Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-11, 09:58   #1201
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-05-11 o 10:16
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 10:51   #1202
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Ciekawe, nie ? Tak jakby dziewczynom piach w tyłek nie wchodził.

Wysportowane ciało jest piękne. Ale czy powinno być 'podawane' w seksi kontekście w trakcie zawodów, to mam wątpliwości. Tym bardziej właśnie że jak już, to sportsmenki są kuso odziane, a jakoś faceci bardziej pozakrywani.
Tenisistki całkiem niedawno zaczęły zakładać majtki (właściwie są to spodenki) z dłuższymi nogawkami pod te swoje króciutkie spódniczki. Teraz te młode zawodniczki już jakoś bardziej są świadome w sprawach prawa do ochrony swojej intymności. Zawody sportowe to nie erotyczne występy.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-05-11 o 10:54
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 10:57   #1203
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 12:49   #1204
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;88694797]Czy ja dobrze rozumiem, to sa ludzie, ktorzy pracuja w miejscu, ktore jeszcze nie powstalo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To, że fizycznie nie powstało lotnisko przecież nic nie znaczy. Ta inwestycja to oprócz lotniska około 2000 km linii kolejowych. One same się nie zaprojektują. Konsultacje z mieszkańcami którym może grozić przesiedlenie same się nie przeprowadzą. Specustawy które będą do tego wszystkiego potrzebne też się same nie napiszą. Dokumenty strategiczne potrzebne do tego też się same nie napiszą.

Ogółem - lotnisko uważam za pomysł z tyłka. Wynagrodzenia dla zarządu za absurdalnie wysokie i niedorzeczne. Ale połączenia kolejowe które powstają jako reszta tej inwestycji już są cholernie potrzebne. Przez ostatnie 30 lat nikt sensownie nie inwestował w lokalne połączenia kolejowe. Teraz trzeba to nadrabiać. Zwłaszcza że kolejne perspektywy unijne będą już dotyczyły transportu niskoemisyjnego (czyli w tym kolejowego), a nie samochodowego.
Dodatkowo - nie wiem skąd to masowe przeświadczenie, że wszyscy tam idą po linii partyjnej. Znam kilka osób tam pracujących. Prawników i ekspertów ze swoich dziedzin (czy to gospodarka przestrzenna, czy partycypacja, czy urbanistyka). Żadne z nich nie dostało się tam z partyjnego nadania. Są to ludzie którzy od lat koncentrują się na swojej pracy, a nie polityce. Wszyscy oni pracowali wcześniej w lokalnych samorządach czy w różnych ministerstwach jeszcze za czasów PO.
Wrzucanie teraz wszystkich do jednego kosza "PiSowcy" jest cholernie krzywdzące.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 12:57   #1205
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
To, że fizycznie nie powstało lotnisko przecież nic nie znaczy. Ta inwestycja to oprócz lotniska około 2000 km linii kolejowych. One same się nie zaprojektują. Konsultacje z mieszkańcami którym może grozić przesiedlenie same się nie przeprowadzą. Specustawy które będą do tego wszystkiego potrzebne też się same nie napiszą. Dokumenty strategiczne potrzebne do tego też się same nie napiszą.

Ogółem - lotnisko uważam za pomysł z tyłka. Wynagrodzenia dla zarządu za absurdalnie wysokie i niedorzeczne. Ale połączenia kolejowe które powstają jako reszta tej inwestycji już są cholernie potrzebne. Przez ostatnie 30 lat nikt sensownie nie inwestował w lokalne połączenia kolejowe. Teraz trzeba to nadrabiać. Zwłaszcza że kolejne perspektywy unijne będą już dotyczyły transportu niskoemisyjnego (czyli w tym kolejowego), a nie samochodowego.
Dodatkowo - nie wiem skąd to masowe przeświadczenie, że wszyscy tam idą po linii partyjnej. Znam kilka osób tam pracujących. Prawników i ekspertów ze swoich dziedzin (czy to gospodarka przestrzenna, czy partycypacja, czy urbanistyka). Żadne z nich nie dostało się tam z partyjnego nadania. Są to ludzie którzy od lat koncentrują się na swojej pracy, a nie polityce. Wszyscy oni pracowali wcześniej w lokalnych samorządach czy w różnych ministerstwach jeszcze za czasów PO.
Wrzucanie teraz wszystkich do jednego kosza "PiSowcy" jest cholernie krzywdzące.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Zapomniałaś że właściwie transport publiczny kolejowy przestaje istnieć z uwagi na masową likwidację? No chyba, że chodzi o kolejną ważną stację ja było z Włoszczową
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 13:04   #1206
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Zapomniałaś że właściwie transport publiczny kolejowy przestaje istnieć z uwagi na masową likwidację? No chyba, że chodzi o kolejną ważną stację ja było z Włoszczową
Likwidacje już się skończyły, teraz już od dobrych kilku lat jest przywracanie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 15:16   #1207
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Likwidacje już się skończyły, teraz już od dobrych kilku lat jest przywracanie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Żartujesz?
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 00:13   #1208
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;88694813]A może opłaci się zrzucić na kamerę i duże tablice informujące o nagrywaniu?
[/QUOTE]


I co konkretnie zrobisz osobie w masce ubranej na czarno, która podrzuca syf?

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Kąpielówki z nogawkami to chyba trochę inny kaliber niż praktycznie krocze na wierzchu u tych dziewczynek.
Niesmaczne jest wystawianie tych dziewczynek na pokaz przed rzędem starych chłopów, nie obchodzi mnie kto uznaje to za normalne a kto nie.

Prawda i to jest problem.


Te miny mogły być ze względu na gibkość tych dziewczyn i pewnie mnie też można by złapać z takim wyrazem twarzy w takiej sytuacji. Zwłaszcza że ktoś zapewne szukał.



Ale jest to po prostu niesmaczne i taka sytuacja nie powinna mieć miejsca po prostu.

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
O, juz wiem, czego tym dziewczynkom ze zdjęcia zabrakło- rajstop. Wystarczyłyby białe, np 40/60 DEN i byłoby wszystko ok. Nikt by nie miał nic do tej ewolucji, która wygląda na trudną.

Rajstop i jakiejś odległości.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 06:14   #1209
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Zapomniałaś że właściwie transport publiczny kolejowy przestaje istnieć z uwagi na masową likwidację? No chyba, że chodzi o kolejną ważną stację ja było z Włoszczową
Dokładnie, ceny biletów na pociąg są tak kosmiczne, że bardziej nam się opłaca jechać autem bilet z Kielc do Krakowa to 30 zł w jedną stronę, dla dwóch osób 60. W dwie strony 120.
Moje auto spali za 80-100 zł w obie strony.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 07:04   #1210
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dokładnie, ceny biletów na pociąg są tak kosmiczne, że bardziej nam się opłaca jechać autem bilet z Kielc do Krakowa to 30 zł w jedną stronę, dla dwóch osób 60. W dwie strony 120.
Moje auto spali za 80-100 zł w obie strony.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Moja córka ze swoim chłopakiem jeżdżą na trasie 3miasto-wawa i jak się planuje i kupuje bilety wcześniej to wychodzą dużo taniej niż jechać samochodem, zwłaszcza 1-2 osobom i jeszcze płacić za autostradę (albo tłuc się w giga korku starą trasą)
A teraz w covidzue to Pendolino potrafili jechać za 30 zł.
Dla mnie luksusik: szybko, tanio, możesz sobie popracować, pouczyć się, czy się zdrzemnąć.

+ w okresie letnim, chyba od czerwca kursują linie letnie, w ogóle jakieś śmiesznie tanie.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I co konkretnie zrobisz osobie w masce ubranej na czarno, która podrzuca syf?[COLOR="Silver"]
Cześć Limonka.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 07:43   #1211
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Pendolino Wawa-Gdynia za 30zl? Chyba ze zniżką studencką. Właśnie patrzyłam na za miesiąc 77zl normalny, a zawsze płaciłam 50.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 10:22   #1212
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Na stronie są opisane promocje SuperPromo i tam pendolino na trasie Warszawa-Trójmiasto albo Warszawa-Katowice kosztuje 49 zł i to już też jest dobra cena. Bez polowania na promocje już tak pięknie nie jest, przynajmniej za pendolino, bo wolniejsze i mniej wygodne są tańsze.

Poszukałam sobie też biletu Katowice-Kraków i jestem mile zaskoczona, godzina jazdy i 16 zł - gdyby chcieć jechać autostradą, sam przejazd kosztuje 24 zł. Dawniej pociąg na tej trasie jechał jakoś absurdalnie długo. Tak że mam wrażenie, że jednak coś idzie to przodu i bardzo mi to pasuje, pociąg to mój ulubiony środek transportu.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:39   #1213
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Likwidacje już się skończyły, teraz już od dobrych kilku lat jest przywracanie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

coś w tej kwestii na pewno ruszyło. moje miasto (spore) nie miało od wielu lat bezpośredniego połączenia z żadnym większym miastem położonym w odległości do 2h. Trzeba było się przesiadać w innym mieście, przez co czas dojazdu gdziekolwiek znacząco się wydłużał. Rozwinęły się małe firmy oferujące dowozy busikami. Sporo ludzi z mojego miasta dojeżdża do tych większych miast do pracy czy na studia. Kiedyś ten bezpośredni dojazd kolejowy był, ale za czasów poprzedniej władzy go zlikwidowano podejrzewam że z przyczyn ekonomicznych. Teraz zaczęli go przywracać i pół miasta się cieszy.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:46   #1214
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Pendolino Wawa-Gdynia za 30zl? Chyba ze zniżką studencką. Właśnie patrzyłam na za miesiąc 77zl normalny, a zawsze płaciłam 50.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



A sory, oni faktycznie mają zniżke studencką.


Ale jechałam 2 lata temu tym "słonecznym" (? tylko w lato jeździ) i jakos tak mało zapłaciłam za bilet ze aż śmiesznie.
W czym dla mnie był plus, że załapałam się na ten wagon bez przedziałów, czyli bardziej jak w autobusie a nie że po 6-8 osób się kisi twarzami do siebie w małym przedziale i jak chce wstać to musi deptac reszcie po nogach, albo jemu wiecznie depcą jak siedzi przy drzwiach. Nienawidzę tego po prostu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 16:44   #1215
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Od dawna są publikacje o kontrolerach lotu na Okęciu. Jeden został przyłapany na drzemce.

18 marca 2021
Spał podczas służby w wieży kontroli lotów na Okęciu. Na jaw wychodzą szokujące fakty [WIDEO]
https://businessinsider.com.pl/firmy...hopina/vyccwrg

Lotnisko Chopina. Kontroler lotu spał w czasie służby. "Wyciągane są konsekwencje"
https://next.gazeta.pl/next/7,151003...ie-sluzby.html


Wiadomość z ostatniej chwili:

Kontroler lotu z Okęcia został złapany po ucieczce z lotniska - miał 2 promile.
https://wiadomosci.wp.pl/problemy-na...8925942401888a


Żyjemy w rzeczywistości Monty Pythona.



Cytat:
Problemy z kontrolerem ruchu lotniczego na Okęciu w Warszawie. Piloci mieli skarżyć się na jego zachowanie. Teraz, jak informuje PAŻP, toczy się postępowanie w sprawie możliwości spowodowania zagrożenia w ruchu powietrznym.
Widać, że Wirtualna Polska jest PISowska dali tytuł artykułu o czymś tak szokujacym "Incydent", chyba autor dostaje 500+...


Cytat:
Problemy na Okęciu. Media: kontroler ruchu miał "bełkotać" do pilotów

Według informacji jednej z osób, które znają sprawę, kontroler po przerwie miał wrócić na stanowisko pracy w wieży i "bełkotać" do pilotów, a także "prowadzić ich po niewłaściwym kursie", z kolei po zgłoszeniu sprawy przez drugiego kontrolera miał "oddalić się" z miejsca pracy.
Cytat:
Okęcie. Kontroler ruchu lotniczego pod lupą prokuratury


Informację o incydencie potwierdziła także Polska Agencja Żeglugi Powietrznej. Jak podkreślił rzecznik tej instytucji, sprawa została skierowana do prokuratury w sprawie możliwości spowodowania zagrożenia w ruchu powietrznym.


- Natychmiastowe działania polegające na odsunięciu pracownika ze stanowiska operacyjnego, zabezpieczeniu ciągłości służby i poinformowaniu przełożonych oraz policji zostały wdrożone przez obecnego w sali operacyjnej innego kontrolera - przekazał w rozmowie z "BI" Paweł Łukaszewicz, rzecznik PAŻP.

Lotnisko to firma państwowa, czyli siedzą tam amatorzy z PIS i stworzyli sytuacje z trzeciego świata. Ciekawe kiedy zagraniczne samoloty przestaną latać do Polin Kaczyńskiego?

Wygląda jakby PIS chciał katastrofy lotniczej? Media o tym trąbią od dawna, a oni dalej tak organizują prace na lotnisku.

Jesteśmy wszyscy z Jarosławem jak w samolocie przed zderzeniem. "Pull up pull up" po raz kolejny po Smoleńsku, Zielonej Górze, ale dalej lecimy z tymi wariatami z PIS na zderzenie z glebą? To jest już naprawdę trzeci świat w budowie.




Mogą robić co chcą, zaraz dadzą 600+ dzieki pieniądzom z EU, a ciemny lud zagłosuje?

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2021-05-12 o 16:53
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 17:11   #1216
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

A co ma z tym Polin wspólnego?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 18:43   #1217
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
A co ma z tym Polin wspólnego?
Budują nowy kraj i zaczynają od destrukcji wszystkiego. W każdym wymiarze czy chodzi o Puszczę Białowieską, o łamanie Konstytucji, deprawację dzieci w TVP PIS, niszczenie pozycji międzynarodowej Polski, czy nawet kontrolę lotów. Chodzi o chaos.

1. Mateusz Morawiecki:
https://youtu.be/eMjLd_oVbBs

Związki polityków PIS z Izraelem są tak silne, że ciężko odróżnić jedno od drugiego. Jednocześnie innych nazywają niepolakami.

2. Siedziba PIS należała do firmy izraelskiej.
Izraelski właściciel sprzedał budynek z siedzibą PiS

https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedli...dziba-PiS.html

https://nieruchomosci.dziennik.pl/ne...pieniadze.html

Cytat:
Siedziba PiS została sprzedana, ustaliło Radio ZET. "Izraelska spółka, będąca właścicielem budynku, w którym mieści się siedziba partii Jarosława Kaczyńskiego, sprzedała nieruchomość polskiej spółce hotelarskiej".
Wartość transakcji nie została podana. Szacuje się, że w grę może wchodzić 6-7 mln euro, podało też Radio ZET.
Pewnie bonus w podsłuchach jakby figurant Jarosław nie realizował poleceń.

3. Przyjaciel Kaczyńskich ze szkoły to wpływowy prawnik Lejb Fogelman itd. itd.

4. Lech Kaczyński przemawia w Izraelu i zapewnia o swojej lojalności.
Ani słowa o zbrodniach żydowskich na Polakach, o masakrze w Koniuchach, o masowej kolaboracji obywateli polskich pochodzenia żydowskiego z Armią Czerwoną, ani o tym, że każdy w UB w stopniu kapitana i wyżej był Żydem polskim, lub rosyjskim.
https://www.youtube.com/watch?v=YPUhpzGKWnM

Polacy nie chcieli wprowadzać komunizmu w Polsce po 1945, dlatego z ZSRR przyjechało kilkaset tysięcy ludzi radzieckich ze zmienionymi nazwiskami. Dane oficjalne 85% rządu ZSRR było Żydami.

Większość posłów PIS utożsamia podobnie jak Lech Kaczyński swoją lojalność dla Izraela bardzo mocno, jednocześnie innych nazywają niepolakami...

5. Dzieci Mateusza Morawieckiego chodzą do żydowskiej Szkoły Lauder-Morasha dla żydowskich dzieci, gdzie mogą praktykować tradycje żydowskie, jeść koszernie, uczyć się hebrajskiego itd.
https://www.lauder-morasha.edu.pl/
O szkole
Cytat:
Historia szkoły
Zespół Szkół Lauder-Morasha to obecnie największa i najważniejsza placówka edukacyjna, kształcąca dzieci żydowskie w Polsce. Tworzą ją Prywatne Przedszkole Lauder-Morasha, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94 Lauder-Morasha oraz Prywatne Liceum Ogólnokształcące
1

https://www.lauder-morasha.edu.pl/category/o-szkole/

Cytat:
Koszerna, mleczna kuchnia
W naszej szkole zapewniamy wszystkim uczniom koszerne 3 posiłki, każdego dnia nauki. Oferujemy dania kuchni mlecznej, zbilansowane w składniki odżywcze – produkty białkowe (ryby, nabiał, jajka, warzywa), węglowodany oraz owoce i warzywa. Zapewniamy dania dostosowane...
Cytat:
Języki obce

Naszym uczniom oferujemy naukę języków obcych od samego początku edukacji. Od klasy pierwszej szkoły podstawowej zapewniamy naukę języka hebrajskiego oraz języka angielskiego. Od klasy czwartej uczniowie uczą się dodatkowego języka obcego. Mogą wybrać lekcje języka...
2
https://www.lauder-morasha.edu.pl/ca...szkole/page/2/

Cytat:
Wartości kultury żydowskiej

Odkrywamy i pielęgnujemy wartości kultury żydowskiej. Naszym uczniom oferujemy ogólnokształcący program edukacyjny rozszerzony o kulturę i tradycję oraz historię żydowską. Nasi uczniowie uczą się języka hebrajskiego od 1 klasy Szkoły Podstawowej, w wymiarze 3 godzin...


6. Wywiad z Szewachem Weissem po uchwaleniu ustawy o IPN:

Szewach Weiss: Lech Kaczyński był filosemitą, a dzieci Morawieckiego chodziły do żydowskiej szkoły w Warszawie
https://wiadomosci.dziennik.pl/opini...a-w-zycie.html

Robert Mazurek: I wygląda tak, że ambasador Izraela zamiast zwrócić się do MSZ, ma bardzo ostre wystąpienie akurat podczas uroczystości w Auschwitz.
Szewach Weiss: Ja mogę powiedzieć, że Polska przyjmuje to prawo w przeddzień Dnia Holokaustu i akurat w Monachium polski premier mówi o "żydowskich sprawcach".

7. Czyli cała afera została przygotowana do wybuchu akurat w przeddzień Dnia Holokaustu, a "polski" premier Mateusz Morawiecki, który oficjalnie jest Żydem, mówi na Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium o "żydowskich sprawcach".

Po paru miesiącach nastąpiło planowe wycofanie z ustawy po konsultacjach "polaka" Bronisława Wildsteina w siedzibie mossadu i podpisywanie kolejnych umów z Izraelem m. in. o cyberbezpieczeństwie.
Umowa o przyspieszonym wydawaniu obywatelstw
25.08.2018
Polska przyznała rekordową liczbę paszportów obywatelom Izraela
https://www.wprost.pl/kraj/10148109/...m-izraela.html

Właśnie w maju 2021 roku wchodzi w życie umowa emerytalna z Izraelem.
Podpisanie Umowy między RP a Państwem Izrael o zabezpieczeniu społecznym
https://www.gov.pl/web/rodzina/podpi...niu-spolecznym

Jeżeli dobrze rozumiem rząd PIS podpisał umowę oddającą suwerenność Polski państwu Izrael. Jeżeli obywatel Izraela kogoś zamorduje w Polsce, będzie sądzony w Izraelu?
No chyba, że czegoś nie rozumiem.

Jeżeli to prawda, to ile jeszcze dowodów potrzeba?




Następuje budowa nowego ładu nowego państwa Polin.


21.02.2021 14:18
Nowa sieć kawiarni w Polsce z kawą za 6 zł. Izraelska firma weszła na rynek mimo pandemii
https://www.money.pl/gospodarka/nowa...pZKpdRYcyZhf0k


W TVP PIS deprawacja dzieci, w Polsce nagły wzrost ataków nożem 1/4 poszukiwanych przez policję w Polsce to ludzie z byłego ZSRR (prawdopodobnie kilka tysięcy)
https://poszukiwani.policja.pl/pos/f...szukiwani.html

Epidemia Odry, superbakterii New Delhi, jeszcze przed pandemią koronawirusa. Zaraz będzie HIV, bo na wschodzie to od lat popularna choroba, a ministrem pracy jest Ukrainka Olga Semeniuk ledwo mówiąca po polsku jak minister finansów Kościński...

Teraz jeszcze to lotnisko i pijany kontroler, z którym są problemy od dawna i wszyscy o tym wiedzą i czekają na katastrofę lotniczą.
Całość to chaos i destrukcja, by Polska legła w gruzach.

Każdy wywiad, który analizuje sytuację w Polsce wie, że PIS to obca agentura, a ustawa o IPN jak i jej wycofanie się z niej, było zaplanowane z góry dawno temu jako atak na Polskę od wewnątrz.

Teraz pytanie, czy to co napisałem to jest antysemityzm, czy krytyka związków partii rządzącej z obcym państwem Izrael jest dopuszczalna w ramach wolności słowa?

Czy gdybym napisał coś podobnego o związkach polityków PIS z innym państwem X to byłoby OK?


Widzicie, że jest tu coś dziwnego w tych artykułach i zdarzeniach? Przypominam, że politycy PIS bardzo często innym zarzucają, że nie są Polakami. Natomiast najciemniej jest pod latarnią.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2021-05-12 o 18:59
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 19:30   #1218
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Cześć Limonka.

No elo.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 21:02   #1219
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Czy gdybym napisał coś podobnego o związkach polityków PIS z innym państwem X to byłoby OK?
Nie. Nadal byłyby to teorie spiskowe o zabarwieniu hejterskim.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 21:24   #1220
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Z drugiej strony nie takie teorie spiskowe okazywały się po latach prawdą. Chociaż na moje oko w kilku kwestiach jest to mocno naciągane. Tzn najbardziej w ogólnym wniosku.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 22:12   #1221
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Z tego posta zaciekawił mnie fakt, że istnieje taka szkoła w Warszawie, interesujące.

A przeraziła mnie sprawa z kontrolerem, dwa dni temu kupiłam bilety na lot z Okęcia

Co do lotów Polin - Izrael, to i tak tam teraz chyba nie latają samoloty ze względu na zaostrzenie konfliktu izraelsko-palestyńskiego.
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 22:45   #1222
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie. Nadal byłyby to teorie spiskowe o zabarwieniu hejterskim.
Ale wiesz, że tu chodzi też o to, że PIS co chwila latami, atakuje innych polityków, że nie są Polakami?

Ja życzę wszystkiego najlepszego Żydom w ich kraju. Natomiast moja lojalność jest tylko do jednego kraju, tego którego mam obywatelstwo. W drugiej kolejności moja lojalność jest do krajów EU jako członków tej samej organizacji.
Jeżeli chodzi o NATO, to podobnie jak większość Europejczyków przyjmę chętnie pomoc USA w odstraszaniu Rosji, ale w razie konfliktu USA-Chiny chciałbym, by Polska zachowała neutralność.

Pamiętacie jak Jacek Kurski zaatakował Donalda Tuska, że jego dziadek był w Wehrmachcie?

Wszedłem sobie dziś na media społecznościowe i widzę link do życiorysu rodziny Kurskich.
Anna Kurska - matka Jacka Kurskiego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Kurska

Pochodziła z rodziny ziemiańskiej.
Ojciec, Tadeusz Modzelewski (1867-1936), syn Narcyza i Klary z Weydlichów, był właścicielem majątku na dawnych ziemiach Rzeczypospolitej (pozostawionego po rewolucji październikowej na tzw. sowieckiej Ukrainie).

Matka, Teodora (1887-€“1969), córka Józefa Bernsteina vel Niemirowskiego i Anny z Sommersteinów, regionalistka i badaczka haftów, tkanin oraz strojów Warmii i Mazur[3], pochodziła z rodziny żydowskich kupców (jej bratem był Lewis Bernstein Namier).


Brat babci Jacka Kurskiego to Lewis Bernstein Namier.
Czyli dziadek cioteczny szefa TVP Jacka Kurskiego to Lewis Bernstein Namier.

Lewis Bernstein Namier (pierwotnie Ludwik Bernstein Niemirowski, ur. 27 czerwca 1888 w Woli Okrzejskiej, zm. 19 sierpnia 1960) -€“ brytyjski historyk[1], urzędnik, a także działacz syjonistyczny.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lewis_Bernstein_Namier

W roku 1906 Bernstein wyemigrował do Wielkiej Brytanii, gdzie w 1913 uzyskał brytyjskie obywatelstwo. Wszedł w środowisko fabian. Za ich namową i poparciem rozpoczął studia w London School of Economics oraz w Balliol College w Oksfordzie (1908-1912). W 1912 roku, jako student studiów podyplomowych w Oksfordzie, rozpoczął badania nad problemem imperialnym podczas Rewolucji Amerykańskiej. Badania te kontynuował w latach 1913-1914 w Nowym Jorku, dokąd wysłał go Walter Rothschild.

W 1920 roku powrócił do Balliol College, gdzie zaczął współpracować z Leonardem Steinem - przyszłym sekretarzem Światowej Organizacji Syjonistycznej, prezesem Stowarzyszenia Anglo-Żydowskiego (ang. Anglo-Jewish Association) i czołowym politykiem brytyjskiej Partii Liberalnej (ang. Liberal Party).
Wraz z Arnoldem J. Toynbeem był jednym z głównych doradców premiera Davida Lloyda George'€™a, który reprezentował interesy brytyjskie w sprawach dotyczących dawnego imperium habsburskiego, Polski i ogólnie Europy Wschodniej podczas konferencji pokojowej w Paryżu. W tym okresie był głównym antagonistą Romana Dmowskiego[4]. Namier popierał natomiast Piłsudskiego jako jedynego człowieka, który może rządzić Polską. W 1919 popierał przyznanie Polsce Gdańska. Nie mógł jednak w tej sprawie wywrzeć wpływu na politykę angielską, ponieważ w tym wypadku poglądy jego nie odpowiadały jej założeniom. Swoje stanowisko względem Polski zmienił zasadniczo w 1939 roku. Zarzuca mu się manipulowanie statystykami etnograficznymi na Kresach Wschodnich i w Galicji[5].

Jako aktywny działacz syjonistyczny pełnił funkcję sekretarza politycznego Agencji Żydowskiej w Palestynie (1929–1931) i współpracownika Chaima Weizmana. W Agencji Żydowskiej współpracował z syjonistką Blanche Elizabeth Campbell "Baffy" Dugdale, siostrzenicą Arthura Balfoura.

Rozumiał syjonizm przede wszystkim jako ideę stworzenia siedziby narodowej dla Żydów.

Na wikipedii jest nawet link do artykułu Gazety Wyborczej o nim.

Wszedłem właśnie na stronę z programem TVP i teraz w telewizji Jacka Kurskiego, krewnego nacjonalisty Lewisa Bernsteina Namiera, podczas gdy Izrael masakruje Palestyńczyków, na TVP leci film dokumentalny "Izrael zaczął się w Polsce."
https://www.teleman.pl/tv/Izrael-Zac...Polsce-1819333

Czyli Jacek Kurski atakował Donalda Tuska, że jego dziadek był w Wehrmachcie, a prawda jest taka, że dziadek cioteczny Jacka Kurskiego był nacjonalistą żydowskim, który dziesiątki lat temu atakował Palestyńczyków, działał przeciwko Polsce w rządzie brytyjskim. I teraz ten sam Jacek Kurski puszcza filmy pro-izraelskie w trakcie konfliktu. To ma być bezstronne dziennikarstwo?

Lewis Bernstein Namier - dziadek cioteczny szefa TVP Jacka Kurskiego pracował w Departamencie Propagandy. Widocznie to u nich rodzinne.

W latach 1914-€“1915 walczył w jednostce strzelców brytyjskich na froncie I wojny światowej, został jednak zdemobilizowany z powodu wady wzroku. Po zmianie nazwiska na Namier służył w Departamencie Propagandy (1915-€“1917), Departamencie Informacji (1917-€“1918) i Wydziale Wywiadu Politycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych (1918-€“1920).

Ale magiel.


Tylko chwalić Gazetę Wyborczą, że to ujawnia, zwłaszcza, że pracuje tam Jarosław Kurski. Niestety stacje telewizyjne robią parasol ochronny nad szefem TVP.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2021-05-12 o 23:37
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 23:54   #1223
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Dziadek Donalda Tuska zostal powolany do Wehrmachtu, poniewaz mial niemieckie obywatelstwo. Potem zdezerterowal i przylaczyl sie do polskiej armii.
Termin obywatelstwa to byl na przelomie XIX i XX wieku odlegly termin dla wielu ludzi, zwlaszcza na takich terenach jak Wolne Miasto Gdansk gdzie mieszaly sie narodowosci. Po prostu mial obywatelstwo to go powolali. Jakby nie poszedl to by go pewnie rozstrzelali. Zycie przecietnych Niemcow za czasow drugiej wojny swiatowej to nie byla sielanka jak sie niektorym wydaje.

Atakowanie kogos za to, ze jakis dziadek cos tam ktos tam jest dla mnie slabe. Tak samo slabe jak wypominanie komus zydowskich korzeni. Nie rozumiem tego w ogole. Popatrzcie sobie ilu Zydow mieszkalo w Polsce przed II wojna swiatowa. Przeciez to bardzo prawdopodobne, ze ktos ma Zydow wsrod przodkow. Bibi, dlaczego ten temat tak strasznie cie interesuje?
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 03:19   #1224
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Nakte, pełna zgoda. Dziadek Tuska był Kaszubem a tych nikt nie pytał, czy chcą do Werhchtu. Nie musieli nawet podpisywać Volkslisty, bo z automatu byli uznawani za Niemców. Albo to, albo kula w łeb, względnie Sttutthoff. Wyciąganie trupa dziadka z Wermachtu komuś, kto pochodzi z Kaszub, względnie komuś, kto był obywatelem Wolnego Miasta Gdańska jest bez sensu. Moja prababcia ze strony taty była Reichsdeustch, a że dożyła setki to jeszcze zdążyła mi opowiedzieć, jak to był obowiązek (dla wszystkich) wychodzić przed dom i hajlować całą rodziną, jak oddział Wermachtu maszerował. A jak ktoś nie hajlował to za kilka godzin zjawiali się smutni panowie w kapeluszach.

Co do Żydów, którzy stanowili 10% obywateli II RP to też nie wiadomo w 100% jak tasowała się krew naszych przodków. Proponuję oberzeć film Cywińskiej: "Cud purymowy".

Ale to nie na temat do rozważań akurat w tym wątku i na tym skończmy, bo Aktualne wydarzenia to nie są

Bibi 1234 słyszy?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-05-13 o 03:25
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 06:21   #1225
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 06:39   #1226
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Trzepotka jak zawsze niezawodna
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 07:14   #1227
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ciekawostka covidowe, trochę nawiązująca do budowy naszego mega lotniska.



Zanotowano aż 7% spadek światowej (!) emisji Co2,

Tylko z powodu okolocovidowego uziemienia lotnictwa.



Niektórym państwom dało to do myślenia, Niemcy i Francja kombinują, żeby ograniczyć w ogóle loty krótkie. Wprowadzić zasadę ze jeśli gdzieś się da dojechać, czymkolwiek w 2,5 godziny, to samoloty nie beda latać na takiej trasie.







+ z podniebnych wiadomości: Nad Polską wciąż można obserwować nocą przeloty Starlink - kolejkę gwiezdną satelit Elona Muska.

Zwłaszcza już zaczipowanym polecam, może uzyskają bezpośrednie połączenie z internetem.

A serio, ładne widowisko.
Mnie akurat spadek nie dziwi. Zastanawia mnie natomiast czy jest powiazanie miedzy spadkiem wykonywanych lotow a tym ze w tym roku byla bardzo mocna zima.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 09:25   #1228
silly_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar silly_sylwia
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 183
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Jeżeli nie będzie można lecieć z PL do Niemiec to już 2 rok nie będę widziała rodziców...... Kpina totalna.
silly_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 09:33   #1229
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Cytat:
Napisane przez silly_sylwia Pokaż wiadomość
Jeżeli nie będzie można lecieć z PL do Niemiec to już 2 rok nie będę widziała rodziców...... Kpina totalna.
Dlaczego? Tyle godzin drogi?
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-13, 22:00   #1230
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski, część 3.

Ok, już nie będę pisał o historii tutaj.

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;88702909]Wiesz co, z czescia twojego postu sie zgadzam, ale nie z tym, ze owi politycy dzialaja w mysl Izraela czy innego kraju.
Oni po prostu zyja w swoim swiecie, w ktorym ludzi sie wartosciuje. Heteroseksualny Polak katolik po slubie rodzacy dzieci jest wartoscia najwyzsza, a cala reszta, no coz. Moim zdaniem tocza wojne, mniejsza lub wieksza, z kazdym. Kto nie z nami, ten przeciw nam.
[/QUOTE]

Widziałaś tego posta, gdzie są linki do tego, co pokazuje dzieciom TVP PIS Jacka Kurskiego poprzez program Dance Dance Dance z ich idolką 16-letnią Roksaną Węgiel w czerwonym lateksie? Jurorzy nazwali ją niegrzeczną uczennicą. Jej fani są w wieku 5-15 lat.
Roksana Węgiel - "...Baby One More Time"

https://www.youtube.com/watch?v=0NkzoJrFgck

Obok są jeszcze bardziej wulgarne występy, które jej fani też widzą obok. Tu jest ten post
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1151

Powtórki sobotniego programu są w niedziele.

Na TVP 1 Anioł Pański i msza, a na TVP2 w tym samym czasie taniec na rurze w bieliźnie. Jak macie telewizory jeszcze to zróbcie sobie eksperyment i poprzełączajcie między kanałami TVP 1 i TVP 2 w niedziele.

Taki obrazek się wyłoni.
http://fotowrzut.pl/ITMM913551


Telewizja publiczna, która deprawuje dzieci.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2021-05-14 o 23:21
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-01 22:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.