Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-31, 17:11   #3661
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A ja sie wcale to nie dziwiłam Natalii ona samodzielna dziewczyna, a trafił jej sie koleś który nie miał nawet swojego mieszkanka (wynajętego).
Nie pamietam czy pracował...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 17:16   #3662
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
sublips, nie wiem co było dalej. Na ten moment na najbardziej sympatycznego i normalnego wydaje mi się właśnie Jacek. Nie wiem co potem wywinie.
Ale już na ten moment pary wydają się kosmicznie źle dobrane - najgorzej chyba Darek i Natalia. Darek porażka. Natalia nie chciała chuderlaka i nieśmiałego, dostała chuderlaka, nieśmiałego i mamisynka
Chociaż nie Magda i ten którego jej dobrali wyglądają na dobrze dobranych - oboje jacyś tacy ciapowaci, więc pewnie się dogadają
Jacek nie jest obiektywnie zły. Ale po prostu:
- śmiech,
- mieszkanie (kij z samym mieszkaniem, ale on wprost mówi, że nie chce nic w nim zmieniać, nie widzi nic złego, że mieszka z kolegami w wieku 30 lat i w ścianach, z których odpada tapeta, podaje Natalii browara z butelki jak kumplowi - nie czepiam się, w długiej relacji ok),
- śmiech,
- chyba nic nie ugotował Natalii, stwierdził, że czekał na nią,
- zero starania o Natalię (co jak co, ale dla mnie bardzo ładna i inteligentna babka),
- śmiech.

Także nie chciałabym faceta, który na wszystko reaguje śmiechem, ale oczywiście Jacek nie jest zły, natomiast nie dziwię się Natalii i jej ostremu podejściu.
O Darku szkoda gadać, pod kątem ogarnięcia życiowego najgorszy uczestnik ze wszystkich edycji (tak, najgorszy, dokładnie).

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-31 o 17:18
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 17:47   #3663
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Na grupie zaczeła sie udzielac Magda min pod komentarzem kogos ze był przekonany ze oni zostana razem odpisała że ona też tak myślała/

Co do Jacka i Natalia obejrzałam 4 odcinek na playerze własnie,laska mega ale to mega irytujaca, taka "ksieżniczkowata" ale sory Jacuś jedyne to co potrafił to szczerzyć zęby, w sumie się jej też nie dziwię/
Ostatnio powtarzali też stare Gogglebox i był własnie Ślub 1 edycja, i Natalia mu mówi ze chce zeby opuscił ten lokal (jej mieszkanie) i co na to Jacek-szczerzy zęby, jedyna jego reakcja na wszystko to szczerzenie zębów... Taki facet bez jaj. Potem za to pokazał co potrafi, twarzą w twarz nie potrafił

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2020-05-31 o 17:50
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 22:51   #3664
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na grupie zaczeła sie udzielac Magda min pod komentarzem kogos ze był przekonany ze oni zostana razem odpisała że ona też tak myślała/

Co do Jacka i Natalia obejrzałam 4 odcinek na playerze własnie,laska mega ale to mega irytujaca, taka "ksieżniczkowata" ale sory Jacuś jedyne to co potrafił to szczerzyć zęby, w sumie się jej też nie dziwię/
Ostatnio powtarzali też stare Gogglebox i był własnie Ślub 1 edycja, i Natalia mu mówi ze chce zeby opuscił ten lokal (jej mieszkanie) i co na to Jacek-szczerzy zęby, jedyna jego reakcja na wszystko to szczerzenie zębów... Taki facet bez jaj. Potem za to pokazał co potrafi, twarzą w twarz nie potrafił
Miałam takich adoratorów, którzy na wszystko reagowali śmiechem i po 2 randkach uznawałam, że to nie to. Na szczęście nie musiałam się z żadnym męczyć 4 tygodni pod okiem kamer Jednak jest grupa facetów, którzy śmiechem reagują na nerwowe sytuacje - przykre i komiczne, ale tak jest i to też nie ich wina + dodatkowo sangwinicy tak mają.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 22:53   #3665
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No nie, Jacek regularnie jeździ po Natalii i nazywa ją materialistką, lajkuje wredne komentarze o niej, że na niego nie zasługiwała, w czasie programu dawał polubienia do każdej niepochlebnej wypowiedzi o niej, a więc - nie, stanowczo nie są na tym samym poziomie. On powinien moim zdaniem u terapeuty przepracować ten problem, skoro ma taką potrzebę ją oczerniać w Internecie .
Właśnie widziałam ostatnio komentarz, w którym odpowiedział na dość chamską uwagę co do Natalii, że ich drogi się rozeszły, nie wie co u niej, życzy jej wszystkiego dobrego. Może zmienił taktykę.

A Krystianek z kuzyneczką? Też porażka. Wszyscy faceci z 1 edycji porażka.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-31, 23:04   #3666
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja byłam w grupie jak leciał jeszcze ślub i Jacek tam okropnie najeżdżał na Natalie ale też zauważyłam że laski piszą. Np jakaś gadka było o Adamie że to najgorszy uczestnik a tu za chwilę ktoś pisze Adam to jeszcze ale Natalia od Jacusia ta dopiero była. Natalii pewnie nie ma na grupie więc zaraz Jacuś podchwyca łapkę w górę i się zaczyna że jak on umiał wytrzymać z taką i owaką. Ja tam nie miałam nic do Natalii, ale u Jacka bardzo wkurzal mnie jego uśmiech na wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-01, 12:42   #3667
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

W sumie Natalia też często reagowała śmiechem, podobnie jak Jacek. Chyba głównie dlatego 'eksperci' ich dobrali.
Z facetów z 1szej edycji chyba najlepszy był Krystian, chociaż taki nudny i bez wyrazu się wydawał. Nie jechałabym po nim, ze nie wyszło mu z Magdą, po prostu się w niej nie zakochał
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-02, 05:44   #3668
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 06:15   #3669
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ciekawe czy do sądu też założy swoją kaszkietówkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 08:15   #3670
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Najazd na wygląd Adama jest dla mnie niezrozumiały czy to na styl czy urodę. Asia wypełniała ankietę. I sama mówiła, że Adam jej się podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 08:32   #3671
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Najazd na wygląd Adama jest dla mnie niezrozumiały czy to na styl czy urodę. Asia wypełniała ankietę. I sama mówiła, że Adam jej się podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chodzi o styl, tylko o szacunek. Nie obchodzilo mnie jak sie ubieral w trakcie podrozy poslubnej, ale uderzylo mnie, ze na te ostatnia rozmowe w parku przyszedl ubrany, jakby akurat przechodzil wyrzucajac smieci.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-02, 08:43   #3672
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Najazd na wygląd Adama jest dla mnie niezrozumiały czy to na styl czy urodę. Asia wypełniała ankietę. I sama mówiła, że Adam jej się podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez przesady, że Asia mówiła, że jej się podoba.
Po prostu go nie krytykowała, była otwarta - bardziej coś jak Anita niż jak Martyna np. - nie zniechęcała się.

Zresztą widać też, że ma klasę po programie; jej komentarze są bardzo ogólne, po prostu zapewne nie jest osobą, która komentuje złośliwie cudzą fizjonomię.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 08:46   #3673
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Obejrzałam z ciekawości Życie od pierwszego wejrzenia na youtube. Póki co spoko, ale moim zdaniem musieliby wymyślić coś ekstra, żeby ludzie to oglądali. Na samym fame z programu długo nie pociągną. Co ciekawe, Aga i Wojtek są dla mnie tacy sami, jak w SOPW. Ten montaż programu wcale tak nie przekłamuje, przynajmniej w ich przypadku. Jakby zaangażowali się w ciekawe, inspirujące projekty, to z chęcią będę ich oglądać, bo mają w sobie to coś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 09:22   #3674
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie chodzi o styl, tylko o szacunek. Nie obchodzilo mnie jak sie ubieral w trakcie podrozy poslubnej, ale uderzylo mnie, ze na te ostatnia rozmowe w parku przyszedl ubrany, jakby akurat przechodzil wyrzucajac smieci.
Przesadzasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Bez przesady, że Asia mówiła, że jej się podoba.
Po prostu go nie krytykowała, była otwarta - bardziej coś jak Anita niż jak Martyna np. - nie zniechęcała się.

Zresztą widać też, że ma klasę po programie; jej komentarze są bardzo ogólne, po prostu zapewne nie jest osobą, która komentuje złośliwie cudzą fizjonomię.
To, że jej się podoba wyszło już chyba na ślubie. Albo chwilę po. Moim zdaniem wizualnie pasowali do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 09:22   #3675
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Najazd na wygląd Adama jest dla mnie niezrozumiały czy to na styl czy urodę. Asia wypełniała ankietę. I sama mówiła, że Adam jej się podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie kojarzę, żeby kiedyś powiedziała, że Adam jej się podoba, jest przystojny czy coś takiego. Ona chciała go lepiej poznać, nie odrzuciła go że względu na wygląd, ale nie sądzę, aby ją zachwycał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 09:24   #3676
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Przesadzasz.
Acha, ok, to nie ma tematu.
To on przesadził.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 09:43   #3677
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Przesadzasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

To, że jej się podoba wyszło już chyba na ślubie. Albo chwilę po. Moim zdaniem wizualnie pasowali do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A według mnie nie, ona go przewyższa jakieś sto razy pod kątem atrakcyjności fizycznej.
Szczególnie na ślubie czy w ostatnim odcinku.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 11:00   #3678
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie kojarzę, żeby kiedyś powiedziała, że Adam jej się podoba, jest przystojny czy coś takiego. Ona chciała go lepiej poznać, nie odrzuciła go że względu na wygląd, ale nie sądzę, aby ją zachwycał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak była u niej ta psycholożka to spytała Asię, czy Adam jej się podoba i powiedziała, że tak. IMO mogła tak powiedzieć tylko z grzeczności, żeby dobrze wypać
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 11:13   #3679
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A według mnie nie, ona go przewyższa jakieś sto razy pod kątem atrakcyjności fizycznej.
Szczególnie na ślubie czy w ostatnim odcinku.
Bo była umalowana. Lepiej ubrana. Ok. Moim zdaniem oboje są przeciętni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez agata 88 Pokaż wiadomość
Jak była u niej ta psycholożka to spytała Asię, czy Adam jej się podoba i powiedziała, że tak. IMO mogła tak powiedzieć tylko z grzeczności, żeby dobrze wypać
O dokładnie. Tutaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-02, 11:30   #3680
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

No ale przecież to zasadnicza różnica. Czy ktos o siebie dba , czy nie. Asia jest zadbana , a Adam nie. I jemu nawet ubiór niewiele by dal. Z niego nie da sie wiele wykrzesać. Taki ma typ urody. Za to Joanna wygląda bardzo dobrze. To tylko Twoje zdanie. Moje jest takie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 11:35   #3681
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ale ci ludzie na instagramie sa zenujacy.
Pod ostatnim zdjeciem Asi skomentowal cos ten jej kolega, ktorego pokazywali w programie, a tam jakies laski pisza, ze oni powinni byc razem, ze sa dla siebie stworzeni... takie dyrdymaly, nie znajac kompletnie ludzi, po co pisac takie rzeczy?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 11:52   #3682
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ale ci ludzie na instagramie sa zenujacy.
Pod ostatnim zdjeciem Asi skomentowal cos ten jej kolega, ktorego pokazywali w programie, a tam jakies laski pisza, ze oni powinni byc razem, ze sa dla siebie stworzeni... takie dyrdymaly, nie znajac kompletnie ludzi, po co pisac takie rzeczy?
To wejdź na grupę; powinna byc z Jacusiem i koniec kropka, stworzona dla niego Zresztą u niej na Insta też ktoś tak pisał.
Ludzie to jakby swojego życie nie mieli, albo swatają na siłe albo ciaży sie doszukują...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 12:20   #3683
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Obejrzałam z ciekawości Życie od pierwszego wejrzenia na youtube. Póki co spoko, ale moim zdaniem musieliby wymyślić coś ekstra, żeby ludzie to oglądali. Na samym fame z programu długo nie pociągną. Co ciekawe, Aga i Wojtek są dla mnie tacy sami, jak w SOPW. Ten montaż programu wcale tak nie przekłamuje, przynajmniej w ich przypadku. Jakby zaangażowali się w ciekawe, inspirujące projekty, to z chęcią będę ich oglądać, bo mają w sobie to coś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oni są super. Moja ulubiona para. Sama obejrzałam 'Życie...' mimo, że nie oglądam takich rzeczy. Dziwi mnie tylko, że są ludzie którzy ich, Wojtka czy Agnieszkę hejtują (tak mówili na Youtube). Przykre to, że w Polsce mamy taką kulturę, że nawet do najnormalniejszych ludzi zawsze się ktoś przyczepi.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 12:34   #3684
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Oni są super. Moja ulubiona para. Sama obejrzałam 'Życie...' mimo, że nie oglądam takich rzeczy. Dziwi mnie tylko, że są ludzie którzy ich, Wojtka czy Agnieszkę hejtują (tak mówili na Youtube). Przykre to, że w Polsce mamy taką kulturę, że nawet do najnormalniejszych ludzi zawsze się ktoś przyczepi.
Mnie dziwi, że ludzie komentują zęby Agi i to w takiej ilości, że aż się musiała do tego odnieść. Oni uważają, że ona nie wie, że nie są najprostsze na świecie, więc jej dadzą znać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 13:26   #3685
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że ludzie komentują zęby Agi i to w takiej ilości, że aż się musiała do tego odnieść. Oni uważają, że ona nie wie, że nie są najprostsze na świecie, więc jej dadzą znać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludziom łatwo przychodzi ocenianie innych , nie patrzą na siebie , jak oni wyglądają , tylko szukaja słabości u innych zeby sie lepiej poczuć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 13:27   #3686
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że ludzie komentują zęby Agi i to w takiej ilości, że aż się musiała do tego odnieść. Oni uważają, że ona nie wie, że nie są najprostsze na świecie, więc jej dadzą znać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible, no właśnie też o tym mówię. Odnieśli się do najczęściej występujących pytań, prosili widzów o pytania związane z programem czy nimi jako parą a ludzie w odpowiedzi pisali Agnieszce o zębach i dlaczego ma jakie ma . Taki mamy klimat. Agnieszka fajnie się odniosła, że ma w domu lustro ale, że to nie jest koszt 500 PLN tylko dużo więcej i do tej pory były ważniejsze priorytety.
Podobnie jak Wojtek mówił, że ludzie wymyślali, że jest gejem i były historie na necie niby od jego kolegów, że im się zwierzał, że jest gejem. WTF
Albo, że Agi się czepiali, że na spotkanie z teściową założyła legginsy.
Albo, że jej rodzina jest patologiczna bo są między nią a jej rodzicami czułe gesty, serio??? Agnieszka dobrze się odniosła, że ludzie którzy wymyślają takie rzeczy pewnie sami nigdy ciepła rodzinnego.
Przykre, że u nas w Polsce mamy taką kulturę, że o wszystkich się wszystkiego czepiamy, żeby nie wiem zapomnieć o własnych kompleksach czy co
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 13:37   #3687
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że ludzie komentują zęby Agi i to w takiej ilości, że aż się musiała do tego odnieść. Oni uważają, że ona nie wie, że nie są najprostsze na świecie, więc jej dadzą znać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie uwagi to już w ogóle poniżej pasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 14:18   #3688
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 15:18   #3689
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że ludzie komentują zęby Agi i to w takiej ilości, że aż się musiała do tego odnieść. Oni uważają, że ona nie wie, że nie są najprostsze na świecie, więc jej dadzą znać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ludzie tacy są, też tego nie rozumiem np. Na insta Janina Daily kiedyś wrzucała jakieś story po treningu, na którym miała przykrótką koszulkę czy coś, każdym razie było jej widać pępek. Po 5 minutach nagrała kolejne story, w którym mówi, że właśnie dostała kilkadziesiąt wiadomości o treści "Janina, ty masz obwisły pępek!". Aha.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-02, 16:40   #3690
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Serio, dziwi was to, że Adam nie przyszedł wypacykowany na spotkanie? Dla niego to nie było żadne ważne wydarzenie, chciał to zaliczyć dla spokoju i miec z głowy, nie zależało mu na ładnej prezencji dla Asi, bo przecież olał ją całkowicie. Zresztą to nie typ co się ubiera w garnitury.

Asia przyszła wystrojona i umalowana i bardzo dobrze, bo chciała pokazać jak dobrze radzi sobie w tej sytuacji. Pokazała piękną, pewną siebie kobietę. Jednak nikt nie miał obowiązku strojenia sie na to spotkanie, to trochę przesada takie pisanie, że Adam wyglądał jakby wyszedł wyrzucać śmieci. Stąd się bierze faja hejtu: ludzie nie lubią danej osoby, bo coś tam zrobił i potem wszystko cokolwiek zrobi przekształcają negatywnie, czepiają się.

Hejt wcale nie jest dobry. To niepotrzebne. Ot przyszedł ubrany na sportowo, w czapce, tak jak się chodzi po parku. Czapka owszem może i wyglądała nieelegancko i można ją zdjąć na spotkaniu, ale samo spotkanie też miało charakter luźny na lawce w parku.

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2020-06-02 o 16:41
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.