Ile trzeba dziecku poświęcić czasu gdy mama pracuje w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-27, 13:13   #1
JaVebsite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 4

Ile trzeba dziecku poświęcić czasu gdy mama pracuje w domu


Witam

Mam jedną córkę , którą bardzo chciałam.Niestety byłam bardzo młoda,nie wiedziałam co to jest macierzyństwo,obowiązki,r ezygnacja z wieku rzeczy dla dziecka,poświęcenie czasu dziecku.Kocham swoje dziecko.Niestety mineło 5 lat i wypaliłam się jako mama.Nie czuję już tak bardzo satysfakcji, chciałam się rozwijać. Ostatnio znalazłam swoją pasję którą szukałam aż X lat.Praca wymaga zaangażowania,a przecież dziecku też trzeba poświęcic czas,wagę. Chciało się dziecko to trzeba teraz ponieś konsekwencje.Proszę mi podpowiedzieć,ile trzeba przedszkolakowi poświęcic czasu dziennie aby dobrze się rozwijało, nie miało braku więzi ze mną oraz gdy dorośnie nie powiedziało mi że mało poświęcałam jej czasu.
Córka dużo widzi mnie na komputerze jak siedzę, bo mam taką naukę,pracę.
Czytam jej bajki, czasem się pobawie , zabieram ją gdzieś.Ale ona cały czas w domu się nudzi,a ja czuje wtedy wyrzuty sumienia,córka chciałaby cały czas się bawić ze mną.
(dlatego nie zamierzam mieć już nigdy więcej dzieci),bo nie nadaje się na mamę,do tego trzeba mieć charakter,umieć rozmawawiać z dziecmi,odpowiednie predyspozycje.
JaVebsite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 14:13:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.