Staraczki 2019 cz. 3 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-09, 20:07   #2011
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Karolka_LP Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Byłam dziś u lekarza na monitoringu i wygląda na to, że w końcu była owulacja Cieszę się, że organizm zareagował na clo. Według lekarza owulacja musiała być wczoraj, bo pęcherzyk pęknięty. Dziś 17dc. Mój gin zalecił mi na ostatniej wizycie brać od dziś duphaston, ale teraz się zastanawiam czy to nie za wcześnie? Wydaje mi się, że on zakładał owu w 14dc. Nie wiem jakie jest ryzyko, jeśli zacznę brać za wcześnie?
skoro już masz potwierdzoną owulację, to nie będzie za wcześnie

nie pamiętam, czy się dziś witałam więc
u mnie dziś 1 dc i czuję się jak kupa nieszczęścia z przewagą kupy...
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 20:16   #2012
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

IMG_5014.jpg

Czy mogę to już uznać za pozytywny owulacyjny? Czy jedna słabsza jednak od drugiej?? Mam wrażenie że nie jestem dla siebie obiektywna, ale działania wszczynam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 20:20   #2013
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Według mnie pozytyw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 20:24   #2014
AYLA2212
Raczkowanie
 
Avatar AYLA2212
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

W obydwuch apkach jest wszystko tak samo. Ale.sprawdze dla pewnosci bo od niedawna uzywam flo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AYLA2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 20:37   #2015
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

No to ja oficjalnie odpadam z testowania, właśnie przyszła @ czułam że nic z tego a i tak boli
przynajmniej cykl chyba wraca do normy, z 34 dni których się spodziewałam jest 30
W przyszłym tygodniu jeszcze robię badania zlecone przez endokrynologa a potem idziemy do kliniki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-09, 20:51   #2016
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Rarita, gr8ania- przykro
oblakanyobloczek- bym brala jako pozytyw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 07:46   #2017
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Rarita, Gr8ania przykro mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 07:49   #2018
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Załącznik 7690413

Czy mogę to już uznać za pozytywny owulacyjny? Czy jedna słabsza jednak od drugiej?? Mam wrażenie że nie jestem dla siebie obiektywna, ale działania wszczynam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Działaj!
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 08:23   #2019
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry
Moje objawy urojonej kolejnej ciąży minęły, tylko zostały jakieś rzadkie klucia w bokach. Ja chyba muszę zmienić pracę, bo w takim stresujacym otoczeniu ciążą chyba nie jest mozliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 08:29   #2020
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pink stres w pracy na pewno nie pomaga. Tak się zastanawiam dlaczego teraz dwa razy zaszłam w ciążę szybko a wcześniej starałam się prawie dwa lata. Miałam wtedy taka beznadziejna pracę ze marzyłam o tym żeby w końcu iść na L4. Każda @ to nie było tylko rozczarowanie że nie ma ciąży ale po części myslalam zawsze - no nie, i znowu nici z L4... Na prawdę .... Teraz bardzo lubię swoją pracę. To chyba nie jest bez znaczenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:21   #2021
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Pink stres w pracy na pewno nie pomaga. Tak się zastanawiam dlaczego teraz dwa razy zaszłam w ciążę szybko a wcześniej starałam się prawie dwa lata. Miałam wtedy taka beznadziejna pracę ze marzyłam o tym żeby w końcu iść na L4. Każda @ to nie było tylko rozczarowanie że nie ma ciąży ale po części myslalam zawsze - no nie, i znowu nici z L4... Na prawdę .... Teraz bardzo lubię swoją pracę. To chyba nie jest bez znaczenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejuuuu.... normalnie jakbym słyszała siebie teraz odnośnie tej beznadziejnej pracy Niby nie jest stresująca, ale nudna i to jest najgorsze, że mnie ta nuda strasznie męczy.... teraz już w miare przyzwyczaiłam sie już do warunków, ale nadal nie cierpię tu przychodzić. No ale... Kasa się zgadza i to mnie tu generalnie trzyma. Ale cały czas w głowie mam potencjalne L4...
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 10:22   #2022
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Jejuuuu.... normalnie jakbym słyszała siebie teraz odnośnie tej beznadziejnej pracy Niby nie jest stresująca, ale nudna i to jest najgorsze, że mnie ta nuda strasznie męczy.... teraz już w miare przyzwyczaiłam sie już do warunków, ale nadal nie cierpię tu przychodzić. No ale... Kasa się zgadza i to mnie tu generalnie trzyma. Ale cały czas w głowie mam potencjalne L4...
Ja niby pracę mam fajną, często pracuje z domu i mam luz, ale to L4 też mi siedzi w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:26   #2023
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Ja niby pracę mam fajną, często pracuje z domu i mam luz, ale to L4 też mi siedzi w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo bym dała, żeby pracować z domu. Generalnie na 9h, które tu siedze zajęcia mam na 1h, a reszte to czytam co popadnie w internecie i kręce się na krześle...Niby fajnie, ale moja poprzednia praca była aktywna. Cały czas coś robiłam, czas mijał jak na pstryknięcie palcem i jak przychodziłam to zanim się obejrzałam to szłam już do domu, a tu się tak czas dłuży....

I dlatego myślę, że to idealny czas dla nas na dziecko... Kiedy zeszłam troche ze sceny kariery...
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:31   #2024
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Dużo bym dała, żeby pracować z domu. Generalnie na 9h, które tu siedze zajęcia mam na 1h, a reszte to czytam co popadnie w internecie i kręce się na krześle...Niby fajnie, ale moja poprzednia praca była aktywna. Cały czas coś robiłam, czas mijał jak na pstryknięcie palcem i jak przychodziłam to zanim się obejrzałam to szłam już do domu, a tu się tak czas dłuży....

I dlatego myślę, że to idealny czas dla nas na dziecko... Kiedy zeszłam troche ze sceny kariery...
Nie myślałaś o zrobieniu jakiegoś kursu, certyfikatu? Doszkoleniu się? Wykorzystalabys czas w pracy a po powrocie z macierzyńskiego mogłabyś liczyć na ciekawszą ofertę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:34   #2025
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja też myślę już tylko o L4. Boję się że nie zajdę przez stres ale nie chce zmieniać pracy teraz, tylko doszkalać się i przebranzowic po macierzyńskim. Nie chcę zmienić pracy i od razu zajść :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 10:43   #2026
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Nie myślałaś o zrobieniu jakiegoś kursu, certyfikatu? Doszkoleniu się? Wykorzystalabys czas w pracy a po powrocie z macierzyńskiego mogłabyś liczyć na ciekawszą ofertę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehehe wiesz, że od wczoraj właśnie poszukuje jakiegoś ciekawego kursu z mojej branży

Mam fajną ofertę nowej pracy, ale tu mam umowe na czas nieokreślony....
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku

Edytowane przez Klusia91
Czas edycji: 2019-09-10 o 10:48
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 11:12   #2027
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ja się chyba muszę wybrać do lekarza i porządnie przebadac wzdłuż i wszerz i od srodka bo coś tam w środku nie styka mi się wydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 12:14   #2028
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Ja się chyba muszę wybrać do lekarza i porządnie przebadac wzdłuż i wszerz i od srodka bo coś tam w środku nie styka mi się wydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pink a przypomnisz jak długo się już staracie? I czy robiłaś jakieś badania do tej pory?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 13:04   #2029
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Pink a przypomnisz jak długo się już staracie? I czy robiłaś jakieś badania do tej pory?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten cykl jest 5. Pierwszy z dupkiem. Nic nie robiliśmy, bo niby do roku jest norma wg mojej ginki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 13:18   #2030
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Ten cykl jest 5. Pierwszy z dupkiem. Nic nie robiliśmy, bo niby do roku jest norma wg mojej ginki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jeśli nie robiłaś badań to skąd wiesz, że powinnaś brać dupka? Taka profilaktyka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 13:23   #2031
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
A jeśli nie robiłaś badań to skąd wiesz, że powinnaś brać dupka? Taka profilaktyka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ginka dała na plamienia przed @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 13:25   #2032
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dziewczyny mam 7dpo i czuję że mam podrażnione okolice intymne co mogę zrobić żeby się nie przerodzilo to w jakąś większą infekcje?? Nasiadowka z rumianku? Lactovaginal?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 14:12   #2033
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cześć
Rarita, Grania współczuję @
Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam 7dpo i czuję że mam podrażnione okolice intymne co mogę zrobić żeby się nie przerodzilo to w jakąś większą infekcje?? Nasiadowka z rumianku? Lactovaginal?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się sprawdza Lactovaginal na noc i np żel do higieny intymnej Lactacyd albo lepiej płyn ginekologiczny biały jeleń (chyba najlepszy tez po porodzie). Nasiadówki nigdy nie robiłam

Dabena gratuluję ślubu i przykro mi za te teksty

Cytat:
Napisane przez AYLA2212 Pokaż wiadomość
Powiem wam tak moje drogie panie, ze ja z tymi aplikacjami zwaruje jedna mi pokazuje ze plodne zaczynaja.sie 20 .09 a druga ze tydzien pozniej i badz tu madry...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To obserwuj swoje ciało, najlepiej Ci powie. Jeśli nie chce Ci się mierzyć temp. i np nie ma śluzu płodnego lub trudno go zauważyć jest jeszcze jedna dogłębna metoda badanie otworu szyjki macicy: palcem sprawdzasz czy jest miękka jak usta i otwarta i wysoko- dni płodne, jeśli twarda i nisko i zamknięta - dni niepłodne. Możesz męża poprosić o takie badanie

Rabbit kiedy testujesz? Ja też przechodzę już ciążę urojoną, od dwóch dni pobolewa mnie podbrzusze. Dzisiaj nie testowałam za Waszą radą, ale jutro już nikt mnie nie powstrzyma (poza spadkiem temperatury z rana jeśli będzie :P ).
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 14:16   #2034
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Cześć
Rarita, Grania współczuję @

Mi się sprawdza Lactovaginal na noc i np żel do higieny intymnej Lactacyd albo lepiej płyn ginekologiczny biały jeleń (chyba najlepszy tez po porodzie). Nasiadówki nigdy nie robiłam

Dabena gratuluję ślubu i przykro mi za te teksty


To obserwuj swoje ciało, najlepiej Ci powie. Jeśli nie chce Ci się mierzyć temp. i np nie ma śluzu płodnego lub trudno go zauważyć jest jeszcze jedna dogłębna metoda badanie otworu szyjki macicy: palcem sprawdzasz czy jest miękka jak usta i otwarta i wysoko- dni płodne, jeśli twarda i nisko i zamknięta - dni niepłodne. Możesz męża poprosić o takie badanie

Rabbit kiedy testujesz? Ja też przechodzę już ciążę urojoną, od dwóch dni pobolewa mnie podbrzusze. Dzisiaj nie testowałam za Waszą radą, ale jutro już nikt mnie nie powstrzyma (poza spadkiem temperatury z rana jeśli będzie ).
W piątek odstawiam dupka. Nie czuje się ciazowo więc nie wiem, może wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 14:25   #2035
AYLA2212
Raczkowanie
 
Avatar AYLA2212
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Mniej wiecej widze kiedy mam dni plodne ale w tym miesiacu jrscze sprawdze sie testami owu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AYLA2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 14:28   #2036
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cześć dziewczyny
Dziś rano napisałam tu mega długiego posta i mnie wywaliło z systemu - już mi się nie chce pisać wszystkiego ponownie :P Więc tylko tak na świeżo:

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Ginka dała na plamienia przed @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak próbowałam za pierwszym razem zajść w ciążę, to na moją informację o plamienia przed @ i podejrzenie (moje własne oczywiści i doktora googla) niedomogi lutealnej, mój ówczeny gin odpowiadał "Taka Pani uroda" i nic z tym nie robił. Duphaston to tak chyba grubo... no chyba, że masz taką potrzebę.
Ja brałam castagnusa przez 3 miesiące i chyba miesiąc po odstawieniu zaciązyłam. Może coś to dało, może nie.. nie wiem. Ale teraz też biorę castagnusa (trochę na zbicie prolaktyny, bo po długim karmieniu mam ją chyba nadal wysoko - nadal mam pokarm, mało, ale jest i pewnie szybko dałoby się tę moja "laktację" podkręcić.) i już zauważyłam, że okres mi się skrócił i chyba źle oceniałam początek @ - wliczałam w t też te nieszczęsne plamienia.
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/ftepoigiws0iuefa.png

4cs
@ (oby nie) 20.11.
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 14:56   #2037
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry

Podły mam nastój dzisiaj, a właśnie czekam na zebranie z rodzicami, mam nadzieję, że nie puszczę pawia bo mnie mdli
Napisałam dziś do lekarza po zwolnienie bo dostałam dziś w brzuch i ot tak moja praca, mam dość.Nikt mi zato medalu nie da, a po co mam mieć do siebie pretensje gdy coś się stanie.
Ogólnie dziś psychicznie się źle czuję

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 15:19   #2038
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Podły mam nastój dzisiaj, a właśnie czekam na zebranie z rodzicami, mam nadzieję, że nie puszczę pawia bo mnie mdli
Napisałam dziś do lekarza po zwolnienie bo dostałam dziś w brzuch i ot tak moja praca, mam dość.Nikt mi zato medalu nie da, a po co mam mieć do siebie pretensje gdy coś się stanie.
Ogólnie dziś psychicznie się źle czuję

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Dokładnie nie ma co w pracy się narażać, szczególnie jeśli pracuje się w szkodliwych warunkach - coś o tym wiem- sama o tym myślałam na przyszłość i chyba lepiej iść wcześniej na l4 niż potem żałować że jednak się nie poszło...


Ja dziś czuję się wyśmienicie Nie wiem czy to kwestia tego że jestem na urlopie, odstawienia anty, pogody, czy czegokolwiek innego, ale mam więcej energii, chce mi się cokolwiek i ogarniam swoje życie

Po pozytywnie testowym działania były, myśle może nad jakąś poprawką dla przyjemności i zobaczymy czy coś z tego będzie Czuję że tam w okolicy podbrzusza coś się dzieje więc mam nadzieję że owulacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Ja się chyba muszę wybrać do lekarza i porządnie przebadac wzdłuż i wszerz i od srodka bo coś tam w środku nie styka mi się wydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ile masz lat (jeśli można zapytać?)

Badania się robi po roku nieudanych starań przed 35rokiem życia, później po pol roku nieudanych starań. Chociaż ja mam 29lat to po pol roku nieskutecznych prób poszerzylabym diagnostykę. Szkoda po prostu czasu. Jeśli twoja ginka tego nie popiera to zmien ginekologa na takiego który bardziej zajmuje się leczeniem niepłodności - oni są bardziej nastawieni na szybsze działania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 16:13   #2039
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Dokładnie nie ma co w pracy się narażać, szczególnie jeśli pracuje się w szkodliwych warunkach - coś o tym wiem- sama o tym myślałam na przyszłość i chyba lepiej iść wcześniej na l4 niż potem żałować że jednak się nie poszło...


Ja dziś czuję się wyśmienicie Nie wiem czy to kwestia tego że jestem na urlopie, odstawienia anty, pogody, czy czegokolwiek innego, ale mam więcej energii, chce mi się cokolwiek i ogarniam swoje życie

Po pozytywnie testowym działania były, myśle może nad jakąś poprawką dla przyjemności i zobaczymy czy coś z tego będzie Czuję że tam w okolicy podbrzusza coś się dzieje więc mam nadzieję że owulacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------





Ile masz lat (jeśli można zapytać?)

Badania się robi po roku nieudanych starań przed 35rokiem życia, później po pol roku nieudanych starań. Chociaż ja mam 29lat to po pol roku nieskutecznych prób poszerzylabym diagnostykę. Szkoda po prostu czasu. Jeśli twoja ginka tego nie popiera to zmien ginekologa na takiego który bardziej zajmuje się leczeniem niepłodności - oni są bardziej nastawieni na szybsze działania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam 32 lata. W pierwsza ciąże zaszłam w 3 cyklu i poronilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-10, 17:07   #2040
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Jako się rzekło - wizyta w klinice umówiona, w przyszły czwartek się dowiemy co i jak takie niby nic ale jakoś mnie to już nastawiło pozytywnie
tymczasem łykam wiesiołka i ovarin, na ten cykl mam w planie robienie średnio 8.000 kroków dziennie i zrzucenie dwóch kilo
Nie ma się co użalać, trzeba coś ze sobą robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 07:06:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.