Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 21:16   #751
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: biały śluz ratunku moze byc to ciaza?

moze zamiast od seksu zacznijcie od poczytania ksiazek, co?

bialy sluz wcale nie musi oznaczac ciazy. W cyklu wystepuja rozne rodzaje sluzu --> po @ generalnie go nie ma, bo wtedy sa dni bezplodne; w slodku cyklu (+/-) okolo 14 dnia sluz jest bezbarwny i konsystencja przypomina kurze jajko- jest lepki, ciagliwy i ma sie uczucie wilgoci - oznak dni plodnych. Gdy dni plodne mina sluz jest bialy, gesty, moze miec grudki..
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 21:20   #752
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: biały śluz ratunku moze byc to ciaza?

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
moze zamiast od seksu zacznijcie od poczytania ksiazek, co?

bialy sluz wcale nie musi oznaczac ciazy. W cyklu wystepuja rozne rodzaje sluzu --> po @ generalnie go nie ma, bo wtedy sa dni bezplodne; w slodku cyklu (+/-) okolo 14 dnia sluz jest bezbarwny i konsystencja przypomina kurze jajko- jest lepki, ciagliwy i ma sie uczucie wilgoci - oznak dni plodnych. Gdy dni plodne mina sluz jest bialy, gesty, moze miec grudki..

poza tym, nawet jesli sie stosuje antykoncepcje hormonalna (np ja) to sluz takze wystepuje -mimo tego, ze plodnosc jest 'uspiona'.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 21:29   #753
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: biały śluz ratunku moze byc to ciaza?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
poza tym, nawet jesli sie stosuje antykoncepcje hormonalna (np ja) to sluz takze wystepuje -mimo tego, ze plodnosc jest 'uspiona'.
zakladam, ze andy334 nie stosuje hormonow.. ich jedyne zabezpieczenie to gumka (tak wynika z jej postu)

Z reszta- moze niech ona sama napisze jak jest
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:48   #754
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: biały śluz ratunku moze byc to ciaza?

Moze Ci się owulacja przesuneła?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 02:43   #755
kamilkka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Brązowa wydzielina z pochwy

hej ja pisze pierwszy raz zdarzylo mi sie to takze ze przez 3 dni mialam brozowy sluz pomieszany troszku z czerwonym i bardzo sie boje czy to moze byc ciaza???? wspolzylam z chlopakiem 3 dni po okresie i bylo chyba ok ale pozniej za pare dni wkladal mi palce w ci.... i chyba mnie zadrapal bo troszku bylo krwi i sie strasznie boje co to moze byc??? okres powinnam dostac 28 sierpnia dzis jest 2 i nic???? A ja jestem w stanach i niewiem zbytnio co robic bo dopiero za miesiac wracam do polski czy przez to moze sie okres opuznic???? co powinnam zrobic pomozcie mi
kamilkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 16:29   #756
Karisza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Plamienie po odstawieniu tabletek, czy któraś z was tak miała?

Przepraszam Was dziewczyny jeśli takie pytanie się już pojawiło, ale nie moge nigdzie znaleźć...Otóż odstawiłam tabletki w lipcu (brałam rok). Ostatni stosunek miałam jeszcze początkiem lipca. Dostałam krwawienia z odstawienia normalnie po czym kilka dni później zobaczyłam jakieś dziwne plamienie, trwało 1 dzień. Teraz jestem już po 1 naturalnej miesiączce (cykl trwał 31 dni) ale znów dzień po zakończeniu@ dostalam dziwnego jednodniowego plamienia. Boje się, powiedzcie czy to mogą być jeszcze skutki odstawienia? Ciąża chyba nie, bo tak jak mowie ostatni stosunek był początkiem lipca a tabletki zostały odstawione pod koniec miesiąca. Czy któraś z was miała takie plamienia już po odstawieniu tabletek?
Karisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 16:34   #757
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Plamienie po odstawieniu tabletek, czy któraś z was tak miała?

Cytat:
Napisane przez Karisza Pokaż wiadomość
Przepraszam Was dziewczyny jeśli takie pytanie się już pojawiło, ale nie moge nigdzie znaleźć...Otóż odstawiłam tabletki w lipcu (brałam rok). Ostatni stosunek miałam jeszcze początkiem lipca. Dostałam krwawienia z odstawienia normalnie po czym kilka dni później zobaczyłam jakieś dziwne plamienie, trwało 1 dzień. Teraz jestem już po 1 naturalnej miesiączce (cykl trwał 31 dni) ale znów dzień po zakończeniu@ dostalam dziwnego jednodniowego plamienia. Boje się, powiedzcie czy to mogą być jeszcze skutki odstawienia? Ciąża chyba nie, bo tak jak mowie ostatni stosunek był początkiem lipca a tabletki zostały odstawione pod koniec miesiąca. Czy któraś z was miała takie plamienia już po odstawieniu tabletek?
proponuję lekturę tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106188

po odstawieniu tabsów wszystko jest możliwe...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 16:41   #758
Karisza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Plamienie po odstawieniu tabletek, czy któraś z was tak miała?

Tak czytałam ten wątek praktycznie cały...ale nie znalazłam tam problemu podobnego do mojego, dlatego własnie chcialam zapytac
Karisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 16:43   #759
badziu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 77
Dot.: Plamienie po odstawieniu tabletek, czy któraś z was tak miała?

Ja nie miałam takiego problemu, ale ginekolog uprzedził mnie że plamienie może się pojawić.
badziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 19:19   #760
Karisza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Plamienie po odstawieniu tabletek, czy któraś z was tak miała?

Jak by któraś z dziewczyn miala coś podobnego to niech sie wypowie w tym wątku, bo sama nie wiem co o tym mysleć
Karisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 20:42   #761
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Plamienie po odstawieniu tabletek, czy któraś z was tak miała?

Cytat:
Napisane przez Karisza Pokaż wiadomość
Jak by któraś z dziewczyn miala coś podobnego to niech sie wypowie w tym wątku, bo sama nie wiem co o tym mysleć
zobaczymy
teraz kończy mi się okres a jutro powinnam wziąć kolejne opakowanie a tego nie zrobie, wiec doniose czy beda plamienia jakies niedlugo
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 21:11   #762
beatka030500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 119
Dot.: Plamienie po odstawieniu tabletek, czy któraś z was tak miała?

1
Cytat:
Napisane przez Karisza Pokaż wiadomość
Przepraszam Was dziewczyny jeśli takie pytanie się już pojawiło, ale nie moge nigdzie znaleźć...Otóż odstawiłam tabletki w lipcu (brałam rok). Ostatni stosunek miałam jeszcze początkiem lipca. Dostałam krwawienia z odstawienia normalnie po czym kilka dni później zobaczyłam jakieś dziwne plamienie, trwało 1 dzień. Teraz jestem już po 1 naturalnej miesiączce (cykl trwał 31 dni) ale znów dzień po zakończeniu@ dostalam dziwnego jednodniowego plamienia. Boje się, powiedzcie czy to mogą być jeszcze skutki odstawienia? Ciąża chyba nie, bo tak jak mowie ostatni stosunek był początkiem lipca a tabletki zostały odstawione pod koniec miesiąca. Czy któraś z was miała takie plamienia już po odstawieniu tabletek?
Ja miałam podobnie, po odstawieniu tabletek. kiedy wróciłam do nich po 2 miesiecznej przerwie było jeszcze gorzej, dlatego z nich zrezygnowałam i w końcu miałam spokój z tym plamieniem. Myślę,że u Ciebie jest podobnie. Poczekaj do następnej miesiączki, a jeśli nic się nie zmieni idz do ginekologa.

PS. Moje koleżanki też miały podobnie po odstawieniu, więc to chyba nic niepokojącego.
beatka030500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 11:56   #763
Sznapi
Raczkowanie
 
Avatar Sznapi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Derby- UK
Wiadomości: 65
Dot.: Plamienie po odstawieniu tabletek, czy któraś z was tak miała?

Cytat:
Napisane przez Karisza Pokaż wiadomość
Przepraszam Was dziewczyny jeśli takie pytanie się już pojawiło, ale nie moge nigdzie znaleźć...Otóż odstawiłam tabletki w lipcu (brałam rok). Ostatni stosunek miałam jeszcze początkiem lipca. Dostałam krwawienia z odstawienia normalnie po czym kilka dni później zobaczyłam jakieś dziwne plamienie, trwało 1 dzień. Teraz jestem już po 1 naturalnej miesiączce (cykl trwał 31 dni) ale znów dzień po zakończeniu@ dostalam dziwnego jednodniowego plamienia. Boje się, powiedzcie czy to mogą być jeszcze skutki odstawienia? Ciąża chyba nie, bo tak jak mowie ostatni stosunek był początkiem lipca a tabletki zostały odstawione pod koniec miesiąca. Czy któraś z was miała takie plamienia już po odstawieniu tabletek?
Witam
Po odstawieniu tabletek (bralam je 7 lat ) mialam takie plamienia miedzymiesiaczkowe przez 3 m-ce. Nie chce Cie straszyc ale u mnie te plamienia byly spowodowane zmianami przedrakowymi szyjki macicy. Wiec radze isc do ginekologa i zrobic cytologie.
beatka030500 napisala ze jej kolezanki mialy podobnie i to nic zlego nie oznaczalo. Kazdy organizm jest inny, wiec moze tylko ja mialam takie objawy tych zmian, ale dla swietego spokoju idz zrob cytologie.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego zycze
Sznapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 13:27   #764
Patkik
Raczkowanie
 
Avatar Patkik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Seven Heaven
Wiadomości: 48
GG do Patkik
Question Dziwne plamienia

Ostatnio zauwazylam u siebie dziwne plamienia. Tzn okres mialam ostatnio 18 sierpnia i trwal on 5 dni. Dokladnie tydzien temu nastapilo u mnie krotkie plamienie. trzy dni temu powtorzylo sie znow z tym ze trwalo teraz dwa dni. i nie mam pojecia co jest ni tak? do tej pory odkad pamietam okres mialam bardzo regularne. ZAstanawia mnie czy przyczyna moze byc duzy stres? Albo to ze poltora roku temu wycieto mi lewy plat tarczycy. od tamtej pory przyjmuje hormony w tabletkach. nie wiem co robic?
__________________
((;
Patkik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:03   #765
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 55
GG do naok
Dot.: Dziwne plamienia

Ja również miałam plamienia, w polowie cyklu. Zglosiłam sie do ginekologa, żeby zapytać o przyczyny. Dowiedziałam się, że przyczyn może być mnóstwo, ale jesli plamienie trwa zaledwie kilka dni, to nie ma się czym martwić. Plamienie może być - oczyszczaniem się organizmu, dróg rodnych, objawem zakażenia - chorób(ale w tym wypadku plamienie trwalo byo wiele dłużej ), plamienie występuje również przy ciąży pozamacicznej, czy przy poronieniu, ale to chyba możez wykluczyć?
naok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:30   #766
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Dziwne plamienia

Jeśli to środek cyklu to może być też spowodowane owulacją.
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 16:16   #767
andy3334
Raczkowanie
 
Avatar andy3334
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 63
Dot.: biały śluz ratunku moze byc to ciaza?

przepraszam panie, ale to moja siostra (nie mając konta na Wizazu) skorzystała z mojego
nie jest w ciąży (była u ginekologa) ale okresu dalej nie ma. A poza tym im gumka sie zsunęła (nie do końca), więc sie bała.
andy3334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 20:31   #768
Patkik
Raczkowanie
 
Avatar Patkik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Seven Heaven
Wiadomości: 48
GG do Patkik
Dot.: Dziwne plamienia

Cytat:
Napisane przez naok Pokaż wiadomość
Ja również miałam plamienia, w polowie cyklu. Zglosiłam sie do ginekologa, żeby zapytać o przyczyny. Dowiedziałam się, że przyczyn może być mnóstwo, ale jesli plamienie trwa zaledwie kilka dni, to nie ma się czym martwić. Plamienie może być - oczyszczaniem się organizmu, dróg rodnych, objawem zakażenia - chorób(ale w tym wypadku plamienie trwalo byo wiele dłużej ), plamienie występuje również przy ciąży pozamacicznej, czy przy poronieniu, ale to chyba możez wykluczyć?
wykluczam ciaze calkowicie; )
__________________
((;
Patkik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 10:57   #769
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 55
GG do naok
Dot.: Dziwne plamienia

Więc jeśli plamienie bylo krótkie (trwalo tylko kilka dni) i juz jest normalnie to nie masz sie czym przejmować. To może być, jak napisała koleżanka wyżej, plamienie przy owulacji, czasem tak bywa :P - przynajmniej ja tak miałam
naok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 11:33   #770
fastynek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: boląca łechtaczka

Witam wszystkie cierpiące z powodu bolącej łechtaczki. Mój problem pojawił się kilka lat temu (!!!!!). Męczę się z tym już dość długo. Byłam u 5 lekarzy, jeden tylko próbował coś zardzić, ale nieudolnie. Boli mnie tylko przy dotyku, a więc przy myciu, kiedy mam zbyt obcisłe spodnie, lub niewygodne majtki i oczywiście w czasie zbliżenia z moim chłopakiem. Ostatnio z powodu tej cholernej łechtaczki nie jestem w stanie nawet przeżywać orgazmów. Jestem zrozpaczona, bo moje życie seksualne leży w gruzach. Przez to, że ciągle mnie boli nie mam nawet ochoty na seks, bo boję się cierpienia. Lekarze mówią ciągle, że to taka natura... gówno prawda. Sądzę, że coś jest ewidentnie nie tak, a naprawdę zraziłam się do lekarzy, bo przecież niełatwo jest tak po prostu powiedzieć lekarzowi: boli mnie łechtaczka. Kiedy już zdobyłam się na odwagę, problem był bagatelizowany. W internecie tez nie ma żadnych wskazuwek. Jedyne co wydaje mi się sensowne, to teoria z cewką moczową. Oby to było rozwiązanie, bo naprawdę z tym nie można normalnie funkcjonować.
fastynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:37   #771
fastynek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: boląca łechtaczka

Byłabym wdzięczna, gdyby odezwała się jakaś kobieta, która problem rozwiązała. Swoją drogą, zamierzam znowu uderzyć do lekarzy, bo trzeba coś z tym zrobić. Jeśli mi uda się coś ustalić, dam wam znać.
fastynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:58   #772
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: boląca łechtaczka

ta kulka to żołądź łechtaczki, jesli jest widoczna, to znaczy, ze łachtaczka jest w stanie wzwodu (chyba)
całe szczescie nie mam takiego bolesnego problemu, ale moze problem lezy w nadwrażliwości i neurolog coś by pomógł? A może utrudniony odpływ krwi z łechtaczki powoduje jej obrzmienie i ból? Szkoda, że kekarze nic nie wiedza, a to chyba dość czesty problem :|
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:10   #773
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Exclamation Tabletka "Po" a dziwne krwawienia

Cześć wszystkim.
Mam pytanie i pomyślałam, że jako pierwszą pomoc zadam je na forum.
Około miesiąca temu kiedy kochałam się z chłopakiem mieliśmy mały wypadek. Mianowicie pękła nam prezerwatywa. Po 12 godzinach łyknęłam Escapelle.
Nie miałam praktycznie żadnych skutków ubocznych, a koło 21 dnia miesiąca (tydzień za wcześnie co prawda) dostałam okresu.
I wszystko było cacy, ale dziś dostałam krwawienia. Jest skąpe, ale brzuch mnie trochę pobolewa. Trzy dni temu z kolei zaobserwowałam wydzielinę z pochwy. Była lekko brązowa. Tak jak przy końcówce okresu np. Nie mam innych niepokojących objawów.
Czy tabletka rozregulowała mój okres całkowicie czy co? Nie mam pojęcia co się dzieje.
Dodam, że taką tabletkę brałam pierwszy raz.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 10:50   #774
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Tabletka "Po" a dziwne krwawienia

może to pierwsze krwawienie to nie był właściwy okres a krwawienie poescapellowe a to drugie już było normalnym, właściwym okresem? po escapelle mogą się dziać różne rzeczy w organizmie, również różne plamienia i krwawienia niezwiązane z miesiączką. wydaje mi się, że nie masz co się martwić, czekaj do kolejnego okresu. jeżeli z nim coś będzie nie w porządku, to zawsze sie możesz poradzić lekarza
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:09   #775
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Tabletka "Po" a dziwne krwawienia

Właśnie tak się zastanawiałam nad tym. Pierwsze krwawienia po tabletce nastąpiło bardzo szybko, ale nie odczuwałam bólu jak przy okresie. Faktycznie mogło to być tylko krwawienie po tabletce. Podobno są bardzo częste.
Bardzo dziękuje za odpowiedz. Już jestem spokojniejsza jak sobie to wszystko przemyślałam
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:36   #776
anette007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Błagam o pomoc!

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu, pojawiły się wtedy pierwsze bóle podbrzusza (ok. macicy). Od tamtej pory bóle te są ciągłe, nieustające - nasilają się przy wysiłku. Funkcjonuje normalnie bez zażywania tabletek typu ketonal czy nospa, lecz musze przyznać, że ból który nie ustępuje i czuję go 24 godz na dobę potrafi skutecznie uprzykszyć życie. Na badaniu cytologicznym wykryto odrobine bakterii chlamydi lecz ginekolog przepisał mi dwa lekarstwa (niestety nie pamiętam nazwy), antybiotyki, (jeden dopochwowy a drugi doustny - coś na wzmocnienie flory pochwowej), używałam je 10 dni. Ginekolog oznajmił mi, że po 3 miesiącach mam ponownie wykonać cytologie i wtedy okaże się czy to była / lub jest chlamydioza czy też był to zły alarm. Biorę od 2 miesięcy mercilon-tabletki antykoncepcyjne ale nie sądze, żeby one wpływały na owy ból. Większe upławy nie występują a okres jest wyregulowany dzięki tabletkom. Bardzo często mam lekkie uczucie nudności. Nikt do tej pory nie potrafił mi pomóc- może jednak tutaj dowiem się czy jest dla mnie jakakolwiek recepta na zdrowie?
anette007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:55   #777
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Błagam o pomoc!

zadna z nas niestety nie tak ugruntowanej wiedzy jak lekarz, i napewno go nie zastapimy
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:58   #778
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Tabletka "Po" a dziwne krwawienia

Dobrze, że już jesteś spokojniejsza Ale przed jej zażyciem Twój ginekolog powinien Ci powiedzieć, że to całkiem normalne i mogą się pojawiać jakieś plamienia.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:13   #779
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Tabletka "Po" a dziwne krwawienia

Tak tak, ale zaraz po zażyciu czułam się świetnie, a niewielkie krwawienie pojawiło się parę dni później. Sądziłam, że to skąpy okres, ale chyba dopiero teraz mam właściwy okres. Spóźniony przez Escapelle, ale wiedziałam, że tabletka może powodować opóźnienie miesiączki. Tak dla świętego spokoju w tygodniu przejde się do ginekologa, a teraz do sklepiku po tampony
Dziekuje bardzo za pomoc!
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 13:39   #780
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Tabletka "Po" a dziwne krwawienia

Jest wątek na temat Escapelle i Postinoru i tam jest wszystko opisane po 100 razy

A escapelle to mimo wszystko bomba hormonów i mogą się po niej dziać naprawdę baaardzo różne rzeczy. Niekoniecznie to co przydarzyło się innym trafi się Tobie, bo każda z nas inaczej na nie reaguje.
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 14:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.