Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-24, 20:04   #211
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To wiesz jeszcze odległa wizja bo od czerwca przejdę na roczny macierzyński.
Jeżeli chodzi o mamę to wiem,że jej zakładu nie zamkną to branża spożywcza,więc zapotrzebowanie będzie spore,jeżeli chodzi o tatę wydaje mi się,że również pracy nie straci bo zapotrzebowania w tym zawodzie jaki on ma jest spore.
Więc będę się martwić dopiero za półtora roku a do tego czasu sporo może się wydarzyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz. Za chwilę ludzie zaczną oszczędzać. Na wszystkim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
zarabiaja jak sa duze wystawne pogrzeby; teraz umra ludzie ktorzy i tak by umarli w ciagu roku, dwoch , bez mozliwosci zrobienia pogrzebu jakie sie normalnie robi
W sumie racja. Nie przemyślałam tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 20:06   #212
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To wiesz jeszcze odległa wizja bo od czerwca przejdę na roczny macierzyński.
Jeżeli chodzi o mamę to wiem,że jej zakładu nie zamkną to branża spożywcza,więc zapotrzebowanie będzie spore,jeżeli chodzi o tatę wydaje mi się,że również pracy nie straci bo zapotrzebowania w tym zawodzie jaki on ma jest spore.
Więc będę się martwić dopiero za półtora roku a do tego czasu sporo może się wydarzyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o ile artykuly spozywcze beda , o ile zus nie zbankrutuje, o ile Twoj zasilek przy galopujacej inflacji i smieciowej zlotowce cokolwiek bedzie wart
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 20:18   #213
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Teraz. Za chwilę ludzie zaczną oszczędzać. Na wszystkim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

W sumie racja. Nie przemyślałam tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domyślam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
o ile artykuly spozywcze beda , o ile zus nie zbankrutuje, o ile Twoj zasilek przy galopujacej inflacji i smieciowej zlotowce cokolwiek bedzie wart
Nie no chyba aż tak źle to nie będzie żeby w sklepach czegoś nie było,co do ZUSU to fakt tym już ogólnie straszą od wielu lat,że może zbankrutować a w obecnej sytuacji to już w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 20:56   #214
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 21:14   #215
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Podobno można do sądu podać po trzech miesiącach jak nie płaci,z kobietami w ciąży i z małymi dziećmi to już w ogóle utrudnione.
Teraz to sobie ludzie mogą nie płacić bo sądy nie pracują,komornicy również więc ciekawe czy to zjawisko będzie się nasilać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 21:43   #216
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Tego nie napisałam
Ale na szczęście w kredyty się nie pakowałam bo różnie bywa,własnego biznesu też nie miałam więc tego tak mocno nie odczuje
Nikt z mojego otoczenia pracy nie stracił,zobaczymy jak z tym kryzysem będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

oby właściciel mieszkania, które wynajmujesz, nie stracił pracy, bo jak Ci podniesie opłatę za najem, to się nie wypłacisz.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 21:44   #217
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
oby właściciel mieszkania, które wynajmujesz, nie stracił pracy, bo jak Ci podniesie opłatę za najem, to się nie wypłacisz.
To mu zwyczajnie nie zapłacę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 21:45   #218
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Wszystko działa w dwie strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 21:46   #219
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

W styczniu zresztą trochę podniósł,więc nic mnie nie zdziwi
Chociaż prawo jest bardziej za lokatorem i tym który wynajmuje mi mieszkanie,a nawet przez notariusza podpisanej umowy tu nie mamy.
Oszczędza widocznie na czym się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 21:49   #220
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To mu zwyczajnie nie zapłacę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

już na tyle dałaś się tu poznać, że jestem wręcz pewna, że przestaniesz mu płacić
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 21:52   #221
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
już na tyle dałaś się tu poznać, że jestem wręcz pewna, że przestaniesz mu płacić
Narazie nie zalegam z czynszem i nie zamierzam tego robić bo było by mi zwyczajnie głupio,ale nie wiem co by było gdyby mi podniósł np.o jakiej duże kwoty ten czynsz zwyczajnie nie było by mnie stać,zresztą mieszkanie i tak chciałam zmienić na mniejsze bo te jest za drogie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Ale w obecnej sytuacji muszę czekać pod tym względem akurat jestem uczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Uczciwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 21:53   #222
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To mu zwyczajnie nie zapłacę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To przyjdzie, wystawi Cię z rzeczami za drzwi i jeszcze zmieni zamki. W czym problem? Na policję nie zadzwonisz że ciężarna wyrzuca bo nawet umowy nie masz, facet pokaże akt notarialny, powie ze cie nie zna i do widzenia. Myślisz że w tych ciężkich czasach ktoś się będzie z tobą cackał?

Nienawidzę takich pasozytow jak ty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 21:54   #223
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Ale to nie znaczy,że Janusz biznesu ma być też względem mnie nieuczciwy skoro zmianki w umowie nie ma żeby podwyższyć czynsz,a przez notariusza też tego załatwić nie chciał.
Mogę się domyśleć tylko,że składek do skarbówki nie odprowadza no więc co tu dużo pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 21:58   #224
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
To przyjdzie, wystawi Cię z rzeczami za drzwi i jeszcze zmieni zamki. W czym problem? Na policję nie zadzwonisz że ciężarna wyrzuca bo nawet umowy nie masz, facet pokaże akt notarialny, powie ze cie nie zna i do widzenia. Myślisz że w tych ciężkich czasach ktoś się będzie z tobą cackał?

Nienawidzę takich pasozytow jak ty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jakich pasożytów ja mam opłacone wszystko więc uważaj na słowa!
Umowę z nim mam ale nie przez notariusza!
I mam tu swoje rzeczy a na umowie są wypisane jakieś są jego rzeczy no więc nie przesadzaj.
Ta osoba nie odprowadza pewnie składek w ogóle do skarbówki i oszukuje państwo co też nie jest zgodne z prawem to dopiero pasożytnictwo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Plus kaucja na przód jako zabezpieczenie na ewentualną przeprowadzkę no więc nie przesadzajmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 22:03   #225
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ale jakich pasożytów ja mam opłacone wszystko więc uważaj na słowa!
Umowę z nim mam ale nie przez notariusza!
I mam tu swoje rzeczy a na umowie są wypisane jakieś są jego rzeczy no więc nie przesadzaj.
Ta osoba nie odprowadza pewnie składek w ogóle do skarbówki i oszukuje państwo co też nie jest zgodne z prawem to dopiero pasożytnictwo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Plus kaucja na przód jako zabezpieczenie na ewentualną przeprowadzkę no więc nie przesadzajmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To Ty napisałaś że mu nie zapłacisz a dla mnie takie osoby pasożytuja.
Masz umowę na najem okazjonalny? Do niej nie trzeba notariusza. I nie wiesz czy nie odprowadza składek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 22:04   #226
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-03-24 o 22:08
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 22:11   #227
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
To Ty napisałaś że mu nie zapłacisz a dla mnie takie osoby pasożytuja.
Masz umowę na najem okazjonalny? Do niej nie trzeba notariusza. I nie wiesz czy nie odprowadza składek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może cofnij się do posta dlaczego tak napisałam,nie mam w umowie jakiś zmian o podwyższce czynszu a już taką dostałam w styczniu na szczęście małą.
Nie było to dosadnie napisane bardziej cynicznie a tu wszystko wszyscy muszą brać do siebie.
Nie wiem ale szczerze wątpię,bo co komu szkodzi załatwić umowę przez notariusza i zapłacić kilka groszy.
Tak to najem okazjonalny umowa zresztą za kilka miesięcy wygasa



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Gdzie można się dowiedzieć czy te składki są odprowadzane?
Czy mi w ogóle takiej informacji udzielą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No tak rzeczywiście sama zgodzilam się na takie warunki,wyjaśniam tylko jednej osobie tutaj bo trochę jednak mnie obraziła i wydaje mi się to nie do końca normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Już kończę w tym temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 22:37   #228
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 23:16   #229
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Jeśli ma się dobra umowę najmu (jaką ja na przykład mam dla najemców), czyli zrobioną przez prawnika, chodzenie z umową najmu do notariusza, jest pozbawione sensu. Z umową najmu nie chodzi się raczej do notariusza, tylko z umową kupna sprzedaży.
I nie ma nic wspólnego z byciem Januszem(ja za wzór umowy płaciłam ok 1200 zl netto) ani nie płaceniem urzędowi skarbowemu.
Jeśli w umowie podawałaś adres zamieszkania typu meldunek u rodziców, jest to umowa najmu okazjonalnego, czyli właścicielowi cokolwiek się nie podoba, wymawia mieszkanie i już. Najwyżej zwraca kaucję. Ocz nie może z dnia na dzień, ten termin jest określony w umowie.
Możliwość podniesienia czynszu w procentach też jest zwykle podana na takiej umowie.
Jestem pełna podziwu dla osób które nie mając własnego m decydują się na dziecko, ja bym się zwyczajnie bała.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2020-03-24 o 23:19
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-24, 23:23   #230
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ok już nie piszę tutaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 04:16   #231
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ok już nie piszę tutaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzepotka pisała wyraźnie o całości obserwacji Twojej działalności na forum, a nie tylko tutaj. Naprawdę nieraz ręce opadają, jak się czyta Twoje posty. Bez urazy. Zupełnie, jakbyś żyła w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 04:19   #232
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Trochę takie dorosłe dziecko.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 06:03   #233
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Mnie się sposób pisania tej użytkowniczki kojarzy z inną, która też żyła w takiej uroczej bańce. Udzielała się prężnie w wątku o zakupach w niedzielę. Ta co miała w d. wszystkich wkoło, bo najważniejsze, że ona ma wolne xD.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 06:11   #234
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2020-03-25 o 06:13
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 06:14   #235
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Trzepotka pisała wyraźnie o całości obserwacji Twojej działalności na forum, a nie tylko tutaj. Naprawdę nieraz ręce opadają, jak się czyta Twoje posty. Bez urazy. Zupełnie, jakbyś żyła w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
Rozumiem no udzielam się w wątkach i pisze zgodnie ze swoimi obserwacjami i doświadczeniami swoimi czy znajomych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Odmienne zdanie na jakieś tamty to nie inna rzeczywistość po to jest wątek żeby mieć swoje zdanie na dany temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 07:37   #236
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Nikt nie powiedział, że źle zrobili że zamknęli. Źle, że zaspali razem z całą Europą. Źle, że nie mają żadnego planu co dalej i wzorują się na mocarstwie, którym nie jesteśmy, nie mając kasy, testów i będąc w innej sytuacji (pożar w całej Europie). Źle, że nas kłamią i sieją propagandę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamknęli ZA PÓŹNO!!! Co oni robili w tym rządzie, za co biorą pieniądze? Za spanie??? Przecież wirus w Chinach w styczniu i lutym hulał na dobre. Jak rząd się przygotował? Jak zapewnił zaopatrzenie medyczne??? Dlaczego wpuścił tysiące osób do kraju bez ŻADNEJ kontroli zamiast już wtedy wprwadzać prawdziwą kwarantannę dla osób powracających ( taką jak np. Izrael - już w lutym KAZDY wjeżdzający miał kwarantanne polegającą na prawdziwym fizycznym odizolowaniu wypuszczali go po 14 dniach jak był zdrowy) u nas setki zarażonych łaziło gdzie chciało, dotykało gdzie chciało. A teraz my musimy ponosić konsekwencje braku działań tych, którzy powinni działać.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 07:44   #237
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Mnie się sposób pisania tej użytkowniczki kojarzy z inną, która też żyła w takiej uroczej bańce. Udzielała się prężnie w wątku o zakupach w niedzielę. Ta co miała w d. wszystkich wkoło, bo najważniejsze, że ona ma wolne xD.
No przecież to ta sama osoba
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 07:49   #238
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Zamknęli ZA PÓŹNO!!! Co oni robili w tym rządzie, za co biorą pieniądze? Za spanie??? Przecież wirus w Chinach w styczniu i lutym hulał na dobre. Jak rząd się przygotował? Jak zapewnił zaopatrzenie medyczne??? Dlaczego wpuścił tysiące osób do kraju bez ŻADNEJ kontroli zamiast już wtedy wprwadzać prawdziwą kwarantannę dla osób powracających ( taką jak np. Izrael - już w lutym KAZDY wjeżdzający miał kwarantanne polegającą na prawdziwym fizycznym odizolowaniu wypuszczali go po 14 dniach jak był zdrowy) u nas setki zarażonych łaziło gdzie chciało, dotykało gdzie chciało. A teraz my musimy ponosić konsekwencje braku działań tych, którzy powinni działać.
Zgadzam się. Ściśle by kontrolowali wszelki wjazd do kraju i nie byłoby tematu.

Ludzie by się nie zjeżdżali z nudów, tylko jeśli naprawdę musieli, to po pierwsze.

Po drugie nikt by radośnie nie latał na wakacje do Włoch.

I gospodarka by działała normalnie, ludzie by chodzili do pracy.

Ja wiem, że wciąż są eksporty i importy, na pewien kontakt narażeni jesteśmy. Ale nie na Janusza z Grażyną, którzy wracają z wakacji, bo bilety do Bergamo tanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 07:54   #239
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Zamknęli ZA PÓŹNO!!! Co oni robili w tym rządzie, za co biorą pieniądze? Za spanie??? Przecież wirus w Chinach w styczniu i lutym hulał na dobre. Jak rząd się przygotował? Jak zapewnił zaopatrzenie medyczne??? Dlaczego wpuścił tysiące osób do kraju bez ŻADNEJ kontroli zamiast już wtedy wprwadzać prawdziwą kwarantannę dla osób powracających ( taką jak np. Izrael - już w lutym KAZDY wjeżdzający miał kwarantanne polegającą na prawdziwym fizycznym odizolowaniu wypuszczali go po 14 dniach jak był zdrowy) u nas setki zarażonych łaziło gdzie chciało, dotykało gdzie chciało. A teraz my musimy ponosić konsekwencje braku działań tych, którzy powinni działać.
Dlatego mówię, że zaspali razem z resztą Europy. Ja mam wrażenie, że ten wirus w styczniu to była taka 'ciekawostka z Chin" do pooglądania w TV dla rządzących i WHO. WSZYSCY powinni wylecieć na zbity pysk z tych stołków, a nie że my teraz płacimy naszą pracą i za pewne za chwilę majątkiem życia... A oni? No właśnie. Do nich komornik nie zapuka za 2-3 miesiące
Na wyborach ludzi powinni jasno wyciągnąć konsekwencje. Nie tylko u nas, tak samo Włosi, Hiszpanie i nawet Niemcy. WSZYSCY.

Edytowane przez Magmag0194
Czas edycji: 2020-03-25 o 07:58
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:58   #240
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Nie zaspali tylko są politykami i wiedzą co by było gdyby zamknęli granice miesiąc wcześniej, czyli gdy nic się na dobrą sprawę w Europie nie działo. TVN i Wyborcza zaplułyby się w informowaniu jak to PiS komunę przywraca i nie pozwala Polakom jechać na narty bez powodu, bo przecież w Polsce jeszcze nikt nie zachorował. Ba, rękę sobie daję uciąć, że 90% z was by miało takie zdanie.
W tym wszystkim jest więcej polityki niż się wam wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-01 14:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.