Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-14, 09:34   #91
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

podobno włosy rosną do danej długości i dłuższe nie będą
każdy ma długość inną, włosy kruszą się, wycierają i jednak trzeba je podcinać

ciekawa jestem czy zioła mogą to zmienić, także Mariolka stosuj i opisz wrażenia
sama nie narzekam na długość włosów i również szybko mi rosną, od zawsze

zapachów mam nadmiar, także nie planuję zakupów

kolejny dzień bez słońca, bardzo za nim tęsknię
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 13:51   #92
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Walentynkowe całusy


Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 15:04   #93
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wyszło słońce Pewnie u ciebie też Anyżkowa

miłych Walentynek
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 17:57   #94
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

dziś miałam nagły wzrost ciśnienia- popsuła mi się zmywarka, jeden z najważniejszych domowych sprzetow. Popsuła się najwyraźniej już wczoraj, bo cały wsad pozostał brudny. I prawo Murphy`ego - odkryłam to dopiero dzisiaj, po 17, gdy zamknieto jedyny punkt napraw Czyli czekało mnie wybranie brudnej wody, zabawy z sitkami, mycie 2 wsadow - no i nic nie ruszyło dalej...Pod koniec z nienawiscia patrzyłam na kolejne kubki po kawie, herbacie tz... Zobaczymy, co dalej...Naprawde zaluje, ze to nie pralka...
Słonce nie było

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-02-14 o 17:58
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 18:21   #95
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, współczuję. U mnie pralka byłaby tragedią, bo piorę codziennie, przy 5 osobach trochę tego jest. A zmywarki nie mam wcale
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 21:05   #96
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosia, ja nie piore codziennie, ale ja nie mam dzieci A mąz kocha uzywac kolejne kubki, łyżeczki, noże...
I jeszcze z innej bajki - piekna, stara piosenka...
https://www.youtube.com/watch?v=Fs4_0NJH200
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 08:04   #97
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama współczucie, ja wprawdzie mam zmywarkę, ale gdyby tfu tfu się zepsuła to pewnie bym nawet nie zauważyla, prawie nie jem w domu, a kieliszki po winie i tak myję ręcznie Ale to frustrujące, kiedy rzeczy nas zawodzą.

Wczoraj dostałam taki wycisk na jodze, że na relaksie na koniec zajęć prawie zasnęłam Zapisałam się na zajęcia bachata fusion, z ciekawości wygooglalam na yt i byłam zaskoczona jakie to ładne, zmysłowe, seksowne ruchy (i obiecują, ze łatwe ). Zaczynam we wtorek, kciuki za cierpliwego partnera.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 15:02   #98
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama jak mi sie zepsula zmywarka to po uzyciu argumentu sily ( dostala kopa) kilka razy jednak ruszyla. Kiedys tego typu argumentu uzylam tez do zaworu awua stop. Bo u mnie nie nabierala wody. I mimo pozniejszej wymiany tego zawory fiksowala dalej. Wiec sie wkurzylam i kupilam nowa. U Ciebie jak wody nie wypuscila to albo pompka albo przeszkoda w wezu lub przed pompka.. Ale lacze sie z Toba w bolu z powodu takiej awarii

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 16:44   #99
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Taaak zmywarka totalnie zmieniła życie kobiet
Kama, rozumiem - NIENAWIDZĘ zmywać, do tej pory pamiętam traumę podczas remontu kiedy to robiłam w umywalce w łazience... nawet nie pytajcie

I jak, udało się naprawić?

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

aaa... jeszcze się mi przypomniało - znajoma ostatnio opowiadała jak to kupno zmywarki uratowało jej małżeństwo. Przestali się kłócić (!!!)

Wszyscy zrobili wieeeelkie oczy - bo jak to możliwe żeby dorośli ludzie w wieku 35 lat nie mieli zmywarki???

Gosia, nie wiem jak Ty to robisz???

U mnie i tak Tż najczęściej obsługuje zmywarkę. No ok - ja mogę czyste wyjąc

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Nooo... to napisałam piękny post-poemat na temat zmywarki
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 18:56   #100
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffee, no jak to jak? Myję ręcznie I w sumie ze wszystkich prac domowych to chyba zmywanie najbardziej "lubię"
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 21:02   #101
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ej ja również nie mam zmywarki
ale ja mało mam do zmywania i mam dość małą i zabudowaną już kuchnię
myślałam wiele jak wcisnąć zmywarkę i trzeba niestety zrobić grubszy remont kuchni
a szczerze to szkoda mi na to teraz kasy, zresztą nie wiem czy będę tu mieszkać
ale rozumiem wasz zachwyt, wiem o co chodzi

jak tam, imprezujecie weekendowo ? ja siedzę w domu bardzo się z tego cieszę bo mam zamiar spędzić tak całą sb i nd
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 21:42   #102
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czy Wy tez przed wyjazdem macie taka nerwowke? Kurcze u mnie zawsze co wyjazd to stres. Nawet sobie pomyslalam ze odechciewa mi sie wyjazdow.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Samolot mamy 2.45 wiec cala noc z glowy. Zeby tylko choc piekna pogodw nam dopisala...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Z milszych tematow. Kupowalam dzis odzywke w drogerii. I obie ekspedientki zachwycaly sie moimi wlosami Potem zawiozilam kolezance mydelka i krem. I tez ppowiedziala ze mam teraz super wlosy i grube i znow sie kreca

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 23:40   #103
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyż, tak - dla jednej osoby zmywarka nie jest aż tak bardzo konieczna. Kiedy mieszkałam sama obiady jadłam zazwyczaj na mieście ze znajomymi.

U mnie też weekend w domu. Załapałam grypę od Małej. Albo anginę. Coś paskudnego w każdym razie, wszystko mnie boli...

Gosia, nabądź zmywarkę kobito!!!

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Reign, chyba nas nie opuścisz kiedy zaczniesz pracować, co?

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat dnia



---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

...i jeszcze coś kosmetyczne - znacie? - podobno pierwsza kuracja przeciwko siwieniu: http://www.phyto.pl/index.php/katego...hyto-re30.html

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 07:11   #104
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, zdrówka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 07:47   #105
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Czy Wy tez przed wyjazdem macie taka nerwowke? Kurcze u mnie zawsze co wyjazd to stres. Nawet sobie pomyslalam ze odechciewa mi sie wyjazdow.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Samolot mamy 2.45 wiec cala noc z glowy. Zeby tylko choc piekna pogodw nam dopisala...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Z milszych tematow. Kupowalam dzis odzywke w drogerii. I obie ekspedientki zachwycaly sie moimi wlosami Potem zawiozilam kolezance mydelka i krem. I tez ppowiedziala ze mam teraz super wlosy i grube i znow sie kreca

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Witam z filiżanką kawy
Nie mogę się dobudzić... poszłam spać nad ranem... czytałam książkę
Mieliśmy jechać dzisiaj nad morze, po drodze do Ikea ale plany się pokrzyżowały to pozwoliłam sobie na dłuższe czytanie, które przeciągnęło się niespodziewanie do rana

Marjolka, ja też przed lotem denerwuję się... to chyba zrozumiałe
I również towarzyszy mi wtedy zniechęcenie.
Cuuuuuudownych chwil życzę, odpoczywaj ile wlezie

A propos pielęgnacji drogeryjnej. Kupiłam odżywkę wychwalaną tu na wizażu. PORAŻKA. recenzje są niewiarygodne!!! Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej No tak, po fakcie zerknęłam raz jeszcze na recenzje... szły taśmowo... z grzeczności nie skomentuję
Odżywka nie robi NIC, oblepia wyśmienicie Nie nawilża, nie odżywia... robi dobrze samej odżywce
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...do-wlosow.html

Kupiłam sobie (powiedzmy że dostałam na Walentynki) dwie letnie bluzki
https://gomez.pl/pl/product/boss-ora...ini-50385475-7

https://gomez.pl/pl/product/calvin-k...k-000qs6131e-7

Niestety beżowa pomimo, że XS jest za duża, muszę zwrócić. Bluzka w paski idealnie leży. Pozostaje ze mną.
Dla Tż kupiłam japonki - na walentynki Wygodne, ładnie reprezentują się na męskiej stopie
https://www.zalando.pl/polo-ralph-la...2g008-q11.html

Niestety zdjęcia wam na razie nie zrobię bo nasz wątek mnie odrzuca już z pierwsze strony przwdopodobnie zainstaluję sobie jakąś apkę... muszę

Weekend również spędzamy w domu, z uwagi na zmiany planu. dzisiaj zatem pójdziemy na obiad, zrobimy zakupy i byczymy się do końca dnia w domu. I jeszcze lekcje trzeba odrobić
Jutro? Na jutro jeszcze nie mamy pomysłu... może kino?

Miłego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 07:57   #106
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Taaak zmywarka totalnie zmieniła życie kobiet
Kama, rozumiem - NIENAWIDZĘ zmywać, do tej pory pamiętam traumę podczas remontu kiedy to robiłam w umywalce w łazience... nawet nie pytajcie

I jak, udało się naprawić?

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

aaa... jeszcze się mi przypomniało - znajoma ostatnio opowiadała jak to kupno zmywarki uratowało jej małżeństwo. Przestali się kłócić (!!!)

Wszyscy zrobili wieeeelkie oczy - bo jak to możliwe żeby dorośli ludzie w wieku 35 lat nie mieli zmywarki???

Gosia, nie wiem jak Ty to robisz???

U mnie i tak Tż najczęściej obsługuje zmywarkę. No ok - ja mogę czyste wyjąc

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Nooo... to napisałam piękny post-poemat na temat zmywarki
U nas zmywarka nie rozwiazuje problemu, bo moj maz musi wszystko umyc recznie przed wlozeniem do zmywarki, a przewaznie mu sie nie chce
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 08:05   #107
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry
Ja wlasnie u fryzjera siedze

Caffe zdrowka...

Kama nie zazdroszcze... moja zmywarka jakis czas temu tez przestala odsysac wode... przyjechal pan z serwisu i sie okazalo ze wykalaczka zablokowala odplyw... nie powiem jak sie wqrzylam ale najwazniejsze ze wszystko z nia ok i nadal dziala

Mariolka wypoczywajcie ile wejdzie

LaMary paseczkowa bluzka fajna podoba mi sie

A my wrocilismy wczoraj z ferii i stwierdzilam ze tydzien to za malo biorac pod uwage fakt ze 4dni umieralam.... katar, kaszel, bol gardla... masakra jakas...
Wlasnie sie zastanawiamy czy na weekend majowy nad morze nie jechac z 2dni wczesniej...

No i to tyle na szybko....
Pogoda na weekend zapowiada sie super, slonko od rana swieci... takze chyba jakos wykorzystamy moje wolne i gdzies sie wybierzemy
Milego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 08:34   #108
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wczoraj wróciliśmy z super-ferii w Karpaczu
Miło jest znów móc pojechać we dwoje i spędzać czas po swojemu, bez konfrontacji z humores nastolatków
Mimo, że pogoda była taka sobie - słońce wyszło dopiero wczoraj, żeby nas pożegnać, to pobyt był bardzo udany. Z czystym sumieniem mogę polecić hotel - Artus. Ma bardzo przyjemną strefę basenowo-saunową, z wydzieloną strefą dla dorosłych - gdzie można się zrelaksować bez narażania się na okrzyki bojowe najmłodszych, gabinety Spa (Babor, Yonelle i Living Dimension), fizykoterapię z bogatym zapleczem, w tym kriokomorę itp. itd. Byliśmy tam 3 lata temu - i zarówno wtedy, i teraz, byłam pod dużym wrażeniem poziomu ich kuchni. Duża różnorodność, wszystko dopracowane w szczegółach. Dobrze, że ferie były aktywne, bo skutki diety mogłyby zostać zaprzepaszczone
Kosmetycznie - ze względu na promocję w Hebe skusiłam się na paletkę Makeup Revolution by Maxineczka (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...palette.html)- uznałam, że mimo sprzecznych opinii, za 30 zł mogę ją wypróbować na własnej skórze. Szczególnie, że jeśli się sprawdzi, to rzeczywiście zawartość ma bardzo przydatną na wyjazdy. Dziś będę ją testować, to dam znać jakie wrażenia.
Aaa, i jeszcze jedno - marka Strivectin jest wycofywana z Sephory i przy tej okazji są duże zniżki. Skusiłam się na odżywkę-krem do rąk, bo cenę ma obniżoną ze 170 na 60 zł za 60 ml:http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...o-rak/P1050003
Dziś zamierzam jeszcze uzupełnić zapas, bo naprawdę mi się spodobał. Bardzo dobrze się wchłania a po tygodniu widzę poprawę skóry dłoni, to chyba pierwszy preparat do dłoni, który mi "coś" zrobił konkretnego prócz bariery ochronnej.


Weekend u mnie też zapowiada się leniwie - trzeba się rozpakować, trochę ogarnąć chatę, ale poza tym - pedicure, może jeszcze małe zakupy? i zamierzam też skorzystać z tego, że słońce świeci i ma być ciepło.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 08:48   #109
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kawa wypita, śniadanie zjedzone

Dircik, super takie wypady z drugą połową. Też tak lubię
Na pewno zrobiłaś ciekawe fotki, wrzuć coś ładnego z Karpacza.

A perfumeria Douglas ma pielęgnację The Ordinary
https://www.douglas.pl/The-Ordinary/index_b5494.html

A teraz muszę się ogarnąć, bo cały czas snuję się po domu w podomce

Sova, dzięki. Bluzka z "lekka' trąci sztucznością ale przynajmniej mi się po praniu nie rozleci

Jeszcze raz miłego dnia, u nas pochmurno...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-16, 08:53   #110
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kawa wypita, śniadanie zjedzone

Dircik, super takie wypady z drugą połową. Też tak lubię
Na pewno zrobiłaś ciekawe fotki, wrzuć coś ładnego z Karpacza.

A perfumeria Douglas ma pielęgnację The Ordinary
https://www.douglas.pl/The-Ordinary/index_b5494.html

A teraz muszę się ogarnąć, bo cały czas snuję się po domu w podomce

Sova, dzięki. Bluzka z "lekka' trąci sztucznością ale przynajmniej mi się po praniu nie rozleci

Jeszcze raz miłego dnia, u nas pochmurno...
Uczciwe ceny maja
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 10:06   #111
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ja dzis do fryzjera, jutro do kina na Plenete singli

Zmywarka tez mi sie niedawno popsula, szybko wymienilismy na nowa, recznie prawie nie zmywamy.

Dircikowa, ja z mysla o dloniach, lokciach i innych przesuszonych obszarach kupilam dr. jart oil balm i spisuje sie dobrze,mieszam z balsamem. Szukalam czegos w zastepstwie hand chemistry https://chemistrybrand.com/product/i...d5000e54fac73f Zuzylam hand chemistry jedno srednie opakowanie i jestem przy koncowce duzego, ale to dosc drogi biznes, wiec szukam zamiennikow Moze w przyszlosci zobacze ten strivectin.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 13:51   #112
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

NO coz, dziś ma być przywieziona nowa zmywarka W punkcie napraw pan wyjazdowy jest w szpitalu, wroci za 2, 3, 4 tygodnie... Drugi pan mi zaproponował, ze jak sobie wymontuje ta wbudowana zmywarke i przywiozę to może spojrzy, co trzeba...ALE 8 letnia to właśnie konczy zywot ZZnajomy magik przyjechał, popatrzył i wyszło mu, ze programator do wymiany no i pare innych części tej już pewnie, no ale on nie ejst od napraw, wiec wrocilismy do tematu wymontowania, zniesienie z 1 pietra...W tempie błyskawicy pojechałam do media expert i kupiłam nowa. Planowałam Siemensa, lecz mnie odwiedziono, ze właśnie Siemens/bosch zaliczają zjazd jakościowy No i skończyło się na droższym elektroluxie. Idealna klientka - patrzy, kupuje i chce full opcje na dziś z dostawa i montażem
Marjolka już na miejscu
Popatrzyłam sobie na kuszące widoczki z wysp zielonego przylądka. no ale 9 godzin lotu...ja bymwytrzymała, ale nie jestem singlem, a mój mąz, jak 5 latek - nie będzie latał długo, howgh!
Caffe, lece sprawdzić Phyto i strivetrin
z kosmetykow - stosuje ten zestaw
https://www.sklepestetyka.pl/parabot...amina-c-7.html
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 14:59   #113
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
NO coz, dziś ma być przywieziona nowa zmywarka W punkcie napraw pan wyjazdowy jest w szpitalu, wroci za 2, 3, 4 tygodnie... Drugi pan mi zaproponował, ze jak sobie wymontuje ta wbudowana zmywarke i przywiozę to może spojrzy, co trzeba...ALE 8 letnia to właśnie konczy zywot ZZnajomy magik przyjechał, popatrzył i wyszło mu, ze programator do wymiany no i pare innych części tej już pewnie, no ale on nie ejst od napraw, wiec wrocilismy do tematu wymontowania, zniesienie z 1 pietra...W tempie błyskawicy pojechałam do media expert i kupiłam nowa. Planowałam Siemensa, lecz mnie odwiedziono, ze właśnie Siemens/bosch zaliczają zjazd jakościowy No i skończyło się na droższym elektroluxie. Idealna klientka - patrzy, kupuje i chce full opcje na dziś z dostawa i montażem
Marjolka już na miejscu
Popatrzyłam sobie na kuszące widoczki z wysp zielonego przylądka. no ale 9 godzin lotu...ja bymwytrzymała, ale nie jestem singlem, a mój mąz, jak 5 latek - nie będzie latał długo, howgh!
Caffe, lece sprawdzić Phyto i strivetrin
z kosmetykow - stosuje ten zestaw
https://www.sklepestetyka.pl/parabot...amina-c-7.html
Hehe... Kama, byłam pewna... czekałam tylko na rozwój sytuacji Wiedziałam z autopsji że trzeba będzie kupić nową zmywarkę a poza tym zdawałam sobie sprawę, że jesteś SZYBKA dodam, że w zakupach
My w zeszłym roku wymienialiśmy zmywarkę. Chodziła bez awarii 9 lat i pewnego pięknego dnia nie umyła naczyń. Pozostały brudne. fakt, że użytkujemy intensywnie. Poprzednia bezawaryjnie chodziła 11 lat ale to był stary, dobry Bosch. Obecnie też mamy Boscha. Na pewno z tych trzech jest najlepsza! Pomijam różne bajery, które umilają życie ale najważniejsza dla mnie okazała się cichość urządzenia

Kupiłam dzisiaj w S. olejek Pai. Musiałam...
"piejo kury piejo..." jak w piosence Ciechowskiego, tylko 'piejo' blogi i inne youtuberki o cudzie olejku. A jak zobaczyłam śliczne maleńkie opakowanie w formie książeczki, olejek o pojemności 10 ml to zrozumiałam, że chcę...
https://www.ecco-verde.pl/pai-skinca...z-dzikiej-rozy

http://www.1001pasji.com/2015/10/pai...-recenzja.html

Przy okazji kupiłam maskarę Clinique, nie znam, opinie ma średnie... zobaczymy czy faktycznie tusz maksymalnie pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...t-mascara.html

I mam ochotę na pielęgnację Kamy... ciekawy zestaw... no ale nie potrzebuję... sumienie podpowiada mi, że naprawdę nie potrzebuję No i jestem w rozterce haha... czy sumienie dopuszcza do głosu małe wątpliwości

Dzisiaj byliśmy w... Sphinxie, dla odmiany Musieliśmy czekać na miejsce, na szczęście szybko się zwolniło

W sklepach pojawiają się nieśmiało kolekcje wiosenne
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 15:25   #114
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzień dobry

Kawa wypita, forum przeczytane - zaraz biegnę na spacer, jakie fajne słońce dziś

Kama, ciekawy krem - długo już używasz? Widziś rezultaty, rozświetlenie itp?
No i - dziś masz w końcu pozmywane

Kasztanka, wersja skandynawska Tż-ta robi w domu wszystko

Dircik, teraz to ja też chcę Strivectin...

Uklika - jak nowa fryzura?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 15:41   #115
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Uklika - jak nowa fryzura?
Caffe, duzych zmian w fryzurze nie ma, odrost zrobiony, grzywka podcieta. Pani pochwalila, ze mam bardzo zdrowe wlosy Chcialam kupic olaplex do pielegnacji w domu, ale uznala, ze nie trzeba, maski tez nie trzeba. Wiec kupilam odzywke na koncowki http://www.alfaparfmilano.com/en/pro...conditioner-2/

Do siwiejacych moj tato mial jakis specyfik, szampon czy cos, ale to nie dzialalo Nie jestem pewna jakiej firmy

Dircik, czy to ten krem https://www.lookfantastic.com/strive...10574266.html? Twoj link mi sie nie otwiera.

Poprosilam w salonie o herbate, czy chce cukier, pani mnie zapytala, ale czy chce mleko, juz nie, no i herbata byla z mlekiem Lubicie? Ja nie

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2019-02-16 o 16:15
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 16:18   #116
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Właśnie zainstalowałam apkę
Może dodam zdjęcie ostatnich zakupów pielęgnacyjnych
Załącznik 7663748


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-02-19 o 09:15
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 16:49   #117
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

wrrr...Mam zmywarke, a jakże - stoi...na srodku kuchni. I czeka na poniedziałek...Bo wiecie, naiwna - jak kupuje zmywarke DO ZABUDOWY, wymieniając stara zepsuta W ZABUDOWIE i wybieram transport, wniesienie, podłączenie i zainstalowanie, z odbiorem starej) ( nie za free - to płatne) - to oczekuje, ze panowie robia cos więcej niż wniesienie i oczy niewinnych dziewic: to trzeba cos przykrecac ? Bo my nie od tego, tamten kolega to będzie w poniedziałek...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-02-16 o 16:50
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 16:58   #118
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama,


Sent from my iPhone using Tapatalk
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 20:49   #119
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika - tak, to ten krem do rąk; tyle, że w promocji w Sephorze jest u nas teraz 64% taniej. To znaczy u mnie ... był- bo kupiłam ostatni.
No i pisałyście o wiosennych zapachach, więc też skusiłam się na nowe Ferragamo - Flowerful. Są kwiatowe, ale i świeże. W opisywaniu zapachów nie jestem najlepsza - w sieci pewnie znajdziecie


A propos Mascary - moje liche rzęsy zdecydowanie najlepiej wyglądają w połączeniu - baza Dior a na to Dior Iconic Overcurl. Jestem pod wrażeniem ile ten duet potrafi wyczarować na moim oku.



Zmywarkę mamy 10-letnią. Dwa razy już była naprawiana, ostatnim razem pan "złota rączka" doradził, żeby kolejny raz już go nie wołać - tylko właśnie kupować nową. On, z kolei, gdyby miał kupować dla siebie - wybierałby prostego Boscha. I mniejsza o markę, a właśnie - im mniej bajerów elektronicznych, tym trwalsze sprzęty. I nie warto przepłacać - Miele często psuje się jeszcze szybciej, a to boli ...
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-17, 02:54   #120
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kawa wypita, forum przeczytane - zaraz biegnę na spacer, jakie fajne słońce dziś

Kama, ciekawy krem - długo już używasz? Widziś rezultaty, rozświetlenie itp?
No i - dziś masz w końcu pozmywane

Kasztanka, wersja skandynawska Tż-ta robi w domu wszystko

Dircik, teraz to ja też chcę Strivectin...

Uklika - jak nowa fryzura?
Chyba w nieodpowiednim kraju meza szukalam
Chociaz nie ma co, wczoraj wszystkie gary z ostatnich dni pieknie pozmywal, poodkurzal mieszkanie, zmyl podlogi i wysprzatal balkon, wiec nie mam co narzekac

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Właśnie zainstalowałam apkę
Może dodam zdjęcie ostatnich zakupów pielęgnacyjnych
Załącznik 7663748


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super zakupy

Wlasnie sie przymierzam tez do kupna Whamisy, ale musze byc grzeczna i wykonczyc czesc tych produktow, ktore mam. Kupilam ostatnio bb cushion Laneige, odstawie podklady na dobre, bo w ogole mi nie sluza, niecaly rok temu stwierdzilam, ze przerzuce sie z koreanskich bb na podklady, przetestowalam 5 roznych i kazdy mnie zapchal albo uczulil, wystarczy mi tych eksperymentow chyba juz.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.