PM 2018 cz.2 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-22, 22:01   #3481
Anka4455
Zakorzenienie
 
Avatar Anka4455
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 183
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Nessa87 Pokaż wiadomość
Slub o 11 lub 13?? Do ktorej wesele trwa??
w moich stronach też wesele robi się o 12/13
bo przecież goście nie bedą w kościele bez obiadu tak długo siedzieć
ja to bym najchętniej chciała ślub o 15 potem na sale ale pewnie w kościele będzie już o 13 tak jakoś czuję :p

Dzisiaj jeździliśmy oglądać salę i niestety mój faworyt okazał się wielką porażką
sala na zdjęciach i z opisu piękna a na żywo mała ciemna i oferta okazała się kiepska
jak to sie mozna rozczarować sugerując się internetem
Anka4455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 22:07   #3482
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Anka4455 Pokaż wiadomość
w moich stronach też wesele robi się o 12/13
bo przecież goście nie bedą w kościele bez obiadu tak długo siedzieć
ja to bym najchętniej chciała ślub o 15 potem na sale ale pewnie w kościele będzie już o 13 tak jakoś czuję
Dzisiaj jeździliśmy oglądać salę i niestety mój faworyt okazał się wielką porażką
sala na zdjęciach i z opisu piękna a na żywo mała ciemna i oferta okazała się kiepska
jak to sie mozna rozczarować sugerując się internetem
Przykra sprawa z tą salą.
My jutro na targi są darmowe więc będę wiedziała czy za rok warto się wybrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 22:09   #3483
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
Kendra66 a jesli mozna zapytac to jaka byla twoich tesciow reakcja?

A co do wesela to u nas mamy sale dopiero of 17 a wesela sa do 5 nad ranem. Tez nie wiem jak to przezyje. Zastanawiam sie czy nawet slubu na 17 nie przesunac.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------



Agugag witaj na forum
myślałam, że mnie lubią i niby naciskali na tz z ślubem. każda kupka, każda ☠☠☠☠☠☠☠ka wnuków wręcz się podniecali, a na wiadomość zareczyn (grill w towarzystwie teściów i rodzeństwa tz) cisza, jakby tematu nie było. brat tz po chwili sam zapytał "halo, zareczyli się, będzie wesele a wy nic?". a oni tylko aha, ok. no zrobiło mi się przykro. co prawda tz im o tym później powiedzial i przy następnym spotkaniu mnie przeprosili i że niby się cieszą i wogole ale niesmak pozostał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 22:11   #3484
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Przykra sprawa z tą salą.
My jutro na targi są darmowe więc będę wiedziała czy za rok warto się wybrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie te targi?Koniecznie później napisz czy było warto
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 22:16   #3485
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Gdzie te targi?Koniecznie później napisz czy było warto
W mieście moim no to pewnie coś małego będzie nie liczę na cudy jakieś ale chętnie się porozglądam. Na pewno opowiem jak było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 22:51   #3486
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
w misce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kalinolistek trafny komentarz...gorzej jak miski nie ma....moze jakas rzeka w poblizu

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Dziękuje, choć juz ponad rok od slubu Jak coś to pytajcie bo Was sobie podczytuje może macie jakieś pytania lub wątpliwości to chętnie odpowiem wiem jedno na pewno....ten dzień bardzo szybko mija. Ale nie idźcie na ustępstwa, to jest Wasz dzień i spełniajcie w nim swoje marzenia
Dzieki wielkie, Z tymi ustepstwami to na pewno trudno...bo kazdy z rodziny ma swoje zdanie, ty swoje, TZ swoje...a na koniec I tak nic nikt nie wie Ja to juz sama nie wiem czy dobrze ze mam wesele gdzie mam I czy tego chce czy nie. Generalnie to pelne niezdecydowanie. Moja kolezanka z pracy mowi, ze jak juz zdecydujesz to sie nie ogladaj na inne....tyle ze ja taka zawsze totalnie niezdecydowana z charakteru a TZ wcale nie jest wielka pomoca bo on chce zebym ja zdecydowala bo zeby mi sie podobalo...I zdecyduj tu cos

Cytat:
Napisane przez Kendra66 Pokaż wiadomość
myślałam, że mnie lubią i niby naciskali na tz z ślubem. każda kupka, każda ☠☠☠☠☠☠☠ka wnuków wręcz się podniecali, a na wiadomość zareczyn (grill w towarzystwie teściów i rodzeństwa tz) cisza, jakby tematu nie było. brat tz po chwili sam zapytał "halo, zareczyli się, będzie wesele a wy nic?". a oni tylko aha, ok. no zrobiło mi się przykro. co prawda tz im o tym później powiedzial i przy następnym spotkaniu mnie przeprosili i że niby się cieszą i wogole ale niesmak pozostał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 moze poprostu nie wiedzieli jak sie zachowac, albo co powiedziec. Moj tato tak mial jak zadzwonilam, to on odebral a mamy nie bylo I mowie, ze moj TZ poprosil mnie o reke...a on na to, ze a no gratulacje ale ze to oczywiste bo wy juz ze soba tyle mieszkacie, ze wy juz jak stare dobre malzenstwo. A ja sobie mysle ze co??? Ale moja mama mowila mi jak z nia pare dni pozniej rozmawialam, ze chodzil dumny jak paw I wszystkim sie chwalil. On na codzien taki wygadany czlowiek, ale kazdemu czasem zdarza sie byc takim zaszkoczonym ze nie wie co sie powiedziec. Zreszta moj tato mial juz cale wesele w dwa dni po zaplanowane! A ja juz je odplanowuje od tygodni Ale nie moge powiedziec moi I mojego TZa rodzice i dziadkowie bardzo sie ciesza ze wezmiemy slub a najlepiej jakbysmy juz sobie dziecko sprawili I oni wychowaja I wogole...nie sadze Wspolczuje wszystkim dziewczyna ktore maja problem z relacjami w rodzinie, to musi byc bardzo ciezka sprawa zwlaszcza planujac ten najpiekniejszy dzien.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 23:05   #3487
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018 cz.2

Jedna zmiana a tu tyle do nadrobienia
Ale dobrze dobrze niech się wątek rozwija
Witam nowe przyszłe pm

Planuję napisac maila do mojej parafi z zapytaniem kiedy można "zaklepac" datę i godzinę ślubu, chciałabym żeby to było już niedługo możliwe bo byłabym spokojniejsza
Pysia spowodowała że jeszcze bardziej skłaniam się do godziny 14 Chciałabym żeby ten dzień był dłuższy
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 23:21   #3488
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Hej poziomkowa 91

Swoja droga to interesujace, ze w zaleznosci od stron sa zupelnie inne zwyczaje. U nas wesela, sluby sa od 16, 17, 18, 19 a u wielu dziewczyn znacznie wczesniej I o innych godzinach sie koncza.

Swoja droga na ile osob planujecie wesela moje drogie? Ja na poczatku 100 max bo myslalam, ze duzo osob nie bedzie z naszych tutejszych stron bo to I samolot Itp dlatego sale wybralam taka na max 160 osob co by pustek nie bylo ale teraz widze zainteresowanie duze wiec juz sama nie wiem.... co bysmy sie pomiescili a jak nie to na dworzu
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 23:29   #3489
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: PM 2018 cz.2

Ja bym chciała max 80 osób.
Z tz rodziny lekką ręką wyjdzie 60osób. Z mojej może 10. Plus dobrzy znajomi
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 23:34   #3490
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
Hej poziomkowa 91

Swoja droga to interesujace, ze w zaleznosci od stron sa zupelnie inne zwyczaje. U nas wesela, sluby sa od 16, 17, 18, 19 a u wielu dziewczyn znacznie wczesniej I o innych godzinach sie koncza.

Swoja droga na ile osob planujecie wesela moje drogie? Ja na poczatku 100 max bo myslalam, ze duzo osob nie bedzie z naszych tutejszych stron bo to I samolot Itp dlatego sale wybralam taka na max 160 osob co by pustek nie bylo ale teraz widze zainteresowanie duze wiec juz sama nie wiem.... co bysmy sie pomiescili a jak nie to na dworzu
U mnie najczęściej wesela są ok 14-15

My chcemy miec min 100gości - zresztą taki wymóg od sali. Jak będzie np 90 to i tak płacimy za 100osób
A trochę sie boje jak to będzie.. teraz dużo ludzi odmawia. 3 tygodznie byłam na weselu gdzie zaproszonych mieli 220osób a ostatecznie było 100 osób
My zaprosimy pewnie ok 110-120 więc nie wiem jak to będzie Musze w końcu aktualizowac listę gości i zaznaczyc pewniejsze osoby i te które raczej na pewno nie przyjdą
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 23:39   #3491
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
Kalinolistek trafny komentarz...gorzej jak miski nie ma....moze jakas rzeka w poblizu



Dzieki wielkie, Z tymi ustepstwami to na pewno trudno...bo kazdy z rodziny ma swoje zdanie, ty swoje, TZ swoje...a na koniec I tak nic nikt nie wie Ja to juz sama nie wiem czy dobrze ze mam wesele gdzie mam I czy tego chce czy nie. Generalnie to pelne niezdecydowanie. Moja kolezanka z pracy mowi, ze jak juz zdecydujesz to sie nie ogladaj na inne....tyle ze ja taka zawsze totalnie niezdecydowana z charakteru a TZ wcale nie jest wielka pomoca bo on chce zebym ja zdecydowala bo zeby mi sie podobalo...I zdecyduj tu cos



Kendra66 moze poprostu nie wiedzieli jak sie zachowac, albo co powiedziec. Moj tato tak mial jak zadzwonilam, to on odebral a mamy nie bylo I mowie, ze moj TZ poprosil mnie o reke...a on na to, ze a no gratulacje ale ze to oczywiste bo wy juz ze soba tyle mieszkacie, ze wy juz jak stare dobre malzenstwo. A ja sobie mysle ze co??? Ale moja mama mowila mi jak z nia pare dni pozniej rozmawialam, ze chodzil dumny jak paw I wszystkim sie chwalil. On na codzien taki wygadany czlowiek, ale kazdemu czasem zdarza sie byc takim zaszkoczonym ze nie wie co sie powiedziec. Zreszta moj tato mial juz cale wesele w dwa dni po zaplanowane! A ja juz je odplanowuje od tygodni Ale nie moge powiedziec moi I mojego TZa rodzice i dziadkowie bardzo sie ciesza ze wezmiemy slub a najlepiej jakbysmy juz sobie dziecko sprawili I oni wychowaja I wogole...nie sadze Wspolczuje wszystkim dziewczyna ktore maja problem z relacjami w rodzinie, to musi byc bardzo ciezka sprawa zwlaszcza planujac ten najpiekniejszy dzien.
tlumaczenie przy przeprosinach bylo takie bez sensu, kompletnie sie nie kleiło. no mam nadzieję, że masz rację i więcej takiej sytuacji nie będzie. czeka mnie mieszkanie z treściami więc ładnie się zaczęło...

my będziemy mieć ok 85 osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 23:45   #3492
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Ja bym chciała max 80 osób.
Z tz rodziny lekką ręką wyjdzie 60osób. Z mojej może 10. Plus dobrzy znajomi
No I fajnie bo najblizsci.

No moj TZ ma liczniejsza rodzine niz ja, ale on tylko zaprasza te najblizsza co to utrzymuje kontakt, a nawet jak zaprosi ta dalsza to nie wydaje mi sie zeby I tak przyszli, bo to nie jakas bliska wiez....za to moja rodzina to nawet najdalsze kuzynostwo lubi sie goscic I utrzymywac kontakt. Jakbym ich wszystkich zaprosic to bym I w 300 sie nie zmiescila a ja z malej rodziny pochodze.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kendra66 Pokaż wiadomość
tlumaczenie przy przeprosinach bylo takie bez sensu, kompletnie sie nie kleiło. no mam nadzieję, że masz rację i więcej takiej sytuacji nie będzie. czeka mnie mieszkanie z treściami więc ładnie się zaczęło...

my będziemy mieć ok 85 osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 mam nadzieje, ze Wam sie relacje jakos w porzadku uloza zwlaszcza, ze bedziecie razem mieszkac. Z drugiej strony to podziwiam, bo ja nie wiem czy bym mogla z tesciami mieszkac,bo mi to nawet z TZem na poczatku trudno bylo wytrzymac, ale trzeba bylo chlopa wychowac Swoja droga to musze sie pochwalic, ze chlopak jak sie ze mna wprowadzal to jak jego mama mowi nawet filizanki herbaty nie potrafil zaparzyc, a teraz robi wiecej w domu niz ja.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 00:03   #3493
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
No I fajnie bo najblizsci.

No moj TZ ma liczniejsza rodzine niz ja, ale on tylko zaprasza te najblizsza co to utrzymuje kontakt, a nawet jak zaprosi ta dalsza to nie wydaje mi sie zeby I tak przyszli, bo to nie jakas bliska wiez....za to moja rodzina to nawet najdalsze kuzynostwo lubi sie goscic I utrzymywac kontakt. Jakbym ich wszystkich zaprosic to bym I w 300 sie nie zmiescila a ja z malej rodziny pochodze.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------



Kendra66 mam nadzieje, ze Wam sie relacje jakos w porzadku uloza zwlaszcza, ze bedziecie razem mieszkac. Z drugiej strony to podziwiam, bo ja nie wiem czy bym mogla z tesciami mieszkac,bo mi to nawet z TZem na poczatku trudno bylo wytrzymac, ale trzeba bylo chlopa wychowac Swoja droga to musze sie pochwalic, ze chlopak jak sie ze mna wprowadzal to jak jego mama mowi nawet filizanki herbaty nie potrafil zaparzyc, a teraz robi wiecej w domu niz ja.
te mieszkanie u jego rodziców to jedyne na co mój tz się uparł. z jednej strony mu się nie dziwię-najmłodszy i od zawsze słyszał, że ten dom będzie jego. a z drugiej strony-moi rodzice też na starość będą sami,ale sami tego chcą (sami z babcią mieszkają i nie chcą dla nas tego).
ale wynegocjowalam osobne piętro tylko dla nas, wszystko osobno oprócz podwórka i budynku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 00:05   #3494
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.2

My nie mamy jeszcze do końca ogarniętej listy gości, Tż się trochę obija Na chwilę obecną na liście jest ok 150 osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 00:08   #3495
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
U mnie najczęściej wesela są ok 14-15

My chcemy miec min 100gości - zresztą taki wymóg od sali. Jak będzie np 90 to i tak płacimy za 100osób
A trochę sie boje jak to będzie.. teraz dużo ludzi odmawia. 3 tygodznie byłam na weselu gdzie zaproszonych mieli 220osób a ostatecznie było 100 osób
My zaprosimy pewnie ok 110-120 więc nie wiem jak to będzie Musze w końcu aktualizowac listę gości i zaznaczyc pewniejsze osoby i te które raczej na pewno nie przyjdą
U nas frekwencja była taka że z zaproszonych nie było jednej osoby bo mieszka za granicą i nie dostała wolnego. Cała reszta była więc nie jest powiedziane że dużo ludzi odmawia ale zapraszalismy tylko najbliższą rodzinę z którą kontakt utrzymujemy. Nie zaprosiliśmy ani jednej osoby "bo wypada", tak więc nie było nawet siostr mojej mamy i ich dzieci bo w ogóle nie utrzymujemy kontaktu. A ze wypada? Trudno mieliśmy 73 osoby i super się bawilismy dj jeszcze grał jak już było jasno mogę Wam wkleić jakieś fotki jak chcecie, chyba że już wklejalam
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 00:35   #3496
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

poziomkowa91 no ja wiem jaka jest cena u nas na 100 I na 120, 140 I 160 osob, ale ta liczbe ponizej 100 to jest napisane ze jest "do ustalenia" cokolwiek to znaczy :P wiec tez mam nadzieje ze wiekszosc przybedzie I nie odmowi I ze bedzie 100 osob. Zreszta nad jeszcze jedna sala sie zastanawialismy, ale minimum 150 osob u nas by nie bylo z bliskiej rodziny..poza tym ja to bym sie obawiala, ze nawet jakbym zaprosila te naciagane 180 czy te 150 by przyszlo....bo znam przypadek gdzie para zaprosila 330 a przyszlo ledwo 100. To musialo byc im przykro. Z drugiej strony jak ktos ma duza rodzine to super, bo jak to sie mowi duze wesela sie bardziej oplacaja, bo mniejszy koszt za talerzyk.

Kendra66 to ty masz w sumie luksus, bo dom masz I wejscie oddzielne ale jak dziecko sie pojawi to blisko do podrzucenia go do dziadkow. idealnie

girlandzia to chyba jak narazie masz najwieksze wesele

pysia1987 to super ze taka frekfencja....jasne wklejaj foty to bedziemy podziwiac
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 00:58   #3497
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: PM 2018 cz.2

aveen-widziałam już w jaki sposób teściowa traktuje wnuki i na prawdę do dzieci to najwspanialsza babcia pod słońce ale w stosunku do rodziców dzieci nie jest już tak. np.rodzice zakazują słodyczy dziecku za karę. co robi tesciowa? daje maluchów słodycze i jeszcze namawia na kłamstwo, by nie powiedziało rodzica.
i tak mamy w planie pierwsze dziecko urodzić tu za granicą i dopiero wrócić do polski jak będzie musiało iść do szkoły. ale do tego czasu jeszcze wiele może się zmienić.
póki co nawet remontu tej góry nie zaczęliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 06:35   #3498
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
poziomkowa91 no ja wiem jaka jest cena u nas na 100 I na 120, 140 I 160 osob, ale ta liczbe ponizej 100 to jest napisane ze jest "do ustalenia" cokolwiek to znaczywiec tez mam nadzieje ze wiekszosc przybedzie I nie odmowi I ze bedzie 100 osob. Zreszta nad jeszcze jedna sala sie zastanawialismy, ale minimum 150 osob u nas by nie bylo z bliskiej rodziny..poza tym ja to bym sie obawiala, ze nawet jakbym zaprosila te naciagane 180 czy te 150 by przyszlo....bo znam przypadek gdzie para zaprosila 330 a przyszlo ledwo 100. To musialo byc im przykro. Z drugiej strony jak ktos ma duza rodzine to super, bo jak to sie mowi duze wesela sie bardziej oplacaja, bo mniejszy koszt za talerzyk.

Kendra66 to ty masz w sumie luksus, bo dom masz I wejscie oddzielne ale jak dziecko sie pojawi to blisko do podrzucenia go do dziadkow. idealnie

girlandzia to chyba jak narazie masz najwieksze wesele

pysia1987 to super ze taka frekfencja....jasne wklejaj foty to bedziemy podziwiac
My wstępnie planowalismy zaprosić 180 osób, ale ta liczba może ulec zmianie, tzn pomniejszeniu
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 06:59   #3499
k_opiko
Zadomowienie
 
Avatar k_opiko
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 294
Dot.: PM 2018 cz.2

My zapraszamy 60 osób, liczymy że przyjedzie 50. My trochę idziemy na oszczędność i wstępną listę zredukowaliśmy o osoby, z którymi nie utrzymujemy kontaktu i "wypadałoby" ich zaprosić. Wstępna lista była na ok. 100 osób
__________________
08.08.2015
29.10.2016
07.07.2018
k_opiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 08:34   #3500
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018 cz.2

My nie mamy listy gości ale u mnie mama liczyła że ode mojej strony będziemy zapraszać około 90 osób od Tż 20.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 08:38   #3501
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: PM 2018 cz.2

U as lista gosci to okolo 70 osob i 10 dzieci wiec 80 oslb. Plus dj i animator i fotograf
Slub bym chciala na 15/16 zeby jednak o 5 rano nie wstawac aby wyrobic sie z makijazem i fryzjerem. Ale zobaczhny bk ja nawet sali nie mam. W listopadzie bede jezdzic ja chce maj/czerwiec a zreszta jak sala mi sie mega spodoba do dostosuje sie do terminu na sali ja nie mam jakiegos konretnevo na mysli
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 08:44   #3502
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: PM 2018 cz.2

Hejka malo mnie ale czas mi ogranicza Wizaż ale na bieżąco was czytam mi się podoba godzina 16-17 😊 13 za wcześnie 😊
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 09:28   #3503
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez agaciupaga Pokaż wiadomość
Witamy Opowiedz coś o was
Mam 26 lat, z moim partnerem jest od 2009 roku. Ze względu na jego plany zawodowe, licencje itp. nie możemy brać ślubu za rok i zostaje nam 20018 co nie jest złe, mamy więcej czasu na przygotowania Tak więc będziemy ślubować w wieku 28 lat, jesteśmy z tego samego rocznika, właściwie to on jest tylko 2 dni starszy Trochę mam obawy, że będę jedną ze starszych panien młodych ale co tam. Póki co mamy załatwioną salę i to wszystko... Ślub planujemy 25-26.08.2018r.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

My planujemy większe wesele na ok 150 osób. Ode mnie będzie ok. 60 osób od partnera więcej ale ja bym tam skróciła listę do max 120
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 10:09   #3504
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018 cz.2

My planujemy ok 110-120 osób
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 10:13   #3505
beciulka90
Raczkowanie
 
Avatar beciulka90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 216
Dot.: PM 2018 cz.2

Kurde to tylko u mnie jak policzylismy wszystkich gości razem rodzina ze znajomymi wyszło nam 200 ale pewnie dużo osób odmówi więc tak nastawiamy się na 120. Ale jak będzie to się okaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beciulka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 10:29   #3506
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: PM 2018 cz.2

U nas w okolicy 100 gości wyjdzie, mniej więcej pół na pół ode mnie i TZta ;-)
Sala jest bardzo duża i wszystkich wygodnie pomieści
Ogólnie nie chcemy nikogo pomijać przy zapraszaniu ;-)
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 10:38   #3507
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.2

Ja nie liczę na to, że pojawi się tyle osób ile zaprosiliśmy, część gości mieszka zagranica i ma małe dzieci, więc nie wiem czy im się po prostu będzie chciało organizować taką wycieczkę Wesele planowaliśmy na 100 osób, nie chciałam dużego. Zaczęliśmy robić listę i wyszło jak wyszło. AGUGAG no nie przesadzaj z tym byciem straszą panną młodą , ja w dniu ślubu będę miała 27 a Tż 31 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 10:38   #3508
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Kendra66 moze ona nie zdaje sobie z tego sprawy i chce byc lepsza babcia niz mama. W kazdym razie moze jej sie zmieni jeszcze to zachowanie na opak rodzicom. Chociaz ja wiem, ze moje dziecko bedzie rospieszczone jak krolewski bicz przez dziadkow bo wyglada na to ze bedzie pierworodnym wnukiem, ale tez przez TZa bo on ma za dobra dusze. Ja bede musiala byc zlym rodzicem co to bedzie temperamencik temperowal. No coz ktos musi zla robote odwalac.

Agugag wcale nie bedziesz najstarsza panna mloda. Ja bede miec 31 lat. I mi to wcale nie przeszkadza, bo to zadna roznica. Obecnie mlodzi wcale sie do tego tak nie spiesza, bo to nie jak kiedys ze inaczej nie mozna bylo razem mieszkac, miec dzieci itd itp. Swoja droga to ja w wieku 26 lat to nawet nie wiedzialam czy chce brac slub. Dopiero w wieku 27-28 lat jak u mnie w pracy pare osob sie zareczylo to mi jakas taka ciepla chec w sercu przyszla ze moze I ja bym chciala, ale zadnej presji na TZcie nigdy nie wywieralam. Zreszta do tego czasu to zawsze mu mowilam, ze nie chce slubu I jakby mnie poprosil to powiedzialabym ze jeszcze nie teraz. Do niektorych spraw trzeba poprostu dorosnac.


agaciupaga
& beciulka90 szalejecie moje drogie

Edytowane przez Aveen
Czas edycji: 2016-10-23 o 10:40
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 10:58   #3509
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
Kendra66 moze ona nie zdaje sobie z tego sprawy i chce byc lepsza babcia niz mama. W kazdym razie moze jej sie zmieni jeszcze to zachowanie na opak rodzicom. Chociaz ja wiem, ze moje dziecko bedzie rospieszczone jak krolewski bicz przez dziadkow bo wyglada na to ze bedzie pierworodnym wnukiem, ale tez przez TZa bo on ma za dobra dusze. Ja bede musiala byc zlym rodzicem co to bedzie temperamencik temperowal. No coz ktos musi zla robote odwalac.

Agugag wcale nie bedziesz najstarsza panna mloda. Ja bede miec 31 lat. I mi to wcale nie przeszkadza, bo to zadna roznica. Obecnie mlodzi wcale sie do tego tak nie spiesza, bo to nie jak kiedys ze inaczej nie mozna bylo razem mieszkac, miec dzieci itd itp. Swoja droga to ja w wieku 26 lat to nawet nie wiedzialam czy chce brac slub. Dopiero w wieku 27-28 lat jak u mnie w pracy pare osob sie zareczylo to mi jakas taka ciepla chec w sercu przyszla ze moze I ja bym chciala, ale zadnej presji na TZcie nigdy nie wywieralam. Zreszta do tego czasu to zawsze mu mowilam, ze nie chce slubu I jakby mnie poprosil to powiedzialabym ze jeszcze nie teraz. Do niektorych spraw trzeba poprostu dorosnac.


agaciupaga
& beciulka90 szalejecie moje drogie
Ja po słowach tz zaczęłam się zastanawiać czy nie zmniejszyć ilości zaproszeń, ale i tak "pewniakow" będzie jakieś może 130 osób, a na naszej sali od 130 osób są gratisy takie jak wiejski stół czy beczka piwa, także jeszcze będziemy musieli to obgadac

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez agugag Pokaż wiadomość
Mam 26 lat, z moim partnerem jest od 2009 roku. Ze względu na jego plany zawodowe, licencje itp. nie możemy brać ślubu za rok i zostaje nam 20018 co nie jest złe, mamy więcej czasu na przygotowania Tak więc będziemy ślubować w wieku 28 lat, jesteśmy z tego samego rocznika, właściwie to on jest tylko 2 dni starszy Trochę mam obawy, że będę jedną ze starszych panien młodych ale co tam. Póki co mamy załatwioną salę i to wszystko... Ślub planujemy 25-26.08.2018r.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

My planujemy większe wesele na ok 150 osób. Ode mnie będzie ok. 60 osób od partnera więcej ale ja bym tam skróciła listę do max 120
Wcale nie będziesz starsza PM W dzisiejszych czasach starsza pm ma 40 lat My będziemy mieć 27 lat, a mój tz jest 2 tygodnie starszy ode mnie
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 11:30   #3510
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.2

Cytat:
Napisane przez agaciupaga Pokaż wiadomość
Ja po słowach tz zaczęłam się zastanawiać czy nie zmniejszyć ilości zaproszeń, ale i tak "pewniakow" będzie jakieś może 130 osób, a na naszej sali od 130 osób są gratisy takie jak wiejski stół czy beczka piwa, także jeszcze będziemy musieli to obgadac

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------



Wcale nie będziesz starsza PM W dzisiejszych czasach starsza pm ma 40 lat My będziemy mieć 27 lat, a mój tz jest 2 tygodnie starszy ode mnie
Agaciupaga to wam sie wieksze wesele tez bardziej oplaca wiec I dobrze jak macie wiecej osob. U nas tez niby mniejszy koszt od talerzyka na 120, 140 I 160 niz te 100 osob, ale my tak czy siak sie tym nie kierujemy, bo z bliskiej rodziny I przyjaciol bysmy 160 osob tak czy siak nie mieli. Jak nam te 100-120 dopisze to bedzie super.

agugag serio nie przejmuj sie takimi ☠☠☠☠☠☠☠ami jak wiek, bo 27 to obecnie zaden problem. Kiedys w moim obecnym wieku 29 lat to kobieta byla juz 10 lat po slubie I miala czworke dzieci. Obecnie to wszystko sie zmienia. W moich tutaj okolicach znam dziewczyny co biora slub w wieku 34 I druga 35 lat I to wcale nie jakos pozno na obecne standardy. Po prostu inne czasu. Ja mam wieksze problem z moim weselem niz moj stary wiek. Moj TZ ani nie mowi po polsku ani nie pije....to na standard typowego polskiego weselicha porazka. A ja sie tym w ogole nie przejmuje. Za najwazniejsze uwazam, ze on jest wspanialym czlowiekiem I chce z nim spedzic reszte zycia I z wszystkimi bliskimi chce sie ta radoscia podzielic. A jak komus to wszystko przeszkadza to niech nie przychodzi. Nie ma co sie przejmowac ze ludzie gadaja, bo nawet jakbys urzadzila najlepsze wesele na swiecie w wieku 21 lat to I tak by ci ktos tylnia czesc obrobil.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 12:43:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.