Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-27, 20:01   #1
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149

Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?


Wyregulowalam brwi kilka dni temu.
Mialam stracha czy nie oszpecę sie....ale chyba nie wyszlo tak zle
Pytanie tez czy tak moze juz zostac czy tez zrobic jeszcze cos z tymi brwiami

No i co z tym turkusem?
Powinnam go nosic czy tez nie?
Jestem typem lato-zima.
Hmmm....
A włoski?Macie może jakies Ciekwe fryzurki dla kręconych wlosków do ramion ktore nadadza sprezystosci i lekkosci??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (54,4 KB, 487 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (43,3 KB, 525 załadowań)
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 20:04   #2
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Moim zdaniem zmiana na lepsze
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 20:25   #3
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

moim też twarz wydaje się odrazu delikatniejsza
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 21:09   #4
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Oj wygladasz bardzo ładnie A sprobuj zalozyc cos turkusowego i dodac zdjecie w tym watku? Bedzie latweij ocenic.
Co do fryzury, moze podcinaj co jakis czas koncowki, podobno na wlosach kreconych takie podcinanie daje efekt ze loki bardziej sie skrecaja i sa sprezyste, do tego uzywaj jakies pianki do wlosow kreconych. Moja koleznaka dzieki podcinaniu koncowek z calkiem prostych "zrobila sobie" tak krecone wlosy jakby przedchwila wyszla od fryzjera. Zalaczam jej zdjecie, i wyobraz sobie ze miala ona je proste prawie jak druty A jedyny kosmetyk jakim wspomaga tą fryzurke to uzywa pianki zaraz po umyciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Img_0212.jpg (61,1 KB, 189 załadowań)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 22:57   #5
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

W turkusie bardzo ladnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg turkus.jpg (35,6 KB, 138 załadowań)
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:00   #6
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

Jaak najbardziej na lepsze
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 07:49   #7
cattarina
Rozeznanie
 
Avatar cattarina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 502
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

Cytat:
Napisane przez gamaa
Moja koleznaka dzieki podcinaniu koncowek z calkiem prostych "zrobila sobie" tak krecone wlosy jakby przedchwila wyszla od fryzjera. Zalaczam jej zdjecie, i wyobraz sobie ze miala ona je proste prawie jak druty A jedyny kosmetyk jakim wspomaga tą fryzurke to uzywa pianki zaraz po umyciu

E tam nie wierzę, że z prościutkich włosów samym ścinaniem końcówek tak jej się skręciły. To niemożliwe. Widać przy czole, że te włoski są tam naturalnie kręcone a w tym miejscu raczej nie podcinała przecież.
Ja też podcinam i dupa blada, mam proste jak druty
cattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 07:59   #8
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

Cytat:
Napisane przez cattarina
E tam nie wierzę, że z prościutkich włosów samym ścinaniem końcówek tak jej się skręciły. To niemożliwe. Widać przy czole, że te włoski są tam naturalnie kręcone a w tym miejscu raczej nie podcinała przecież.
Ja też podcinam i dupa blada, mam proste jak druty
To jednak możliwe. Moja kumpela do 18 roku życia miała proste włosy. Potem je obcieła dość krótko i nagle zaczęły się skręcać. A to co teraz jej odrasta to naprawdę mocne loki. NAwet jak wyjdzie z wody to są poskręcane jak spręzynki
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:11   #9
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

ja nie widze duzej zmiany moze dlatego ze 2 zdjecie nie jewt takie wyrazne jak 1 ... ale zdecydowanie jakas odzywka sie przyda i bedzie luksik
__________________
wiecej niz slowo
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:18   #10
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

To kręcenie się włosów może być spowodowane jakimiś zmianami hormonalnymi. Kiedyś miałam też proste druty, ale jak dostałam pierwszą miesiączkę, to zaczęły mi się kręcić i kręcą się do dziś
Co do ścięcia - ja mam włosy bardzo wycieniowane, dzięki temu kręcą się także te warstwy pod spodem, co daje wrażenie, że jest ich więcej - mam na glowie takie niby afro Nareszcie znalazłam dobrego fryzjera, który wie, jak postępować z kręconymi włosami, bo wcześniej zazwyczaj wracałam do domu z płaczem.
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:29   #11
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

Cytat:
Napisane przez corka_rosy
To kręcenie się włosów może być spowodowane jakimiś zmianami hormonalnymi. Kiedyś miałam też proste druty, ale jak dostałam pierwszą miesiączkę, to zaczęły mi się kręcić i kręcą się do dziś .
też tak myśle, bo sama miałam proste a zaczęły mi sie kręcić w wieku dojrzewania ,miałam takie drobne loczki ale po urodzeniu dziecka przestały i teraz mam proste nie wiem czy to nie wina tab. antykoncepcyjnych
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 10:04   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

zmiana nie jest bardzo drastyczna, zresztą zdjęcie 'po' jest zbyt małe by to dokładnie ocenić, ale widac że brwi są lżejsze i harmonijnie wpasowały się w Twoją buzię
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 10:06   #13
dankad
Raczkowanie
 
Avatar dankad
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 222
GG do dankad
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Zmiana bardzo pozytywna, Twoja twarz jest teraz delikatniejsza
__________________
24 - the clock is ticking...
http://www.movieforum.pl/24/
dankad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 10:07   #14
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Zdecydowanie zmiana na lepsze Masz teraz delikatniekszą buzię A co do turkusu uważam, że Ci jak najbardziej pasuje. Fryzurkę doradzały Ci już dziewczyny na pierwszym wątku, jaki załozyłaś. Ja sama też pisałam, żebyś podcięła włosy i je wycieniowała szczególnie u góry, wtedy włosów się wyda jakby więcej. krótsze bardziej się skręcają, więc powstanie na głowie takie afro zawsze po umysiu pianka do włosów kręconych podkreślająca skręt loków i bedzie git Pozdrawiam
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 13:55   #15
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

Cytat:
Napisane przez cattarina
E tam nie wierzę, że z prościutkich włosów samym ścinaniem końcówek tak jej się skręciły. To niemożliwe. Widać przy czole, że te włoski są tam naturalnie kręcone a w tym miejscu raczej nie podcinała przecież.
Ja też podcinam i dupa blada, mam proste jak druty
To zalezy od osoby, ja tez podcinam a wlosy mam caly czas proste. A to ze krecą sie nawet te przy czole to to już siłą woli muszą sie one krecxic, jak znajde to wrzuce tutaj jej zdjecie z dziecinstwa w prostych wlosach i sama zobaczysz
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:10   #16
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

cattarina znalazlam jej zdjecia sprzed jakiś 8-9 lat. Teraz mozesz porownac Na tych starszych zdjeciach widac jakby miala pokdrecone koncowki, ale ja tez mam takie i mimo mojego podcinania, w ogole sie nie krecą bardziej ;-)
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Img_0212.jpg (61,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skanuj0001.jpg (112,1 KB, 95 załadowań)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:37   #17
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Ale to nie od podcinania.. To akurat wymyślona przez Ciebie teoria.. Mi też włosy zaczęły się kręcić.. Ja mialam naprawdę proste druty, a teraz pianka, dyfuzor i piękne loki
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:39   #18
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

ależ świat jest dziwny :P z prostych włosów samoistnie robią się kręcone lol ja jak byłam mała mama obcięła mnie na krótko i dopóki miałam włosy do uszu były proste a potem zaczęły się falować hehe później z włosów do pasa ścięłam sobie tak, że końcówki sięgały ramion i znów włosy "dostały szału" były proste,ale końcówki mi się wywijały do zewnątrz pamiętam jak się mnie pytali jak ja to układam lol a teraz już moje włosy nie reagują są jedną szopą :P
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 16:01   #19
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Cytat:
Napisane przez tutusia
Ale to nie od podcinania.. To akurat wymyślona przez Ciebie teoria.. Mi też włosy zaczęły się kręcić.. Ja mialam naprawdę proste druty, a teraz pianka, dyfuzor i piękne loki
No tak nie do konca Bo to opinia potwierdzoona przez fryzjera mojej kolezance. Po prostu taką ma strukture wlosa i tak sie dzieje ;-)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 20:59   #20
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

a u mnie było na odwrót. W podstawówce miałam włosy kręcone i takie też były do 2 klasy liceum..a potem je ciachnęłam do ucha i kręcenie zamieniło się w delikatne fale wyglądało to beznadziejnie więc zaczęlam je zupełnie prostować. No i obecnie są zupełnie proste.

A efekt regulacji super. Zmiana subtelna, ale bardzo pozytywna. Nigdy nie podobała mi się mocna, gruba linia brwi u kobiety.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 10:33   #21
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

Dziewczyny dziekuje za odpowiedzi
Bo tak naprwade to dzieki Wam wziełam się się za swoja twarzyczke
Naczytałam się tutaj różnych sposobów i porad i chcialam cos zmienic
Narazie zaczęłam od pierwszego kroku
Teraz biorę się za włoski

No wlaśnie apropo włosków. Ja także kiedy byłam mała dziewczynka miałam włosy proste ja druty I zawsze marzyłam o tym żeby mieć kręcone. No i kiedy zaczełam dojrzewac moje marzenie sie spełniło
Jeden znajomy lekarz powiedział mi że to zmiany hormonalne wywołuja taką burze.....loków

Jeszcze raz bardzo dziekuję
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:29   #22
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Zmiana wydaje się subtelna, ale jest bardzo dobrze. Zreszta i tak mialas ladny ksztalt brwi, wiec chyba wystarczylo tylko troche poprawic ich luk.
Co do turkusu - mysle, ze powinnas dobrze wygladac
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 12:12   #23
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Drugie zdjęcie jest niewyraźne. Przydałoby się zbliżenie twarzy. Ale z tego co widać to bardzo ładnie poradziłaś sobie z brwiami
W poszukiwaniu rad odnośnie fryzurki przejrzyj forum fryzjerskie, skorzystaj z wyszukiwarki pozdrawiam
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 12:23   #24
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

brewki ładne od razu takie delikatniejsze i zostaw takie ja ejstem zwolenniczka bardziej naturalnych wiec teraz jest jaknajbardziej ok a w turkusie Ci ładnie
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.