Kosmetyki kolorowe ColourPop - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-15, 17:32   #1
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403

Kosmetyki kolorowe ColourPop


Zakładam im wątek, bo nie doszukałam się.

Kilka tygodni temu nowy sklep wprowadził na polski rynek kosmetyki m.in. ColourPop, nie ukrywam, że dłuuuuuugo się na nie czaiłam więc poleciałam kupować od razu!

Marka słynie z cieni do powiek - kremowo-pudrowych o przepięknej pigmentacji, teraz też ze szminek Ultra Matte... i z fajnych niskich cen. Niestety wiadomo jak to jest z kosmetykami z US, u nas spory narzut i dużo wyższe ceny, jednak licząc wysyłkę, ewentualne opłaty celne itp może wyjść całkiem podobnie.

Tutaj strona producenta:
https://colourpop.com/

Tutaj jedynego niestety jak na razie sklepu w PL który te produkty ma w ofercie:
http://glowstore.pl/pl/

Aktualnie mam 4 cienie i dwie szminki matowe w płynie.

Cienie na zdjęciu:
Shark Attack - La La - Lace - Rex

Szminki:
Ostry róż to Sundae, ta spokojna Sollow.

Macie? Znacie? Słyszeliście?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1560140.JPG (244,7 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1560181.JPG (209,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1560128.JPG (213,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1560132.JPG (75,0 KB, 81 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 18:10   #2
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Mam 4 cienie ( I <3 this, Envy, Girly i Tassel), rozświetlacz Smokin' Whistles, matową szminkę Avenue i konturówkę Heart On.
Jutro postaram się dorzucić swatche.

Na razie wypróbowałam tylko 1 cień, był cudowny. Pięknie się mienił i długo trzymał. Tylko to się nie nadaje do nakładanie pędzlem, najlepiej palcami.
Cała reszta też piękna, bardzo żałuję, że nie ma do tego lepszego dostępu. Bo jakie to strasznie drogie w polskim sklepie...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 19:06   #3
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Mam 4 cienie ( I <3 this, Envy, Girly i Tassel), rozświetlacz Smokin' Whistles, matową szminkę Avenue i konturówkę Heart On.
Jutro postaram się dorzucić swatche.

Na razie wypróbowałam tylko 1 cień, był cudowny. Pięknie się mienił i długo trzymał. Tylko to się nie nadaje do nakładanie pędzlem, najlepiej palcami.
Cała reszta też piękna, bardzo żałuję, że nie ma do tego lepszego dostępu. Bo jakie to strasznie drogie w polskim sklepie...
czekam niecierpliwie na swatche!

Faktycznie najfajniej nakłada je się palcami, ale u mnie też się sprawdził płaski pędzelek typu MAC239 albo Zoeva 234 można je wtedy ładnie rozetrzeć
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 19:15   #4
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

o, fajowe są te kosmetyki.

Ja mam sznikę Kiddo i cień Intoxicate
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 21:48   #5
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Zakładam im wątek, bo nie doszukałam się.

Kilka tygodni temu nowy sklep wprowadził na polski rynek kosmetyki m.in. ColourPop, nie ukrywam, że dłuuuuuugo się na nie czaiłam więc poleciałam kupować od razu!

Macie? Znacie? Słyszeliście?
O rany, wreszcie są dostępne w Polsce! Od dawna napalałam się na niektóre z tych kosmetyków na Insta. Czuję, że mój portfel będzie krwawić.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 22:16   #6
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
o, fajowe są te kosmetyki.

Ja mam sznikę Kiddo i cień Intoxicate
smash - swatchykiiiii prosim
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
O rany, wreszcie są dostępne w Polsce! Od dawna napalałam się na niektóre z tych kosmetyków na Insta. Czuję, że mój portfel będzie krwawić.
Są są. W sumie ceny wyższe niż w USA ale z drugiej strony to genialne kosmetyki a plasują się na nasze w okolicy Bourjois / L'Oreal więc nie jest źle chyba.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 22:54   #7
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
smash - swatchykiiiii prosim

Są są. W sumie ceny wyższe niż w USA ale z drugiej strony to genialne kosmetyki a plasują się na nasze w okolicy Bourjois / L'Oreal więc nie jest źle chyba.
Owszem, ceny wyższe niż w USA, ale na eBayu jest jeszcze drożej, a sklep firmowy CP chyba nie wysyła do Polski. A przynajmniej tak było, kiedy ostatnio sprawdzałam (jakieś 2 mies. temu).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 23:08   #8
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Owszem, ceny wyższe niż w USA, ale na eBayu jest jeszcze drożej, a sklep firmowy CP chyba nie wysyła do Polski. A przynajmniej tak było, kiedy ostatnio sprawdzałam (jakieś 2 mies. temu).
nie wysyła, pisałam do nich
Póki co zapisałam się na newsletter i cierpię katusze z każdą wiadomością... taka jestem sadomaso...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 23:20   #9
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie wysyła, pisałam do nich
Póki co zapisałam się na newsletter i cierpię katusze z każdą wiadomością... taka jestem sadomaso...
Ciekawe, czy planują w ogóle ekspansję na naszą część świata? Gdyby te kosmetyki były u nas w cenach amerykańskich, to bym chyba nakupiła więcej, niż pozwala rozsądek.

Przejrzałam asortyment w zalinkowanym sklepie - tego, co chciałabym kupić w pierwszej kolejności, niestety nie ma
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 23:21   #10
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy planują w ogóle ekspansję na naszą część świata? Gdyby te kosmetyki były u nas w cenach amerykańskich, to bym chyba nakupiła więcej, niż pozwala rozsądek.

Przejrzałam asortyment w zalinkowanym sklepie - tego, co chciałabym kupić w pierwszej kolejności, niestety nie ma
oni co chwilę skubańcy coś dorzucają. Już im w korespondencji napisałam, żeby przystopowali bo kasy nie mam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 23:30   #11
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

No to będę śledzić.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 23:36   #12
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Czekałam na taki wątek Tyle się naoglądałam na temptalii, że nabrałam ochoty na matowe szminki
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 23:53   #13
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Lippie Stix też mogą być fajne, podobnie jak konturówki. Tylko chyba są różnice jakościowe pomiędzy poszczególnymi kolorami.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 07:20   #14
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
smash - swatchykiiiii prosim

Są są. W sumie ceny wyższe niż w USA ale z drugiej strony to genialne kosmetyki a plasują się na nasze w okolicy Bourjois / L'Oreal więc nie jest źle chyba.
Postaram się nie zapomnieć w sobotę. Teraz jak wracam z pracy to jest za ciemno na fotki
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 08:59   #15
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Ja miałam tyle szczęścia, że znajoma rodziców ma kogoś w Stanach, i tam mi odebrała zamówienie (cała paczka wyszła 34$, darmowa wysyłka i 5$ zniżki na pierwsze zamówienie).
W Polsce bym się jeszcze dłuuuuuugo zbierała.

Mam ich polubionych na fb i to bywa trochę wkurzające czasami, tyle ładnych rzeczy a ja nic nie mogę kupić...

I obiecane swatche, wybaczcie słabą jakość, nie mam chwilowo dostępu do własnego aparatu. Od lewej:

Pierwsze zdjęcie, z lampą i bez
1. matowa szminka w płynie, Avenue - ponoć dupe Lime Crime Velvetines w kolorzo Wicked, na moich ustach piękna ciemna wiśnia
2. konturówka Heart On - miała być idealnie dopasowana do szminki MAC - Flat Out Fabulous, jak kupię szminkę to się upewnię
3. rozświetlacz Smokin' Whistles - srebrno-szampańska tafla

Drugie zdjęcie, cienie:
1. Tassel - migocząca, śnieżna biel, bardzo brokatowa
2. Girly - wanilia z różowo-miedzianym połyskiem
3. I <3 This - taki ciemniejszy szampański beż, pięknie migocze
4. Envy - czarna baza, mnóstwo fioletowego brokatu, absolutne cudo, na powiece wygląda jak mokre Tylko muszę poćwiczyć rozcieranie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1.jpg (131,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0010.jpg (135,4 KB, 57 załadowań)
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 21:18   #16
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

podbijam wątek natknęłam się na colourpop w sklepie internetowym http://pl.houseofbeauty.co.uk/ - chyba dzisiaj dodali te cudeńka

no i przepadłam, kilka rzeczy leci do mnie ^^

czy ktoś z was miał styczność z pomadkami matowymi z colourpop?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 12:47   #17
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Masz na myśli te płynne? Jeśli tak, to wyżej jest swatch odcienia Avenue, a w pierwszym poście Sundae i Solow.

Zamówiłam sobie właśnie Lippie Stix w kolorach Lumiere, Tootsi i Contempo. Z tych płynnych najbardziej podoba mi się Solow, którą ma Kasiaj i Trap, której u nas akurat nigdzie nie ma. Może następnym razem uda mi się kliknąć.

Podoba mi się jeszcze rozświetlacz Butterfly Beach i róż Birthday Suit
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 12:57   #18
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Masz na myśli te płynne? Jeśli tak, to wyżej jest swatch odcienia Avenue, a w pierwszym poście Sundae i Solow.

Zamówiłam sobie właśnie Lippie Stix w kolorach Lumiere, Tootsi i Contempo. Z tych płynnych najbardziej podoba mi się Solow, którą ma Kasiaj i Trap, której u nas akurat nigdzie nie ma. Może następnym razem uda mi się kliknąć.

Podoba mi się jeszcze rozświetlacz Butterfly Beach i róż Birthday Suit
No tak, brawo ja, nie okreslilam się co chce wiedzieć :-D

Właściwie to dowiem się wszystkiego o wszystkim chętnie ;-) i płynnych pomadkach i tych lippie stick, ale też o cieniach jak je oceniacie...

Ja zamówiłam zestaw Where the light is i Lippie stick w kolorze Poison >
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 13:47   #19
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
No tak, brawo ja, nie okreslilam się co chce wiedzieć :-D

Właściwie to dowiem się wszystkiego o wszystkim chętnie ;-) i płynnych pomadkach i tych lippie stick, ale też o cieniach jak je oceniacie...

Ja zamówiłam zestaw Where the light is i Lippie stick w kolorze Poison >
Fajny ten zestaw Szkoda, że cienie raczej by się u mnie kurzyły, bo kliknęłabym Metamorphosis.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 14:38   #20
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Fajny ten zestaw Szkoda, że cienie raczej by się u mnie kurzyły, bo kliknęłabym Metamorphosis.
ja już nie liczę, ile mam cieni, ale...
takich jak w zestawie, który zamówiłam, jeszcze nie mam i nie znalazłam nigdzie podobnych. poza tym lubię youtuberkę, która stworzyła ten zestaw dla ColourPop i jak w końcu zobaczyłam, że można w Polsce to kupić to musiałam to mieć. Ta youtuberka (nazywa się KathleenLights) stworzyła też z ColurPop Lippie Stick w kolorze LUMIERE :P ale podobny kolor (a nawet 3) mam już i najpierw skończę tamte :P A czerwieni takiej normalnej jak POISON nie miałam, więc będzie cudo. A jeszcze uwielbiam wszystkie ciemne bordowe szminki, albo ciemne "mauve" <3
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 17:14   #21
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja już nie liczę, ile mam cieni, ale...
takich jak w zestawie, który zamówiłam, jeszcze nie mam i nie znalazłam nigdzie podobnych. poza tym lubię youtuberkę, która stworzyła ten zestaw dla ColourPop i jak w końcu zobaczyłam, że można w Polsce to kupić to musiałam to mieć. Ta youtuberka (nazywa się KathleenLights) stworzyła też z ColurPop Lippie Stick w kolorze LUMIERE :P ale podobny kolor (a nawet 3) mam już i najpierw skończę tamte :P A czerwieni takiej normalnej jak POISON nie miałam, więc będzie cudo. A jeszcze uwielbiam wszystkie ciemne bordowe szminki, albo ciemne "mauve" <3
Też mam szminki podobne do Lumiere, ale to nie szkodzi, bo i tak musiałam ją mieć. A marzy mi się jeszcze Anna z NARSa, której Lumiere jest ponoć dupe-m.

Where the Light Is idzie chyba dość mocno w ciepłą stronę. Ten miedziany/złoty cień byłby dla mnie raczej za ciepły. Pozostałe mogłabym spożytkować, ale u mnie szczyt wyrafinowania na oczach to kredka, więc szkoda nabywać paletki, aby się kurzyły. Chociaż nie powiem, Metamorphosis kusi. Tylko nie mam pewności, czy by mi pasowała. Na pewno tych najmocniej błyszczących cieni używałabym stosunkowo rzadko i w niewielkich ilościach.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 18:25   #22
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Też mam szminki podobne do Lumiere, ale to nie szkodzi, bo i tak musiałam ją mieć. A marzy mi się jeszcze Anna z NARSa, której Lumiere jest ponoć dupe-m.

Where the Light Is idzie chyba dość mocno w ciepłą stronę. Ten miedziany/złoty cień byłby dla mnie raczej za ciepły. Pozostałe mogłabym spożytkować, ale u mnie szczyt wyrafinowania na oczach to kredka, więc szkoda nabywać paletki, aby się kurzyły. Chociaż nie powiem, Metamorphosis kusi. Tylko nie mam pewności, czy by mi pasowała. Na pewno tych najmocniej błyszczących cieni używałabym stosunkowo rzadko i w niewielkich ilościach.

właśnie przez to, że ta paletka (no, zestaw cieni, ale przyjmijmy, że to paletka:P) idzie w ciepłą stronę postanowiłam ją mieć. długo szłam w "chłodną stronę mocy", ale w ciepłych odcieniach też mi jednak dobrze :P
długo szukałam ciepłego brązowego cienia, takiego jak mleczna czekolada, "transferowego", jasnego - i wydaje mi się, że CORNELIOUS taki będzie (ach i te piękne opakowania)

- a miedziano-złoty cień o nazwie KATHLEENLIGHTS jest przepiękny, już widzę jak podbija kolor mojej szaro-niebieskiej tęczówki! <3
- cień GLOW, najjaśniejszy, i na przekór nazwie - matowy - będzie super jako rozświetlenie pod łukiem brwiowym.
- ostatni cień BLAZE - nie wiem co z nim zrobię, jest najbardziej błyszczący, ale też ma coś w sobie.

chyba przez tę youtuberkę pokochałam ciepłe odcienie inne niż bordowo-brązowe (które kocham niezmiennie od zawsze :P).

METAMORPHOSIS jakoś nie zwróciła tak mojej uwagi, nie wiem czemu. Nie te kolory, choć ładne. Ja mam cienie w paletkach z Inglota plus mnóstwo mineralnych (które są sypkie) o wykończeniu matowym (kilka z wykończeniem satyny i chyba jeden błyszczący :P)...

co do szminek, pomadek, już wiem, że z COLOURPOP muszę mieć jeszcze LIPPIE STIX w kolorze GRUNGE, bo wydaje mi się, że jest bardzo podobne do mojej ukochanej trwałej pomadki SEPHORA - ENDLESS PURPLE 04, której mam jedną sztukę, bo jak ją odkryłam, to okazało się, że wycofują w Polsce -.- załamka. A to mój najpiękniejszy kolor pomadki i szukam zamienników
z pomadek płynnych COLOURPOP podoba mi się AVENUE i BUMBLE też
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 21:02   #23
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
właśnie przez to, że ta paletka (no, zestaw cieni, ale przyjmijmy, że to paletka:P) idzie w ciepłą stronę postanowiłam ją mieć. długo szłam w "chłodną stronę mocy", ale w ciepłych odcieniach też mi jednak dobrze :P
długo szukałam ciepłego brązowego cienia, takiego jak mleczna , "transferowego", jasnego - i wydaje mi się, że CORNELIOUS taki będzie (ach i te piękne opakowania)

- a miedziano-złoty cień o nazwie KATHLEENLIGHTS jest przepiękny, już widzę jak podbija mojej szaro-niebieskiej tęczówki! <3
- cień GLOW, najjaśniejszy, i na przekór nazwie - matowy - będzie jako rozświetlenie pod łukiem brwiowym.
- ostatni cień BLAZE - nie wiem co z nim zrobię, jest najbardziej błyszczący, ale też ma coś w sobie.

chyba przez tę youtuberkę pokochałam ciepłe odcienie inne niż bordowo-brązowe (które kocham niezmiennie od zawsze :P).

METAMORPHOSIS jakoś nie zwróciła tak mojej uwagi, nie wiem czemu. Nie te kolory, choć ładne. Ja mam cienie w paletkach z Inglota plus mnóstwo mineralnych (które są sypkie) o wykończeniu matowym (kilka z wykończeniem satyny i chyba jeden błyszczący :P)...

co do szminek, pomadek, już wiem, że z COLOURPOP muszę mieć jeszcze LIPPIE STIX w kolorze GRUNGE, bo wydaje mi się, że jest bardzo podobne do mojej ukochanej trwałej pomadki - ENDLESS PURPLE 04, której mam jedną sztukę, bo jak ją odkryłam, to okazało się, że wycofują w Polsce -.- załamka. A to mój najpiękniejszy pomadki i szukam zamienników
z pomadek płynnych COLOURPOP podoba mi się AVENUE i BUMBLE też
Bumble faktycznie wydaje się fajna Te pomadki mają zresztą tak wiele odcieni, że chyba każdy coś wybierze. I fiolety są ciekawe i wiśnie... Nic tylko na bank napadać i zamawiać.

Co do Where the Light Is - chciałabym, żeby mi takie bajeranckie cienie pasowały, ale niestety najlepiej wyglądam w delikatnych makijażach kredką w odcieniu taupe, ewentualnie brązowym. Z pomadkami lubię poszaleć, ale z cieniami to już dość ryzykowne, bo w najlepszym razie wyglądam na chorą Nawet na dolnej powiece mało co u mnie przejdzie. Ani zdecydowanie ciepłe, ani mocno zimne cienie mi nie pasują.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 21:19   #24
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Bumble faktycznie wydaje się fajna Te pomadki mają zresztą tak wiele odcieni, że chyba każdy coś wybierze. I fiolety są ciekawe i wiśnie... Nic tylko na bank napadać i zamawiać.

Co do Where the Light Is - chciałabym, żeby mi takie bajeranckie cienie pasowały, ale niestety najlepiej wyglądam w delikatnych makijażach kredką w odcieniu taupe, ewentualnie brązowym. Z pomadkami lubię poszaleć, ale z cieniami to już dość ryzykowne, bo w najlepszym razie wyglądam na chorą Nawet na dolnej powiece mało co u mnie przejdzie. Ani zdecydowanie ciepłe, ani mocno zimne cienie mi nie pasują.
aż się zastanawiam jak wyglądasz, ew jakie masz oczy (małe, duże?), że uważasz że malowanie powiek ci nie pasuje :P myślę, że to kwestia przyzwyczajenia siebie samej, ja się kiedyś nie widziałam w żadnym ciepłym odcieniu czegokolwiek :P uważałam, że jestem królową lodu, damą chłodnych barw etc :P
ale ja lubię kolory, jestem poniekąd artystką, więc nie boję się krzykliwych barw, albo ciemnych smokey plus ciemne burgundowe usta
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 23:58   #25
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
aż się zastanawiam jak wyglądasz, ew jakie masz oczy (małe, duże?), że uważasz że malowanie powiek ci nie pasuje :P myślę, że to kwestia przyzwyczajenia siebie samej, ja się kiedyś nie widziałam w żadnym ciepłym odcieniu czegokolwiek :P uważałam, że jestem królową lodu, damą chłodnych barw etc :P
ale ja lubię kolory, jestem poniekąd artystką, więc nie boję się krzykliwych barw, albo ciemnych smokey plus ciemne burgundowe usta
Nie chodzio przyzwyczajenie, tylko raczej o to, że mam mało kontrastową urodę i jak przedobrzę, to wyglądam jak Oompa Loompa Oczy mam średniej wielkości, ale z opadającymi kącikami i powieką, co jest dodatkowym utrudnieniem.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 00:02   #26
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie chodzio przyzwyczajenie, tylko raczej o to, że mam mało kontrastową urodę i jak przedobrzę, to wyglądam jak Oompa Loompa Oczy mam średniej wielkości, ale z opadającymi kącikami i powieką, co jest dodatkowym utrudnieniem.
Ehm ja też jakaś rzucająca się uroda w oczy nie jestem... I mam opadające kąciki oczu i powieki. Więc to nie wymówka! Spróbuj! ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:02   #27
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Ehm ja też jakaś rzucająca się uroda w oczy nie jestem... I mam opadające kąciki oczu i powieki. Więc to nie wymówka! Spróbuj! ;-)
Eee w moim wieku to już chyba lepiej nie szaleć, bo łatwo osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Te moje 5 cieni na krzyż zupełnie mi wystarcza do codziennych zastosowań, a wielkie wyjścia miewam na tyle rzadko, że szkoda chomikować tony kosmetyków z myślą o używaniu ich kilka razy do roku Ale kto wie, może kliknę sobie tę Metamorphosis, bo beże i brązy zawsze da się jakoś wykorzystać. Z WTLI też zresztą te dwa bardziej matowe cienie wydają się dość uniwersalne.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:32   #28
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Eee w moim wieku to już chyba lepiej nie szaleć, bo łatwo osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Te moje 5 cieni na krzyż zupełnie mi wystarcza do codziennych zastosowań, a wielkie wyjścia miewam na tyle rzadko, że szkoda chomikować tony kosmetyków z myślą o używaniu ich kilka razy do roku Ale kto wie, może kliknę sobie tę Metamorphosis, bo beże i brązy zawsze da się jakoś wykorzystać. Z WTLI też zresztą te dwa bardziej matowe cienie wydają się dość uniwersalne.

Where The Light Is już nie ma. Mieli chyba tylko jedną, bo od razu jak kliknęłam, że ją chcę to zniknęła z dostępności. Więc odpada. Te dwa matowe cienie mi się na bank przydadzą, za CORNELIOUSem już choruję, co do GLOW to jest matowy, jasny krem, mam coś podobnego (Vanilla z Annabelle Minerals i Stain Roses z Lucy Minerals), ale one są mineralne, proszkowe... zobaczymy

a myślałaś nad paletą COLOUR POP FOREVER FRESHMAN? jest droższa, ale ma więcej cieni. W nich ma 3 matowe (granat, brąz i jakby brązowo-czerwony), 1 satynę ciemno brązową, 1 metallic kremowy i 1 ultrametallic beżowo-biały. ostatnie dwa fajne na rozświetlenia kącików oczu, reszta do dziennego idealna + ten granat piękny matowy...
na necie masz mnóstwo swatchy, zerknij sobie, bo wydaje mi się, że może cię zainteresować. Kolory są "bezpieczne" z małym wieczorowym dodatkiem tego cudnego granatu no i multifunkcyjne, dwa te błyszczące mogą też fajnie prócz rozświetlenia kącika oczu służyć jako rozświetlacz chyba... hmm

ale METAMORPHOSIS też w sumie ładna, przyjrzałam się na tym filmiku, od blogerki, która je wymyśliła - https://www.youtube.com/watch?v=Wd6ta8kfhko
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 00:23   #29
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Where The Light Is już nie ma. Mieli chyba tylko jedną, bo od razu jak kliknęłam, że ją chcę to zniknęła z dostępności. Więc odpada. Te dwa matowe cienie mi się na bank przydadzą, za CORNELIOUSem już choruję, co do GLOW to jest matowy, jasny krem, mam coś podobnego (Vanilla z Annabelle Minerals i Stain Roses z Lucy Minerals), ale one są mineralne, proszkowe... zobaczymy

a myślałaś nad paletą COLOUR POP FOREVER FRESHMAN? jest droższa, ale ma więcej cieni. W nich ma 3 matowe (granat, brąz i jakby brązowo-czerwony), 1 satynę ciemno brązową, 1 metallic kremowy i 1 ultrametallic beżowo-biały. ostatnie dwa fajne na rozświetlenia kącików oczu, reszta do dziennego idealna + ten granat piękny matowy...
na necie masz mnóstwo swatchy, zerknij sobie, bo wydaje mi się, że może cię zainteresować. Kolory są "bezpieczne" z małym wieczorowym dodatkiem tego cudnego granatu no i multifunkcyjne, dwa te błyszczące mogą też fajnie prócz rozświetlenia kącika oczu służyć jako rozświetlacz chyba... hmm

ale METAMORPHOSIS też w sumie ładna, przyjrzałam się na tym filmiku, od blogerki, która je wymyśliła -
Fakt, tego Twojego zestawu już nie ma, ale może uzupełnią. Ostatecznie zawsze zostaje eBay - jeśli komuś bardzo zależy.

Freshman jakoś mnie nie chwyta za serce. Może dlatego, że Melrose to odcień, który w moim przypadku ma potencjał robienia "chorego oka". Do Crimper w mojej ultra skromnej kolekcji mam zaś ze dwa-trzy podobne cienie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 16:17   #30
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Fakt, tego Twojego zestawu już nie ma, ale może uzupełnią. Ostatecznie zawsze zostaje eBay - jeśli komuś bardzo zależy.

Freshman jakoś mnie nie chwyta za serce. Może dlatego, że Melrose to odcień, który w moim przypadku ma potencjał robienia "chorego oka". Do Crimper w mojej ultra skromnej kolekcji mam zaś ze dwa-trzy podobne cienie.

fakt, bordowe, rdzawe, ceglaste cienie trzeba umieć używać i nosić. są dni kiedy można, a są takie, kiedy wygląda się fatalnie. jeżeli ktoś nie lubi efektu "grunge" albo wykreowanego przez kate moss "heroin chic" to nie będzie w tym kolorze dobrze wyglądał, bo będzie widać, że źle się w tym czuje.

ja uwielbiam bordo na powiece, choć z początku nie do końca mi się taki makijaż na mnie podobał, bo na bordo trzeba mieć swój własny sposób. w tym momencie mam mnóstwo cieni i na pewno 2/3 z nich to różne odcienie bordo, miedzi, rdzawe, burgundowe, śliwko-bordo, brązo-bordo... choruję na ten kolor szukam bordowej maskary do rzęs ale na polskim rynku brak... niestety.

są dni kiedy bordo nosić nie można - wtedy kiedy ma się cerę z wypryskami - bo od razu podkreśli wszystkie zaczerwienienia. ale, że zwykle mam cerę bez problemów to uwielbiam burgundy i pochodne, cudownie podkreślają moją tęczówkę, robi się taka bardzo jasno szara z odrobiną niebieskości... ach
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-12 02:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.