Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-07, 13:50   #1081
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Hobbs & Shaw - jak dla mnie fajniutkie letnie kino, mocne 8/10.
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 14:16   #1082
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Long shot (2019) - 5-6/10. Mam mieszane odczucia, film ma gorsze i lepsze momenty, spora czesc humoru jednak nie w moim guscie, ale Seth i Charlize maja fajna chemie i zakonczenie tez mi sie podobalo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 11:49   #1083
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Long shot (2019) - 5-6/10. Mam mieszane odczucia, film ma gorsze i lepsze momenty, spora czesc humoru jednak nie w moim guscie, ale Seth i Charlize maja fajna chemie i zakonczenie tez mi sie podobalo.
Kocham ten film, już dwa razy obejrzalam.

Alladyn 2019- O ludzie jakie to było złe. Liczylam na jakieś cudne widowisko audio-wizualne, a wyszedł z tego jakiś kicz i tandeta, nudno, fatalne piosenki, słabe efekty, źle aktorsko i w ogóle zrobili z tego jakieś Bollywood. Bardzo słabo, jestem w szoku, że reżyserem jest Guy Ritchie. 3/10 za Willa Smitha.
Disney schodzi na psy, Dumbo, też fatalny, ciekawe jak wypadnie Król lew

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2019-08-08 o 11:52
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 15:35   #1084
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Kocham ten film, już dwa razy obejrzalam.

Alladyn 2019- O ludzie jakie to było złe. Liczylam na jakieś cudne widowisko audio-wizualne, a wyszedł z tego jakiś kicz i tandeta, nudno, fatalne piosenki, słabe efekty, źle aktorsko i w ogóle zrobili z tego jakieś Bollywood. Bardzo słabo, jestem w szoku, że reżyserem jest Guy Ritchie. 3/10 za Willa Smitha.
Disney schodzi na psy, Dumbo, też fatalny, ciekawe jak wypadnie Król lew

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Mnie tez sie Alladyn nie podobal, a mojemu mezowi z kolei tak.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 07:53   #1085
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Nędznicy.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 18:11   #1086
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Nędznicy.
Okej.

Brightburn: Syn ciemności-- zapowiadał się całkiem ciekawie, ale później coraz niżej, coraz niżej aż do samego końca. Myślę, że to wina złego wykonania, reżyserii (gra aktorska była okej), bo fabuła sama się broniła. Mogło być lepiej, 4/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 18:31   #1087
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Okej.



Brightburn: Syn ciemności-- zapowiadał się całkiem ciekawie, ale później coraz niżej, coraz niżej aż do samego końca. Myślę, że to wina złego wykonania, reżyserii (gra aktorska była okej), bo fabuła sama się broniła. Mogło być lepiej, 4/10
Zgadzam się, ten film mógłbyc naprawdę dużo lepszy, fajne podejście do tematu, dobrze zagrany, ale rzeczywiście coś tu nie poszło. Pod koniec się nudzilam. Dałam 5/10 za Elizabeth Banks

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-15, 07:14   #1088
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 747
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ten film mógłbyc naprawdę dużo lepszy, fajne podejście do tematu, dobrze zagrany, ale rzeczywiście coś tu nie poszło. Pod koniec się nudzilam. Dałam 5/10 za Elizabeth Banks

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kolejny film do skreślenia.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 11:15   #1089
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Szczęki-- klasyk, który widziałam po raz pierwszy. Pomimo upływu lat film nie stracił na swojej jakości, nadal trzyma w napięciu, sztuczny rekin straszy, szkoda, że jest go tak mało. 6/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 20:03   #1090
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Deszczowy dzień w Nowym Jorku - polecam - dobry scenariusz, ciekawa historia (może nie jakaś wybitna czy mega oryginalna), dużo śmiesznych scen, Nowy Jork ...czyli typowy, dobry film Woody Allena .
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 06:42   #1091
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Bang Gang - słabizna, koniec mega przewidywalny 3/10

Niemiłość - dobry, emocjonujący, daje do myślenia 7/10


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-16, 08:42   #1092
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Pulp Fiction-- jeśli urażę jakiegoś fana tego filmu to przepraszam. Kompletnie nie pojmuję zachwytów nad Pulp Fiction, chociaż prawie wszystkie filmy Tarantino lubię. Nudny jak flaki z olejem, obejrzałam jakieś 1,5 godziny i poddałam się. 2/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 20:56   #1093
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - może być, jednak dla mnie nic specjalnego. W sumie mogłam nie ogladać

Toy Story 4 - może być. Nie zachwciła mnie ale nie była zła. Ok

Brightburn: Syn ciemności - nie podobał mi się, nudził

Impostor - rozciągnięty, naciągany, nudny ale do strawienia

Trup / El Cuerpo - film trzyma w napięciu a zakończenie zaskakujące. Znacie podobne filmy?
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2019-08-17 o 21:04
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 10:32   #1094
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

"Szejk" (1921) z Rudolfem Valentino. Łał, był naprawdę mega przystojny A sam film - no typowe romansidło. Ja takie lubię najbardziej, więc mi się podobało
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 19:42   #1095
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 747
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Green Book - świetny film, dobra gra aktorska, polecam
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 12:24   #1096
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

"Władca pierścieni"- cała filmowa trylogia obejrzana w dwa dni na Netflixie (pierwszy raz w życiu), co jest ciekawe, bo nie jestem osobą szczególnie filmową i serialową. Nie jestem też wielką fanką fantastyki w wersji książkowej, ale filmy z tego gatunku zwykle mi się podobają, mają pewien rozmach, który bardzo lubię. Efekty specjalne wciąż wyglądają całkiem dobrze, nic nie waliło sztucznością i plastikiem po oczach, do pewnych scen (głównie walk, bo to mi się najczęściej najbardziej podoba w filmach fantastycznych) będę pewnie nie raz wracać. Pewnie teraz powinnam obejrzeć "Hobbita", ale trochę się boję, bo słyszałam o filmach z tej serii dosyć niepochlebne opinie.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:37   #1097
msClaire
Raczkowanie
 
Avatar msClaire
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Pewnego razu w Hollywood - Ot, taka ładna widokówka fabryki snów z lat 60. z nie do końca satysfakcjonującym finalem. Jak dla mnie i bez szału i bez rozczarowania.
msClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 18:53   #1098
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Ja sie wahalam czy isc na nowego Tarantino, bo nie jestem jakas wielka fanka, moze jakies 2 filmy calkiem lubie, reszta nie zrobila na mnie wrazenia. Poza tym nie jestem zbytnio zaznajomiona z okresem, w ktorym toczy sie akcja (poza najwiekszymi wydarzeniami typu morderstwo Sharon itd.). Ale poszlam i w sumie zaluje. 2,5h rozmemlanego filmu, ktory nie bardzo ma jakas fabule i przewodnia mysl. Muzyka, zdjecia, dobor aktorow - swietne, kilka scen fajnych, ale ogolem to mega zawiodlam sie na roli Margot. Pierwsze 30 min ogladalo sie z zaciekawieniem, DiCaprio na poczatku mnie kupil, Pitta tez sie fajnie ogladalo, ale zdecydowana wiekszosc scen z nimi byla strasznie nudna, prawie przysypialam tak wlasnie przez ostatnie 1,5h (moze z wylaczeniem finalu i jednej sekwencji, bo tam sie w koncu cos dzialo)

LEKKI SPOILER

Duzo scen w zamysle chyba zabawnych (jak ta z pojedynkiem z Brucem Lee) bylo dla mnie zenujacych? Tak samo final, autentycznie bylam zazenowana. Nie poziomem brutalnosci - bo lubie ja ogladac, ale te bluzgi w kosmicznej ilosci, jakis kicz do takiego poziomu, ze nie bawi, a zenuje i tylko odliczasz do konca wiedzac co sie wydarzy. A poza tym masa przydlugich scen, ktore na poczatku fajnie obrazowaly jakas tam idylliczna wersje Hollywood z tamtych czasow, ale z racji ich nagromadzenia do kosmicznych ilosci i ogolnie bardzo dlugiego czasu trwania, zaczely nuzyc i meczyc. Nie zrozumialam pewnie masy nawiazan i sie przyznaje, ale watpie czy nawet z wieksza wiedza mniej bym przysypiala. Bo to taka wlasnie laurka, a ja jednak potrzebuje ciekawej fabuly, wiecej relacji miedzy postaciami i ogolnie czegos wiecej niz ladny widok na ekranie przez 1/3 filmu

Jak ktos jest mega esteta i nie przeszkadza mu dlugi film, to polecam, ale ten film ma malo z Tarantino, wiec nie liczylabym na zapadajace w pamiec sceny czy dialogi
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 16:08   #1099
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 747
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Operacja bracia - film średni, plus, że nie nudziłam sie, gra aktorska była dobra, choc głównie patrzyłam sie na Chrisa
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 20:06   #1100
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja sie wahalam czy isc na nowego Tarantino, bo nie jestem jakas wielka fanka, moze jakies 2 filmy calkiem lubie, reszta nie zrobila na mnie wrazenia. Poza tym nie jestem zbytnio zaznajomiona z okresem, w ktorym toczy sie akcja (poza najwiekszymi wydarzeniami typu morderstwo Sharon itd.). Ale poszlam i w sumie zaluje. 2,5h rozmemlanego filmu, ktory nie bardzo ma jakas fabule i przewodnia mysl. Muzyka, zdjecia, dobor aktorow - swietne, kilka scen fajnych, ale ogolem to mega zawiodlam sie na roli Margot. Pierwsze 30 min ogladalo sie z zaciekawieniem, DiCaprio na poczatku mnie kupil, Pitta tez sie fajnie ogladalo, ale zdecydowana wiekszosc scen z nimi byla strasznie nudna, prawie przysypialam tak wlasnie przez ostatnie 1,5h (moze z wylaczeniem finalu i jednej sekwencji, bo tam sie w koncu cos dzialo)

LEKKI SPOILER

Duzo scen w zamysle chyba zabawnych (jak ta z pojedynkiem z Brucem Lee) bylo dla mnie zenujacych? Tak samo final, autentycznie bylam zazenowana. Nie poziomem brutalnosci - bo lubie ja ogladac, ale te bluzgi w kosmicznej ilosci, jakis kicz do takiego poziomu, ze nie bawi, a zenuje i tylko odliczasz do konca wiedzac co sie wydarzy. A poza tym masa przydlugich scen, ktore na poczatku fajnie obrazowaly jakas tam idylliczna wersje Hollywood z tamtych czasow, ale z racji ich nagromadzenia do kosmicznych ilosci i ogolnie bardzo dlugiego czasu trwania, zaczely nuzyc i meczyc. Nie zrozumialam pewnie masy nawiazan i sie przyznaje, ale watpie czy nawet z wieksza wiedza mniej bym przysypiala. Bo to taka wlasnie laurka, a ja jednak potrzebuje ciekawej fabuly, wiecej relacji miedzy postaciami i ogolnie czegos wiecej niz ladny widok na ekranie przez 1/3 filmu

Jak ktos jest mega esteta i nie przeszkadza mu dlugi film, to polecam, ale ten film ma malo z Tarantino, wiec nie liczylabym na zapadajace w pamiec sceny czy dialogi
Kurde a ja się napaliłam jak szczerbaty na suchary na ten film

Zresztą w mediach trąbią, jakie to nie jest arcydzieło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Green Book - świetny film, dobra gra aktorska, polecam
Jak dla mnie mega rozczarowanie. Wtórna fabuła, nudna do tego. Udało mi się przysnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 00:45   #1101
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Kurde a ja się napaliłam jak szczerbaty na suchary na ten film

Zresztą w mediach trąbią, jakie to nie jest arcydzieło
Znaczy, moze troche sie zapedzilam z tym, ze zaluje. Po prostu inne filmy Tarantino przyzwyczaily mnie do fabuly, oryginalnych scen i zapadajacych w pamiec dialogow. I tego oczekiwalam tez tutaj, a naprawde, przez 1,5h zastanawialam sie jak sie niby laczy ten zlepek srednio interesujacych scenek ze soba, koniec koncow w kontekscie finalu to w ogole nic z wczesniejszych scen nie mialo powiazania. Slicznie nakrecony, przydlugawy montaz, ciekawych dialogow czy interakcji miedzy postaciami brak, nawet 2 glowne postacie popadaly czasami w stereotypy. Mowie, jak ktos bardzo lubi i zna kino lat 60. i starsze, czuje ten klimat, lapie wszystkie odniesienia dla odniesien i po prostu lubi ladnie nakrecone sceny, gdzie koles jedzie 5 min samochodem, to spoko, film jest chyba typowo dla duzych fanow kina i osob biegle poruszajacych sie w tamtych czasach, ale poza tym to naprawde nie widze powodu, dla ktorego ten film powstal, innych niz jakies rozliczenie sie Quentina z niedawnymi wydarzeniami, no i ze smiercia Sharon, ze wzgledu na Polanskiego. Tyle ze tez to wszystko jest raczej takim dodatkiem bardzo przy okazji, w zadnym wypadku te komentarze Tarantino nt np. akcji z Weinsteinem czy molestowaniem przez Polanskiego nie stanowia osi filmu, a niby to mial byc taki osobisty film. Ale bylo kilka fajnych scenek, 2 glownych aktorow daje niezle popisy i ogolnie przyjemnie sie ogladalo. Ja tez nie mialam wlasciwie oczekiwan, bo nie jestem superfanka Tarantino. Ale szkoda mi Margot - mam wrazenie, ze tutaj zostala totalnie zmarnowana. Czytalam z czego to niby wynika, ze tak jej tutaj malo i tak plasko ja zarysowano i jak dla mnie dalej jest to zla decyzja. No i tak jak mowie, kilka scen w moich oczach wypadlo naprawde zalosnie.

W sieci widzialam tylko jedna recenzje i tez byla raczej taka meh
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 08:27   #1102
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
"Władca pierścieni"- cała filmowa trylogia obejrzana w dwa dni na Netflixie (pierwszy raz w życiu), co jest ciekawe, bo nie jestem osobą szczególnie filmową i serialową. Nie jestem też wielką fanką fantastyki w wersji książkowej, ale filmy z tego gatunku zwykle mi się podobają, mają pewien rozmach, który bardzo lubię. Efekty specjalne wciąż wyglądają całkiem dobrze, nic nie waliło sztucznością i plastikiem po oczach, do pewnych scen (głównie walk, bo to mi się najczęściej najbardziej podoba w filmach fantastycznych) będę pewnie nie raz wracać. Pewnie teraz powinnam obejrzeć "Hobbita", ale trochę się boję, bo słyszałam o filmach z tej serii dosyć niepochlebne opinie.
Kocham Władcę, uwielbiam Hobbita, szczególnie drugą część. Każdy film ma pochlebne i niepochlebne opinie, trzeba samemu się przekonać.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 12:48   #1103
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 747
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

[/COLOR]Jak dla mnie mega rozczarowanie. Wtórna fabuła, nudna do tego. Udało mi się przysnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Plus za to, że dobry usypiacz
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:30   #1104
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (2017) - 7/10

Gdzie oglądacie filmy?
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 21:03   #1105
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Pewnego razu w ...Hollywood - ja polecam. Film co prawda jest długi i ma trochę scen, które są nie wiadomo po co, ale ogólnie dość przyjemnie się go ogląda. Przede wszystkim fajnie pokazali "świat", a konkretnie Hollywood z czasów przed zabójstwem Sharon i rewolucję Hipisów. Jest dużo śmiesznych scen, Leo i Brad Pitt dają pokaz świetnego aktorstwa...


Gdzie jesteś, Bernadette? -fajna historia ale nie ciekawie przedstawiona. Przez pierwszą część filmu ledwo się powstrzymywałam by nie zasnąć, bo praktycznie w ogóle nie było żadnej akcji, później zaczęło się rozkręcać. No i ostatnie parę minut filmu były świetne (mega motywujące do działania i robienia tego co się lubi i w czym się jest dobrym). Ogólnie uwielbiam filmy o architekturze i architektach (polecam Rem Koolhaas - Starchitekt), ale ten pomimo, że główna bohaterka była uznawana za genialną panią architekt, nawet nie miał jakiś fajnych scen stricte związanych z architekturą. No i mnie nie przekonywała też narracja z punktu widzenia córki bohaterki. W ogóle postać tej córki najmniej mi się podobała ...bo była najmniej realna. Przemądrzała, dojrzalsza niż rodzice itd



A co do pytania gdzie oglądamy filmy ....ja to głównie oglądam w kinach, czasem jeszcze jakieś starsze na Netflixie lub HBOGO
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 07:49   #1106
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 747
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Sir - dobry film, miło sie ogladało, dobra gra aktorska,polecam
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:04   #1107
DragonFly88
Raczkowanie
 
Avatar DragonFly88
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 434
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Jestem taka piękna - sympatyczna, pozytywnie nastrajająca komedia, taka do obejrzenia bez specjalnego angażowania się w fabułę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było."

DragonFly88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 07:23   #1108
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 747
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

W domu innego - dobry film, polecam
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 12:52   #1109
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Kocham Władcę, uwielbiam Hobbita, szczególnie drugą część. Każdy film ma pochlebne i niepochlebne opinie, trzeba samemu się przekonać.
Ja po seansie "Władcy pierścieni" zdecydowanie jestem zdecydowanie team Legolas. Wiem, że w "Hobbicie" też się on pojawia, ale już podobno nie taki fajny. Może to mnie tak przeraża ?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 11:50   #1110
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Ja po seansie "Władcy pierścieni" zdecydowanie jestem zdecydowanie team Legolas. Wiem, że w "Hobbicie" też się on pojawia, ale już podobno nie taki fajny. Może to mnie tak przeraża ?
" Władcę Pierścieni" proponuję oglądać w wersji reżyserskiej, bo w filmowej wiele ważnych scen usunięto to samo tyczy się "Hbbita"
Legolas w "Hobbicie" od razu widać, że jest starszy i na moje oko wredniejszy
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-19 21:17:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.