Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-26, 11:18   #1
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638

Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!


Czeeeeee
Własnie, jak to jest. Powiem wam na moim przykładzie. OD wrzesnia ide do szkoły-liceum oddalone odemnie o jakies 55 km. Ide do klasy humanistycznej-sama. Koleżanka z innej klasy do matematycznej, ale ja z nia sie wcale nie znam. Zreszta trudno sie z nia dogadac, jest prymuską i tyle. I ide do wielkiego miasta,no moze nie aż tak wielkie jak Poznań. Szczerze wam powiem że mam pietra. nie jestem do końca przekonana czy chce tam, tak daleko iśc a chciałabym mieć pewnośc na 100 %.Mogłabym iśc do szkoły która jest bliżej mnie położona z koleżanką z klasy ale ona daje dupy i co. Wogóle zna mnie z gim, a tam z drugiej strony fajnie że jak bym była sama w klasie z swojej szkoły to mnie nikt nie zna i moge sie od nowa z jak najlepszej strony zaprezentować. Po trzecie tam mieszkałabym w internacie i weekend w domu. Boje sie czy nawiąze jakiś kontakt z "wiarą z miasta" bo sierot tam bedzie malutko , znowu w tej szkole bliższej mojego domu ja bym w klasie dominowała a tak to nie wiem. Góru nie bede bo laski z miasta i wiecie......wyższe sfery. Kurcze a jak u was wyglądał pierwszy dzień w jakiejś szkole zwłaszcza chce wiedziec od dziewczyn co szły same. MAm już stracha że bedzie 4 wrzesień a ja sama gdzie bede łazić, potem do szkoły na drugi dzień też sama w klasie bede nikt sie do mnie nie bedzie odzywał Piszcie
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:22   #2
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

Ja też idę we wrześniu do nowej szkoły. Co prawda do miasta w pobliżu i nie będę mieszkać w internacie, ale na ten profil co ja, nie wybiera się nikt z mojej starej szkoły.

Nie bój się zmian, nie będzie tak źle Bądź tylko otwarta na ludzi, a na pewno się z kimś zaprzyjaźnij. Nie możesz od razu zakładać, że Ci się nie powiedzie. Może pierwsze dni, tygodnie będą trudne, ale się przyzwyczaisz, będzie dobrze. Usamodzielnisz się, dojrzejesz. Poradzisz sobie, zobaczysz! I myśl optymistycznie

A to podobne wątki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rwszoklasistki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rwszoklasistki
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:31   #3
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

Ej, a nie lepiej na razie cieszyć się wakacjami A nową szkoła się nie martw. Na pewno więcej osób przyjdzie samych i tak samo przestraszonych. Na pewno dasz sobie radę
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:37   #4
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

Cytat:
Napisane przez kamuha
Ej, a nie lepiej na razie cieszyć się wakacjami A nową szkoła się nie martw. Na pewno więcej osób przyjdzie samych i tak samo przestraszonych. Na pewno dasz sobie radę
Zgadzam sie ja wiem, ze nie ebda znala nikogo w nowej kalsie I wiesz co Cieszy mnie to!!! Bo nikt z gimn nic nie bedzie gadal (mam na mysli nielubiane osoby) i bedzie mozna poznac mnostwo nowych znajomych
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:50   #5
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

Wakacje się zaczęły a Ty już myślisz żeby do szkoły iść? Rok temu przeżywałam to samo i powiem Ci, że Twpoje wyobrażenia są gorsze niż rzeczywistość. Nie Ty jedyna będziesz sama. Od razu znajdz sobie jakąś koleżankę, uśmiechaj się i rozmawiaj z wszystkimi. Pamiętaj że jeśli nie spodoba Ci się klasa jeszcze we wrześniu możesz zmienić szkołę. 1 września wszyscy byliśmy zestresowani a teraz się z tego śmiejemy. Zobaczysz że nie będzie tak źle
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:53   #6
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

moja rada, narazie zyc wakacjami,cieszyc się słoneczkiem i wolnym czasem.to,ze zmienia sie szkołę, środowisko,itp to naturalna sprawa,kazdy przez to przechodzi w swoim zyciu i powiem ci,ze nie ma sie czego bac.poznasz pewnie masę super ludzi i nie bedziesz zalowala ze wybrałas własnie tę szkołe.
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 11:58   #7
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

a ja myslę, że robisz z igły widły. Życie potoczy się samo i nie ma co planować, bo i tak Twoje plany pójdą na marne.
Ja szkołę podstawową i gimnazjum kończyłam w 7 różnych szkołach, wynikało to z tego, że się przeprowadzałam, z mojego zachowania i wielu innych czynników.
Ale prawda jest taka, że nie ma się czego bać, już po tygodniu bedziesz miała z kim rozmawiać o wszystkim i o niczym. Poza tym, każdy bedzie wystraszony, bo w I liceum rzadko kiedy trafia się wśród znajomych.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 12:05   #8
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

doskonale cie rozumiem. rok temu również już na początku wakacji przejmowałam się tym jak bedzie w nowej szkole i czy dobrze wybrałam. wybrałam szkołe dalekoo ode mnie, mogłam wybrać jedną szkołą bliżej - z całą moja byłą klasą, drugą bliższą od tej której wybrałam - ale też mi nie pasowała. wybrałam szkołe ktora miesci sie dośc daleko ode mnie. co prawda poszłam tam z bratem bliźniakiem i trzema kolegami - ale przeciez to nie to samo co przyjaciółka, koleżanka z ławki...
Bardzo się bałam - wiedziałam, że jeśli bede mieć już przyjaciół bedą mieszkać daleko ode mnie - co mnie jednak troche zrażało. w szkole był najwyższy poziom - wiedziałam ze mogłam wybrac inną i mieć lepsze wyniki.
W pierwszym tygodniu czułam sie nieswojo..
Ale dziś mogę stwierdzić, że to była najlepsza decyzja w moim dotychczasowym życiu.
A świadectwo? było z paskiem
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:28   #9
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

uwierz mi, że jak się jest daleko od domu, bez nikogo znajomego, to bardzo szybko nawiązuje się nowe znajomości ja mam takie doświadczenia (wyjazd na drugi koniec kraju całkiem sama) oraz moi znajomi, którzy sami wyjeżdżali za granicę do pracy; wszyscy od pierwszych chwil mieliśmy towarzystwo (wtedy bardzo potrzebuje się kogoś drugiego i jakoś tak samo wychodzi )
głowa do góry i udanych wakacji
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:51   #10
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

Cytat:
Napisane przez paula007
Ja też idę we wrześniu do nowej szkoły. Co prawda do miasta w pobliżu i nie będę mieszkać w internacie, ale na ten profil co ja, nie wybiera się nikt z mojej starej szkoły.

Nie bój się zmian, nie będzie tak źle Bądź tylko otwarta na ludzi, a na pewno się z kimś zaprzyjaźnij. Nie możesz od razu zakładać, że Ci się nie powiedzie. Może pierwsze dni, tygodnie będą trudne, ale się przyzwyczaisz, będzie dobrze. Usamodzielnisz się, dojrzejesz. Poradzisz sobie, zobaczysz! I myśl optymistycznie

A to podobne wątki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rwszoklasistki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rwszoklasistki
ja mam poprostu takie głupie przekonanie że akurat w mojej klasie każdy z kimś "sobie przyjdzie", jakaś kumpela albo koleżanka z klasy. Też mam stracha że mnie jakaś gościara zdołuje, spyta mnie coś z kosmosu ,ja nie ebde wiedzieć, i dobije mnie że po co taki profil wybrałam. A ide na humana. Kurcze nie ma takiego profilu który by mi w 100 % pasił. Najchętniej bym poszła do liceum plastycznego ale to nie wchodziło w rachube.
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:55   #11
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

Cytat:
Napisane przez Domina
Wakacje się zaczęły a Ty już myślisz żeby do szkoły iść? Rok temu przeżywałam to samo i powiem Ci, że Twpoje wyobrażenia są gorsze niż rzeczywistość. Nie Ty jedyna będziesz sama. Od razu znajdz sobie jakąś koleżankę, uśmiechaj się i rozmawiaj z wszystkimi. Pamiętaj że jeśli nie spodoba Ci się klasa jeszcze we wrześniu możesz zmienić szkołę. 1 września wszyscy byliśmy zestresowani a teraz się z tego śmiejemy. Zobaczysz że nie będzie tak źle
wiem że moge zmienić. Pierwsze dni każdemu takie myśli przechodzą przez głowe słyszałam. Ale po tygodniu ponoć mija. JA ani nie mysle co by w domu było jakby szkołe zmieniła, tyle latania i te km przejechane i kasy ile poszło. O luduu.
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 12:57   #12
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

ja sie ciesze ze zmiany szkoly, nareszcie nowi ludzie, wszystko od poczatku nawet mysle o tym jak uciec od jednej 'kolezanki' ktora wybiera sie tam gdzie ja i w dodatku na moje profile
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 13:03   #13
(karolinka)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 411
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

hehe ja poszlam do liceum oddaloneog ode mnie o ok 35-40km, nie meiszkam w internacie tylko mecze sie z dojazdami. Nie dziwie sie Tobie, że sie denerwujesz bo wiem co sama przezywalam-bałam się, że skoro jestem ze wsi to wszyscy od razu mnie przekreśla, ale znalazłam przyjaciółkę(też ze wsi) a te z miasta dziewcyzny si e znały i jedna o drugiej plotkowała a o nas nikt nic nie wiedział i to było plusem.Fakt faktem moja jklasa byla bardzo podzielona poniewaz przyszły poackzi z gim.(klasa politechniczna) a teraz jestem na innym profilu bo mylic sie kazdy moze hehe i klasę mam cudowną-pomimo ze doszłam do niej po prawie 4miesiacach to nie miałam problemu z wkreceniem sie w ich paczki. minusme tej klasy jest to ze sa tam 2 kolezanki z mojeog bylego gima i oczywiscie nie byly zachwycone ze sie przernioslam poniewaz wytworzyły fałszywy obraz swoich umiejetnosci i osiągnięc i baly sie ze wydam je.

NIE BEDZIE TAK ZLE< ZLE NE MOWIE ZE STRESU NIE BEDZIE:P
juz życze Powodzenia
__________________
żegnam
(karolinka) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 13:32   #14
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

Cytat:
Napisane przez kamuha
Ej, a nie lepiej na razie cieszyć się wakacjami A nową szkoła się nie martw. Na pewno więcej osób przyjdzie samych i tak samo przestraszonych. Na pewno dasz sobie radę
dokładnie nie mysl o tym teraz,nie zaprzataj sobie takimi rzeczami głowy w wakacje,odpocznij,a zobaczysz,ze za miesiac,dwa,juz nie bedziesz miala watpliwosci
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 13:55   #15
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
Czeeeeee
Własnie, jak to jest. Powiem wam na moim przykładzie. OD wrzesnia ide do szkoły-liceum oddalone odemnie o jakies 55 km. Ide do klasy humanistycznej-sama. Koleżanka z innej klasy do matematycznej, ale ja z nia sie wcale nie znam. Zreszta trudno sie z nia dogadac, jest prymuską i tyle. I ide do wielkiego miasta,no moze nie aż tak wielkie jak Poznań. Szczerze wam powiem że mam pietra. nie jestem do końca przekonana czy chce tam, tak daleko iśc a chciałabym mieć pewnośc na 100 %.Mogłabym iśc do szkoły która jest bliżej mnie położona z koleżanką z klasy ale ona daje dupy i co. Wogóle zna mnie z gim, a tam z drugiej strony fajnie że jak bym była sama w klasie z swojej szkoły to mnie nikt nie zna i moge sie od nowa z jak najlepszej strony zaprezentować. Po trzecie tam mieszkałabym w internacie i weekend w domu. Boje sie czy nawiąze jakiś kontakt z "wiarą z miasta" bo sierot tam bedzie malutko , znowu w tej szkole bliższej mojego domu ja bym w klasie dominowała a tak to nie wiem. Góru nie bede bo laski z miasta i wiecie......wyższe sfery. Kurcze a jak u was wyglądał pierwszy dzień w jakiejś szkole zwłaszcza chce wiedziec od dziewczyn co szły same. MAm już stracha że bedzie 4 wrzesień a ja sama gdzie bede łazić, potem do szkoły na drugi dzień też sama w klasie bede nikt sie do mnie nie bedzie odzywał Piszcie
Mi się marzyło iśc do renomowanego ekonomika w moim mieście. Dostałam się bez problemu ale cały czas miałam wątpliwości. Na ogłoszeniu wyników widziałam zbyt wiele twarzy, z którymi raczej nie chciałam mieć wiele do czyniania. Ostatecznie zrezygnowałam i poszłam do mało znanego ogólniaka oddalonego prawie 30 km od mojego domu (godzine dziennie w jedną strone jezdzilam!).
Nie znałam tam nikogo!! Pierwszy dzien - rozpoczęcie roku szkolnego - połowa ludzi z internatu i do tego chodzili tam do gimnazjum. Czulam sie bardzo samotna a ciezko było mi się przełamać (byłam bardzo nieśmiała). Ale jakoś samo wszystko poszło - bardzo fajni ludzie
Nie ma się czego bać, zapewniam. A z doświadczenia wiem, ze ludzie w internacie czesto maja większe szanse na wielką przyjaźń (szczególnie, gdy trafi się tam ktoś z klasy - już nie jestes taka samotna ). Na pewno będzie dobrze. A na razie ciesz się z wakacji!!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:29   #16
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :)
ja mam poprostu takie głupie przekonanie że akurat w mojej klasie każdy z kimś "sobie przyjdzie", jakaś kumpela albo koleżanka z klasy. Też mam stracha że mnie jakaś gościara zdołuje, spyta mnie coś z kosmosu ,ja nie ebde wiedzieć, i dobije mnie że po co taki profil wybrałam. A ide na humana. Kurcze nie ma takiego profilu który by mi w 100 % pasił. Najchętniej bym poszła do liceum plastycznego ale to nie wchodziło w rachube.
Na pewno nie będzie tak, że każdy będzie kogoś w tej nowej klasie od razu znał Nawet śmiem podejrzewać, że większość osób będzie takich jak Ty, kórzy przyjdą do nowej klasy bez żadnych znajomych, poddenerowawani, niepewni. Na pewno wśród nich znajdziesz jakąś przyjazną sobie duszę

Jak ktoś może czepiać się Twoich wyborów? Nie rozumiem tego. Wybrałaś humana z takich a nie innych powodów i tyle. Jak komuś coś sie nie spodoba, no to sorry. Nie umiesz bronić swojego zdania?

I jeszcze jedno, nie martw się zawczasu, bo całe wakacje sobie zmarnujesz. Zacznij myślec optymistycznie. Głowa do góry, bedzie dobrze
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:35   #17
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Pierwsze dni w nowej szkole.....?!?!?!

nastolatka przestan sie niepotrzebnie stresowac - jakos to bedzie, pozatym szkoda wakacji na takie pesymistyczne mysli
nie ty jedna bedziesz musiala to przezyc

ja mam to juz dosc dawno za soba, co prawda do mojego lo szlo oprocz mnie jeszcze 7 osob z bylego gimn i 1 wrzesnia dowiedzialam sie ze jestem w kl z kumplem ale i tak nie utrzymuje z nim zbyt zazylego kontaktu a dosc szybko poznalam cala reszte mojej nowej kl no a po jakims czasie utworzylismy sobie fajna paczke bez ktorej teraz nie wyobrazam sobie zycia moja najblizsza kumpele poznalam wlasnie stojac pod drzwiami do kl i zastanawiajac sie czy wejsc czy uciec ona miala ten sam dylemat i razem jakos dalysmy rade, no i radzimy sobie tak juz 3 rok

jesli moge ci cos poradzic - nie mysl o tym ze cos moze pojsc nie tak i ze bedziesz sama a reszta bedzie sie juz znala... usmiechnij sie szeroko i zagadaj do kogos - wazne zeby zrobic dobre pierwsze wrazenie a potem to juz leci samo powodzenia!
wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.