Staraczki 2019 cz. 3 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-10, 17:13   #2041
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dziś rano napisałam tu mega długiego posta i mnie wywaliło z systemu - już mi się nie chce pisać wszystkiego ponownie Więc tylko tak na świeżo:



Jak próbowałam za pierwszym razem zajść w ciążę, to na moją informację o plamienia przed @ i podejrzenie (moje własne oczywiści i doktora googla) niedomogi lutealnej, mój ówczeny gin odpowiadał "Taka Pani uroda" i nic z tym nie robił. Duphaston to tak chyba grubo... no chyba, że masz taką potrzebę.
Ja brałam castagnusa przez 3 miesiące i chyba miesiąc po odstawieniu zaciązyłam. Może coś to dało, może nie.. nie wiem. Ale teraz też biorę castagnusa (trochę na zbicie prolaktyny, bo po długim karmieniu mam ją chyba nadal wysoko - nadal mam pokarm, mało, ale jest i pewnie szybko dałoby się tę moja "laktację" podkręcić.) i już zauważyłam, że okres mi się skrócił i chyba źle oceniałam początek @ - wliczałam w t też te nieszczęsne plamienia.
Przy niedomodze lutealnej duphaston to nic "grubego". Niestety ale progesteron jest kluczowym hormonem pozwalającym zajść w ciążę a potem ją utrzymac, co przy niedomodze lutealnej jest praktycznie niemożliwe grube to jest podejście lekarza do tematu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 17:36   #2042
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Przy niedomodze lutealnej duphaston to nic "grubego". Niestety ale progesteron jest kluczowym hormonem pozwalającym zajść w ciążę a potem ją utrzymac, co przy niedomodze lutealnej jest praktycznie niemożliwe grube to jest podejście lekarza do tematu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Triss Ty cały czas na dupku? Jak się czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pink_rabbit22
Czas edycji: 2019-09-10 o 18:12
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 19:16   #2043
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pink nie jestem na dupku progesteron naturalnie miałam wysoki. Tzn sprawdzałam teraz tylko raz 7dpo. Ale u mnie nigdy żadnych plamien, nawet dwie ciąże poronione bez krwawienia... Ale duphaston brałam w donoszonej ciąży jakoś od połowy ze względu na mocne skurcze i twardnienie brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 06:40   #2044
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Hej hej co tu taka cisza?
U mnie nadal temperatura nisko 36,10 chyba zaczynam się martwić. W następnym cyklu jak się nie powyższy to idę do gina na kontrolę. Robiłam hormony i miałam wszystkie w normie ale może w późniejszej fazie cyklu coś się przestawia... nie wiem.
Chociaż nie boli mnie brzuch i czuję się dobrze... Więc tak... Chyba zaliczam ten cykl do straconych.
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 06:48   #2045
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Krychulec a jakie badania robiłaś? Żeby potwierdzić czy jest ok z owulacja warto zbadać właśnie progesteron około 7dpo. W początkowej fazie może być ok a potem rzeczywiście może się coś poprzestawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 07:07   #2046
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzien dobry
Już zglupialam. Po duphastonie plamienia miały zniknąć. A wczoraj po przytulankach śluz z krwią chyba coś jest nie tak. I od rana klucia jak na @ a jeszcze biorę dupka do piątku. Ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 07:19   #2047
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cześć dziewczyny

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Przy niedomodze lutealnej duphaston to nic "grubego". Niestety ale progesteron jest kluczowym hormonem pozwalającym zajść w ciążę a potem ją utrzymac, co przy niedomodze lutealnej jest praktycznie niemożliwe grube to jest podejście lekarza do tematu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten lekarz nadawał się tylko do wypisywania recept na pigułki anty, ale takie, które on chciał
Dupka brałam w drugiej ciąży na podtrzymanie, dlatego tak mi się kojarzy "grubo".
Dziś rano miałam spadek temperatury o 0.3 (wcześniej temperatury mniej więcej równe), a mam 11 dc. Z tego co pamiętam, to taki jednodniowy spadek może wystąpić jako zapowiedź owulacji i najlepiej tego dnia rano się kochać... ale niestety trzeba było pójść do pracy. Ten 11 dc to trochę za wcześnie chyba na owu, wczoraj test nie wyszedł, więc nie wiem, czy to nie osłabienie po prostu. Niemniej zamierzam dziś zmolestować swojego Tż

Ka_ma nie szczyp się z L4 - myśl przede wszystkim o sobie. Praca z dziećmi jest wymagająca i o wypadek nie trudno. Nie wiem, czy to maluchy, czy starszaki, ale pewnie nie raz musisz jakieś dziecko podnieść itd... lepiej nie ryzykuj. Tylko w pracy lepiej powiedz, że musisz leżeć, żeby Ci nikt nie buczał, że masz fanaberie, a "ciąża to nie choroba".

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Już zglupialam. Po duphastonie plamienia miały zniknąć. A wczoraj po przytulankach śluz z krwią chyba coś jest nie tak. I od rana klucia jak na @ a jeszcze biorę dupka do piątku. Ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może ta krew to jakieś mechaniczne uszkodzenie, albo coś ?
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 08:05   #2048
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pink a może nadżerka? Może właśnie dawać takie plamienia szczególnie po przytulankach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 08:43   #2049
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Mam 32 lata. W pierwsza ciąże zaszłam w 3 cyklu i poronilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Akurat poronienie może się zdarzyć każdemu i to jeszcze o niczym nie świadczy, ale i tak przykro mi

Tak czy inaczej ja bym się zaczęła rozglądać za jakimś polecanym ginekologiem i rozszerzeniem badań.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Jako się rzekło - wizyta w klinice umówiona, w przyszły czwartek się dowiemy co i jak takie niby nic ale jakoś mnie to już nastawiło pozytywnie
tymczasem łykam wiesiołka i ovarin, na ten cykl mam w planie robienie średnio 8.000 kroków dziennie i zrzucenie dwóch kilo
Nie ma się co użalać, trzeba coś ze sobą robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratsy za postanowienia i trzymam za nie kciuki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Już zglupialam. Po duphastonie plamienia miały zniknąć. A wczoraj po przytulankach śluz z krwią chyba coś jest nie tak. I od rana klucia jak na @ a jeszcze biorę dupka do piątku. Ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie uprawiamy czarnowidztwa! Powiedz o tym przy następnej wizycie u ginekologa ale to może faktycznie jakieś uszkodzenie mechaniczne? Przy okazji seksu to dziwne jeśli by miało mieć związek z hormonami i występować tylko w tej okazji...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny







Ten lekarz nadawał się tylko do wypisywania recept na pigułki anty, ale takie, które on chciał

Dupka brałam w drugiej ciąży na podtrzymanie, dlatego tak mi się kojarzy "grubo".

Dziś rano miałam spadek temperatury o 0.3 (wcześniej temperatury mniej więcej równe), a mam 11 dc. Z tego co pamiętam, to taki jednodniowy spadek może wystąpić jako zapowiedź owulacji i najlepiej tego dnia rano się kochać... ale niestety trzeba było pójść do pracy. Ten 11 dc to trochę za wcześnie chyba na owu, wczoraj test nie wyszedł, więc nie wiem, czy to nie osłabienie po prostu. Niemniej zamierzam dziś zmolestować swojego Tż



?

Być może dziś będzie owulacyjny pozytywny. Molestuj



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

I tak w ogóle dzień dobry!

Ja wczoraj wieczorem byłam w kinie i miałam owulacje - już zapomniałam jakie to uczucie ale takiego ciągnięcia w dole brzucha i wrażliwości sutków nie można pomylić. Przytulanki były wczoraj rano wiec ziarno zasiane, zobaczymy czy się przyjmie

Dziś jeszcze mamy urlop więc może będzie jeszcze dziś w okolicach południa poprawka, myślicie czy jest sens? Bo zobaczymy jak wyjdzie, czy akurat będzie ochota, ale wiadomo że nic na siłę (ale z drugiej strony jest takie poczucie ze szkoda marnować ten płodny czas)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 08:51   #2050
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Akurat poronienie może się zdarzyć każdemu i to jeszcze o niczym nie świadczy, ale i tak przykro mi

Tak czy inaczej ja bym się zaczęła rozglądać za jakimś polecanym ginekologiem i rozszerzeniem badań.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------





Gratsy za postanowienia i trzymam za nie kciuki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------





Nie uprawiamy czarnowidztwa! Powiedz o tym przy następnej wizycie u ginekologa ale to może faktycznie jakieś uszkodzenie mechaniczne? Przy okazji seksu to dziwne jeśli by miało mieć związek z hormonami i występować tylko w tej okazji...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------




Być może dziś będzie owulacyjny pozytywny. Molestuj



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

I tak w ogóle dzień dobry!

Ja wczoraj wieczorem byłam w kinie i miałam owulacje - już zapomniałam jakie to uczucie ale takiego ciągnięcia w dole brzucha i wrażliwości sutków nie można pomylić. Przytulanki były wczoraj rano wiec ziarno zasiane, zobaczymy czy się przyjmie

Dziś jeszcze mamy urlop więc może będzie jeszcze dziś w okolicach południa poprawka, myślicie czy jest sens? Bo zobaczymy jak wyjdzie, czy akurat będzie ochota, ale wiadomo że nic na siłę (ale z drugiej strony jest takie poczucie ze szkoda marnować ten płodny czas)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak macie czas to ja bym się skupiła na wspólnym spacerze, jakiejś fajnej kolacji, lampce wina - a potem się okaże czy jest ochota, nie ma sensu się zastanawiać czy jest sens

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:01   #2051
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Jak macie czas to ja bym się skupiła na wspólnym spacerze, jakiejś fajnej kolacji, lampce wina - a potem się okaże czy jest ochota, nie ma sensu się zastanawiać czy jest sens

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Taki właśnie jest plan


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 09:13   #2052
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
[/COLOR]I tak w ogóle dzień dobry!

Ja wczoraj wieczorem byłam w kinie i miałam owulacje - już zapomniałam jakie to uczucie ale takiego ciągnięcia w dole brzucha i wrażliwości sutków nie można pomylić. Przytulanki były wczoraj rano wiec ziarno zasiane, zobaczymy czy się przyjmie

Dziś jeszcze mamy urlop więc może będzie jeszcze dziś w okolicach południa poprawka, myślicie czy jest sens? Bo zobaczymy jak wyjdzie, czy akurat będzie ochota, ale wiadomo że nic na siłę (ale z drugiej strony jest takie poczucie ze szkoda marnować ten płodny czas)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oby ziarno trafiło tam gdzie powinno
Podobno dzień po dniu może być słabsze nasienie, ale za to przytulanki zmuszają macicę do skurczy, które pomagają znaleźć się kropkowi tam, gdzie powinien się znaleźć :P
Zazdroszę umiejętności wyczuwania owu - ja chyba za głucha jestem na bodźce z mojego organizmu. Wczoraj czułam kłucie w lewym jajniku, ale tylko jednorazowo i chyba za wcześnie na owu.
Muszę sobie przypomnieć, jak to było przy moich pierwszych staraniach. Wtedy byłam specjalistką od swojego organizmu, minęło parę lat i wszystko zapomniałam. Inna sprawa, że mi się trochę wszystko w środku poprzestawiało po ciążach, porodach i kp.
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:41   #2053
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Krychulec a jakie badania robiłaś? Żeby potwierdzić czy jest ok z owulacja warto zbadać właśnie progesteron około 7dpo. W początkowej fazie może być ok a potem rzeczywiście może się coś poprzestawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Triss robiłam z krwi tsh, androsteron, testosteron, ft4 i prolaktyne. Nigdy nic więcej nie robiłam bo zachodzimy w ciążę. W 12.2016 poród, 12.2017 #, 12.2018 # i miałam lyzeczkowanie w czerwcu i podobno miałam bardzo dużo zrostow i nie wiem czy nie warto to skontrolować. Lekarz powiedział że zachodzić szybko w ciążę max 3 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:43   #2054
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dziwne, ze te plamienia sa tylko w drugiej fazie cyklu. Zawsze lekarz mnie ogląda i nic nie mowi
Może taka moja uroda. W sobotę testuje, ale nie nastawiam się na ciążę. Oczywiście szukam objawów, ale przecież objawy w pierwszej ciąży a w kolejnych mogą być różne. Już tyle razy sobie uroilam ciążę, że jestem ekspertem w tej dziedzinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 09:47   #2055
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Kurcze mam dzisiaj 8dpo i mam straszną ochotę jechać na betę hahaha. A obiecałam sobie ze nie będę się nakręcac do terminu @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:22   #2056
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

standup czekaj cierpliwie ja teraz czekam do 22.09 co najmniej na testowanie po przytulankach w niedzielę
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:35   #2057
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Dziwne, ze te plamienia sa tylko w drugiej fazie cyklu. Zawsze lekarz mnie ogląda i nic nie mowi
Może taka moja uroda. W sobotę testuje, ale nie nastawiam się na ciążę. Oczywiście szukam objawów, ale przecież objawy w pierwszej ciąży a w kolejnych mogą być różne. Już tyle razy sobie uroilam ciążę, że jestem ekspertem w tej dziedzinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podczytuje was i chciałam napisać, że nie daj sobie wmówić, że taka twoja uroda. U mnie po poronieniu też zaczęły się plamienia kilkudniowe przed @. Nawet miałam 3 miesiące z bonadea żeby to "uregulować". Nic mi to nie dało. Dopiero jak miałam potwierdzoną owulacje to dostałam od razu duphaston od 21 dnia cyklu. Progesteron miałam w normie a jednak... I zaraz w pierwszym cyklu z duphastonem zaszłam w ciążę, czego życzę i tobie. Wcześniej nie mogłam. I dodatkowo brałam acard w tym cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 10:48   #2058
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Marudziłam, ze nie umiem słuchać swojego ciała, a tu mnie dziś złapało kłucie jajnika, które mi się utrzymuje już z pół godziny Więc chyba po prostu ignorowałam to w poprzednich cyklach
To kłucie + ten dzisiejszy nagły dziwny spadek temperatury + śluz, który już wczoraj zaobserwowałam... chyba wszystko wskazuje na owu - zobaczę, czy moje podejrzenia pokryją się z testem wieczorem.
Spojrzałam w kalendarz i to chyba 12 dc (coś źle przeliczyłam wcześniej), a poza tym piję zioła o. Sroki, więc może dostałam hiperprzyśpieszenia
20.09. wyjeżdżam na wycieczkę, więc na szczęście przez cały weekend nie będę mieć czasu testować i się wkręcać (z resztą obiecałam sobie testować w terminie @, więc około 30.09 ).

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Podczytuje was i chciałam napisać, że nie daj sobie wmówić, że taka twoja uroda. U mnie po poronieniu też zaczęły się plamienia kilkudniowe przed @. Nawet miałam 3 miesiące z bonadea żeby to "uregulować". Nic mi to nie dało. Dopiero jak miałam potwierdzoną owulacje to dostałam od razu duphaston od 21 dnia cyklu. Progesteron miałam w normie a jednak... I zaraz w pierwszym cyklu z duphastonem zaszłam w ciążę, czego życzę i tobie. Wcześniej nie mogłam. I dodatkowo brałam acard w tym cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie dawałam tak wmawiać przez rok, potem sama zaczęłam z tym walczyć na własną rękę i chyba dobrze zrobiłam, z tym że castagnusem. A progesteron też mi wychodził w normie, więc mój gin nic z tym nie robił. Ale u mnie problemy wynikały chyba z podwyższonej prolaktyny.
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.

Edytowane przez bbabol
Czas edycji: 2019-09-11 o 10:49
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 11:08   #2059
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Marudziłam, ze nie umiem słuchać swojego ciała, a tu mnie dziś złapało kłucie jajnika, które mi się utrzymuje już z pół godziny Więc chyba po prostu ignorowałam to w poprzednich cyklach
To kłucie + ten dzisiejszy nagły dziwny spadek temperatury + śluz, który już wczoraj zaobserwowałam... chyba wszystko wskazuje na owu - zobaczę, czy moje podejrzenia pokryją się z testem wieczorem.
Spojrzałam w kalendarz i to chyba 12 dc (coś źle przeliczyłam wcześniej), a poza tym piję zioła o. Sroki, więc może dostałam hiperprzyśpieszenia
20.09. wyjeżdżam na wycieczkę, więc na szczęście przez cały weekend nie będę mieć czasu testować i się wkręcać (z resztą obiecałam sobie testować w terminie @, więc około 30.09 ).

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



Ja sobie dawałam tak wmawiać przez rok, potem sama zaczęłam z tym walczyć na własną rękę i chyba dobrze zrobiłam, z tym że castagnusem. A progesteron też mi wychodził w normie, więc mój gin nic z tym nie robił. Ale u mnie problemy wynikały chyba z podwyższonej prolaktyny.
Tak kochana, prolaktyna też może być tutaj problemem. Mnie w 7 dpo wyszła podwyższona ale nie mogę teraz powiedzieć czy była podwyższona już wcześniej i ona mogła być problemem czy też podwyższyła się bo już ciąża zaczęła coś robić w organizmie. Podejrzewam, że była podwyższona wcześniej i mogła być przyczyną plamień. Też miałam w planie castagnus jeśli teraz się nie uda. Musimy niestety często same szukać przyczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 11:24   #2060
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja kiedyś nie miałam plamień przed @, ale za to miałam bardziej nieregularne cykle (powiedzmy bo max parę dni roznicy) od paru miesięcy mam plamienia ale za to @ przychodzi co miesiąc co do dnia. Progesteron ok, prolaktyna 7 dpo w górnej granicy normy. Zaczęłam brać castagnusa na własną ręke, zobaczymy czy słusznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:45   #2061
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Marudziłam, ze nie umiem słuchać swojego ciała, a tu mnie dziś złapało kłucie jajnika, które mi się utrzymuje już z pół godziny Więc chyba po prostu ignorowałam to w poprzednich cyklach
To kłucie + ten dzisiejszy nagły dziwny spadek temperatury + śluz, który już wczoraj zaobserwowałam... chyba wszystko wskazuje na owu - zobaczę, czy moje podejrzenia pokryją się z testem wieczorem.
Spojrzałam w kalendarz i to chyba 12 dc (coś źle przeliczyłam wcześniej), a poza tym piję zioła o. Sroki, więc może dostałam hiperprzyśpieszenia
20.09. wyjeżdżam na wycieczkę, więc na szczęście przez cały weekend nie będę mieć czasu testować i się wkręcać (z resztą obiecałam sobie testować w terminie @, więc około 30.09 ).

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



Ja sobie dawałam tak wmawiać przez rok, potem sama zaczęłam z tym walczyć na własną rękę i chyba dobrze zrobiłam, z tym że castagnusem. A progesteron też mi wychodził w normie, więc mój gin nic z tym nie robił. Ale u mnie problemy wynikały chyba z podwyższonej prolaktyny.
A dokąd jedziesz??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 12:52   #2062
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pink rabbit w okolice Sandomierza - krajoznawczo Mam nadzieję, że jest tam tyle do zwiedzania, że nie będę miała czasu na wkręty ciążowe
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:02   #2063
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Pink rabbit w okolice Sandomierza - krajoznawczo Mam nadzieję, że jest tam tyle do zwiedzania, że nie będę miała czasu na wkręty ciążowe
Superchce tam kiedyś pojechać, zdaj relacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 13:42   #2064
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Superchce tam kiedyś pojechać, zdaj relacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdam, zdam, oczywiście takie będę mieć spóźnione i skrócone wakacje
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 14:00   #2065
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dziewczyny, a czy po owulacji i jeszcze przed terminem spodziewanej miesiaczki zdarza wam się wypić np lampkę wina okazyjnie czy w ogóle rezygnujecie całkowicie z alkoholu w każdej formie i ilości?
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 14:15   #2066
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Po owulacji piłam. Tzn kosztowalam bo ciężko to nazwać piciem po pozytywnym teście oczywiście już nie. Ale dopiero po teście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 14:26   #2067
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja też piłam, ale tylko wino i bardzo mało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 14:31   #2068
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja sobie nie odmawiam. Bo mam wizję późniejszych długich miesięcy niepicia
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 14:33   #2069
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja piję ale zazwyczaj tylko tuż po owulacji, potem jak mam świadomość że potencjalny kropek już może być zadomowiony to jakoś podświadomie wolę być kierowcą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 14:49   #2070
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Zaczynam czuć się przeziebieniowo... Ale temp mam w normie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 07:06:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.