Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-02, 10:51   #1501
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Mam chwilę dla siebie, mały dostał żółtaczki więc wzięli go na naswietlanie. Mieliśmy dziś wyjść a w takim wypadku jeszcze posiedzimy
Juncia, mam nadzieję że będzie lepiej jak byłam w listopadzie na podtrzymanie, dziewczyna w 31 tc była z 2cm rozwarcia prawie bez szyjki, dostała magnez i sterydy i widziałam się z nią później, urodziła prawie w terminie
Kicia, gratulacje
Mogę się pochwalić, 3 doba a mój brzuch prawie znikł, ciekawe jak waga
Mąż wczoraj kupił mi laktator Canpol, innych nie było, też fajny. U nas taki bum na porodówce że pacjentek nie mają gdzie kłaść, nawet w sklepie panie to odczuwają bo laktatorow brak
Coś miałam jeszcze pisać ale 3 dni to dużo do nadrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 10:58   #1502
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Mam chwilę dla siebie, mały dostał żółtaczki więc wzięli go na naswietlanie. Mieliśmy dziś wyjść a w takim wypadku jeszcze posiedzimy
Juncia, mam nadzieję że będzie lepiej jak byłam w listopadzie na podtrzymanie, dziewczyna w 31 tc była z 2cm rozwarcia prawie bez szyjki, dostała magnez i sterydy i widziałam się z nią później, urodziła prawie w terminie
Kicia, gratulacje
Mogę się pochwalić, 3 doba a mój brzuch prawie znikł, ciekawe jak waga
Mąż wczoraj kupił mi laktator Canpol, innych nie było, też fajny. U nas taki bum na porodówce że pacjentek nie mają gdzie kłaść, nawet w sklepie panie to odczuwają bo laktatorow brak
Coś miałam jeszcze pisać ale 3 dni to dużo do nadrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, biedny maluszek oby szybko przeszło

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 11:13   #1503
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Pajka postaram sie coś wstawić 😃



Może malutkiej przejdzie, każdy ma czasami gorszy a pogoda temu nie sprzyja, ciągle sie zmienia.



Aidil mnie się własnie pytała czy mam łaskotki ae ja nie miałam dla mnie to masaż był 😍

Ja u siebie w mieście nie mam zbyt wiele sklepów do wyboru a że trzeba chodzi po mieście to mi się odechciewa 🙈co innego w galerii jak sklepy obok siebie moze sie przejade ale nie wiem kiedy 😂 w sumie robiłam kilka podejśc do zakupów i nic mi sie na mnie nie podobało 🙈



Juncia jak sala dwuosobowa to fajnie ja nie lubie tłoku. No i jak trzeba to trzeba leżeć



Dzień dobry

W niedziele zrobiłam ciasto takie cukrzycowe i juz wczoraj poszło całe a miałam dziś na nie ochote bo nie zjadłam za wiele 😂

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Aga niech maluszek szybko wraca do zdrowia i ze szpitala w domu to w domu wiadomo że lepiej
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 11:24   #1504
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Mam chwilę dla siebie, mały dostał żółtaczki więc wzięli go na naswietlanie. Mieliśmy dziś wyjść a w takim wypadku jeszcze posiedzimy
Juncia, mam nadzieję że będzie lepiej jak byłam w listopadzie na podtrzymanie, dziewczyna w 31 tc była z 2cm rozwarcia prawie bez szyjki, dostała magnez i sterydy i widziałam się z nią później, urodziła prawie w terminie
Jest trochę takich historii, więc mam nadzieję, że poszerzę to grono

Niech Mały szybko dochodzi do siebie, w domku na spokojnie zaczniecie się sobą cieszyć jakie to uczucie mieć już brzdąca poza brzuchem?
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 11:38   #1505
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Juncia trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo, dobrze ze dzialaja za wczasu,i podają sterydy. Będzie wszystko dobrze, tylko błagam leż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 12:12   #1506
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Juncia, dziwne, teraz patrzę na Małego i nie mogę się nadziwić że on był w środku już miałam okazję nie przespać pół nocy, ale faktycznie rano o tym już się nie pamięta
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję że do weekendu wyjdziemy
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 12:25   #1507
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dziewczyny ja z tematem przychodze bo już nic nie rozumiem.



W czerwcu z zusu dostałam trzy przelewy. Sprawdzilam na koncie i jakieś dopłaty ciągle mam wpisane praktycznie w kazdym zwolnieniu. Czy któras z was tak miała? Zastanawiam sie czemu to tak i czy przypadkiem nie beda mi

Kazać zwracać, albo czy w lipcu cos prześlą? 😳dziwna sprawa
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-02, 12:43   #1508
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Juncia trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo, dobrze ze dzialaja za wczasu,i podają sterydy. Będzie wszystko dobrze, tylko błagam leż
Na szczęście nie za wiele tu innych rozrywek gorzej w domu, bo tam mam puzzle totalnie rozkopane, chciałam je skończyć przed sierpniem, a tak to nie wiem co wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Juncia, dziwne, teraz patrzę na Małego i nie mogę się nadziwić że on był w środku już miałam okazję nie przespać pół nocy, ale faktycznie rano o tym już się nie pamięta
Domyślam się na razie tylko, że to właśnie dziwne uczucie. Było dziecko w brzuchu, a teraz jest na świecie i wymaga od nas totalnej opieki.
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 13:37   #1509
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Juncia masz rację zdrowie najważniejsze.

Aga ojej ale dobrze ze dzisiaj to wyszlo. Naswietlą i przejdzie.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-02, 15:57   #1510
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dziewczyny wiem, że najlepiej jest przystawiać i karmić, ale po karmieniu mieszanym po prostu przeszłam na mm robię okłady, masuje, odciagam. Mam nadzieje ze pomoże


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 08:06   #1511
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dzień dobry

Jaka cisza od wczoraj.



Ja dziś gotuje już drugą partie fasolki zostało

Odkurzyc w kuchni, ogarnąć siebie i zjeśc i do fryzjera 😁
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 10:46   #1512
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dzień dobry

My po szczepieniu. Ola nawet się nie skrzywila, ani przy badaniu ani przy szczepieniu a miała 2 uklucia teraz je i pójdziemy na spacer

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 10:56   #1513
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Asia dzielna dziewczynka.

My wczoraj bylismy u alergoliga z Laurą i ma azs. Mamy maści dzisiaj jeszcze takie badanie będziemy robić. Ma bardzi delikatną skórę.

No cisza cisza jak makiem zasiał.

Majeczka co robisz z włosami?
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 10:58   #1514
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Asia pozazdrościć takiego grzecznego dziecka Juncia co dziś u Ciebie? Jak się czujesz?
Kurcze ten dom który chcieliśmy kupić, już sprzedany Wiedziałam że tak będzie. Może jak uda nam się zajść w ciążę to rozejrzyjmy się za czymś na poważnie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 11:15   #1515
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dzień dobry

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jaka cisza od wczoraj.



Ja dziś gotuje już drugą partie fasolki zostało

Odkurzyc w kuchni, ogarnąć siebie i zjeśc i do fryzjera
Widzę że dobrze wykorzystujesz ostatnie chwile "wolnosci"

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My po szczepieniu. Ola nawet się nie skrzywila, ani przy badaniu ani przy szczepieniu a miała 2 uklucia teraz je i pójdziemy na spacer

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Dzielna dziewczyna

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Asia dzielna dziewczynka.

My wczoraj bylismy u alergoliga z Laurą i ma azs. Mamy maści dzisiaj jeszcze takie badanie będziemy robić. Ma bardzi delikatną skórę.

No cisza cisza jak makiem zasiał.

Majeczka co robisz z włosami?
Puchatku ale to jest chwilowa taka wrażliwość skóry?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Asia pozazdrościć takiego grzecznego dziecka Juncia co dziś u Ciebie? Jak się czujesz?
Kurcze ten dom który chcieliśmy kupić, już sprzedany Wiedziałam że tak będzie. Może jak uda nam się zajść w ciążę to rozejrzyjmy się za czymś na poważnie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Trudno, Jak nie ten to inny zawsze się trafia jakas okazja prędzej czy później

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 11:48   #1516
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
My wczoraj bylismy u alergoliga z Laurą i ma azs. Mamy maści dzisiaj jeszcze takie badanie będziemy robić. Ma bardzi delikatną skórę.
Ajjj, te skórne rzeczy to okropne są. Oby to łatwo pod kontrolą mieć.


Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Juncia co dziś u Ciebie? Jak się czujesz?
Kurcze ten dom który chcieliśmy kupić, już sprzedany Wiedziałam że tak będzie. Może jak uda nam się zajść w ciążę to rozejrzyjmy się za czymś na poważnie.
Ajj, widocznie nie był ten dom Wam przeznaczony

U mnie spoko. Odpoczywam, leżę, czytam, oglądam, net. Haha
Pytałam dziś rano na obchodzie jaki plan no i generalnie do piątku na pewno jestem. Wtedy powinny być wyniki z posiewu szyjki i kolejne badanie szyjki i na podstawie tego będzie decyzja. Źle mu tu nie jest, więc nie narzekam jakoś bardzo. Męża triche mi brakuje, ale co zrobić
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 11:57   #1517
Iwonexx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 728
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dzien dobry. u mnie dzisiaj ciaza donoszona.. rzeczy do szpitala przygotowane ale jakos ciezko mi sie do torby spakowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Asia dzielna dziewczynka.

My wczoraj bylismy u alergoliga z Laurą i ma azs. Mamy maści dzisiaj jeszcze takie badanie będziemy robić. Ma bardzi delikatną skórę.

No cisza cisza jak makiem zasiał.

Majeczka co robisz z włosami?
Kurcze z ta diagnoza dot. azs to bym uwazala.. ostatnio gadalam z kumpelami i mowily ze ich dzieciaczki dostaly wysypki i jak poszly do lekarza z tym to tez im powiedziano ze to azs a sie okazalo ze dzieciaczki mialy po prostu na cos uczulenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"WSTAŃ, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach żyj wyprostowany"
Jan Paweł II

25.07.2018 (6tc)
Iwonexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 12:00   #1518
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dermatologiczne sprawy to w ogóle nie są łatwe do jednoznacznej diagnozy :/

Iwonex, gratulacje donoszenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 12:06   #1519
Iwonexx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 728
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Dermatologiczne sprawy to w ogóle nie są łatwe do jednoznacznej diagnozy :/

Iwonex, gratulacje donoszenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No takk.. ale smieszy mnie fakt ze kazda wysypka czy zaczerwienienie to teraz u lekrzy azs.. niepotrzebnie tylko stresuja.
Dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"WSTAŃ, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach żyj wyprostowany"
Jan Paweł II

25.07.2018 (6tc)
Iwonexx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 12:18   #1520
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86955145]Kicia na ten moment nie ćwiczę, za gorąco za to znalazłam w sobie pasję do ogrodnictwa, jutro będę się mocno wyżywać sądząc rośliny na skarpie zamówiłam ok. 30 sadzonek różnego rodzaju porobię później może kilka fotek jak to teraz wygląda u mnie a ogólnie dużo mi to dawało, to prawda. No i ogólnie - dużo więcej dało mi spotkanie z dietetyczką i ustawienie diety niż rozmowa z panią psycholog ale poszłam i spróbowałam, babka bardzo w porządku, więc obiektywnie nie mam jej nic do zarzucenia, po prostu ta forma pomocy nie jest dla mnie, dużo więcej daje mi wypisanie się na forum, pogadanie z koleżankami czy sąsiadką a najwięcej chyba właśnie styranie się z łopatą w ogrodzie

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Ja ogrodu nie mam, ale gdybym miała, to mam listę roślin które bym tam chciała mieć


Judaszowiec pięknie kwitnie wiosną, czeremcha cudnie pachnie i odstrasza kleszcze, a z pigwy można cuda w kuchni robić


Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
A i byłam dziś z Tż w reserved próbowałam coś sobie kupić ale po jednej sukience ktora zle leżała zerezygnowałam i mam tylko to 🙈34+1

Super wyglądasz! Po porodzie ledwo będzie widać że w ciąży byłaś


Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Juncia my po prostu z TŻ pochodzimy z dwóch rożnych krajów, a mieszkamy w trzecim. Także ciągle nas nachodziły tęsknoty, że być może osiądziemy się kiedyś w Polsce, albo u niego. Dlatego wstrzymujemy się z decyzją. Ale w zasadzie trochę dochodzi do nas, że to mrzonki, bo tu jesteśmy już 10 lat, oboje mamy dobrą pracę,znajomych.Teraz wynajmujemy mieszkanie z korporacji, coś jak z polskiej spółdzielni. Możemy tu mieszkać do końca życia, nie mogą nas stąd wyrzucić. No ale mieszkanie nigdy nie będzie nasze, zresztą i tak gdybym miała je wykupić to nie chciałabym, wolelibyśmy coś innego. A ten dom o którym myślimy jest naprawdę piękny, zbudowany 5 lat temu, ma same nowoczesne rozwiązania, super ogródek. W dzień zawsze już jesteśmy zdecydowani, bo widzimy same plusy, a nocami nachodzi mnie milion wątpliwości, dosyć głupich np takich że przecież to bez sensu bo dopiero co pomalowałam ścianę w kuchni tablicówką i się zmarnuje

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Zanim odpisałam, to się okazało że dom sprzedany, ale pomyślcie o jednym- czy na pewno jesteście "team dom" czy jednak "team mieszkanie".
Ja jestem za mieszkaniem na przykład- uświerkłabym jakbym miała odśnieżać, kosić, pilnować rynien, pieca, itd... Jak ktoś marzy o domu to spoko, u mnie by się to nie sprawdziło.
Pomyślcie czy wam się takie rozwiązanie w ogóle sprawdzi, zanim zaczniecie ukierunkowywać poszukiwania



Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Warunki są bardzo fajne. Mi się trafiła sala dwuosobowa, więc dla mnie super, bo widziałam, że są też trójki i jakoś tak ciemnej tam. A ja mam łóżko przy oknie i jest przyjemnie. Pokój dość spory, oddziela nas kotara, więc prywatność jest zapewniona wspolokatorka sporo gada przez tel, ale nie przeszkadza mi to za bardzo.
Dzisiaj popołudniu będzie drugi zastrzyk, dostaję luteine i no spe i zobaczymy jak będzie. Krew, mocz w porządku. Miałam przed chwilą usg, też wszystko dobrze. Tylko ta szyjka. Rano po przebudzeniu miałam ktg to się chyba nic nie działo, ale potem poszłam pod prysznic to czułam już jakieś spięcia.
Ale cieszę się, że tu jestem (jakkolwiek to brzmi), zdrowie i bezpieczeństwo najważniejsze w tym momencie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trzymam kciuki, żebyś się szybko dowiedziała co i jak (wiadomo jak to jest, obchód idzie, a człowiek dalej ciemny jak tabaka w rogu i nie wie co jest grane).
No i fajnie że sala w miarę zapewniająca komfort.


Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Mam chwilę dla siebie, mały dostał żółtaczki więc wzięli go na naswietlanie. Mieliśmy dziś wyjść a w takim wypadku jeszcze posiedzimy
Juncia, mam nadzieję że będzie lepiej jak byłam w listopadzie na podtrzymanie, dziewczyna w 31 tc była z 2cm rozwarcia prawie bez szyjki, dostała magnez i sterydy i widziałam się z nią później, urodziła prawie w terminie
Kicia, gratulacje
Mogę się pochwalić, 3 doba a mój brzuch prawie znikł, ciekawe jak waga
Mąż wczoraj kupił mi laktator Canpol, innych nie było, też fajny. U nas taki bum na porodówce że pacjentek nie mają gdzie kłaść, nawet w sklepie panie to odczuwają bo laktatorow brak
Coś miałam jeszcze pisać ale 3 dni to dużo do nadrobienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak ja leżałam po porodzie, to trafiła do mnie na salę dziewczyna, która urodziła wieczorem i spała w łóżku porodowym, bo nie mieli gdzie położnic kłaść, tak obłożony oddział


Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Jest trochę takich historii, więc mam nadzieję, że poszerzę to grono

Niech Mały szybko dochodzi do siebie, w domku na spokojnie zaczniecie się sobą cieszyć jakie to uczucie mieć już brzdąca poza brzuchem?

Ja pamiętam że odruchowo wybierałam szersze przejścia, usiłowałam się po brzuchu głaskać, a tam nic


Teraz patrze na Dziedzica i ciężko mi uwierzyć że on tam w środku był niedawno


Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Asia dzielna dziewczynka.

My wczoraj bylismy u alergoliga z Laurą i ma azs. Mamy maści dzisiaj jeszcze takie badanie będziemy robić. Ma bardzi delikatną skórę.

No cisza cisza jak makiem zasiał.

Majeczka co robisz z włosami?

Spróbuj może płatków owsianych?


Wystarczy zalać płatki niedużą ilością wody, pozostawić do ostygnięcia i tym kleikiem smarować skórę, zmyć potem jak już ma się dość.
Silnie nawilża i koi skórę- mojej mamie dermatolożka poleciła na skórne problemy
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 14:01   #1521
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Aidil po porodzie chyba ciężko mi będzie wyjść gdzieś a juz musialam te kłaki obciąć😂



Puchatku cięcie i cieniowanie



Kociak dziekuje chcialabym

Zeby mi tylko talia wróciła 😂



A ja bylam w pracy z kazdym pogadałam, nawet mój dyrektor musiał przyleźć i powiedziec ile to sie nie najadłam 😂 kazdy brzuch zachwalał i Mnie 😂

Poza tym to ZMIANY pare osob doszlo, inni odeszli, niektorzy pozmieniali stanowiska, ALE to nic, koleżanka z ktora jezdziłam w teren i siedziałam w biurze jest w ciązy 😍 nie wiem ktory tydzien bo akurat była w terenie i z nią nie pogadałam, ale ciesze się bo w tamtym roku przed ślubem poroniła. I podobno ma miec chłopaka moze jeszcze przed porodem sie z nia spotkam ogolnie w firmie zmienia sie na gorsze 😂

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Puchatku mam nadzieje że niuni przejdzie ta wysypka szybko.



Meamia nie ten to inny widocznie nie był Wam pisany i traficie na coś lepszego

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Iwonexx gratulacje, teraz czekamy na maluszka
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 14:07   #1522
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Majeczka, talia wraca, gorsza jest ta galaretka zamiast brzucha, nawet jak jest jej tylko trochę, dziwne uczucie.
Puchatku, biedna mała
Iwonexx, gratulacje, wiem jak to jest z walizka, dopóki lekarz mnie nie nastraszył to chodziłam obok niej i mówiłam że nie pakuję
Asia, ale masz dzielną córę
A mojemu odpadł wczoraj kikut, w 3 dobę
Matka od 4 dni docenia możliwość wykąpania się, taka radość z prysznica mam codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 14:48   #1523
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Kociak dzięki za podpowiedź!

Juncia może pessar będą chcieli Ci zakładać?

Dziewczyny no pewnie kazdy mówi azs bo to popularne tak jak prawie każda z nas ma io czy hashi.

Majeczka kuurcze jak Ci się uda to wrzuc fotkę do klubu.

Jakiś mam dzisiaj senny dzień. Laura to samo. Kawa potrzebna od zaraz.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 15:24   #1524
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Puchatku, już mi 32 tydzień wybił, nikt tu słowa pessar ani razu nie użył, ale zobaczymy.

Co do pakowania walizki to ja teraz miałam niezły sprawdzian. Wprawdzie mąż mnie spakował, bo ja zostałam na oddziale prosto z ulicy, ale spisał się idealnie, więc po powrocie do domu i praniu, spakujemy mnie kolejny raz (i część dla malucha, bo teraz tego nie ma).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 15:43   #1525
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Puchatku, już mi 32 tydzień wybił, nikt tu słowa pessar ani razu nie użył, ale zobaczymy.

Co do pakowania walizki to ja teraz miałam niezły sprawdzian. Wprawdzie mąż mnie spakował, bo ja zostałam na oddziale prosto z ulicy, ale spisał się idealnie, więc po powrocie do domu i praniu, spakujemy mnie kolejny raz (i część dla malucha, bo teraz tego nie ma).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam w 27tc i mówili, że już za późno na pessar
Moje dziecię rośnie tak szybko, że się wykończe. Chrzciny w sobotę, body kupione rozmiar 80 i 86 w razie gdyby jednak się nie zmieścil i co? I to 86 na styk! Także jadę znów na sklepy kupić w zapasie rozmiar 92

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 15:48   #1526
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Puchatku nie moge coś w klubie dodać chyba sie nie pojawiło jeszcze przez tel to tym bardziej nie wiem jak
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 16:01   #1527
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Al_dente, a wymienić możesz czy już metki pozrywane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 16:04   #1528
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Ja byłam w 27tc i mówili, że już za późno na pessar
Moje dziecię rośnie tak szybko, że się wykończe. Chrzciny w sobotę, body kupione rozmiar 80 i 86 w razie gdyby jednak się nie zmieścil i co? I to 86 na styk! Także jadę znów na sklepy kupić w zapasie rozmiar 92

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Mojej koleżance zakładali w 31 tc pessar ale musiała iść do giną prywatnie
Aldente czym ty go karmisz rozmiar 92 to już kawał chłopaka

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 16:20   #1529
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Al_dente, a wymienić możesz czy już metki pozrywane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No już nawet wyprane, bo były dobre
Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Mojej koleżance zakładali w 31 tc pessar ale musiała iść do giną prywatnie
Aldente czym ty go karmisz rozmiar 92 to już kawał chłopaka

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Mój siostrzenkec nosi ten sam rozmiar. Różnica 1,5 roku nie no fajnie , że rosnie, ale w takim tempie to ja nie zarobie na ubrania

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-03, 16:51   #1530
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
No już nawet wyprane, bo były dobre Mój siostrzenkec nosi ten sam rozmiar. Różnica 1,5 roku nie no fajnie , że rosnie, ale w takim tempie to ja nie zarobie na ubrania

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka



Maksyma "taniej ubierać niż karmić" to się u ciebie chyba nie sprawdza




Gryzia- a może spróbuj innego psychoterapeuty? Ja kiedyś trafiłam na bardzo słabą psycholog, według mnie zachowywała się mało profesjonalnie, ale pamiętam że zadała mi jedno celne pytanie, czym pomogła mi zdecydować się ostatecznie na pewien krok.
Choć dalej uważam, że nie była profesjonalistką i osobie z większym problemem niż mój, to mogłaby namieszać w głowie.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-02 08:48:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.