Mamusie sierpniowe 2020 cz. III - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-27, 17:05   #2341
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My dziś kończymy rok Nie wiem kiedy to zleciało i choć bardzo się cieszę to czasem szkoda mi że Stefcia nie jest już takim maleństwem, będę za tym trochę tęsknić


Imprezę robimy dopiero 7 sierpnia - to będzie połączenie Hani imienin i Stefci, moich i męża urodzin


W piątek skończył mi się macierzyński, od wczoraj jestem oficjalnie na urlopie wypoczynkowym do 19 listopada a potem powrót do pracy






sunshine16 zdrówka dla córci, oby leki jednak nie były potrzebne



W Solcu? Właśnie myślałam czy warto się wybrać ale skoro tak zachwalasz to pewnie na urlopie się przejedziemy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, w Solcu. Polecam kupić bilety online by nie stać w kolejce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My dziś kończymy rok Nie wiem kiedy to zleciało i choć bardzo się cieszę to czasem szkoda mi że Stefcia nie jest już takim maleństwem, będę za tym trochę tęsknić


Imprezę robimy dopiero 7 sierpnia - to będzie połączenie Hani imienin i Stefci, moich i męża urodzin


W piątek skończył mi się macierzyński, od wczoraj jestem oficjalnie na urlopie wypoczynkowym do 19 listopada a potem powrót do pracy






sunshine16 zdrówka dla córci, oby leki jednak nie były potrzebne



W Solcu? Właśnie myślałam czy warto się wybrać ale skoro tak zachwalasz to pewnie na urlopie się przejedziemy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego dla Stefci !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Roselyn trzymam kciuki za rozmowę! Oby wynikło z niej coś dobrego.

Sunshine ojej brzmi strasznie! Serio może tracić przytomność?
Oby te leki się nigdy nie przydały!

Justysia wszystkiego najlepszego dla Stefci! ;*
My też 7 sierpnia robimy roczek, bo tylko wtedy wszystkim pasuje.


My kupiliśmy w końcu nowe auto, nareszcie mogę się gdzieś spokojnie ruszyć. A że jeździ mi się wyśmienicie, to ciągle wymyślam gdzie by tu pojechać.

Jutro idziemy na wesele i wstępny plan jest taki, że Młody zostanie z moją mamą. Ciekawe czy zostanie bez problemu na cały wieczór, czy będziemy wracać na sygnale.
Na szczęście załapał picie mm z butli, to liczę na to, że może jakoś obejdzie się bez cycy i do snu.
Wesele w środku tygodnia? Jeszcze na takim nie byliśmy, ale słyszałam, że coraz częściej się zdarzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 17:52   #2342
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość

Wczoraj rodzinnie wybraliśmy się do Jura Parku, a tam mnóstwo atrakcji. Oprócz dinozaurów park miniatur - zamki polskie, kino 5D, mini muzeum z ogromnym mamutem włochatym, no i najważniejsze to konkretny plac zabaw oraz luna park dla młodszych i starszych. Wiktor bardzo się ucieszył, radości co nie miara. Był upragniony przez niego suchy basen z kulkami, a dziś w żlobku w sali sensorycznej z kulek podobno nie chciał wyjść. Wszyscy zrelaksowani. Ja czuję lekki niedosyt, bo mi synek nie dał samej pojeździć na dużej karuzeli łańcuchowej taka atrakcja przeszła mi koło nosa dosłownie poczułam się jak dziecko. Przeżywaliśmy z mężem, że za około rok, dwa to trzeba będzie tak każdy weekend planować, ale fajnie w planach na to lato mamy jeszcze kilka takich miejsc w niedużej odległości od domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, my w sierpniu wybieramy się do zoo, może jakieś alpaki, dmuchany zamek. Wszystko blisko, max godzina drogi, jazda z Oli po zmianie fotelika dramat…nie lubi siedzieć z tyłu auta w dodatku jest tam sama albo z Agatą wtedy trochę lepiej

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My dziś kończymy rok Nie wiem kiedy to zleciało i choć bardzo się cieszę to czasem szkoda mi że Stefcia nie jest już takim maleństwem, będę za tym trochę tęsknić


Imprezę robimy dopiero 7 sierpnia - to będzie połączenie Hani imienin i Stefci, moich i męża urodzin


W piątek skończył mi się macierzyński, od wczoraj jestem oficjalnie na urlopie wypoczynkowym do 19 listopada a potem powrót do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego dla Stefci
Ile Wy macie tego urlopu dziewczyny, zazdro ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 19:49   #2343
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Tak, w Solcu. Polecam kupić bilety online by nie stać w kolejce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Wszystkiego najlepszego dla Stefci !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Wesele w środku tygodnia? Jeszcze na takim nie byliśmy, ale słyszałam, że coraz częściej się zdarzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wina pandemii, niestety nie dało się inaczej.
Mieli zaplanowane wesele w kwietniu, a że z wolnymi weekendami ciężko, bo pan młody gra w zespole weselnym, to zdecydowali się na wesele w tygodniu. Też pierwszy raz idę na ślub i wesele w tygodniu.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 21:01   #2344
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Dziękujemy za życzenia


Dziewczyny może któraś z Was się orientuje jak będzie wyliczane wynagrodzenie za urlop? To będzie średnia z trzech ostatnich miesięcy macierzyńskiego czy z trzech miesięcy sprzed ciąż wogóle? Nie wiem jakiej wypłaty mogę się spodziewać



akada siedzę w domu od czerwca 2018 więc mam urlop za 2018, 2019, 2020 i 2021 rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 21:30   #2345
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Jeszcze ode mnie sto lat dla Stefci !
Panna Falicjanna udanej imprezy !

A my dzis zabookowalismy loty i hotel w Grecji na wrzesien ☺ jaram sie jak plonaca swieczka Leci z nami tez moja przyjaciolka z mezem (tez francuzem) i dziecmi wiec jeszcze fajniej. Mam nadzieje ze nic covidowego sie nie wykrzaczy ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 21:37   #2346
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Jeszcze ode mnie sto lat dla Stefci !
Panna Falicjanna udanej imprezy !

A my dzis zabookowalismy loty i hotel w Grecji na wrzesien ☺ jaram sie jak plonaca swieczka Leci z nami tez moja przyjaciolka z mezem (tez francuzem) i dziecmi wiec jeszcze fajniej. Mam nadzieje ze nic covidowego sie nie wykrzaczy ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow super!!! Nieee, wrzesień jeszcze będzie spokojny. Tak myślę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 09:44   #2347
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dziękujemy za życzenia


Dziewczyny może któraś z Was się orientuje jak będzie wyliczane wynagrodzenie za urlop? To będzie średnia z trzech ostatnich miesięcy macierzyńskiego czy z trzech miesięcy sprzed ciąż wogóle? Nie wiem jakiej wypłaty mogę się spodziewać



akada siedzę w domu od czerwca 2018 więc mam urlop za 2018, 2019, 2020 i 2021 rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zanim poszłam na L4 w drugiej ciąży, to byłam kilka dni na urlopie już po skończonym macierzyńskim i wypłatę dostałam mniejszą, czyli w moim wypadku brali tylko podstawę wynagrodzenia. Macierzyński mam wyższy niż normalną pensję, a na L4 ciążowym to już w ogóle dużo więcej dostawalam, bo były brane pod uwagę premie, dodatki, nagrody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-28, 10:11   #2348
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja zanim poszłam na L4 w drugiej ciąży, to byłam kilka dni na urlopie już po skończonym macierzyńskim i wypłatę dostałam mniejszą, czyli w moim wypadku brali tylko podstawę wynagrodzenia. Macierzyński mam wyższy niż normalną pensję, a na L4 ciążowym to już w ogóle dużo więcej dostawalam, bo były brane pod uwagę premie, dodatki, nagrody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli u mnie pewnie będzie lipa bo ja też L4 ciążowe i macierzyński mam dużo większy niż zwykłą pensję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 15:35   #2349
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Jeszcze ode mnie sto lat dla Stefci !
Panna Falicjanna udanej imprezy !

A my dzis zabookowalismy loty i hotel w Grecji na wrzesien jaram sie jak plonaca swieczka Leci z nami tez moja przyjaciolka z mezem (tez francuzem) i dziecmi wiec jeszcze fajniej. Mam nadzieje ze nic covidowego sie nie wykrzaczy ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O wow, super! Marzy mi się taki urlop, ale to może dopiero w przyszłym roku.



My wczoraj byliśmy na tym weselu, sami.
Dawno się tak dobrze nie bawiłam.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 20:44   #2350
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Roselyn, kciuki za rozmowę też bym się pozytywnie na nią nastawiła

Sunshine, o kurczę zdrówka dla Małej

Dziewczyny, mój starszak ma w przyszłym tygodniu dwie imprezki urodzinowe u koleżanek z przedszkola w sali zabaw z kulkami, to będą nasze pierwsze urodziny i ja w ogóle nie znam oczywiście rodziców i nie mam pojęcia co kupić tym dziewczynkom w ramach prezentu, dajcie jakieś pomysły proooszę z czego takie czterolatki się ucieszą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moją 4 latke cieszy wszystko z jednorożcem
Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Ja bym podpytałam rodziców ;-) a jak nie to jakieś ozdoby do włosów zawsze ucieszą dziewczynkę, my koledze kupiliśmy ciastoline play doh, może jakąś z brokatem albo metaliczną ? do tego książeczkę „Za doskonały tort urodzinowy” ja bym poszła w jakąś nowość żeby zminimalizować szanse, że już ma i pieczątki z literkami bo uczą się w przedszkolu metodą odimienną ;-) Jeszcze gra też fajny pomysł tylko znowu ryzykowny, że już ma. My sobie zażyczyliśmy od rodziny Grzybobranie.
W sierpniu Agatka wybiera się do koleżanki, która też ma małą siostrę wiec chyba kupię jej nowość całą kartonowa, my uwielbiamy tą serie Tuli tuli



Wierze, że to było straszne przeżycie :-(

Starsza jest kochana coraz bardziej samodzielna, do wieczora wtedy musi się poprzytulać Dużo bawi się z Oliwią, liczę będzie jej pokazywać Pucia itp a ja w tym czasie trochę więcej zacznę działać w kuchni
A jak Twoje zdrowie? Coś działasz ?
Super, że się tak dogadują
Moje zdrowie w tej chwili jest nawet ok więc nic z tym nie robimy mam tam jakieś drobne dolegliwości typu sztywność stawów i ewentualnie jakieś bóle ale to nie utrudnia mi w żaden sposób funkcjonowania. Oby było tak jak najdłużej

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Te bezdechy brzmia strasznie. A czy to takie na ktore pomaga dmuchniecie nad ustami ? (Cos takiego pamietamnz kursu pierwszej pomocy).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to właśnie takie
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Roselyn trzymam kciuki za rozmowę! Oby wynikło z niej coś dobrego.

Sunshine ojej brzmi strasznie! Serio może tracić przytomność?
Oby te leki się nigdy nie przydały!

Justysia wszystkiego najlepszego dla Stefci! ;*
My też 7 sierpnia robimy roczek, bo tylko wtedy wszystkim pasuje.


My kupiliśmy w końcu nowe auto, nareszcie mogę się gdzieś spokojnie ruszyć. A że jeździ mi się wyśmienicie, to ciągle wymyślam gdzie by tu pojechać.

Jutro idziemy na wesele i wstępny plan jest taki, że Młody zostanie z moją mamą. Ciekawe czy zostanie bez problemu na cały wieczór, czy będziemy wracać na sygnale.
Na szczęście załapał picie mm z butli, to liczę na to, że może jakoś obejdzie się bez cycy i do snu.
Niestety może stracić przytomność jak za długo będzie trwał ten bezdech
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Jeszcze ode mnie sto lat dla Stefci !
Panna Falicjanna udanej imprezy !

A my dzis zabookowalismy loty i hotel w Grecji na wrzesien ☺ jaram sie jak plonaca swieczka Leci z nami tez moja przyjaciolka z mezem (tez francuzem) i dziecmi wiec jeszcze fajniej. Mam nadzieje ze nic covidowego sie nie wykrzaczy ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Sam fajnie!!!
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
O wow, super! Marzy mi się taki urlop, ale to może dopiero w przyszłym roku.



My wczoraj byliśmy na tym weselu, sami.
Dawno się tak dobrze nie bawiłam.
Super zazdroszczę


Jesteśmy nad morzem ale jutro już wracamy jutro może skoczymy do zoo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 23:04   #2351
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
O wow, super! Marzy mi się taki urlop, ale to może dopiero w przyszłym roku.



My wczoraj byliśmy na tym weselu, sami.
Dawno się tak dobrze nie bawiłam.
A jak maly z babcia ? Dali rade ? Widzialam Twoja fotka na fb. Pieknie wygladalas ! 🤩

A ja dzis mialam ekscytujacy dzien bo bylam w "pracy". Siostra kolezanki zalatwila mi prace przy sesji zdjeciowej promujaca karte turysty na pomorzu i gralam tam matke polskiej rodzinki na wakacjach. Bylo to mega fajne oderwanie od codziennosci ! A maz zostal z Emi na ponad 10h sam (po raz pierwszy tak dlugo) i swietnie sobiebporadzili. Ledwo na mnie spojrzala jak wrocilam 🤣 a ja taka steskniona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-30, 08:47   #2352
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A jak maly z babcia ? Dali rade ? Widzialam Twoja fotka na fb. Pieknie wygladalas !

A ja dzis mialam ekscytujacy dzien bo bylam w "pracy". Siostra kolezanki zalatwila mi prace przy sesji zdjeciowej promujaca karte turysty na pomorzu i gralam tam matke polskiej rodzinki na wakacjach. Bylo to mega fajne oderwanie od codziennosci ! A maz zostal z Emi na ponad 10h sam (po raz pierwszy tak dlugo) i swietnie sobiebporadzili. Ledwo na mnie spojrzala jak wrocilam a ja taka steskniona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję! A oni dali radę. W dzień to w ogóle było dobrze, byli na spacerze, Młody jadł ładnie stałe posiłki. Na noc zjadł mm z butli, ale potem zaczął się dramat. Nie mógł zasnąć bez cycusia, a jak już zasnął to budził się co chwilę z płaczem. I ostatecznie około północy musieliśmy wracać, ale i tak nie narzekam, bo to był dla mnie relaks. Tyle godzin wychodnego bez dziecka. XD
Za to wczoraj nie odstępował mnie na krok, ciągle tylko mama mama.

Ale miałaś fajny dzień! Pokaż potem efekty tej sesji.
A Twoja dała radę tyle godzin bez Ciebie i bez piersi?

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2021-07-30 o 08:48
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-30, 19:56   #2353
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Dziękuję! A oni dali radę. W dzień to w ogóle było dobrze, byli na spacerze, Młody jadł ładnie stałe posiłki. Na noc zjadł mm z butli, ale potem zaczął się dramat. Nie mógł zasnąć bez cycusia, a jak już zasnął to budził się co chwilę z płaczem. I ostatecznie około północy musieliśmy wracać, ale i tak nie narzekam, bo to był dla mnie relaks. Tyle godzin wychodnego bez dziecka. XD
Za to wczoraj nie odstępował mnie na krok, ciągle tylko mama mama.

Ale miałaś fajny dzień! Pokaż potem efekty tej sesji.
A Twoja dała radę tyle godzin bez Ciebie i bez piersi?
Do polnocy zabawa to i tak elegancko ! zazdroszcze !

Emi z tata super. Jak steskniona wrocilam to ledwo na mnie spojrzala najgorzej bylo z uspieniem na drzemke. W koncu sama mu padla z zmeczenia na lozku i pospala 23 minuty



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 12:42   #2354
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hej dziewczyny! Melduje, że żyjemy. Podczytywałam z doskoku, bo u nas zębowa masakra - w ciągu 2 tyg wyszły wszystkie dwójki, a teraz napiera dolna czwórka, przez co ostatnie noce mega kiepskie mąż na urlopie od środy i zamiast mi pomóc to tylko mnie wkur... a tak czekalam na jego wolne!

Panna Felicjanna zazdro wesela, też bym się pobawiła na jakimś ale na razie nic się nie zanosi. Super, że młodzieniec tyle dał radę z babcia (bo przecież nie babcia z nim hihi )

Roselyn Ty to zawsze masz jakieś ciekawe przygody - nowe doświadczenie z profesjonalnej sesji ekstra a i trochę oderwania od codzienności!

Sunshine masakra z tym bezdechem, mam nadzieję że córcia z tego wyrosnie i nie będzie takiej sytuacji, że leki będą potrzebne. Mi Ida tez kilka razy tak się zaniosła, aż w moment usta jej zasiniały, ale dmuchnięcie w buzię otwarta pomogło i wrócił normalny płacz. Ale stres...

Justysia sto lat spóźnione dla Stefci! mi niestety tez juz wypłata przychodzi tylko podstawa zasadnicza bez dodatków - Oj zabolał widok konta teraz trzeba będzie trochę popracować, aby dodatki wróciły. Na L4 ciążowym to byłam bogata w porównaniu do tej biedy

Damgala dziś Wasza imprezka, daj znać jak było 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 21:03   #2355
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cześć dziewczyny, wpadam na szybko po naszej imprezie. Wszystko się udało jesteśmy zmęczeni, ale i wybawieni. Kornelek pięknie się spisał i nawet nie zapłakal podczas chrztu, goście przybyli mimo mega korku koło Ciechocinka, dekoracje udane, tort piękny. Przybył nam w domu 1,5 metrowy miś i mnóstwo innych prezentów, których nie mamy siły rozpakować. Kornelek chrapie a Wiktorek zdaje relację z dzisiejszego dnia tacie, który próbuje go uśpić padam na twarz, fajnie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 21:18   #2356
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Moją 4 latke cieszy wszystko z jednorożcem Super, że się tak dogadują
Moje zdrowie w tej chwili jest nawet ok więc nic z tym nie robimy mam tam jakieś drobne dolegliwości typu sztywność stawów i ewentualnie jakieś bóle ale to nie utrudnia mi w żaden sposób funkcjonowania. Oby było tak jak najdłużej
No to dobrze, ale dbaj o siebie

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A jak maly z babcia ? Dali rade ? Widzialam Twoja fotka na fb. Pieknie wygladalas ! 🤩

A ja dzis mialam ekscytujacy dzien bo bylam w "pracy". Siostra kolezanki zalatwila mi prace przy sesji zdjeciowej promujaca karte turysty na pomorzu i gralam tam matke polskiej rodzinki na wakacjach. Bylo to mega fajne oderwanie od codziennosci ! A maz zostal z Emi na ponad 10h sam (po raz pierwszy tak dlugo) i swietnie sobiebporadzili. Ledwo na mnie spojrzala jak wrocilam 🤣 a ja taka steskniona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Extra pochwal się potem zdjęciami matko Polko ;-)

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Melduje, że żyjemy. Podczytywałam z doskoku, bo u nas zębowa masakra - w ciągu 2 tyg wyszły wszystkie dwójki, a teraz napiera dolna czwórka, przez co ostatnie noce mega kiepskie mąż na urlopie od środy i zamiast mi pomóc to tylko mnie wkur... a tak czekalam na jego wolne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany, ale może tak lepiej niż każdy ząb osobno ;-) Mam nadzieje, że Cię mąż przestanie wkurzać, może potrzebujesz trochę odpoczynku od „mama mama” Weź sobie wolne ;-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wpadam na szybko po naszej imprezie. Wszystko się udało jesteśmy zmęczeni, ale i wybawieni. Kornelek pięknie się spisał i nawet nie zapłakal podczas chrztu, goście przybyli mimo mega korku koło Ciechocinka, dekoracje udane, tort piękny. Przybył nam w domu 1,5 metrowy miś i mnóstwo innych prezentów, których nie mamy siły rozpakować. Kornelek chrapie a Wiktorek zdaje relację z dzisiejszego dnia tacie, który próbuje go uśpić padam na twarz, fajnie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super, że wszystko się udało

My dziś robiliśmy zaległe 4 urodziny, niestety padało i mój plan zabawy na tarasie kiepsko wypalił, było mega głośno, ale jakoś Oliwia dała radę, zrobiłyśmy sobie drzemkę na balkonie. Je jestem wykończona, chyba wychodzi mi febra
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 09:07   #2357
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Pochwale sie fotkami jak tylko (o ile) zostana opublikowane
Gratuluje wszystkich udanych imprez roczkowych
My wczoraj bylismy na chrzcinach zostalam mama chrzestna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 09:16   #2358
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Akada chętnie bym wzięła sobie wolne, ale sama wiesz, że o to niełatwo jutro idę na paznokcie to z 2h odpocznę bo w środę skoro świt ruszamy w trasę 550km z Mazur do Krakowa, maga wyzwanie z naszą mała niepodrozniczka. Mąż właśnie konstruuje w garażu fidget cube, liczę że w największym kryzysie trochę się tym zajmie chociaż... U nas też pogoda się zepsuła, szkoda że plany Wam pokrzyżowała, ale pewnie starsza i tak zadowolona z imprezki?

Damgala to super jak Kornelek był grzeczniutki podczas swojego chrztu i że goście dopisali teraz będziecie odpoczywać po imprezce. Pochwal się potem prezentami, co tam nowego dostaliście, może coś podpatrzę, bo 14sierpnia mamy zaproszenie na roczek małej kuzyneczki

Roselyn gratulacje chrzesniaka/chrześnicy. Pierwszy/a? Ja mam jednego chrześniaka, ale to już stary koń - 11 lat ma teraz moj brat spodziewa się dziecka na przełomie grudnia i stycznia to może będę miała drugiego (albo druga bo płeć jeszcze nie znana), o ile mnie wezmą ale nie mamy więcej rodzeństwa, a bratowa jest jedynaczką więc szanse mam spore 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 10:02   #2359
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Akada dużo zdrówka! Oby Cię nie rozłożyło.


Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Melduje, że żyjemy. Podczytywałam z doskoku, bo u nas zębowa masakra - w ciągu 2 tyg wyszły wszystkie dwójki, a teraz napiera dolna czwórka, przez co ostatnie noce mega kiepskie mąż na urlopie od środy i zamiast mi pomóc to tylko mnie wkur... a tak czekalam na jego wolne!

Panna Felicjanna zazdro wesela, też bym się pobawiła na jakimś ale na razie nic się nie zanosi. Super, że młodzieniec tyle dał radę z babcia (bo przecież nie babcia z nim hihi )
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pociesz się faktem, że wyszły na raz. Jeden ból, jeden czas z nieprzespanymi nockami.
A z tymi mężami to czasem tak jest. Mój też nieraz mnie tak zirytuje.
Wczoraj głównie on zajmował się Młodym i już też tracił cierpliwość. Ostatnio właśnie między innymi o to się posprzeczaliśmy, że mi już czasem brak cierpliwości i potrzebuję odciążenia. I wczoraj tak się podśmiewałam z niego, niech zobaczy jak to fajnie "siedzi się" z dzieckiem w domu. I ile można przy nim zrobić.

My mamy kolejne wesele za miesiąc. Tylko że wtedy raczej pójdziemy wszyscy, bo moja mama też dostała zaproszenie. Nie uśmiecha mi się to trochę, bo wolałabym jednak żebyśmy poszli sami. No nic, zobaczymy jak to będzie.


Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wpadam na szybko po naszej imprezie. Wszystko się udało jesteśmy zmęczeni, ale i wybawieni. Kornelek pięknie się spisał i nawet nie zapłakal podczas chrztu, goście przybyli mimo mega korku koło Ciechocinka, dekoracje udane, tort piękny. Przybył nam w domu 1,5 metrowy miś i mnóstwo innych prezentów, których nie mamy siły rozpakować. Kornelek chrapie a Wiktorek zdaje relację z dzisiejszego dnia tacie, który próbuje go uśpić padam na twarz, fajnie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wszystko się udało! Teraz odpoczywajcie.

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
My wczoraj bylismy na chrzcinach zostalam mama chrzestna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje mamo chrzestna!
Moja jedyna jak dotąd chrześnica już za rok będzie szła do pierwszej komunii świętej. Ten czas tak pędzi.




My robimy roczek teraz w sobotę. Tort i balony już zamówiłam. Jedzenie raczej weźmiemy z cateringu, bo nie chce mi się stać przy garach.
A w niedzielę mamy chrzciny w rodzinie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-02, 10:04   #2360
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Akada chętnie bym wzięła sobie wolne, ale sama wiesz, że o to niełatwo jutro idę na paznokcie to z 2h odpocznę bo w środę skoro świt ruszamy w trasę 550km z Mazur do Krakowa, maga wyzwanie z naszą mała niepodrozniczka. Mąż właśnie konstruuje w garażu fidget cube, liczę że w największym kryzysie trochę się tym zajmie chociaż... U nas też pogoda się zepsuła, szkoda że plany Wam pokrzyżowała, ale pewnie starsza i tak zadowolona z imprezki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, wiem, mąż pewnie na urlopie też nadgania zaległości. Chociaż wczoraj w rozmowie z rodzicami dzieci wyszło jak to Panowie jak mają czas bez dzieci odpoczywają, narabiają swoje hobby a kobietom trudniej zrobić coś tylko dla siebie, raczej się cieszą na sprzątnie w spokoju :-/ Fajnie, że na pazury idziesz, ja to uwielbiam, też jutro idę na pedi

Agatka zadowolona, choć dziś pierwszy raz od ponad roku się rozpłakała przed przedszkolem, chyba za dużo emocji za mało przytulek. Dostała multum ozdób do włosów i piękną książeczkę całą kartonową „Niedźwiadek szuka przyjaciół” końcówka idealnie pod nią bo Ona to by chciała żeby wszyscy ją lubili i ciężko jej zrozumieć, że ktoś nie chce się z nią bawić, Ona raczej lubi wszystkich, najchętniej 3/4 przedszkola by zaprosiła na urodziny

Pokaż to fidge cube
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03024845-6C09-42A4-A158-F82697AE4287.jpg (155,2 KB, 56 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 14:34   #2361
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Do polnocy zabawa to i tak elegancko ! zazdroszcze !

Emi z tata super. Jak steskniona wrocilam to ledwo na mnie spojrzala najgorzej bylo z uspieniem na drzemke. W koncu sama mu padla z zmeczenia na lozku i pospala 23 minuty



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy będą foty? Pochwalisz się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Melduje, że żyjemy. Podczytywałam z doskoku, bo u nas zębowa masakra - w ciągu 2 tyg wyszły wszystkie dwójki, a teraz napiera dolna czwórka, przez co ostatnie noce mega kiepskie mąż na urlopie od środy i zamiast mi pomóc to tylko mnie wkur... a tak czekalam na jego wolne!

Panna Felicjanna zazdro wesela, też bym się pobawiła na jakimś ale na razie nic się nie zanosi. Super, że młodzieniec tyle dał radę z babcia (bo przecież nie babcia z nim hihi )

Roselyn Ty to zawsze masz jakieś ciekawe przygody - nowe doświadczenie z profesjonalnej sesji ekstra a i trochę oderwania od codzienności!

Sunshine masakra z tym bezdechem, mam nadzieję że córcia z tego wyrosnie i nie będzie takiej sytuacji, że leki będą potrzebne. Mi Ida tez kilka razy tak się zaniosła, aż w moment usta jej zasiniały, ale dmuchnięcie w buzię otwarta pomogło i wrócił normalny płacz. Ale stres...

Justysia sto lat spóźnione dla Stefci! mi niestety tez juz wypłata przychodzi tylko podstawa zasadnicza bez dodatków - Oj zabolał widok konta teraz trzeba będzie trochę popracować, aby dodatki wróciły. Na L4 ciążowym to byłam bogata w porównaniu do tej biedy

Damgala dziś Wasza imprezka, daj znać jak było 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh, nie ma lekko z ząbkami, skądś to znam, ale jeszcze trochę i wyjdą wszystkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Pochwale sie fotkami jak tylko (o ile) zostana opublikowane
Gratuluje wszystkich udanych imprez roczkowych
My wczoraj bylismy na chrzcinach zostalam mama chrzestna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje Mamo chrzestna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Akada chętnie bym wzięła sobie wolne, ale sama wiesz, że o to niełatwo jutro idę na paznokcie to z 2h odpocznę bo w środę skoro świt ruszamy w trasę 550km z Mazur do Krakowa, maga wyzwanie z naszą mała niepodrozniczka. Mąż właśnie konstruuje w garażu fidget cube, liczę że w największym kryzysie trochę się tym zajmie chociaż... U nas też pogoda się zepsuła, szkoda że plany Wam pokrzyżowała, ale pewnie starsza i tak zadowolona z imprezki?

Damgala to super jak Kornelek był grzeczniutki podczas swojego chrztu i że goście dopisali teraz będziecie odpoczywać po imprezce. Pochwal się potem prezentami, co tam nowego dostaliście, może coś podpatrzę, bo 14sierpnia mamy zaproszenie na roczek małej kuzyneczki

Roselyn gratulacje chrzesniaka/chrześnicy. Pierwszy/a? Ja mam jednego chrześniaka, ale to już stary koń - 11 lat ma teraz moj brat spodziewa się dziecka na przełomie grudnia i stycznia to może będę miała drugiego (albo druga bo płeć jeszcze nie znana), o ile mnie wezmą ale nie mamy więcej rodzeństwa, a bratowa jest jedynaczką więc szanse mam spore 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrzuciłam kilka fotek duuużych prezentów na fb. A poza tym Kornel dostał: Megabloks, torbę zwykłych klocków, lotnisko Tut Tut, maskotki mniejsze, koparkę, Lego Duplo- 2 takie same zestawy kilka gier i puzzli dla starszaka, książeczki, aniołka stróża, medalik z grawerem na łańcuszku, takie fajne pudło na pamiątki z chrztu, serce z aniołkiem z grawerem i standardowo kasiorę, szatkę personalizowaną oraz świecę z nadrukiem (nawet nie wiedziałam, że taką można zamówić).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 14:11   #2362
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Panna Felicjanna może nie będzie tak zle z młodym na weselu, pewnie goście go wybawią

Akada dokładnie tak jak mówisz, faceci tylko "pomagaja" wychowywac a co by było jakby rolę się odwróciły moja starsza tez długo miała problem z tym, że ktoś może jej nie lubić, bo ona lubiła zawsze wszystkich. Ale ostatnio juz jej się odmieniło- ma 9 lat wstawiam kostkę w załączniku, domowa robota wiec kolorowa. Piękne kostki robi moja znajoma można ją znaleźć na fb i insta jako Littledragon.zabawki ale ja niestety za późno się ogarnęłam i nie zdążyłam zamówić na wyjazd. Jak się sprawdzi to zamowie jakas taka ładna

Damgala niestety nie ma mnie na fb, ale dzięki za listę zabawek i tak IMG-20210803-WA0006.jpgIMG-20210803-WA0004.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 14:33   #2363
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Dreaming, no może nie będzie źle, zobaczymy. Ale fajna ta kostka! Już widzę, że mój Młody by się zainteresował.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 18:15   #2364
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Ej super ta kostka ! Napewno sie sprawdzi w podrozy

Kto jeszcze w weekend robi roczek ? My w niedziele i oczywisciw sprawdza sie moj nagrorszy scenariusz z deszczem ... a impreza w ogrodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 18:30   #2365
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ej super ta kostka ! Napewno sie sprawdzi w podrozy

Kto jeszcze w weekend robi roczek ? My w niedziele i oczywisciw sprawdza sie moj nagrorszy scenariusz z deszczem ... a impreza w ogrodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też robimy teraz w niedzielę, ale impreza w domu.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 20:39   #2366
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Jak będę miała chwilę to zdam relacje jaka reakcja na kostkę i czy udało się przetrwać - jest na niej wszystko to co lubi młoda, a jeszcze jej nie pokazywalismy specjalnie. Pobudka o 4.10 juz budzik nastawiłam
No my też wyjeżdżamy i akurat mega kiepska pogoda nam się szykuje, a mamy w planach Energylandie. Zanosi się, że będziemy tam w deszczu. Roselyn trzymam kciuki, aby jednak prognoza się nie sprawdziła i aby chociaż nie padało w dniu imprezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 21:22   #2367
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Panna Felicjanna może nie będzie tak zle z młodym na weselu, pewnie goście go wybawią

Akada dokładnie tak jak mówisz, faceci tylko "pomagaja" wychowywac a co by było jakby rolę się odwróciły moja starsza tez długo miała problem z tym, że ktoś może jej nie lubić, bo ona lubiła zawsze wszystkich. Ale ostatnio juz jej się odmieniło- ma 9 lat wstawiam kostkę w załączniku, domowa robota wiec kolorowa. Piękne kostki robi moja znajoma można ją znaleźć na fb i insta jako Littledragon.zabawki ale ja niestety za późno się ogarnęłam i nie zdążyłam zamówić na wyjazd. Jak się sprawdzi to zamowie jakas taka ładna

Damgala niestety nie ma mnie na fb, ale dzięki za listę zabawek i tak Załącznik 7755181Załącznik 7755182

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna ta kostka może bym swojego męża zmobilizowała do wykonania takiego cudeńka. Podobają mi się bardzo tablice manipulacyjne, przez przypadek znalazłam na fb firmę, która wykonuje, ale one są dość duże i nie bardzo gdzie mamy przymocować. Zapewne bawiłby się młodszy i starszy. Wymyśliłam sobie, że przy wejściu do kuchni, mogłabym mieć jednego czy drugiego na oku gotując, tylko mąż średnio zadowolony z pomysłu umiejscowienia tam tablicy. Ponyżę mu nad głową kilka dni i może się zgodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ej super ta kostka ! Napewno sie sprawdzi w podrozy

Kto jeszcze w weekend robi roczek ? My w niedziele i oczywisciw sprawdza sie moj nagrorszy scenariusz z deszczem ... a impreza w ogrodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pogoda się trochę zepsuła w tym tygodniu, niby 24 stopni a mi było zimno po 19:00. W każdym razie mam nadzieję, że nie będzie padać. U mnie w prognozie na weekend słońce i 25 stopni, tego się trzymajmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 21:30   #2368
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Panna Felicjanna może nie będzie tak zle z młodym na weselu, pewnie goście go wybawią

Akada dokładnie tak jak mówisz, faceci tylko "pomagaja" wychowywac a co by było jakby rolę się odwróciły moja starsza tez długo miała problem z tym, że ktoś może jej nie lubić, bo ona lubiła zawsze wszystkich. Ale ostatnio juz jej się odmieniło- ma 9 lat wstawiam kostkę w załączniku, domowa robota wiec kolorowa. Piękne kostki robi moja znajoma można ją znaleźć na fb i insta jako Littledragon.zabawki ale ja niestety za późno się ogarnęłam i nie zdążyłam zamówić na wyjazd. Jak się sprawdzi to zamowie jakas taka ładna

Damgala niestety nie ma mnie na fb, ale dzięki za listę zabawek i tak Załącznik 7755181Załącznik 7755182

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę dlatego ja sama siebie pilnuje żeby nie mówić, że mąż mi pomaga, razem wychowujemy dzieci. Czy ktoś sobie wyobraża żeby kobieta pomagała … jeszcze dopóki jestem w domu to ok, ale jak wrócę do pracy to już nie ma taryfy ulgowej. Ostatnio słyszałam dobry komentarz, że kobieta, która siedzi w domu akurat siedzi najmniej Ojjj jeszcze ze dwa pokolenia potrzeba żeby zmienić myślenie a przy ministrze Czarnku to póki co się cofamy

Kostka fajna, ale w aucie bym się bała, mocniejszego hamowania i można nią nieźle oberwać, na stronę koleżanki zajrzałam, fajnie, ale drogie, ale wiadomo takie rzeczy zajmują czas więc kosztują.
Sprawnej podróży ! i oby pogoda dopisała czekamy na relacje

Pedi zrobione dodatkowo brwi fajnie wyszły, muszę pomyśleć jak wrócę do pracy o laminacji
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-04, 10:43   #2369
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hejka! Mój starszak od poniedziałku z gilem w domu... No ale w weekend mieliśmy znajomych z jego dwoma kolegami i chłopaki szaleli w basenie a pogoda była taka sobie, trochę słońce, trochę wiatr. No i dziś Oliwce już też leje się z nosa :/ dobrze, że przynajmniej oboje zadowoleni, starszaka co prawda ominely dwie imprezki urodzinowe, wypad na pizzę z pkola i wycieczka do osady słowiańskiej, ale nie gadamy o tym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-04, 17:23   #2370
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ej super ta kostka ! Napewno sie sprawdzi w podrozy

Kto jeszcze w weekend robi roczek ? My w niedziele i oczywisciw sprawdza sie moj nagrorszy scenariusz z deszczem ... a impreza w ogrodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też w niedzielę robimy torcik roczkowy Nie żadna duża impreza, tylko torcik i jeszcze parę słodkości upiekę Dziś przyszły zdjęcia-pocztówki które zrobiła moja siostra, rozdamy gościom Zapowiada się upalnie, planujemy robić urodzinki na tarasie, ale nawet jak pogoda się popsuje to nic takiego, bo taras zadaszony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-15 18:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.