Wyspa Przetrwania - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-23, 13:50   #61
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Wyspa Przetrwania

A ja kibicuję czerwonym Najbardziej lubię Bartka i licealistkę Klotzek mnie raczej bawi Denerwuje mnie ta dziewczyna która u czerwonych nie wyciagnęła worka z wody. Nie pamiętam jak ma na imię.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 14:47   #62
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
A ja kibicuję czerwonym Najbardziej lubię Bartka i licealistkę Klotzek mnie raczej bawi Denerwuje mnie ta dziewczyna która u czerwonych nie wyciagnęła worka z wody. Nie pamiętam jak ma na imię.
Mam dokładnie takie same obserwacje Czerwoni wydają się mniej zapatrzeni w swoją "doskonałość". Fajnie było zobaczyć, jak żółtym zrzedły miny
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 20:56   #63
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie same obserwacje Czerwoni wydają się mniej zapatrzeni w swoją "doskonałość". Fajnie było zobaczyć, jak żółtym zrzedły miny
Dokładnie. Wydaje mi się też, że wśród czerwonych jest dużo więcej charakterystycznych osób, jakiś osobowości i łatwiej ich polubić wśród żółtych sporo osób niczym się nie wyróżnia i naprawdę trudno zapamiętać kto jest kim.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 21:10   #64
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wydaje mi się też, że wśród czerwonych jest dużo więcej charakterystycznych osób, jakiś osobowości i łatwiej ich polubić wśród żółtych sporo osób niczym się nie wyróżnia i naprawdę trudno zapamiętać kto jest kim.
Tez tak myślę

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
A ja kibicuję czerwonym Najbardziej lubię Bartka i licealistkę Klotzek mnie raczej bawi Denerwuje mnie ta dziewczyna która u czerwonych nie wyciagnęła worka z wody. Nie pamiętam jak ma na imię.
Ania-kosmetyczka
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 22:08   #65
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wydaje mi się też, że wśród czerwonych jest dużo więcej charakterystycznych osób, jakiś osobowości i łatwiej ich polubić wśród żółtych sporo osób niczym się nie wyróżnia i naprawdę trudno zapamiętać kto jest kim.
Bo wśród żółtych są sami młodzi i doskonali, nie ma nikogo charakterystycznego, przynajmniej wg mnie. Póki co, w moich oczach zlewają się w jedną plamę. Z czerwonymi jest inaczej, a Klotzka, to nawet polubiłam
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 12:09   #66
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wydaje mi się też, że wśród czerwonych jest dużo więcej charakterystycznych osób, jakiś osobowości i łatwiej ich polubić wśród żółtych sporo osób niczym się nie wyróżnia i naprawdę trudno zapamiętać kto jest kim.
Zgadzam się. Ci faceci wszyscy tam to już w ogóle mi się mylą.
Anna strategie układała, aż sama na tej strategii poległa Chyba dlatego zrobiono im tak szybką radę plemienia. Nie powinno być takiego umawiania się na eliminowanie kogoś. Cieszę się, że czerwoni w końcu wygrali, żółci doznali zdziwka.

Kibicuję Bartkowi i licealistce.

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 17:27   #67
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wyspa Przetrwania

Też byłam za czerwonymi, w końcu tak rzadko wygrywają. Fajnie było zobaczyć satysfakcję z wygranej.
Zgadzam się że grupa żółtych jest mniej zapamiętywalna, np. w ostatnim odc. zdziwiłam się że jest tam jakaś Katarzyna
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 14:25   #68
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Wyspa Przetrwania

Jak Wam się podobają nowe drużyny? Ja nadal kibicuję czerwonym Coraz bardziej nie lubię Karoliny z żółtej drużyny- po zadaniu mówiła, że ona z Bartkiem nie dała rady nadgonić, bo jednak konkurencja stawiała na indywidualności, a to ona ostatecznie zaprzepaściła szansę żółtych na wygranie poprzez pomylenie kierunków. Mam nadzieję, że odpadnie następna. Fitella też dobrze, że odpadła, słaba była. Kibicuję Bartkowi, Klotzkowi i Julce
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 14:57   #69
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: Wyspa Przetrwania

Ja byłam aż zdziwiona, że nie umie się przyznać do błędu. Myślałam, że jest taką spoko, sympatyczną dziewczyną, która powie, że przeprasza, że to jej wina i coś w tym stylu, a nie że będzie zwalać winę na innych.

Też jestem za czerwonymi, poza Justyna (?), wszyscy wydają się fajni i przede wszystkim "jacyś"
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 18:12   #70
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wyspa Przetrwania

Wszyscy stwierdzili że Ania bardzo się starała po czym ją nominowali kolega Ani też ją nominował pewnie żeby nie odpaść, to było słabe.
Słabe było chichotanie dawnych żółtych nad wypasionym śniadaniem podczas gdy reszta od wielu dni niemal głodowała Czemu ta Karolina nie mogła wziąć np. Anki - byłyby trzy kobiety i chyba nikt nie miałby pretensji ale trzeba było wziąć "swojego" A tak to głupie tłumaczenie.
Oni się tam z kilka odcinków będą równo kosić i każdy się rozczaruje ... po za zwycięzcą
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 19:57   #71
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Wyspa Przetrwania

Dla mnie odcinek bardzo nudny.
Mieszanie drużyn nie wzbudziło we mnie emocji, bo nie kojarzę tych osób mimo, że oglądam od pierwszego odcinka.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-01, 15:57   #72
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Wyspa Przetrwania

A mi się odcinek podobał. Ciekawy był
Widziałyscie zdjęcia na facebooku lub instagramie ,że Bartek jest w związku z Ania Rybak? A myślałam,że coś wyjdzie z Fitellą
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 22:06   #73
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Dla mnie odcinek bardzo nudny.
Mieszanie drużyn nie wzbudziło we mnie emocji, bo nie kojarzę tych osób mimo, że oglądam od pierwszego odcinka.
To samo. Generalnie myślałam, że będzie to bardziej emocjonujące show. Oglądałam jednym okiem, drugim grając w Angry Birds 2.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 10:06   #74
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: Wyspa Przetrwania

Próbowałam oglądać ale szybko mnie to znudziło, jakoś strasznie reżyserowane mi się wydawało. Poza tym co rzuciło mi się w oczy. Wszyscy są umięśnieni, szczupli, bez grama celullitu, a babeczki w skąpych majtkach. Jedynie Klotzek mam brzuszek jakiś większy ale to jest potężny mężczyzna i widać, że ma parę w łapie, po prostu nie jest wyrzeźbiony jak reszta. Nie dziwi was to? Jak dla mnie są zbyt idealni aby byli to przypadkowi ludzie... zastanawiam się czy nie wybbrali ich właśnie ze względu na wygląd...
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 13:47   #75
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Allosia_wawa Pokaż wiadomość
Próbowałam oglądać ale szybko mnie to znudziło, jakoś strasznie reżyserowane mi się wydawało. Poza tym co rzuciło mi się w oczy. Wszyscy są umięśnieni, szczupli, bez grama celullitu, a babeczki w skąpych majtkach. Jedynie Klotzek mam brzuszek jakiś większy ale to jest potężny mężczyzna i widać, że ma parę w łapie, po prostu nie jest wyrzeźbiony jak reszta. Nie dziwi was to? Jak dla mnie są zbyt idealni aby byli to przypadkowi ludzie... zastanawiam się czy nie wybbrali ich właśnie ze względu na wygląd...
To nie są ludzie z losowania tylko castingu. Dziwi mnie psioczenie, że nie ma zwykłych kowalskich, serio oglądalibyście jak wszyscy po kolei chorują i ryczą jak Ewa co musiała odejść? Czekam jeszcze na zdziwienie, że wszyscy umieją pływać a przecież normalnie nie każdy umie pływać, pszypadek, nie sondze

Mi się w tym odcinku bardzo rzuciła w oczy różna postawa starych członków plemion, czerwoni przywitali nowych bardzo ciepło a żółci siedzieli w 4 razem a nowi gdzieś osobno. Z początku jakoś automatycznie przychylałam się do wygrywających żółtych, ale teraz jestem całkiem za czerwonymi, Ci co do nich przeszli to tylko zyskali, całe to plemię zyskało, pozbyli się słabych i dostali lepszych a na Fitellę już nie mogłam patrzeć
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 19:49   #76
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wyspa Przetrwania

Żółci są okropni! Kibicowałam im wcześniej, ale zmieniłam zdanie. Oni mówią o godności, zachowaniu itp - a jak oni się zachowali chociażby w stosunku do nowych osób w grupie? Siedzieli odizolowani w czwórkę na plaży, dziewczyny na śniadanie zabrały swojego zamiast Anki, która była 3 kobietą w zespole! Czerwoni pokazali klasę podczas zmiany drużyn, porozmawiali, stworzyli fajny klimat dla nowych. Są bardzo pozytywni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:34   #77
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Według mnie wczorajsze "zagranie" podczas eliminacji było trochę głupie - starzy żółci wyeliminowali osobę, którą uważali za zagrożenie, ale jednocześnie to był jeden z silniejszych zawodników, dzięki któremu można by wygrać zadania.... a żółtych nie lubię od samego początku - irytuje mnie kobieta z dredami
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 12:54   #78
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Według mnie wczorajsze "zagranie" podczas eliminacji było trochę głupie - starzy żółci wyeliminowali osobę, którą uważali za zagrożenie, ale jednocześnie to był jeden z silniejszych zawodników, dzięki któremu można by wygrać zadania.... a żółtych nie lubię od samego początku - irytuje mnie kobieta z dredami
Dokładnie. Bardzo żałuję, że odpadł Bartek
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 14:19   #79
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wyspa Przetrwania

Mnie też nie podobało się zachowanie żółtych. Swoją gadką pokazali całkowity brak klasy. Najpierw pozbyli się własnych zawodników, a teraz mają pretensje, że się do nich nie uśmiechnęli? Sorry, ale ja też nie miałabym na to ochoty.
Zachowanie w przedostatnim odcinku też poniżej krytyki. Zaproszenie faceta, jako trzecią osobę na śniadanie, było przynajmniej nietaktowne.
Z uczestników najbardziej irytuje mnie Karolina. Nie lubię, jak ktoś nie potrafi przyznać się do błędu.
I tylko Bartka szkoda.
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2017-10-07 o 15:43
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 14:44   #80
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Według mnie wczorajsze "zagranie" podczas eliminacji było trochę głupie - starzy żółci wyeliminowali osobę, którą uważali za zagrożenie, ale jednocześnie to był jeden z silniejszych zawodników, dzięki któremu można by wygrać zadania.... a żółtych nie lubię od samego początku - irytuje mnie kobieta z dredami
W nastepnym odcinku plemiona mają się połączyć i pojedynki będą indywidualne. Bartek stanowiłby spore zagrożenie
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 15:46   #81
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez agata 88 Pokaż wiadomość
W nastepnym odcinku plemiona mają się połączyć i pojedynki będą indywidualne. Bartek stanowiłby spore zagrożenie
Uczestnicy chyba o tym jeszcze nie wiedzieli
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-10-07 o 15:51
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 17:41   #82
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Wyspa Przetrwania

ale raczej sie spodziewali, zwłaszcza jeśli widzieli zagraniczne edycje
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 18:12   #83
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Pewnie masz rację... tak czy siak szkoda mi Bartka - polubiłam go a ta z dredami to od pierwszego odcinka mnie irytuje... ma w sobie coś takiego, ze mnie od niej odpycha - być może w "realu" jest uprzejma, miła itp. ale tutaj sprawia wrażenie takiej zadufanej w sobie - co to nie ja (wiem, ze to też montaż)
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 18:32   #84
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Wyspa Przetrwania

też nie lubię tej karoliny, wredna jest . Bartek byl fajny, ale odpadl na wlasne życzenie, powinien był dogadac sie z młodą i klotzkiem i głosować na tę samą osobe
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 18:42   #85
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez agata 88 Pokaż wiadomość
też nie lubię tej karoliny, wredna jest . Bartek byl fajny, ale odpadl na wlasne życzenie, powinien był dogadac sie z młodą i klotzkiem i głosować na tę samą osobe
Sam powiedział, ze klotzkowi nie może mówić na kogo ma głosować ale mógł spróbować
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 18:58   #86
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Wyspa Przetrwania

Owszem, nie można klotzkowi powiedzieć na kogo ma głosować, ale można zrobić jak julka: powiedzieć na kogo samemu będzie się głosowało.
Mogli też zapytać klotzka na kogo będzie głosować, albo jako doświadczonego człowieka poprosić o radę wg jakiego klucza dobierać osobę do głosowania.

Mnie dziwi to laczenie plemion tak wcześnie. Wydaje mi się że jest jeszcze sporo osób.

Rozsmieszyl Mnie komentarz o spiskowaniu, zawierAniu sojuszu.
Wczesniej narrator mówił, że odpadła dietetyczka, bo chciała sie ukladac. Negatywnie oceniono jej próby nawiazania sojuszu.
W tym odcinku chwalono trójkę głosujących na Bartka za strategie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 19:12   #87
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wyspa Przetrwania

Szkoda mi się zrobiło Bartka, Klotzka gdy B.odpadał - niedowierzanie w oczach B. i moment uświadomienia sobie Klotzka jak nierozsądnie głosowali. Żółci poniżej krytyki Cała ich grupa wydaje się mocno kombinować. Prowadzący niepotrzebnie "dowala" przegranej ekipie głupkowatymi tekstami, gdzie mu tam do prowadzącego Ryzykantów, tego nie da się nazwać sympatycznym
Karolina jest taka "idealna" że trudno ją lubić
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 20:27   #88
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Owszem, nie można k
Rozsmieszyl Mnie komentarz o spiskowaniu, zawierAniu sojuszu.
Wczesniej narrator mówił, że odpadła dietetyczka, bo chciała sie ukladac. Negatywnie oceniono jej próby nawiazania sojuszu.
W tym odcinku chwalono trójkę głosujących na Bartka za strategie.
Bo Ania trochę za wcześnie zaczęła organizować te sojusze i była przy tym nieudolna. W ostatnim odcinku sprawniej to rozegrali.

Co do Klotzka, na facebooku są opinie, że celowo nie wchodził w sojusz, żeby tamci właśnie Bartka wyeliminowali. Własnie pod katem rywalizacji indywidualnej
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 22:14   #89
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez agata 88 Pokaż wiadomość

Co do Klotzka, na facebooku są opinie, że celowo nie wchodził w sojusz, żeby tamci właśnie Bartka wyeliminowali. Własnie pod katem rywalizacji indywidualnej
Łoooł, jakie teorie spiskowe W sumie tak też mogło być, aż żałuję, że sama na to nie wpadłam
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 09:50   #90
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Mój tato wczoraj oburzył się, że typują zawodników dzięki którym wygrywają konkurencje...
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-12 14:03:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.