American color - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-07, 21:45   #1
madlon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Smile

American color


Witam wszystkie forumowiczki Ostatnio bylam u fryzjera z checia zrobienia sobie tradycyjnego, dwukolorowego balejazu. Zostalam jednak "oswiecona", iz taki sposob koloryzacji nie jest juz trendy,a poza tym jest niezdrowy dla wlosow i ze teraz robi sie american color....szczerze mowiac nie bylam przygotowana na taka diagnoze i z tego wszystkiego mowe mi odjelo i nie wypytalam sie dokladnie na czym polega ten zabieg. Poszukiwalam w sieci jakis informacji,ale niestety...byc moze dysponujecie jakimis fotkami jaki efekt daje taki zabieg lub na czym mniej wiecej polega?
Pozdrawiam
madlon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 22:23   #2
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: American color

a no ciekawe pytanko...
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 22:37   #3
ardenti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: American color

Cytat:
Napisane przez madlon Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki Ostatnio bylam u fryzjera z checia zrobienia sobie tradycyjnego, dwukolorowego balejazu. Zostalam jednak "oswiecona", iz taki sposob koloryzacji nie jest juz trendy,a poza tym jest niezdrowy dla wlosow i ze teraz robi sie american color....szczerze mowiac nie bylam przygotowana na taka diagnoze i z tego wszystkiego mowe mi odjelo i nie wypytalam sie dokladnie na czym polega ten zabieg. Poszukiwalam w sieci jakis informacji,ale niestety...byc moze dysponujecie jakimis fotkami jaki efekt daje taki zabieg lub na czym mniej wiecej polega?
Pozdrawiam
Hej Oto co znalazłam w Google: "American Color to koloryzacja włosów polegająca na pokryciu ich kilkoma kolorami. Odwrotność tzw. pasemek, gdzie tylko część pasm włosów poddana jest farbowaniu. Polecana jest dla odważnych, ponieważ zabieg całkowicie zmienia wizerunek. Cena waha się w granicach 180-220 zł." Niestety fotek nie znalazłam Pozdrawiam
ardenti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 00:05   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: American color

W Gliwicach ten zabieg kosztuje 85 zł. Z tym , że w tym przypadku jest wykonywany jedynie dwoma kolorami.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 09:07   #5
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: American color

Cytat:
Napisane przez ardenti Pokaż wiadomość
Hej Oto co znalazłam w Google: "American Color to koloryzacja włosów polegająca na pokryciu ich kilkoma kolorami. Odwrotność tzw. pasemek, gdzie tylko część pasm włosów poddana jest farbowaniu. Polecana jest dla odważnych, ponieważ zabieg całkowicie zmienia wizerunek. Cena waha się w granicach 180-220 zł." Niestety fotek nie znalazłam Pozdrawiam
szkoda, że nie ma zdjęć
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.