Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-05, 14:17   #2851
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Mamy 7 cm rozwarcia, akcja mi się wstrzymała na jakiś czas. Dopiero niedawno wróciła..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wody odeszły? Może jak odejdą, to szybko ruszy.
Dalej zaciskam kciuki!
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 14:30   #2852
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Mamy 7 cm rozwarcia, akcja mi się wstrzymała na jakiś czas. Dopiero niedawno wróciła..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki żeby już szybko poszło do końca!!

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Lansinoh ma podobno najlepsze wkładki. Ja kupiłam jedną paczkę Lansinoha i jedną Akuku, bo jednak różnica w cenie spora i zobaczę czy będzie faktycznie różnica.

Ja dzisiaj upiekłam ciasto z truskawkami i teraz robię pyszny obiad - leniwy dzień, ale cały w kuchni Jak miło mieć na to wszystko czas Z młodą chyba będzie tak samo, szczególnie póki nie zacznie pełzać.

Jowita - myślami cały czas z Tobą!
Ja tez kupiłam dwie paczki tych Lansinoh skuszona opiniami, bo w sumie wszyscy piali na ich temat. Ale mi one kompletnie nie podchodzą. Jak dla mnie są strasznie grube i się zwijają. A ten klej wcale nie trzyma jakoś super mocno jak wszyscy twierdzili.

Szukam czegoś ultracieńkiego, bo u mnie w sumie jakoś dużo tego pokarmu nie wycieka jak w sumie co chwile kogoś karmie

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Ja myślę że jakaś nienormalna jestem. Mam dziecko niecałe 3 tygodnie, wcześniej chcialam jeszcze jedno a teraz już umysłem nie ogarniam tego że kogoś innego miałabym kochać jak Lilkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Też dostałam ten trójkąt. fajny jest, a razem z nim paczuszkę chusteczek nawilzanych. Super na wyjścia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Ja zużywam spadek od koleżanki i z Lovi aktualnie wkładki idą ale są paskudne.
Co do robienia obiadu to trzeba się wpasować w czas spania dziecka. A jak zacznie pełzać to nie wiem co wtedy. Catering?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie właśnie największym wyzwaniem jest zapewnienie miłości i uwagi każdemu dziecku. Juz je wszystkie kocham bezgranicznie, ale cały zaś mam wyrzuty sumienia ze każdemu za mało uwagi poświęcam

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Nie kupuję poduchy. Na jedno/dwa karmienia na dobę to chyba bez sensu. Też czasem sama sobie je przystawiam np. w nocy jak nie chcę budzić tż albo w dzień jak sama jestem. Przystawić dwójkę to wcale nie tak ciężko gorzej wytrzymać w tej pozycji dłuższą chwilę
Też mam mega doła związanego ze starszakiem. Jak tu wytrzymać z nim w domu 3 miesiące. Jest mega niegrzeczny ciągle się drze ze chce na dwór. No nie dziwie mu się A też wywozić go non stop do dziadków - słabo Że też nie zaczęliśmy tej budowy rok wcześniej. Było by własne podwórko i święty spokój. Szkoda dzieciaka

Jowitaz kciuki zaciśnięte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli Ty tez zostajesz sama z trójka na wakacje?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Jeśli chodzi o dziadków to jedni jadą nad morze Śródziemne, wiec tam na pewno nie wyskoczymy na weekend A drudzy w Tatry, ale tez się zastanawiam czy jest sens żebyśmy tam jechali na pare dni, bo potem jak będziemy wracać do siebie a ona zostanie to będzie straszny płacz. Sama już nie wiem... jeszcze muszę dla nas jakieś wakacje zarezerwować a kompletnie nie mam pomysłu co bym chciała :/ Tzn ja bym chciała na kajta oczywiście Ale muszę poszukać takiego miejsca gdzie można i popływać i pochodzić z wózkiem na spacer i jakieś atrakcje dla starszaka mieć... no ciężki wybór
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 14:32   #2853
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Kciuki żeby już szybko poszło do końca!!



Ja tez kupiłam dwie paczki tych Lansinoh skuszona opiniami, bo w sumie wszyscy piali na ich temat. Ale mi one kompletnie nie podchodzą. Jak dla mnie są strasznie grube i się zwijają. A ten klej wcale nie trzyma jakoś super mocno jak wszyscy twierdzili.

Szukam czegoś ultracieńkiego
Może spróbuj Lovi?
One są kartka papieru. Dostałam próbki w SR, byłam w szoku że coś takiego rob


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 14:34   #2854
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Mamy 7 cm rozwarcia, akcja mi się wstrzymała na jakiś czas. Dopiero niedawno wróciła..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To już ostatnia prosta
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 14:47   #2855
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Mamy 7 cm rozwarcia, akcja mi się wstrzymała na jakiś czas. Dopiero niedawno wróciła..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już bliżej niż dalej. Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 14:47   #2856
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Nie kupuję poduchy. Na jedno/dwa karmienia na dobę to chyba bez sensu. Też czasem sama sobie je przystawiam np. w nocy jak nie chcę budzić tż albo w dzień jak sama jestem. Przystawić dwójkę to wcale nie tak ciężko gorzej wytrzymać w tej pozycji dłuższą chwilę
Też mam mega doła związanego ze starszakiem. Jak tu wytrzymać z nim w domu 3 miesiące. Jest mega niegrzeczny ciągle się drze ze chce na dwór. No nie dziwie mu się A też wywozić go non stop do dziadków - słabo Że też nie zaczęliśmy tej budowy rok wcześniej. Było by własne podwórko i święty spokój. Szkoda dzieciaka

Jowitaz kciuki zaciśnięte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas w wakacje tez teoretycznie zamkniete, zapisalam młodego na dyzur 2 tygodnie do jego przedszkola i byla rekrutacja elektroniczna i sie dostal. Maz wezmie tacierzynki plus tydzien wypoczynkowego i 3 tygodnie ma miec wolne. Zostaly mi4 tygodnie do zapelnienia i moglabym wyslac go na dzialke do dziadkow pozniej o drugiej babci ale wiem ze by to strasznie przezywal, a niechce mu fundowac tego tym bardziej jezeli ma byc to zwiazane z pojawiniem sie rodzenstwa. Inaczej jakbym chodzila do pracy miała bym mniejsze wyrzuty. Za to zapowiedziałam ze chetnie przyjmę pomoc w postaci przyjechania o 9 i zabrania go do kina, do zoo, na plac zabaw itd. Moge go tez zawiezc im na caly dzien itd. Moi teściowie na wakacje nie jezdza nigdzie tylko dzialka, moja mama tez sie autem ani pociągiem nie ruszy sama typu nad morze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 14:51   #2857
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

To moje dziecko zaczyna być gigantem w takim razie bo wczoraj usg pokazało wagę 3600g. Nie rozumiem takiego głupiego gadania. Lady udało Ci się wczoraj dostać do lekarza czy nic z tego ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 14:56   #2858
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;83985961]To moje dziecko zaczyna być gigantem w takim razie bo wczoraj usg pokazało wagę 3600g. Nie rozumiem takiego głupiego gadania. Lady udało Ci się wczoraj dostać do lekarza czy nic z tego ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie udalo sie.

Absolutny zakaz myslenia ze dziecko 3.5 kg to duze dziecko serio!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:01   #2859
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Ja witam sie piąty raz w tej ciazy ze szpitala
Wczoraj mala ruszala się duzo słabiej a dzisiaj od 6 rano do 13.30 nic i zero reakcji na próby zmuszenia jej.
Oczywiście jak podpieli mnie na oddziale pod ktg to zaczęła się ruszać jak dzika....
Ale przynajmniej jestem spokojna, ze to sprawdziłam i teraz pewnie jeszcze jutro mnie poobserwuja.
Po badaniu dowiedzialam sie tylko, ze mala ma 2600 (czyli znowu wyszlo mniej niz ostatnio ale powiedział, ze mam sie nie przejmować bo inny sprzęt) i rozwarcie na luźny palec czyli 2-3cm.
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:02   #2860
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Kciuki żeby już szybko poszło do końca!!



Ja tez kupiłam dwie paczki tych Lansinoh skuszona opiniami, bo w sumie wszyscy piali na ich temat. Ale mi one kompletnie nie podchodzą. Jak dla mnie są strasznie grube i się zwijają. A ten klej wcale nie trzyma jakoś super mocno jak wszyscy twierdzili.

Szukam czegoś ultracieńkiego, bo u mnie w sumie jakoś dużo tego pokarmu nie wycieka jak w sumie co chwile kogoś karmie



Dla mnie właśnie największym wyzwaniem jest zapewnienie miłości i uwagi każdemu dziecku. Juz je wszystkie kocham bezgranicznie, ale cały zaś mam wyrzuty sumienia ze każdemu za mało uwagi poświęcam



Czyli Ty tez zostajesz sama z trójka na wakacje?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Jeśli chodzi o dziadków to jedni jadą nad morze Śródziemne, wiec tam na pewno nie wyskoczymy na weekend A drudzy w Tatry, ale tez się zastanawiam czy jest sens żebyśmy tam jechali na pare dni, bo potem jak będziemy wracać do siebie a ona zostanie to będzie straszny płacz. Sama już nie wiem... jeszcze muszę dla nas jakieś wakacje zarezerwować a kompletnie nie mam pomysłu co bym chciała :/ Tzn ja bym chciała na kajta oczywiście Ale muszę poszukać takiego miejsca gdzie można i popływać i pochodzić z wózkiem na spacer i jakieś atrakcje dla starszaka mieć... no ciężki wybór
Moze Teneryfa? Polecam, tylko spot dla mnie byl za trudny, ale pewnie wam to nie przeszkadza. [1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;83985961]To moje dziecko zaczyna być gigantem w takim razie bo wczoraj usg pokazało wagę 3600g. Nie rozumiem takiego głupiego gadania. Lady udało Ci się wczoraj dostać do lekarza czy nic z tego ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ksiazkowo noworodek duzy zaczyna sie od 4kg, wiec jeszcze macie sporo "normy"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:05   #2861
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Ja witam sie piąty raz w tej ciazy ze szpitala
Wczoraj mala ruszala się duzo słabiej a dzisiaj od 6 rano do 13.30 nic i zero reakcji na próby zmuszenia jej.
Oczywiście jak podpieli mnie na oddziale pod ktg to zaczęła się ruszać jak dzika....
Ale przynajmniej jestem spokojna, ze to sprawdziłam i teraz pewnie jeszcze jutro mnie poobserwuja.
Po badaniu dowiedzialam sie tylko, ze mala ma 2600 (czyli znowu wyszlo mniej niz ostatnio ale powiedział, ze mam sie nie przejmować bo inny sprzęt) i rozwarcie na luźny palec czyli 2-3cm.
Dobrze,że to sprawdziłaś i jesteś spokojniejsza.
Kurczę u mnie też tak czasem jest,że dobrych kilka godzin ten mały dziad się nie rusza, ale zawsze zanim zdążę wpaść w jakąś panikę to zaczyna cośtam współpracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 15:07   #2862
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

U mnie tak jest ostatnio co kilka dni. Dziś jest wyraźnie nieruchliwy, ale przy moim leżeniu się ruszał, jak byłam w domu i mama chciała sobie może ostatni raz pogadać z brzuchem, też, teraz po zjedzeniu babeczki, dał o sobie znać, więc na razie zakładam, że jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:08   #2863
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Nie udalo sie.

Absolutny zakaz myslenia ze dziecko 3.5 kg to duze dziecko serio!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szkoda :/

Dla mnie dziecko 3,5kg to dziecko normalnych standardowych wymiarów. Ani za małe ani za duże. Jestem chora jak słyszę te kretyńskie teksty, jakie to ogromne dziecko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:29   #2864
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Ja witam sie piąty raz w tej ciazy ze szpitala
Wczoraj mala ruszala się duzo słabiej a dzisiaj od 6 rano do 13.30 nic i zero reakcji na próby zmuszenia jej.
Oczywiście jak podpieli mnie na oddziale pod ktg to zaczęła się ruszać jak dzika....
Ale przynajmniej jestem spokojna, ze to sprawdziłam i teraz pewnie jeszcze jutro mnie poobserwuja.
Po badaniu dowiedzialam sie tylko, ze mala ma 2600 (czyli znowu wyszlo mniej niz ostatnio ale powiedział, ze mam sie nie przejmować bo inny sprzęt) i rozwarcie na luźny palec czyli 2-3cm.
Grunt, ze wszystko jest w porzadku.

Moja tez ma takie wolniejsze dni, ostatnio troche panikowalam, ale nastepnego dnia juz dawala czadu ostro. Dzisiaj tez jest grzeczna i mocno sie rusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:44   #2865
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Jowita
Lady odezwij się jak możesz coś
Annika jak Ci się sprawdza laktator? Próbowałaś?
Goldika i Neesanek niezmiennie w Wasza stronę

Ja do tej pory jak się tyle uczyłam to nawet nie wiem jakie przestoje były w ruchach, masakra. To teraz mam, Synuś miał siedzieć w brzuchu to siedzi, a na dzisiaj termin i zero objawów 🤷🏼☠♀️🤷🏼☠♀️🤷🏼☠♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:48   #2866
Guerka
Wtajemniczenie
 
Avatar Guerka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;83985961]To moje dziecko zaczyna być gigantem w takim razie bo wczoraj usg pokazało wagę 3600g. Nie rozumiem takiego głupiego gadania. Lady udało Ci się wczoraj dostać do lekarza czy nic z tego ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Nie udalo sie.

Absolutny zakaz myslenia ze dziecko 3.5 kg to duze dziecko serio!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No co Wy?!?!?!? To co ja mam powiedzieć jak prawie dwa tygodnie temu Michaśka miala 3400g....to teraz szcunkowo ma jakieś 3800g i nie widzę zwiastunu porodu

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
owu 08.01
@ 23-24.01
Guerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:48   #2867
lina84
Rozeznanie
 
Avatar lina84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 918
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

U mnie jest bardzo ruchliwy, dużo bardziej niż za pierwszym razem.
Co do wkładek kupiłam akuku i niemieckie jakieś tańsze, zobaczymy co się sprawdzi, a i zamówiłam na Aliexpres takie do prania jedna mama poleciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:51   #2868
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Ja mam wkładki akuku. Ale nie wycieka mi mleko. Noszę dla higieny. Raz nie założyłam i sut mi się do stanika przykleil

Lady A myślałaś o zaleceniu cc od psychiatry? Ponoć to biorą pod uwagę czasami.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 15:52   #2869
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
U mnie jest bardzo ruchliwy, dużo bardziej niż za pierwszym razem.
Co do wkładek kupiłam akuku i niemieckie jakieś tańsze, zobaczymy co się sprawdzi, a i zamówiłam na Aliexpres takie do prania jedna mama poleciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tak się zastanawiam nad wielorazowymi. Ale może jak stestujesz i wydasz opinię to kupię
Boję się trochę ,że nie będą chłonąć i będę miała mokre cyce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-05, 16:11   #2870
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

LADY widzę że podglądasz
Napisz coś. Martwimy się.
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 16:33   #2871
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
U mnie tak jest ostatnio co kilka dni. Dziś jest wyraźnie nieruchliwy, ale przy moim leżeniu się ruszał, jak byłam w domu i mama chciała sobie może ostatni raz pogadać z brzuchem, też, teraz po zjedzeniu babeczki, dał o sobie znać, więc na razie zakładam, że jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie to samo, raz jest ruchliwa a raz ma leniwe dni. Dzisiaj zdecydowanie nadrabia, czasami aż mam wrażenie, że jest bardzo niespokojna i coś jej przeszkadza tak się szamocze w brzuchu.


Mi wczoraj lekarz powiedział na wizycie, że dobrze, że moja malutka nie jest koksem bo raczej by mnie na CC skierowali. Co prawda nie mierzył mi miednicy ale tak na oko stwierdził, że raczej jestem na granicy wymiarów i duże dziecko byłoby mi ciężko urodzić
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 16:44   #2872
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Nie jestem n bieżąco wybaczcie mi, ale nie mam czasu przy dwójce chłopaków. Dzisiaj jakimś cudem zdrzemnelam się jak polozolylam starszaka i nakarmilam malego.





Lady masz mój scenariusz. U mnie niestety ta sama sytuacja w pierwszej o drugiej ciąży. Zamiast cokolwiek iść do przodu szło w górę. Zamiast szyjka z każdym tygodniem się skracać ona się wydłużyla do 7cm! Tak jak mi lekarz powiedział u mnie nie było szans żeby cokolwiek się zaczęło. A niestety z indukcji przy zamkniętej o długiej szyjce jest ciezko obporod naturalny. Wiele moich znajomych tak miała i może jednej się udało sn w innych wypadkach kończyło się CC. Dlatego jeżeli masz możliwość u swojego lekarza porozmawiaj z nim od serca niech indukują ale jeżeli po kilku godzinach nie ma postępu niech zrobi cc. Wbrew pozorom nie jest to straszne, a nie ważne jak ważne aby zdrowa była Nadia. Nie jestem zwolennikiem CC zresztą sama chciałam naturalnie urodzić Antka, ale czasami lepiej wybrać inną drogę dla siebie o dziecka. Trzymaj się ciągle o Tobie myślę.



Dziewczyny gratuluję udanych porodów i życzę lekkich kolejnych. Trzymam za wszystkie kciuki Przepraszam , że się nie udzielam, ale nawet teraz piszę to karmiąc Antka cycem.
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 16:50   #2873
_annika_
Zadomowienie
 
Avatar _annika_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 242
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Jowita
Lady odezwij się jak możesz coś
Annika jak Ci się sprawdza laktator? Próbowałaś?
Goldika i Neesanek niezmiennie w Wasza stronę

Ja do tej pory jak się tyle uczyłam to nawet nie wiem jakie przestoje były w ruchach, masakra. To teraz mam, Synuś miał siedzieć w brzuchu to siedzi, a na dzisiaj termin i zero objawów 🤷🏼☠ 🤷🏼☠ 🤷🏼☠


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo zadowolona jestem! W sumie mam porównanie tylko z Medela Swing, ale moim zdaniem jest o wiele lepszy.
_annika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 16:51   #2874
sweetrose
Rozeznanie
 
Avatar sweetrose
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 879
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

U mojej córki przedszkole jest zamknięte 2 pierwsze tygodnie lipca akurat jak tz wraca do pracy. I też już się obawiam że mała się zanudzi ze mną w tym czasie. Do tego moi rodzice akurat w tym terminie jadą nad morze więc będziemy skazani tylko na siebie. Muszę poszukać czy gdzieś są jakieś atrakcje żebym również z małym mogła iść może coś się znajdzie.
Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam, że właśnie lansinoh i akuku są najlepsze, a właśnie przez różnicę w cenie zamówiłam te drugie jeśli będą ok to nie będę przepłacać jak się okażą za słabe to kupię lansinohy.

A ja jestem gotowa do robienia dżemu, a tu słoiczki mi się skończyły
Ja mam właśnie lansinoh i dla mnie są ok. Niestety nie widziałam ich nigdzie u mnie stacjonarnie a te co mam zamawiałam z Gemini. Ewentualnie następne kupię te z akuku i wyprobuje. A na noc używam z babydream z Rossmanna. W sumie grube są jak podpachy ale cena też bardzo korzystna a w nocy i tak nikt nie widzi.
Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Akuku chyba robi takie fajne ultracienkie wkładki laktacyjne. Następnym razem takie biorę bo bez tego ani rusz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

A co myślisz o piciu kawy przy karmieniu? Mi siostra poradziła odstawić i zobaczyć czy mała będzie spokojniejsza czy bardziej wyciszona. Z jednej strony jestem za tym że powinno się jeść wszystko, ale w końcu kawa to uzywka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mały jak narazie to śpi praktycznie cały czas więc myślę że kawa nie wpływa na niego. Jak nie śpi to je a tak poza tym jak w ciągu doby ma godzinę aktywności to jest max. Córka była zupełnie inna, ponieważ ona w dzień od urodzenia praktycznie nie spała wcale. I na niej próbowałam z kawą i było bez różnicy. W szpitalu dostałam taką ulotkę odnośnie ilosci kofeiny podczas karmienia i tam było fajnie wszystko opisane. Jak wrócę do domu i ją znajdę to wrzucę zdjecie
Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Mamy 7 cm rozwarcia, akcja mi się wstrzymała na jakiś czas. Dopiero niedawno wróciła..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to teraz powinno już pójść, kciuki za szybka akcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sweetrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 16:55   #2875
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Te wkladki laktacyjne wielorazowe z alli podobno są rewelacyjne. Sporo moich kolezanek ich używalo i byly bardzo zadowolone.
Ja znowu na początek kupilam nuk bo z tych bylam najbardziej zadowolona po 1 porodzie
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 17:45   #2876
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Melduję. Nie rodzę
Od 13.00 mam założony cewnik. Chyba nie muszę pisać jak boli zakładanie cewnika przy braku rozwarcia. Nie będę straszyć, bo jeszcze ktoś się zgorszy... Krwawię, ale lekarz powiedział, że po cewniku to normalne. (golika, Ty pewnie nie krwawilas bo miałaś rozwarcie?). Cewnik mam na 24h, jak będzie 4cm to sam wypadnie. Ale lekarze też w to nie wierzą, bo się umówili już na jutro na wyciąganie tego cewnika no ale zobaczymy. U mnie standardowo nic się nie dzieje. Boli lekko podbrzusze, ale ze skurczami, napinaniem i twardnieniem brzucha to nie ma nic wspólnego. Ktoś się orientuje kiedy ten cewnik ma największe działanie?
Jutro mam dostać oxy. Nie wiem jak ja przeżyję kilka godzin z tą kroplówką..
Tz gadał z lekarzem i niby do piątku będą wywolywac. Tz w piątek ma przyjść do niego pogadać jak nic nie ruszy (wiadomo, 'pogadać')
Także myślę, że się nade mną ulitują i nie będą mnie męczyć w nieskończoność. Chociaż leży ze mną dziewczyna, której tutaj pierwszy poród wywoływali 10 dni.
Tak, wiem co napiszecie, wszystko może się zdarzyć, mogę urodzić w każdej chwili wszystko się może odmienić no i życzę sobie tego, ale nie wierzę w to wcale.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 17:45   #2877
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Dostałam Dawida!
Dziurka w sercu zasklepila się od momentu porodu! Serduszko od wczoraj bije już w granicach normy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 17:47   #2878
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dostałam Dawida!
Dziurka w sercu zasklepila się od momentu porodu! Serduszko od wczoraj bije już w granicach normy
Pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 17:51   #2879
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dostałam Dawida!
Dziurka w sercu zasklepila się od momentu porodu! Serduszko od wczoraj bije już w granicach normy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Melduję. Nie rodzę
Od 13.00 mam założony cewnik. Chyba nie muszę pisać jak boli zakładanie cewnika przy braku rozwarcia. Nie będę straszyć, bo jeszcze ktoś się zgorszy... Krwawię, ale lekarz powiedział, że po cewniku to normalne. (golika, Ty pewnie nie krwawilas bo miałaś rozwarcie?). Cewnik mam na 24h, jak będzie 4cm to sam wypadnie. Ale lekarze też w to nie wierzą, bo się umówili już na jutro na wyciąganie tego cewnika no ale zobaczymy. U mnie standardowo nic się nie dzieje. Boli lekko podbrzusze, ale ze skurczami, napinaniem i twardnieniem brzucha to nie ma nic wspólnego. Ktoś się orientuje kiedy ten cewnik ma największe działanie?
Jutro mam dostać oxy. Nie wiem jak ja przeżyję kilka godzin z tą kroplówką..
Tz gadał z lekarzem i niby do piątku będą wywolywac. Tz w piątek ma przyjść do niego pogadać jak nic nie ruszy (wiadomo, 'pogadać')
Także myślę, że się nade mną ulitują i nie będą mnie męczyć w nieskończoność. Chociaż leży ze mną dziewczyna, której tutaj pierwszy poród wywoływali 10 dni.
Tak, wiem co napiszecie, wszystko może się zdarzyć, mogę urodzić w każdej chwili wszystko się może odmienić no i życzę sobie tego, ale nie wierzę w to wcale.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyznam ze długo trzymaja ale jak licza na cos to maja motywacje...

A Twoj doktorek bedzie przed 20.06?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-05, 17:52   #2880
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Melduję. Nie rodzę
Od 13.00 mam założony cewnik. Chyba nie muszę pisać jak boli zakładanie cewnika przy braku rozwarcia. Nie będę straszyć, bo jeszcze ktoś się zgorszy... Krwawię, ale lekarz powiedział, że po cewniku to normalne. (golika, Ty pewnie nie krwawilas bo miałaś rozwarcie?). Cewnik mam na 24h, jak będzie 4cm to sam wypadnie. Ale lekarze też w to nie wierzą, bo się umówili już na jutro na wyciąganie tego cewnika no ale zobaczymy. U mnie standardowo nic się nie dzieje. Boli lekko podbrzusze, ale ze skurczami, napinaniem i twardnieniem brzucha to nie ma nic wspólnego. Ktoś się orientuje kiedy ten cewnik ma największe działanie?
Jutro mam dostać oxy. Nie wiem jak ja przeżyję kilka godzin z tą kroplówką..
Tz gadał z lekarzem i niby do piątku będą wywolywac. Tz w piątek ma przyjść do niego pogadać jak nic nie ruszy (wiadomo, 'pogadać')
Także myślę, że się nade mną ulitują i nie będą mnie męczyć w nieskończoność. Chociaż leży ze mną dziewczyna, której tutaj pierwszy poród wywoływali 10 dni.
Tak, wiem co napiszecie, wszystko może się zdarzyć, mogę urodzić w każdej chwili wszystko się może odmienić no i życzę sobie tego, ale nie wierzę w to wcale.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi krew poszła z cewnika. I to normalne. Z tej rurki po nodze żywa czerwona poleciała.
Trzymam mocno kciuki za Was żebyś nie musiała cierpieć
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 22:21:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.