przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 18:57   #4111
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Renihair ja chce takieeeeeeeeeeeee wlosyyyyyyyyyyy.......... aaaaa chce miec takie

ps. doszly juz tamte do Ciebie?
doszly dzis.dziękuje.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 18:58   #4112
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ciesze się waszym szczęściem dziewczyny ) Już bym chciała mieć piękne włoski dłuuugie a narazie wyglądam jak miotła :|
Pani Reniu kiedy w planach Kraków?? Bo ja w styczniu mam studniówke i chciała bym wyglądać jak człowiek )
do stycznia przyjade. na 100%
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 19:00   #4113
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez pandziksa Pokaż wiadomość
A ja płaczę wielkimi łazami, że pani Renia nie wybiera się do Szczecina
Szczecinianki błagają o przyjazd:pliz :
Zadzwoniłam do jednej babki z aukcji z Koszalina. Ona chciała za samą robociznę - włosy przyszywane do warkocza 300-350. Jak ja bym chciała tyle zarobić!!! To dla mnie zdzierstwo. Chodzi mi o samą robociznę a włosy moje. To ja za tipsy biorę 70 zł a morduję się z nimi z frenchem z 2,5 godziny. A materiały?
kurcze ja biore za taka usluge( mam na mysli krawiectwo artystyczne 100 zl. ale Szczecin jest tak dalekooooo....
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 19:03   #4114
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a tak wogóle to chciałam wam podziękowac za miłe slowa i wogóle..jak słyszcze ze wam sie popdoba i jestescie zadowolone to az chce mi sie pracować. az sie wzruszyłam
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 19:04   #4115
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja kupilam te wlosy co wklejalam linka wczesniej....i powiem szczerze ze sa troche szorstkie

ciekawe co bedzie po myciu

ehh no coz zaloze je narazie a moze za jakis czas uda mi sie zalatwic jakies slowiany
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 19:32   #4116
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

DZIEWCZYNY NAPISZCIE Z JAKICH KONKRETNIE WLOSóW JESTESCIE ZADOWOLONE A Z JAKICH NIE!
CHODZI MI O DOKLADNY NICK Z ALLEGRO
JA ZAMAWIALAM Z BEAUTYSHOP7 DAWNO DAWNO TEMU I MUSZE PRZYZNAC ZE PRZEZ PIERWSZE 2 TYG JEST OK A PO TYM CZASIE STRASZNIE SIE KUDLA, PLACZA I NIC NIE POMAGA. PORAZKA
A WLOSY MAJA TYLKO 35CM
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:04   #4117
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja wloski bede miala robione u naszej mistrzyni reni /pozdrawiam/ juz 20 wrzesnia. nie moge sie doczekac. troche sie boje bo musze ufarbowac wlosy wczesniej bo mam nierowny kolor i nie wiem czy mam zrobic jasniejszy czy ciemniejszy... aha wloski bede miala przyszyte do warkocza
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 21:11   #4118
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Reniu a coś wcześniej?? Czy przed studniówką niema sensu nic kombinować tylko przed samym balem przedłużyć ??
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 00:27   #4119
sushka
Przyczajenie
 
Avatar sushka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Klukowo
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wizażanki apropo doczepiania włosów, kilka razy widziałam u dziewczyn jak noszą doczepiane sztuczne pasemko (coś ala niteczkę) na którym są poprzyczepiane małe cekinki 'diamenciki'.... gdzie takie 'coś' można sobie zrobić? czy można to kupić? kto wie niech mówi buziaki!!
sushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 09:40   #4120
maggie23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

cześć dziewczyny, ostatnio usłyszałam taka nowinkę,że włosy a raczej cebulki włosów bardzo sie osłabiają po zabiegu zagęszczania włosów, czy któraś z was może to potwierdzić? jak wyglądają włosy po zdjęciu pasemek, nie chodzi mi o te miejsca w ktorych byly np tulejki ale generalnie o te włosy ktore odrastają, czy naprawdę są takie słabe i czy jest to bardzo widoczne? od kilku lat zapuszczałam włosy,śniłam o pięknej bujnej fryzurze. kiedy byłam już prawie zadowolona z koncowego efektu, postanowilam je delikatnie pocieniowac. niestety trafiłam na niezbyt kompetentną fryzjerkę ktora tak wykonala swoją pracę,że owszem zostały mi długie włosy ale jedynie w postaci długiego cienkiego ogonka z tyłu. Zdesperowana, postanowiłam ów ogonek zagęscić. Mam obecnie 60 pasemek naturalnych przyczepionych na tzw tulejki i klej. ogólnie efekt boski, bo i kolor ten sam i samopoczucie w porządku. Martwię sie tylko co będzie dalej z moimi włoskami. Zastanawiam się też czy te tulejki beda bardzo widoczne po ok 6 miesiącach, bo przesuwać pasemek do gory nie zamierzam(chociaz istnieje taka mozliwosc)ale ja chce tylko moje wlosy z powrotem takze prosze czy któraś z was jest w stanie udzielic mi odpowiedzi na te wszystkie, trudne i nurtujące mnie pytania? będę bardzo wdzięczna, zdesperowana, smutna, zaniepokojona, samotna w swym bólu.
maggie23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 10:33   #4121
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

maurita- polecam angela_2013)
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 11:07   #4122
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: przedłużanie włosów

1. Najlepiej przedłużać włosami naturalnymi
2. Dla naszych włosów najmniej szkodliwa jet metoda micro-ring, jesli ringi są z silikonem wcale nie nieszczą włosów.
3. Koszt przedłużania wynosi od 300-4000zl

Istnieje możliwość kupienia materiałów na allegro. Jeśli dobrze poszukamy, za materiały zapłacimy niecałe 200 zł, potem wystarczy poszukać fryzjerki, wyjaśnić jej o co chodzi, albo załatwić z jakąś koleżanką. Przedłużanie ringami jst banalnie proste. Zabieg trwa od 2-4 godzin w zalezności od gęstośći naszych wlosów.

Do przedłużania jest potrzebne : (co najmniej 70 pasemek, ale wtedy fryzura musi być wypazurkowana i pocieniowana), szydełko ( Można żyłką wedkarską ) , Szczypce ( Można zwykłe kombinerki tylko takie mniejszze) . Do pielęgnacji najwazniejszy będzie jedwab w płynie. Pasemka zdejmujemy gdy łączenia stają się widoczne (wtedy gdy włozy znacznie już odrosły) Te same mikroringi można użyć do przedłużania ok. 3 razy. Pozdrawiam !!

___________________

*2 miesiące - Rocznica ! <jupi>
*Schudłam !! >maj - 60 kg, sierpień - 51,9 !<
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 13:09   #4123
anowi
Przyczajenie
 
Avatar anowi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie włosów

Renihair bardzo ładne zdjęcie z Anika-ną, ale czy tej pani po prawej nie dało się wyciąć
anowi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 14:19   #4124
JuDiT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej dziewczyny. mam takie pytanie czy jesli przedluze wlosy na microringi to czy bardzo widać gdybym nosila zwiazane wlosy w kucyk?
JuDiT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 16:13   #4125
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No Pani Reniu sama Pani widzi, że cena jest oburzająca. Mam znajomą która przykleja te włosy. Podobno trzymają się dosyć długo. Tylko jestem ciekawa na ile razy starczy mi klej 15 ml. Czy wogóle warto. Czy takie przyklejone włosy to można wykorzystać jeszcze raz? Po prostu nie ma mi kto na tym zadu.. zrobić na warkocz
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 16:48   #4126
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ehhhh co lepsze mikroringi bądź tulejki czy warkocz i taśma?ile potrzebuje pasemek żeby na mikroringi np. zagęścić sam dół?
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 17:51   #4127
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez pandziksa Pokaż wiadomość
No Pani Reniu sama Pani widzi, że cena jest oburzająca. Mam znajomą która przykleja te włosy. Podobno trzymają się dosyć długo. Tylko jestem ciekawa na ile razy starczy mi klej 15 ml. Czy wogóle warto. Czy takie przyklejone włosy to można wykorzystać jeszcze raz? Po prostu nie ma mi kto na tym zadu.. zrobić na warkocz

ja mam juz 2 tygodnie bok zrobiony tą metodą i jestem zadowolona. 2 razy musialam tylko końce taśm popodklejać. mniej wiecej po 2 tygodniach włosy trzeba ściągnąć, używa się do tego neutralizatora, lub zwykłego acetonu kosmetycznego, trzeba wyczyścić taśmę, tak, żeby nie został na niej klej umyć dokładnie szamponem, wysuszyć i nadają się znowu do przyklejenia. klej przy anielskiej cierpliwości można też wyczesać ze swoich włosów, ale to żmudne więc nie polecam (spróbowałam z kilkoma pasmami)
co do ilości kleju... 15 ml wystarczy na 3-4 razy na taśme 140cm... tak mniej więcej wychodzi z moich obliczeń
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 19:48   #4128
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

co do tasmy na klej to chyba wiem o tej metodzie wszytsko. sama sobie tym sposobem pzredłuzałam dobre pare miesięcy( teraz tylko syntetyki i racoon)ale wracajac do taśmy.dobrze przyklejona trzym aok 3-4 tyg. tasme kleji sie nie tylko na brzegach gzdie jest szycie ale rowniez ok 1 cm dalej. czyli scieżka kleju powinna niec szeroksc ok 1 cm.na bokach robi sie z kleju "kwadraty" i tym samym mocniej sie trzymaja. 15 ml powinno straczyc tylko na 1 raz a i tak nie ma co żalowac kleju gdyz on potem twardnieje i jest i tak do wyrzucenia. Do sciągania nie uzywam neutralizatora ani tym bardziej acetonu tylko nafty kosmetycznej . Po 10 minutach sama odchodzi a reszte kleju zczesuje grzebienie , a wlasciwie to tylko sie to ślizga. Zero ciągniecia czy czegoś tam..potem calosc trzeba odłuscic rzecz jasna , ale wlosy jesli nie sa zniszczone sa do ponownego wykorzystania. metoda super dla rzadkich wlosów, wymaga jednak wiekszego zainteresowanie z naszej strony . trzeba sobie kontrolowac co gdzie sie odkleja i tyle.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 12:34   #4129
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A czy można gdzieś kupić włosy na taśmie ale syntetyki? Oczywiście zależy mi na dobrej jakości i falowane? Wszędzie widziałam tylko naturalne za około 230 za 140 cm taśmy.
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 13:00   #4130
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

http://www.wlosyonline.pl/product_in...0be580fbbd6f54
Znalazłam coś takiego ale nie wiem jak z jakością tych włosów? Co sądzicie?

Dzwoniłam już ich nie będzie Są tylko te kolory co zostały a ja potrzebuję ciemnego brązu Cena też bardzo przystępna ale cóż
http://www.allegro.pl/item230013269_...r_jakosc_.html
Jeszcze takie coś. Tylko tu znów obawiam się jakości no i czy nie są za bardzo kręcone? Ja bym chciała takie nie za mocne kręcone.

Edytowane przez pandziksa
Czas edycji: 2007-09-01 o 13:37
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 14:01   #4131
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez pandziksa Pokaż wiadomość
http://www.wlosyonline.pl/product_in...0be580fbbd6f54
Znalazłam coś takiego ale nie wiem jak z jakością tych włosów? Co sądzicie?

Dzwoniłam już ich nie będzie Są tylko te kolory co zostały a ja potrzebuję ciemnego brązu Cena też bardzo przystępna ale cóż
http://www.allegro.pl/item230013269_...r_jakosc_.html
Jeszcze takie coś. Tylko tu znów obawiam się jakości no i czy nie są za bardzo kręcone? Ja bym chciała takie nie za mocne kręcone.
znam wlosy i jedne i drugie. pierwsze zakupialm jakis rok temu z ciekawosci. hm..ładnie wygladaja w paczce potem sa nie do rozczesania. placza sie i juz po wyciagnieciu z paczki po krotkiej chwili sa nie do ujarzamienia...trafiły do kosza. tylko kolor miały żliczny. wlosy za 15 zl nie moga być dobre. z tymi drugimi przyszla do mnie klientka. to wogóle jest nieporozumienie. odmówilam dziewczynie założenia ich.szkoda jej kasy. wlosy (o ile tak mozan to nazac) wyciągnelam z paczki i kiedy zaczełam oddzielac pasemka juz były zniszczone( jakby po prostownicy). masakra jakas. nie polecam ani jednych ani drugich.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 17:15   #4132
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zobacz jeszcze na stronie www.wlosy-sklep.pl

ja mam przedluzone wlosy juz 3dzien.Jestem bardzo zadowolonaPani jest z Krakowa ,mlodziutka ale pelna profesjonalistka-poza tym bardzo milaKasia(bo tak jej na imie)przedluzyla mi wlosy w 2,5h,wlosami naturalnymi zaplacilam 600zl metoda keratyny,mam 200pasemek.Na dole blad a reszta cala czarna...po prostu boskoEfekt pelny nie zadna kitka nawet nie widac ze sa przedluzane..Pierwsza noc bolala mnie glowa od laczen ale dzis juz jest ok..co tu duzo mowic po prostu polecam!!!i jeszcze raz dziekuje KasiuJezeli ktos bedzie chcial chetnie podam numer do tej pani.Zdjecia wkleje w najbliszym czasiepozdrawiam!!
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 17:25   #4133
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a co do sprzedawcow nie polecam 4techmix paczka doszla blyskawicznie ,ale wlsoy masakra przez 1tydzien bylo ok (wlosy naturalne na tasmie)pozniej porazkaplataly sie ,wyczesywaly garsciami z tasmy,szorstkie w dotyku nic im nie "dawalo rady"odzywki jedwiabie po prostu nic
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 18:52   #4134
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

miał ktos do czynienia z tymi włosami?

http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=11&

chodzi mi konkretnie o te czarne dł. około 64 cm,szkoda że nie piszą jaka jest długość taśmy :/ 50 zł. to nie dużo ciekawe jaka jakośc włosów...zna je ktoś?
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 20:49   #4135
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mnie też interesują czarne ale te falki pierwsze z lewej. Co wy na to?
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 20:59   #4136
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kami828 widze ze moj adres sie przydal.Ja nie znam wlosow syntetycznych tej firmy,poniewaz kupowalam od nich zawsze naturalne-ktore maja super jakosci...a co do syntetykow ogolem sa wedlug mnie do baniiiiii...ale kazdyma swoje zdanie.Powiem tylko ze przy syntetykach ja nigdy nie liczylam na wiele.Szybko sie one niszcza,placza,i ogolem katastrofa,jedno wielkie siano ...zreszta z tego co widze nie tylko ja podzielam ta opinie,ale tak jak mowilam kazdy ma swoje zdanie
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 21:04   #4137
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

znalazlam oferte przedluzania wlosow za 300 zl. 100 pasm metoda microringi. czy to mozliwe ? ponoc pani ma 3 letnie doswiadczenie i same pozytywne komentarze
niewiem czy to bubel czy moze nie
tisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 21:54   #4138
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zalezy jakie wlosy (naturalne czy syntetyki)jaka dlugosc,jaka jakosc wlosow ..moze jeszcze cos innego.100 pasemek to przeciez niewiele..ja tam wole dolyc wiecej kasy i miec pewnna osobe...ale skoro piszesz ze ma duzo pozytywnych komciow to juz sama nie wiem podaj link
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:11   #4139
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
15 ml powinno straczyc tylko na 1 raz a i tak nie ma co żalowac kleju gdyz on potem twardnieje i jest i tak do wyrzucenia. Do sciągania nie uzywam neutralizatora ani tym bardziej acetonu tylko nafty kosmetycznej . Po 10 minutach sama odchodzi a reszte kleju zczesuje grzebienie , a wlasciwie to tylko sie to ślizga. Zero ciągniecia czy czegoś tam..potem calosc trzeba odłuscic rzecz jasna , ale wlosy jesli nie sa zniszczone sa do ponownego wykorzystania. metoda super dla rzadkich wlosów, wymaga jednak wiekszego zainteresowanie z naszej strony . trzeba sobie kontrolowac co gdzie sie odkleja i tyle.
powiem szczerze że o nafcie nie słyszałam, ale neutralizator do kleju działa bardzo dobrze - klej całkiem się zmywa. a co do tego jak dużo się go nakłada... chyba są różne techniki
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:20   #4140
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Co sądzicie na temat klejów. Liquid gold czy moze jednak zwykły lateksowy? Ceną tez się różnią bardzo
Liquid za 30 ml 70 zł a lateksowy 15 za 30 ml.
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.