5
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

sporo fajnych jest w sieciówkach h&m, stradivarius itp ja czasami odwiedzam six http://www.click-six.com/#/pl_PL/pro...y-do-uszu/list
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:40   #6
loon_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

ja w Aparcie ; ) lepiej kupić mniej ale coś konkretnego
loon_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:48   #7
reszkov
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Ja akurat mam złe wspomnienia z Apartem, jak już jakaś fajna biżuteria to z Łodzi Polecam <reklama>

Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2014-06-24 o 17:31
reszkov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 10:40   #8
Rodos11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Jeśli chodzi o biżuterię to moim numerem 1 jest ekoala.pink. Sprzedają biżuterię handmade, jest śliczna! Zamawiałam już kilka razy i zawsze wszystko było wysyłane terminowo, nawet jak w ostatniej chwili obudziłam się, że muszę kupić prezent mojej koleżance Teraz mają ciekawą promocję. bo jak na ich fb poda się kod "rozbłyśnij w maju" to otrzymuje się zniżkę 15%.
Rodos11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 12:20   #9
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Ja biżuterię kupuje bardzo różnie. Lubię małe sklepy jubilerskie, mają niższe ceny niż duże sieciówki. Z tych dużych w moim stylu są Kruk i Yes, chociaż z Yes akurat niczego nie mam. Poza tym allegro, między innymi wymieniony wyżej nefryt. Ale ponieważ lubię biżuterię z kamykami, np. z kryształem górskim, zwykle szukam sprzedawców, którzy w takiej się specjalizują. Poza tym kupowałam w Lokaah, w Toruniu w sklepiku kolczyk&kolczyk (nie wiem, czy sprzedają też internetowo). Zdarza mi się kupić biżuterię w sieciówkach z odzieżą, ale tam nigdy pierścionków, bo mają bardzo krótki żywot. Zresztą zauważyłam, że w większości odzieżowych sieciówek biżuteria jest ta sama. No i kupuję też pod budami na różnych jarmarkach, dniach miasta, itp., bo lubię rękodzieło i biżuterię drewnianą. Pod budami lubię najbardziej Czasem w sieciówkach typowo ze sztuczną biżuterią, ale bardzo rzadko, ponieważ w moim mieście została już tylko jedna, która mi nie odpowiada.
Bardzo lubię w sklepach indyjskich.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2015-05-12 o 00:30
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 15:16   #10
krawczs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Witam
Ja kupuje biżuterie w sklepie DJ Krystal jest tania i zrobiona z kryształów Swarovskiego. Robiona jest ręcznie. Można też zamówić coś specjalnie dla siebie.
krawczs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 15:31   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie kupujecie dodatki?

Sztuczna w sieciowkach. Prawdziwa mam tylko prezenty.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 18:19   #12
weronikawroblewska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Zazwyczaj szukam przez allegro. Wiele butików i sklepów z biżuterią wystawia tam swoje aukcję. Lubię w ten sposób zamawiać biżuterię, bo jest tam naprawdę duży wybór i można znaleźć akcesoria na każdą okazję. Poza tym lubię określać swoje oczekiwania oraz zaznaczać przedział cenowy - wtedy znajduję tylko to, co rzeczywiście może mnie zainteresować
weronikawroblewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 20:30   #13
mysza...
Raczkowanie
 
Avatar mysza...
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie / Dublin
Wiadomości: 97
Send a message via Skype™ to mysza...
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Przeważnie mąż mi kupuje ze Swarovski bo i on, i ja lubimy ich stylistyke . A "poważną" typu diamenty na rocznice to YES
__________________
Życie. Czasem człowiek zmienia zdanie, czasem zdanie zmienia człowieka.
https://instagram.com/annagujadhur/
mysza... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 21:19   #14
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Sieć łódzka A&A
Trollbeads
allegro (srebrne kolczyki, bransoletki)

Dodatki typu szale w sieciówkach,na przecenach.
Sztucznej biżuterii nie posiadam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 09:36   #15
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

W. Kruk
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 11:35   #16
kagadul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 31
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Tylko w sklepach stacjonarnych - lubię mierzyć biżuterię przed zakupem, mam pewność jej wykonania oraz nie czekam na kuriera.
kagadul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 16:53   #17
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Postanowiłam założyć wątek bo nie ukrywam brakuje takiego ogólnego o najbardziej znanych markach jubilerskich dostępnych w Polsce.

Odkąd zmieniłam styl ubierania stałam się wielką fanką delikatnej biżuterii. Kupuję tylko złoto lub srebro. Inne sztuczne nie wchodzą w grę. Miałam naprawdę sporo świecidełek z sieciówek, kupionej na straganach nad morzem czy allegro. Na szczęście wszystkiego się pozbyłam. Wolę zapłacić trochę więcej, a mieć naprawdę porządną, prawdziwą biżuterię, którą będę z przyjemnością nosić latami
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 22:36   #18
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Wolę zapłacić trochę więcej, a mieć naprawdę porządną, prawdziwą biżuterię...
Nie mogłam się powstrzymać od komentarza.
Tak, płacisz więcej, ale nie kupujesz czegoś porządnego i wartego tyle, ile za to zapłaciłaś. Gdybyś znała się na biżuterii, to byłabyś świadoma tego, że w wymienionych przez siebie sklepach płacisz tylko za nazwę, bo cena nie jest adekwatna do jakości i realnej wartości.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 05:48   #19
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

wizażance nie chodziło tak dokładnie o te marki tylko o porównanie taniej sztucznej biżuterii do srebra i złota, przecież nie założy wątku o tańszych firmach jubilerskich które nie są dostępne w każdym mieście i nie mają stron internetowych ...
w promocji można zdobyć egzemplarze po okazyjnych cenach...

chciałabym kupić małe srebrne kolczyki - może coś polecicie jakiś wzór
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-07-05 o 05:52
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-05, 06:22   #20
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Nie polecam ww. sieciówek jubilerskich. Cena wysoka,a z jakością wykonania i trwałością bywa różnie.

Małe sklepiki jubilerskie nie mają wcale gorszego produktu.
Do tego w Łodzi jest moje ukochane A&A, w którym zaopatruję się od ponad 15 lat. Ceny niższe niż w Apart, a wzory są niepowtarzalne (każdy sklep słynie z czegoś innego).
Sztucznej biżuterii nie nosiłam, nie mam porównania.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 10:21   #21
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać od komentarza.
Tak, płacisz więcej, ale nie kupujesz czegoś porządnego i wartego tyle, ile za to zapłaciłaś. Gdybyś znała się na biżuterii, to byłabyś świadoma tego, że w wymienionych przez siebie sklepach płacisz tylko za nazwę, bo cena nie jest adekwatna do jakości i realnej wartości.
Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
wizażance nie chodziło tak dokładnie o te marki tylko o porównanie taniej sztucznej biżuterii do srebra i złota, przecież nie założy wątku o tańszych firmach jubilerskich które nie są dostępne w każdym mieście i nie mają stron internetowych ...
w promocji można zdobyć egzemplarze po okazyjnych cenach...
mal00nie ma rację. Chodziło mi o to, że wcześniej kupowałam biżuterię w sieciówkach. Mam tu na myśli sklepy typu Bijou Brigitte, Claire's czy H&M. Czyli jednym słowem sztuczna. Teraz kupuję tylko prawdziwe srebro i złoto. Nie koniecznie w Apart czy Yes. Ale założyłam wątek o znanych markach jubilerskich w Polsce bo takiego jeszcze nie było. Nie można powiedzieć w 100%, że biżuteria z tych sklepów jest jakościowo zła, bardzo droga i nie warto tam kupować. Na promocjach można dostać naprawdę fajne rzeczy.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 21:41   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

apart ma czesto dosc kiczowate wzory z tego co ogladalam. Poza tym srebro i zloto tez bywa roznej jakosci, chociazby sa rozne proby. Wiec samo stwierdzenie, ze to srebro nie wystarczy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 22:02   #23
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

zaraz się okaże że nikt tam nie kupuje
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 22:12   #24
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Mi się podoba biżuteria z tych sieciowek. Oczywiście nie każda kolekcja. w czasie poszukiwań biżuterii na ślub nie znalazłam nic ładniejszego u małych jubilerów. Naprawdę droga biżuteria to np Pandora czy Tous.
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 22:34   #25
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Mi się podoba wzornictwo w Kruku. Za to w Aparcie kompletnie nie, to nie moja bajka.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:02   #26
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Ja mam z Apartu kilka bransoletek i kolczyki i bardzo sobie chwalę
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:29   #27
wildxrose
Optymistka
 
Avatar wildxrose
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 942
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Ja bardzo lubię Apart i mniej znaną firmę Verona
wildxrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 16:06   #28
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nie można powiedzieć w 100%, że biżuteria z tych sklepów jest jakościowo zła, bardzo droga i nie warto tam kupować. Na promocjach można dostać naprawdę fajne rzeczy.
W 100% ceny są zbyt wysokie w stosunku do jakości. Promocje, to tylko zbliżenie ceny do realnej wartości.
Sklepy te w większości sprzedają biżuterię ze złota i srebra niskich prób, a ceny pozostawiają jak z najwyższych. Poza tym - w przypadku srebrnej biżuterii - nie dają żadnej gwarancji, że kamień, którego nazwę zastosowali w opisie, jest kamieniem naturalnym. Dodatkowo - znacząco podbijają cenę biżuterii z diamentami bardzo miernej jakości. Większość ludzi nie zna się na biżuterii i kamieniach szlachetnych i daje się wkręcić w kupienie chłamu. Serce się kraje gdy widzę kolejnego mężczyznę kupującego za niemałe pieniądze pierścionek zaręczynowy z diamentem i certyfikatem. Cóż z tego, że jest certyfikat, skoro wartość rynkowa tego pierścionka jest znacznie mniejsza?
Jeśli za coś płacę, to oczekuję ceny adekwatnej do jakości.
Niestety - tak jak pisałam - poziom wiedzy jest niski, a zgodnie z prawami marketingu - ludzie chętnie kupują markę, którą znają. Często też ktoś czuje się zobowiązany do kupienia w "znanym" sklepie, bo co powie obdarowana osoba? Żal tylko, że goniący za trendami i tym co znane, niszczą rzetelnych rzemieślników oferujących świetny towar w dobrej cenie.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 09:18   #29
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
W 100% ceny są zbyt wysokie w stosunku do jakości. Promocje, to tylko zbliżenie ceny do realnej wartości.
Sklepy te w większości sprzedają biżuterię ze złota i srebra niskich prób, a ceny pozostawiają jak z najwyższych. Poza tym - w przypadku srebrnej biżuterii - nie dają żadnej gwarancji, że kamień, którego nazwę zastosowali w opisie, jest kamieniem naturalnym. Dodatkowo - znacząco podbijają cenę biżuterii z diamentami bardzo miernej jakości. Większość ludzi nie zna się na biżuterii i kamieniach szlachetnych i daje się wkręcić w kupienie chłamu. Serce się kraje gdy widzę kolejnego mężczyznę kupującego za niemałe pieniądze pierścionek zaręczynowy z diamentem i certyfikatem. Cóż z tego, że jest certyfikat, skoro wartość rynkowa tego pierścionka jest znacznie mniejsza?
Jeśli za coś płacę, to oczekuję ceny adekwatnej do jakości.
Niestety - tak jak pisałam - poziom wiedzy jest niski, a zgodnie z prawami marketingu - ludzie chętnie kupują markę, którą znają. Często też ktoś czuje się zobowiązany do kupienia w "znanym" sklepie, bo co powie obdarowana osoba? Żal tylko, że goniący za trendami i tym co znane, niszczą rzetelnych rzemieślników oferujących świetny towar w dobrej cenie.
Masz rację, ale też trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy ma czas i chęci, żeby zgłębiać każdy temat. Identyczne zdanie można wygłosić praktycznie na temat każdej rzeczy, dostępnej na rynku - ubrania, wyroby skórzane, buty, meble, sprzęt. Znalezienie dobrego i uczciwego jubilera, krawcowej/ sklepu z ubraniami, szewca/ sklepu obuwniczego, w którym sprzedają dobrej jakości buty, kaletnika lub stolarza zajmuje dużo czasu i trzeba też dużo czasu poświęcić na zgłębienie tych dziedzin, żeby nikt kitu nam nie wcisnął. Ktoś może miec fizia na punkcie mebli i sprowadzać z całego swiata te naprawdę dobrej jakości, niekoniecznie znacznie droższe, a ubierać się w sieciówkowe ciuchy często marnej jakości. Ktoś może chodzić w jedwabiach, a w domu mieć marne meble, dostępne w sieciówkach, albo ktos może wyszukiwać i kupować różne sprzęty za granicą, a pierścionek zaręczynowy kupi w Aparcie, Kruku czy innej sieciówce, bo nie ma ochoty na zgłębianie tematu i poszukiwania...
anntab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 11:22   #30
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Masz rację, ale też trzeba wziąć pod uwagę to, że nie każdy ma czas i chęci, żeby zgłębiać każdy temat...
Dla mnie osoba wydająca ponad tysiąc złotych na pierścionek z diamentem miernej jakości to jednocześnie leń i snob.
Len, bo przeczytanie pół strony o próbach złota i jednej strony o 4C diamentów zajmuje najwyżej 10 minut...jeśli ktoś wolno czyta.
Snob - kupowanie diamentu, bo to diament, to jak kupienie drogiego samochodu, bo ma fajny kolor lakieru i nazwę.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-26 11:45:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.