H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-08, 15:21   #1441
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
Moje zamówienie też anulowane
Dobrze że nie straciłam wtedy czasu na przeglądanie strony. Po ostatniej takiej akcji gdzie długo wybierałam rzeczy z tych "tysięcy" teraz się obawialam powtórki z rozrywki i odpuściłam. Szkoda że taki sklep a tak mało profesjonalnie jest to prowadzone. Ja lubię ich ciuchy , ale niestety polityka sklepu on line mnie męczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 15:31   #1442
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Skoro to nie pierwszy raz się darzyło powinno poczęstowac nas jakims mega rabatem
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 18:02   #1443
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Dobrze że nie straciłam wtedy czasu na przeglądanie strony. Po ostatniej takiej akcji gdzie długo wybierałam rzeczy z tych "tysięcy" teraz się obawialam powtórki z rozrywki i odpuściłam. Szkoda że taki sklep a tak mało profesjonalnie jest to prowadzone. Ja lubię ich ciuchy , ale niestety polityka sklepu on line mnie męczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, dlatego przestałam tam kupować
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 18:40   #1444
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Moje dwa zamowienia jeszcze wiszą w realizacji...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:20   #1445
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Znowu. . Nie ogarniają.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 19:22   #1446
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

u mnie zabawnie:
1. zamowienie: z trzech dwupaków dwa mi anulowali, jedna sztuka (w cenie obnizonej o 33% wiec spoko) idzie do mnie
2. dzis udalo mi sie zamowic znowu 3 dwupaki z 10% rabatem i jeszcze mielą to zamówienie


natomiast inne pytanie mam: czy u Was strona hm działa bez zarzutu? mi się co chwila blokuje: albo nie mogę dodać czegoś do koszyka albo mi konto nie działa "strona jest niedostępna" i to jak przechodzę między historią zamówień a koszykiem czy finalizacją zamówienia. irytujące dość :/
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 21:28   #1447
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Wszystkie trzy zamówienia wysłane. Pierwszy raz tak szybko. Dwoch rzeczy zabrakło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 02:57   #1448
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
u mnie zabawnie:
1. zamowienie: z trzech dwupaków dwa mi anulowali, jedna sztuka (w cenie obnizonej o 33% wiec spoko) idzie do mnie
2. dzis udalo mi sie zamowic znowu 3 dwupaki z 10% rabatem i jeszcze mielą to zamówienie


natomiast inne pytanie mam: czy u Was strona hm działa bez zarzutu? mi się co chwila blokuje: albo nie mogę dodać czegoś do koszyka albo mi konto nie działa "strona jest niedostępna" i to jak przechodzę między historią zamówień a koszykiem czy finalizacją zamówienia. irytujące dość :/
Mi się tak nie robi. Za to przy przewijaniu str ładują się po kilka razy te same rzeczy.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 05:51   #1449
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Hej. Mam pytanie czy ich standardową polityką jest nieinformowanie o anulowaniu niektórych rzeczy? Zamówiłam we wtorek 5 rzeczy. Wczoraj patrzę że zamówienie wysłane a tam tylko jedna bluza. Żadnego meila ani nic. Do tego wykorzystalam 450 pkt na 10 % . Czego przy jednej bluzie za 30 zł bym nie zrobiła. Zostałam bez ciuchów i bez punktów. Zamawiam sporo i pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 07:01   #1450
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Zwykle wysyłają potwierdzenie nadania paczki i w treści maila pisze, że anulowali niektóre produkty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 08:38   #1451
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dwa, jeden formularz dla jednej paczki.
Dzięki, tak myślałam i tak zrobiłam.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 09:03   #1452
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie czy ich standardową polityką jest nieinformowanie o anulowaniu niektórych rzeczy? Zamówiłam we wtorek 5 rzeczy. Wczoraj patrzę że zamówienie wysłane a tam tylko jedna bluza. Żadnego meila ani nic. Do tego wykorzystalam 450 pkt na 10 % . Czego przy jednej bluzie za 30 zł bym nie zrobiła. Zostałam bez ciuchów i bez punktów. Zamawiam sporo i pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.
ja dostałam maila
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 11:06   #1453
kotke
Raczkowanie
 
Avatar kotke
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 264
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Zamówiłam we wtorek trzy pary gaci, wczoraj nadali paczkę, a więc całkiem szybko, tylko że jedne gacie gdzieś zniknęły

Edit: w mailu z informacją o nadaniu mam dwie pary gaci, za to w pliku pdf do niego załączonym mam już tylko jedne... Komedia Ale przynajmniej dostałam już zwrot za te dwie pary, które mi anulowali

Edytowane przez kotke
Czas edycji: 2018-02-09 o 11:09
kotke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 15:25   #1454
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Dziewczyny czy któraś z Was ma tego kaszmirka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (3).jpg (66,7 KB, 90 załadowań)
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 16:25   #1455
pepppermint
Zadomowienie
 
Avatar pepppermint
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 747
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Mam dobre informacje H&M pracuje nad wprowadzeniem systemu, który informowałby o dostępności produktu oraz zwrotami zamówień online w sklepach stacjonarnych. Promocje i wyprzedaże będą zaczynać się tego samego dnia w stacjo i online. Fajna zniżka szykuje się na 8 marca, a dzień wcześniej ruszają wyprzedaże.

PS Ten wątek zamienił się w jedno wielkie narzekanie, odechciewa się tu przebywać...

Edytowane przez pepppermint
Czas edycji: 2018-02-10 o 13:07
pepppermint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 16:42   #1456
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pepppermint Pokaż wiadomość
Mam dobre informacje H&M pracuje nad wprowadzeniem systemu, który informowałby o dostępności produktu oraz zwrotami zamówień online w sklepach stacjonarnych. Promocje i wyprzedaże będą zaczynać się tego samego dnia w stacjo i online. Fajna zniżka szykuje się na 8 marca, a dzień wcześniej ruszają wyprzedaże.

PS Ten wątek zamienił się w jedno wielkie narzekanie, odechciewa się tu przebywać...
A co to za znizka na dzien kobiet, mozesz napisac cos wiecej?

Dla odmiany z dobrych informacji mam taka, ze dzisiaj rano dostalma informacje o przyjeciu zwrotu i dzisiaj tez zwrocili mi kase Atak sie juz balam.

Czy ktoras z Was widziala stacjonarnie te sukienke?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0618895001.html
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 16:51   #1457
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A co to za znizka na dzien kobiet, mozesz napisac cos wiecej?

Dla odmiany z dobrych informacji mam taka, ze dzisiaj rano dostalma informacje o przyjeciu zwrotu i dzisiaj tez zwrocili mi kase Atak sie juz balam.
u mnie tez dzisiaj e-maile o przyjeciu zwrotow, nie czekalam 2 tygodni , tylko nieco ponad tydzien.

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2018-02-09 o 17:39
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 17:24   #1458
pepppermint
Zadomowienie
 
Avatar pepppermint
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 747
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A co to za znizka na dzien kobiet, mozesz napisac cos wiecej?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0618895001.html
x

Edytowane przez pepppermint
Czas edycji: 2018-02-10 o 13:08
pepppermint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 18:56   #1459
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0469039019.html

Wie któraś coś o tych mokasynach?
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 20:38   #1460
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pepppermint Pokaż wiadomość
Mam dobre informacje H&M pracuje nad wprowadzeniem systemu, który informowałby o dostępności produktu oraz zwrotami zamówień online w sklepach stacjonarnych. Promocje i wyprzedaże będą zaczynać się tego samego dnia w stacjo i online. Fajna zniżka szykuje się na 8 marca, a dzień wcześniej ruszają wyprzedaże.

PS Ten wątek zamienił się w jedno wielkie narzekanie, odechciewa się tu przebywać...

Oj tam, samo narzekanie ... Ja jestem wdzięczna h&m, ze tak dba o mój minimalizm zakupowy i nadwyżki kasy w portfelu
Dzięki za informacje, oby ta ze zwrotami się sprawdziła.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 00:52   #1461
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pepppermint Pokaż wiadomość
Mam dobre informacje H&M pracuje nad wprowadzeniem systemu, który informowałby o dostępności produktu oraz zwrotami zamówień online w sklepach stacjonarnych. Promocje i wyprzedaże będą zaczynać się tego samego dnia w stacjo i online. Fajna zniżka szykuje się na 8 marca, a dzień wcześniej ruszają wyprzedaże.

PS Ten wątek zamienił się w jedno wielkie narzekanie, odechciewa się tu przebywać...
Ooo, na takie zwroty czekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 07:56   #1462
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pepppermint Pokaż wiadomość
Mam dobre informacje H&M pracuje nad wprowadzeniem systemu, który informowałby o dostępności produktu oraz zwrotami zamówień online w sklepach stacjonarnych. Promocje i wyprzedaże będą zaczynać się tego samego dnia w stacjo i online. Fajna zniżka szykuje się na 8 marca, a dzień wcześniej ruszają wyprzedaże.

PS Ten wątek zamienił się w jedno wielkie narzekanie, odechciewa się tu przebywać...
Hm sam sobie zasłużył.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 08:06   #1463
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hm sam sobie zasłużył.
Oczywiscie, ze tak
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 08:49   #1464
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Problemy ze zwrotem pieniędzy są od 1.5 roku. Jedna tego typu sytuacja kładzie się cieniem na marce, a tutaj to jest nagminne i pernamentne.

Więc nic dziwnego, że wątek wygląda jak wygląda. Ja też tu rzadziej zaglądam. Lecz nie dlatego, że posty to w większości narzekanie. Tylko dlatego, że coraz mniej zaglądam do hm.

Także nikt nie zmusza do przebywania tutaj

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

I tak sobie myślę, że zwrot pieniędzy to tylko wierzchołek góry lodowej i problemów jakie ma hm.

Jest wiele więcej:
- brak odbioru paczki przez kuriera (ktoś powie, że na to sklep nie ma wpływu, ale chociażby zara też ma zwrot poprzez dpd i tam nie ma takich sytuacji)
- brak możliwości ponownego wykorzystania punktów hm club w przypadku anulowania z winy sklepu zamówienia
- nagminne anulowanie przez hm zamówień
- przy anulowaniu zamówienia brak info dla klienta, które produkty zostały anulowane ( jest tylko info o wyslaniu. Klient sam musi się domyślać bo oczywiście na koncie, w historii konta też nie ma takiej info. Produkty są usuwane (
- usuwanie listy ulubionych
- historia zamówień do pół roku ( w przypadku braku zwrotu pieniędzy nie na możliwości udowodnienia zamówienia - oczywiście jeśli usunęlo się maila.)
- obsługa klienta. .. infolinia zleca manualnie przelew pieniądzy. Następnego dnia kolejna Pani robi to samo bo zlecenia i pieniędzy nie ma. ...
- o mailach typu "nie udało nam się odp na Twoje pytanie" to już nie wspomnę bo dalszej korespondencji brak
- problemy z wykorzystaniem karty podarunkowej
- w przypadku zaginięcia paczki to klient musi udowodnić co było w środku (w przypadku innych sklepów jest to nie do pomyślenia. Np asos)
- brak możliwości anulowania zamówienia przez klienta ( do 30 min na infolinii)

O ile brak zwrotu towaru w sklepie rozumiem bo to dwa różne sklepy i wybieram to świadomie to zwrotow nie rozumiem. Bo nie takie warunki sprzedaży są opisane na stronie hm. Temat jest bardzo szeroki. Bo raz, że trzeba tego pilnować, w sensie terminu. To dwa, że nie zwracają czasami pełnej kwoty.

Juz o innych, drobnych problemach nie wspomniałam. .. jak np. Problem z ładowaniem str. Te same produkty po 5 razy. Czy też czyszczenie nr Iban i problem z jego ponownym dodaniem..

Ok ktoś np. powie, ale kody się łączą i są super promocje. Na zalando też często się łączą, a obsługa sklepu jest 100 razy lepsza. Ba tysiąc.

Także dla mnie zakupy w hm z dłuższym wyprzedzeniem i tylko rzeczy jakich jestem pewna.

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2018-02-10 o 09:05
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 09:05   #1465
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Nagminnie rozdają niedziałające kody lub kody po terminie i każą z tym dzwonić na infolinię, na którą dodzwonić się graniczy z cudem.

Po ostatniej awarii strony, kiedy nie działał checkout i nie można było zrealizować zamówienia, naprawiali kilka dni, ale np. do dziś nie jest naprawione dla przeglądarki Opera. Uprzejmie doradzają ci skorzystanie z innej przeglądarki. ŻART? Klient ma instalować sobie dodatkową przeglądarkę, żeby kupić łaszki w HM?
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 09:26   #1466
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Problemy ze zwrotem pieniędzy są od 1.5 roku. Jedna tego typu sytuacja kładzie się cieniem na marce, a tutaj to jest nagminne i pernamentne.

Więc nic dziwnego, że wątek wygląda jak wygląda. Ja też tu rzadziej zaglądam. Lecz nie dlatego, że posty to w większości narzekanie. Tylko dlatego, że coraz mniej zaglądam do hm.

Także nikt nie zmusza do przebywania tutaj

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

I tak sobie myślę, że zwrot pieniędzy to tylko wierzchołek góry lodowej i problemów jakie ma hm.

Jest wiele więcej:
- brak odbioru paczki przez kuriera (ktoś powie, że na to sklep nie ma wpływu, ale chociażby zara też ma zwrot poprzez dpd i tam nie ma takich sytuacji)
- brak możliwości ponownego wykorzystania punktów hm club w przypadku anulowania z winy sklepu zamówienia
- nagminne anulowanie przez hm zamówień
- przy anulowaniu zamówienia brak info dla klienta, które produkty zostały anulowane ( jest tylko info o wyslaniu. Klient sam musi się domyślać bo oczywiście na koncie, w historii konta też nie ma takiej info. Produkty są usuwane (
- usuwanie listy ulubionych
- historia zamówień do pół roku ( w przypadku braku zwrotu pieniędzy nie na możliwości udowodnienia zamówienia - oczywiście jeśli usunęlo się maila.)
- obsługa klienta. .. infolinia zleca manualnie przelew pieniądzy. Następnego dnia kolejna Pani robi to samo bo zlecenia i pieniędzy nie ma. ...
- o mailach typu "nie udało nam się odp na Twoje pytanie" to już nie wspomnę bo dalszej korespondencji brak
- problemy z wykorzystaniem karty podarunkowej
- w przypadku zaginięcia paczki to klient musi udowodnić co było w środku (w przypadku innych sklepów jest to nie do pomyślenia. Np asos)
- brak możliwości anulowania zamówienia przez klienta ( do 30 min na infolinii)

O ile brak zwrotu towaru w sklepie rozumiem bo to dwa różne sklepy i wybieram to świadomie to zwrotow nie rozumiem. Bo nie takie warunki sprzedaży są opisane na stronie hm. Temat jest bardzo szeroki. Bo raz, że trzeba tego pilnować, w sensie terminu. To dwa, że nie zwracają czasami pełnej kwoty.

Juz o innych, drobnych problemach nie wspomniałam. .. jak np. Problem z ładowaniem str. Te same produkty po 5 razy. Czy też czyszczenie nr Iban i problem z jego ponownym dodaniem..

Ok ktoś np. powie, ale kody się łączą i są super promocje. Na zalando też często się łączą, a obsługa sklepu jest 100 razy lepsza. Ba tysiąc.

Także dla mnie zakupy w hm z dłuższym wyprzedzeniem i tylko rzeczy jakich jestem pewna.
Kochana ale się napracowałaś
Do wszystkiego się podpisuję obiema rękoma
Ostatnio bardzo rzadko kupuję coś w hm online a jeżeli już to zawsze z wysyłką pobraniową. Szkoda jeszcze,żebym czekała kilka tyg na zwrot pieniędzy po anulowaniu zamówienia z ich winy!
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 09:32   #1467
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

W hm nie można Robić zwrotów w sklepie stacjonarnym z zamówień online?🤦☠♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 09:33   #1468
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
W hm nie można Robić zwrotów w sklepie stacjonarnym z zamówień online?🤦☠♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie. To dwa, osobne sklepy. Ceny inne itd.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 09:34   #1469
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Dziwne a są jedna marka inne sklepy normalnie przyjmują zwrot i kasę do ręki zwracają :|


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 09:41   #1470
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
Kochana ale się napracowałaś
Do wszystkiego się podpisuję obiema rękoma
Ostatnio bardzo rzadko kupuję coś w hm online a jeżeli już to zawsze z wysyłką pobraniową. Szkoda jeszcze,żebym czekała kilka tyg na zwrot pieniędzy po anulowaniu zamówienia z ich winy!
Ja też.

Do tego całego kuriozum mogę dodać, że wróciła do nich moja paczka, której nie odebrałam. Za pobraniem. Otrzymałam oczywiście standardowy mail o odbiorze zwrotu i info o zwrocie pieniędzy ....

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Dziwne a są jedna marka inne sklepy normalnie przyjmują zwrot i kasę do ręki zwracają :|


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niestety w pl tak nie ma. Jak napisała peppermint - pracują nad tym.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 06:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.