Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-10, 19:57   #3301
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
właśnie to takie dziwne jest wszystko. bilety kupowane końcem lutego. lot miał być w drugiej połowie czerwca. i wydawało mi się, że te loty cały czas się odbywały
Dziwna sytuacja. A komu musisz to udowodnić? Lufthansie? Ja jestem w trakcie odwoływania lotu do USA, tyle, że w air france i nie mam żadnych problemów. Wszystkie informacje na temat lotów mam w linku, który dostałam mailem razem z biletami. Lufthansa nie ma czegoś takiego? Tylko raz z nimi leciałam kilka lat temu i już nie pamiętam jak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 21:12   #3302
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Tak, do ściągnięcia akrylożelu potrzebna jest frezarka.
Ta jest mega polecana i w dobrej cenie:
Załącznik 7721611
Clavier ma ja taniej w razie czego. Ostanio kupowałam .

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Ja wrzuciłam
A z frezów polecam Drillo albo ceramiczne Sunone.
Hah, dokładnie, mnie schodzi minimum 3 h, w zależności co robię.
Ceramiczny mam do skórek czerwony od clavier kupione u nich na stronie z frezarka i łącznie mnie to wyszło 170zl . Te z zestawu zielonego i różowego niektore dają radę np malutkie kuleczki i jeden walec z różowego kompletu jest dosyć fajny do wyrównywania masy bo nie robi dziur.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 21:26   #3303
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;87991221]Dziwna sytuacja. A komu musisz to udowodnić? Lufthansie? Ja jestem w trakcie odwoływania lotu do USA, tyle, że w air france i nie mam żadnych problemów. Wszystkie informacje na temat lotów mam w linku, który dostałam mailem razem z biletami. Lufthansa nie ma czegoś takiego? Tylko raz z nimi leciałam kilka lat temu i już nie pamiętam jak to wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

staram się o chargeback z banku.

u mnie jest w ogóle ciężka sytuacja, bo bilety kupowałam u pośrednika, nie bezpośednio w lufthansie. na początku było ok, dostałam nawet 2 maile, że godzina lotu się zmieniła. mogłam się zalogować na swoją rezerwację i w lufthansie i u tego pośrednika. tam były wszystkie informacje. wszystko jak powinno być.
a potem się chyba okazało, że pośrednik chyba zbankrutował, w każdym razie nie idzie się z nimi skontaktować, ani mailowo, ani telefonicznie. od 2 miesięcy do nich pisze maile i nic.
na chwilę przed lotem w ogóle zniknęła moja rezerwacja. tak jakby ją anulowali. nagle i u pośrednika i w lufthansie pojawia się, że nie można się zalogować.
lufthansa umywa ręce i uparcie odsyła do pośrednika. pośrednik nie odpowiada.

i bank chce potwierdzenie że lot się faktycznie nie odbył, żeby móc próbować uzyskać dla mnie chargeback



strasznie niefajna sytuacja - z usług tego pośrednika korzystałam już 4 razy i wszystko było ok, a tu nagle przy tym bardzo drogim locie wyszły takie kwiatki
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 21:28   #3304
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Raz robiłam. I tylko na dwóch wyszedł mi klocek a nie paznokieć. Brak frezerki i poszłam do kosmetyczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

No to chyba jestem 'zdolna'. Debiut udało mi się w 2 h:p dwie rece
Zniechęciła mnie potliwość dłoni, ale na szczęście zwalczyłam. Mam wrażenie, że przy potliwości naturalna płytka jest za miękka i się nie trzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwsza aplikacja na “gołe“ paznokcie zawsze jest krótsza, bo jednak przygotowanie paznokci jest dużo krótsze. Teraz jak będziesz musiała zdjąć starą warstwę zelu/akrylu i potem zrobić nowe paznokcie to jednak będziesz potrzebowała więcej czasu, nawet z porządną frezarką. Też zgodzę się z Dziewczynami, lepiej od razu kupić porządną frezarkę niż coś tańszego i potem i tak kupować kolejną bo poprzednia Nie daje rady.
Ja potrzebuję około godziny żeby zrobić paznokcie od zera, ale żel muszę ściągnąć minimum dzień wcześniej bo inaczej zejdą mi w sumie dwie albo i trzy godziny. Mam całkiem fajną frezarkę (tyle że według producenta do naturalnych paznokci) i frezy dość szybko mi się grzeją przez co muszę robić przerwy przy usuwaniu żelu. To mocno wydłuża cały proces.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 21:41   #3305
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Clavier ma ja taniej w razie czego. Ostanio kupowałam .

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Ceramiczny mam do skórek czerwony od clavier kupione u nich na stronie z frezarka i łącznie mnie to wyszło 170zl . Te z zestawu zielonego i różowego niektore dają radę np malutkie kuleczki i jeden walec z różowego kompletu jest dosyć fajny do wyrównywania masy bo nie robi dziur.
Clavier to użytkownik Allegro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Pierwsza aplikacja na “gołe“ paznokcie zawsze jest krótsza, bo jednak przygotowanie paznokci jest dużo krótsze. Teraz jak będziesz musiała zdjąć starą warstwę zelu/akrylu i potem zrobić nowe paznokcie to jednak będziesz potrzebowała więcej czasu, nawet z porządną frezarką. Też zgodzę się z Dziewczynami, lepiej od razu kupić porządną frezarkę niż coś tańszego i potem i tak kupować kolejną bo poprzednia Nie daje rady.
Ja potrzebuję około godziny żeby zrobić paznokcie od zera, ale żel muszę ściągnąć minimum dzień wcześniej bo inaczej zejdą mi w sumie dwie albo i trzy godziny. Mam całkiem fajną frezarkę (tyle że według producenta do naturalnych paznokci) i frezy dość szybko mi się grzeją przez co muszę robić przerwy przy usuwaniu żelu. To mocno wydłuża cały proces.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Racja. Nie wzięłam pod uwagę ściągania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 21:48   #3306
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Clavier ma ja taniej w razie czego. Ostanio kupowałam .

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Ceramiczny mam do skórek czerwony od clavier kupione u nich na stronie z frezarka i łącznie mnie to wyszło 170zl . Te z zestawu zielonego i różowego niektore dają radę np malutkie kuleczki i jeden walec z różowego kompletu jest dosyć fajny do wyrównywania masy bo nie robi dziur.

A to ja tych różowych kamiennych używam do wygładzania skóry, z powodu alergii mam suchą i łuszczącą się do połowy każdego palca, i super się do tego sprawdzają.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 21:53   #3307
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam Wasza rozmowę o ósemkach i zastanowiło mnie czy jest więcej osob, ktore nie maja ich wcale?
Nie mam żadnej ósemki i oby tak zostało.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-10, 22:48   #3308
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie mam tylko dwie. Dwie w ogóle się nie wytworzyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Skontrolowałabym to u chirurga ze zdjęciem. Ja mam jedną zatrzymaną i lekarz mówi, że widzi tam torbiel i mam kontrolować... Z tej drugiej, którą wyrwałam trzy dni temu, przy znieczuleniu zaczęło się coś sączyć. Skontroluj to .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie te 9 lat temu konsultowalam. Musiałabym od nowa robić zdjęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 01:17   #3309
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
staram się o chargeback z banku.

u mnie jest w ogóle ciężka sytuacja, bo bilety kupowałam u pośrednika, nie bezpośednio w lufthansie. na początku było ok, dostałam nawet 2 maile, że godzina lotu się zmieniła. mogłam się zalogować na swoją rezerwację i w lufthansie i u tego pośrednika. tam były wszystkie informacje. wszystko jak powinno być.
a potem się chyba okazało, że pośrednik chyba zbankrutował, w każdym razie nie idzie się z nimi skontaktować, ani mailowo, ani telefonicznie. od 2 miesięcy do nich pisze maile i nic.
na chwilę przed lotem w ogóle zniknęła moja rezerwacja. tak jakby ją anulowali. nagle i u pośrednika i w lufthansie pojawia się, że nie można się zalogować.
lufthansa umywa ręce i uparcie odsyła do pośrednika. pośrednik nie odpowiada.

i bank chce potwierdzenie że lot się faktycznie nie odbył, żeby móc próbować uzyskać dla mnie chargeback



strasznie niefajna sytuacja - z usług tego pośrednika korzystałam już 4 razy i wszystko było ok, a tu nagle przy tym bardzo drogim locie wyszły takie kwiatki
To jakiś duży pośrednik? Szukałaś w internecie, może innych też oszukał? Może ktoś znalazł sposób na odzyskanie pieniędzy? Przykra sytuacja, że Lufthansa też odmawia pomocy. Współczuję. Ja w sumie też zawsze kupowałam bilety przez jakieś strony pośredniczące, a tym razem akurat kupiłam bezpośrednio u przewoźnika, może dzięki temu uniknęłam problemów ze zwrotem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 06:06   #3310
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
staram się o chargeback z banku.

u mnie jest w ogóle ciężka sytuacja, bo bilety kupowałam u pośrednika, nie bezpośednio w lufthansie. na początku było ok, dostałam nawet 2 maile, że godzina lotu się zmieniła. mogłam się zalogować na swoją rezerwację i w lufthansie i u tego pośrednika. tam były wszystkie informacje. wszystko jak powinno być.
a potem się chyba okazało, że pośrednik chyba zbankrutował, w każdym razie nie idzie się z nimi skontaktować, ani mailowo, ani telefonicznie. od 2 miesięcy do nich pisze maile i nic.
na chwilę przed lotem w ogóle zniknęła moja rezerwacja. tak jakby ją anulowali. nagle i u pośrednika i w lufthansie pojawia się, że nie można się zalogować.
lufthansa umywa ręce i uparcie odsyła do pośrednika. pośrednik nie odpowiada.

i bank chce potwierdzenie że lot się faktycznie nie odbył, żeby móc próbować uzyskać dla mnie chargeback



strasznie niefajna sytuacja - z usług tego pośrednika korzystałam już 4 razy i wszystko było ok, a tu nagle przy tym bardzo drogim locie wyszły takie kwiatki

Idź z tym pytaniem na forum fly4free, powinni pomóc.
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 06:28   #3311
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Czy da się dołączyć do grupy na fb, żeby nikt, nigdzie nie widział, że do tej grupy należę?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-11, 06:45   #3312
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Gwoli aktualizacji. Wczoraj pani również nie miała dla mnie umowy (po 11 dniach pracy), więc grzecznie jej podziękowałam za pracę i złożyłam wypowiedzenie na piśmie. Generalnie wypowiedzenie przyjęła i podpisała.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:45 ---------- Poprzedni post napisano o 05:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
[ Wrocław ]

Proszę o polecenie:

- co zobaczyć oprócz oczywistych miejsc?
- fancy knajpy i te zwykle?
- ile dni, zeby wszystko na spokojnie zwiedzić?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Polecam zoo, ja byłam zachwycona. Jeśli chodzi o knajpki, to polecam masala grill & bar, nie wiem czy jeszcze istnieje.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 06:45   #3313
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Clavier to użytkownik Allegro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Racja. Nie wzięłam pod uwagę ściągania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strona , dystrybutor , wpisz sobie w google. Z tego co kojarzę to mają też lakiery itd , na allegro też sprzedają
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 06:47   #3314
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Gwoli aktualizacji. Wczoraj pani również nie miała dla mnie umowy (po 11 dniach pracy), więc grzecznie jej podziękowałam za pracę i złożyłam wypowiedzenie na piśmie. Generalnie wypowiedzenie przyjęła i podpisała.
Kasę dostałaś?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 06:48   #3315
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87991621]Kasę dostałaś?[/QUOTE]Mam dostać z przyszło miesiaczna wypłata, zresztą zrobiłam też zdjęcia ewidencji godzin

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2020-07-11 o 07:01
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 06:51   #3316
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mam dostać z przyszło miesiaczna wypłata, zresztą biłam też zdjęcia ewidencji godzin

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Dobrze, pilnuj wąsatego janusza.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 07:04   #3317
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Gwoli aktualizacji. Wczoraj pani również nie miała dla mnie umowy (po 11 dniach pracy), więc grzecznie jej podziękowałam za pracę i złożyłam wypowiedzenie na piśmie. Generalnie wypowiedzenie przyjęła i podpisała.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:45 ---------- Poprzedni post napisano o 05:43 ----------

Polecam zoo, ja byłam zachwycona. Jeśli chodzi o knajpki, to polecam masala grill & bar, nie wiem czy jeszcze istnieje.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Trzymam kciuki, żebyś dostała kasę za te 11 dni. Nie daj się zdobić a bambuko!

Zoo oczywiście zwiedzimy knajpę też zaraz sprawdzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 07:12   #3318
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Muszę skomentować sobie zestaw startowy dla szczeniaka - w jakim sklepie internetowym jest największy wybór i spoko ceny? Czy po prostu przetrząsać allegro? Chodzi mi głównie o rzeczy typu miseczki, smycz itd., karma będzie z hodowli i na "kombinowanie" z żywieniem będę miała więcej czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 07:12   #3319
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Dziewczyny, gdzie mogę złożyć skargę na działanie urzędu miasta? Próbowałam składać skargę na urzędnika do burmistrza, ale nic to nie dało. Chciałabym zgłosić to gdzieś wyżej.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-11, 07:25   #3320
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Gwoli aktualizacji. Wczoraj pani również nie miała dla mnie umowy (po 11 dniach pracy), więc grzecznie jej podziękowałam za pracę i złożyłam wypowiedzenie na piśmie. Generalnie wypowiedzenie przyjęła i podpisała.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:45 ---------- Poprzedni post napisano o 05:43 ----------

Polecam zoo, ja byłam zachwycona. Jeśli chodzi o knajpki, to polecam masala grill & bar, nie wiem czy jeszcze istnieje.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Tak, Masala istnieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 07:32   #3321
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Muszę skomentować sobie zestaw startowy dla szczeniaka - w jakim sklepie internetowym jest największy wybór i spoko ceny? Czy po prostu przetrząsać allegro? Chodzi mi głównie o rzeczy typu miseczki, smycz itd., karma będzie z hodowli i na "kombinowanie" z żywieniem będę miała więcej czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zooplus ma dobrą jakość i ceny plus bardzo ok obsługę(szybka wysyłka, nie olewaja w razie problemów).
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 07:53   #3322
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Żel arnikowy i wszystkie maści z heparyną dostępne w aptece.


Dziękuję za wszystkie informacje w sprawie ósemki, to moja pierwsza więc się stresuję i nie wiem czy będę na drugi dzień mogła iść do pracy, jak kto będzie wyglądało itp. Zoapatrzę się w lody i jogurty w razie w mam też w apteczce ketonal. Więc mam nadzieję, że jakoś to przetrwam. Pocieszam się tym, że jest wyrośnięta, nie zatrzymana, więc dłutowanie, rozcinanie nie będzie potrzebne. Na poprzedniej wizycie właśnie lekarz mówił, że nawet dobrze że jest ona lekka wychylona i nie rośnie tak równo w rzędzie obok reszty zębów, bo będzie łatwiej z wyrwaniem. No i że takie wyrwanie to minutę może trwać... Ale mimo wszystko się stresuję tym co będzie później
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie stresuj się, miałam podobna górna ósemkę wyrywana z tym że moja rosła trochę krzywo. Miałam szwy, na następny dzień byłam w pracy 24 godziny i było ok tylko trochę seplenilam bo dziwnie mi się mówiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 07:54   #3323
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Ponawiam pytanie o stosowanie maści końskiej na włosy eksperymentować?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 08:01   #3324
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Muszę skomentować sobie zestaw startowy dla szczeniaka - w jakim sklepie internetowym jest największy wybór i spoko ceny? Czy po prostu przetrząsać allegro? Chodzi mi głównie o rzeczy typu miseczki, smycz itd., karma będzie z hodowli i na "kombinowanie" z żywieniem będę miała więcej czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OOOO, szczeniaczek? Super! Gratuluję

Też polecam zooplus, robiłam też zamówienia na bitiba.pl, gdy na zooplus czegoś nie było. Też polecam.

Pamiętam swoje pierwsze kompletowanie wspaniały czas! Pani z fundacji mówiła jednak, żeby za bardzo się nie rozpędzać, a po poznaniu psa dokupić to, czego ewidentnie brakuje.
Na początek była więc karma, smaczki do nauki, smycz, obroża, adresatka, szampon, narzędzie do wyciągania kleszczy (must have), kong, szczotka, miski.
Posłanie było ze starej pościeli, z czasem dokupiliśmy klatkę kennelowa.

Kurcze, ale fajnie, zazdroszczę!

(Tak, mam bzika na tym punkcie )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 08:16   #3325
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Jak zrobisz zamówienie z zooplusa przez stronę np. www.kotangens.org (kocia fundacja) to fundacja dostaje jakiś procent. Polecam

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 08:19   #3326
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Kupiłam na Aliexpress legginsy z polecanej tu Zohry. Paczka niby była wysłana, w statusie normalnie była informacja o przekazaniu linii lotniczej i teraz zamiast dotarcia do Polski jest informacja "paczka anulowana". A kawałek niżej informacja że paczka nadal jest w drodze i jak nie dotrze do 28 sierpnia to mam się kontaktować ze sprzedawcą. Miała któraś z Was podobną sytuację a mimo to paczka dotarła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 08:37   #3327
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Kupiłam na Aliexpress legginsy z polecanej tu Zohry. Paczka niby była wysłana, w statusie normalnie była informacja o przekazaniu linii lotniczej i teraz zamiast dotarcia do Polski jest informacja "paczka anulowana". A kawałek niżej informacja że paczka nadal jest w drodze i jak nie dotrze do 28 sierpnia to mam się kontaktować ze sprzedawcą. Miała któraś z Was podobną sytuację a mimo to paczka dotarła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miałam ale nie u Zohry.
wystąpiłam o zwrot pieniędzy, sprzedawca bez dyskusji kasę zwrócił, paczka nigdy nie dotarła.
może napisz do sklepu najpierw? z tego co pamiętam to kontakt z Zohrą był bezproblemowy
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 08:39   #3328
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o stosowanie maści końskiej na włosy eksperymentować?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A co tam jest w składzie i w jakim celu chcesz ją stosować? Ja ogólnie daje wszystko na włosy, balsamy, kremy które mi nie pasują do ciała itp. Z tym że mam bardzo suche kręcone włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 08:46   #3329
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Muszę skomentować sobie zestaw startowy dla szczeniaka - w jakim sklepie internetowym jest największy wybór i spoko ceny? Czy po prostu przetrząsać allegro? Chodzi mi głównie o rzeczy typu miseczki, smycz itd., karma będzie z hodowli i na "kombinowanie" z żywieniem będę miała więcej czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam 2 swoje ulubione:
- Zooplus - uwielbiam, mega konkurencyjne ceny jeśli chodzi o jedzenie; przeogromny asortyment; kupuję tu od lat; mają program lojalnościowy, zbierasz punkty, a potem wybierasz sobie nagrody ze sklepu; przesyłka zawsze jest u mnie na drugi dzień od złożenia zamówiona bardzo polecam
Maxizoo - niemiecka sieć sklepów zoologicznych; tu jest drożej, ale są dobre produkty; online są rabaty, oferta stacjonarna się różni, ale to w 99% tak jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 09:38   #3330
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Muszę skomentować sobie zestaw startowy dla szczeniaka - w jakim sklepie internetowym jest największy wybór i spoko ceny? Czy po prostu przetrząsać allegro? Chodzi mi głównie o rzeczy typu miseczki, smycz itd., karma będzie z hodowli i na "kombinowanie" z żywieniem będę miała więcej czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuję rzeczy dla psiaka i kota przeważnie na zooplus.pl. Nigdy nie miałam żadnych problemów z dostawą, zawszę łapię się na darmową. Jak mam wątpliwości odnośnie np. wyboru rozmiaru szelek, to pomagają, odpisują. Do tego korzystam tu z wtyczki z Fanimani dla pomocy organizacjom.

Ostatnio zamawiałam też na zoopers.pl. Dostawa bardzo szybka, wysyłka była nawet w sobotę, też darmowa od 100 zł. Super kontakt telefoniczny i mieli bardzo dobre ceny, np. obroża przeciwkleszczowa była najtańsza, niektóre karmy tańsze niż na zooplusie.

Spanie dla psa akurat kupowałam na allegro, bo w sklepach jakoś drogo wychodziło.
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 18:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.