Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 01:16   #1231
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez catchy kathy Pokaż wiadomość
Hej.! jak myslicie jaki makijaż bylyby odpowiedni do tej sukienki:
http://img824.imageshack.us/img824/7411/dsc05415.jpg
Jestem brunetka z oczami w kolorze jasny braz/ zielony/zólty (trudno powiedzieć) o dosyc jasnej karnacji. z gory dzieki za pomoc
stawiam na czarną kreskę of course z cielistym, chłodnawym cieniem, najlepiej lekko połyskującym. usta różowe (naturalne, nie jak barbie, żeby je tylko odrobinę zabarwić) i róż w podobnym odcieniu do 'paska', tylko delikatnie nałożony z chłodnym rozświetlaczem na szczytach kości policzkowych

Chyba, że nie boisz się takich mocnych ust
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 17:00   #1232
catchy kathy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
stawiam na czarną kreskę of course z cielistym, chłodnawym cieniem, najlepiej lekko połyskującym. usta różowe (naturalne, nie jak barbie, żeby je tylko odrobinę zabarwić) i róż w podobnym odcieniu do 'paska', tylko delikatnie nałożony z chłodnym rozświetlaczem na szczytach kości policzkowych

Chyba, że nie boisz się takich mocnych ust
dziekuje bardzo za pomoc. własnie te usta, też o nich myslałam, ale troche sie boje. zobaczymy jeszcze. Jeszcze raz dzieki na pewno skorzystam z Twojej rady.
catchy kathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 19:55   #1233
ptysiol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej!Niedługo wybieram się na wesele i potrzebuję porady w sprawie makijażu i dodatków Zamieszczam swoje zdjęcie w sukience, w której się wybieram.Niestety jest ono dość kiepskiej jakości było robione jeszcze w sklepie komórką,a teraz sukienka jest u krawcowej i do odbioru bedzie dopiero za kilka dni. Sukienka jest koloru lekko żółtawego. Zamieszczam też drugie zdjęcie, na którym jestem ja Będę wdzięczna za porady jakie powinnam wziąść dodatki do sukienki i jaki makijaż wykonać aby pasował i do mnie i do sukienki. Jeśli chodzi o buty to planuję ubrać te same co są na zdjęciu, czarne takie połyskujące. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
ptysiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 14:10   #1234
bewe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

To i ja proszę o radę:
wesele
sukienka ołówkowa, granatowa
włosy - popielaty / platynowy blond
cera - jasna, chłodny odcień
oczy - niebieskie
typ urody lato

Buty chciałam ubrać beżowo-połyskujące (lekko złotawe)

Makijaż oka - może być coś w barwach: złoto / koral / lekki róż ? Raczej w perle, niż macie.
Sukienka skromna, więc mogę szaleć z makijażem
bewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:04   #1235
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Makijaż na wesele ;)

Witam Wizażanki
To moja pierwsza wiadomość tutaj i do razu chciałabym prosić o pomoc wybieram się niedługo na wesele i mam problem dotyczący makijażu (fryzury też, ale chyba coś wymyślę ). będę miała na sobie żółtą (wręcz kanarkową ) sukienkę bombkę do kolan, w talii przepasaną czarną szarfą, do tego czarne buty. myślałam początkowo o złotym cieniu i kresce na powiece, potem przez myśl przeszło mi matowe brązowe smokey eye, ale teraz już sama nie wiem, co byłoby dla mnie najlepsze ^^' dodam, że nie chciałabym mieć jakiegoś mocnego makijażu, bo nie chcę się postarzać mam zielone oczy i rudo-brązowe włosy.

co proponujecie?

aha, i nie jestem zbytnio opalona =p raczej dość blada

Edytowane przez Ayrine
Czas edycji: 2010-06-21 o 16:00
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:13   #1236
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Makijaż na wesele ;)

Może być delikatny brąz + bardzo cieniutka kreska przy rzęsach (ale naprawdę cienka) i do tego jakiś kolorowy błyszczyk

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

http://chicstories.com/wp-content/up...llow-dress.jpg o taki znalazlam też - bardzo delikatnie pomalowane oczy, rzęsy zagęszczone kreską i zamiast szminki np. czerwony lub koralowy błyszczyk i do tego brązer na policzki

http://www.runwaydaily.com/runwaydai...olly_sims_.jpg tu też trochę zobaczysz, głównie chodzi mi o cerę - mogą być nawet nude usta albo bezbarwny błyszczyk

http://images.google.com/images?hl=p...=&oq=&gs_rfai= pooglądaj sobie inne propozycje raczej delikatny makeup + brązer albo smokey eye
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:16
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 05:02   #1237
trey456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż do sukienki

drogie panie faceci nie dbaja o tysiace chemikali jakie codziennie wchlania wasza skora nastepnie krew i watroba, nigdy nie opanujemy walki z rakiem piersi itd jezeli wasze watroby sa pelne chemi i zatruwaja was i wasze dzieci, Jest to obled po waszej stronie.Ta cala chemia sminek pomadek niszczy wasze zdrowie i urode a pozniej sie dziwicie ze faceci ogladaja sie za nastolatkami i sa rozwody
trey456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 07:30   #1238
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

sabbatha, dzięki
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 07:41   #1239
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez trey456 Pokaż wiadomość
drogie panie faceci nie dbaja o tysiace chemikali jakie codziennie wchlania wasza skora nastepnie krew i watroba, nigdy nie opanujemy walki z rakiem piersi itd jezeli wasze watroby sa pelne chemi i zatruwaja was i wasze dzieci, Jest to obled po waszej stronie.Ta cala chemia sminek pomadek niszczy wasze zdrowie i urode a pozniej sie dziwicie ze faceci ogladaja sie za nastolatkami i sa rozwody
Radzę wrócić do szkoły i pouczyć się chemii i zdobyć jeszcze trochę ogłady. Rozumiem, że 30 lat temu były fatalne kosmetyki ale teraz większość bardziej chroni niż szkodzi.


Pogrubionego z grzeczności nie skomentuję inaczej niż - żałosny i absolutnie głupi argument.

Poza tym błagam, nie wszystko kręci się wokół mężczyzn. A jakby miał zostawić mnie facet dla nastolatki to arrivederci, matoła mi nie potrzeba. Znaczy, że coś nie tak było w związku, gdzie facet nie akceptuje mojego starzenia a takiego mężczyzny na pewno nie potrzeba żadnej kobiecie.

Szkoda, że faceci nie myślą o tym jak się pasą, ochlewają piwskiem, zapominają o prysznicu i myciu zębów. No tak, w naszym patriarchalnym społeczeństwie nieważne jaki facet, ważne aby spodnie w domu były i bij pokłony niewiasto, że cię wybrał.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2010-06-21 o 07:47
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 08:09   #1240
ptysiol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Ponawiam prośbę o pomocwesele już blisko....
ptysiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:14   #1241
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

makijaż możesz taki jak w poprzedniej prośbie pisałam, a dodatki - czarny, czerwony, turkus - wedle uznania.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 14:21   #1242
19szpaczyca91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 119
jaki make - up

witam

mam problem jaki makijaz oczu wykonac do stroju : czarna satynowa sukienka + bolerko ecru...bizuteria to perly rowniez kolor ecru.. jest to stroj na wesele..

dzieki za pomoc
19szpaczyca91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:15   #1243
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: jaki make - up

imho czerwone usta i czarna kreska, to naprawdę klasyk
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 13:49   #1244
pipi1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.jaki makijaz do sukienki

proszę o poradę w doborze koloru cieni. Mam szarą sukienkę i do tego granatowe buciki ale kompletne nie mam pojęcia jaki kolor cieni powinnam dobrać proszę pomóżcie

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

pipi1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 10:49   #1245
Ceridwen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

POMOCY!!
za niecaly miesiac wychodze za maz
zaprojektowalam juz sukienke i wszystkie dodatki, ale nie moge zdecydowac sie na kolor makijazu.
Jestem typowa zima z ciemnymi brazowymi wlosami i oczami tego samego koloru. Cere mam jasna, wrecz blada o lekko rozowawym odcieniu (miejscami niebieskawy, bo skora jest rowniez cienka). Sukienka jest stylizowana na lata 40 (prosta, dopasowana, za kolano), satynowa, golebio szara. Dodatki (kwiaty, bizuteria) sa w czerwieni i srebrze. Ze wzgledu na stylizacje (lata 40) chcialam po prostu zrobic kreske eye liner'em i podkreslic rzesy, ale zastanawiam sie czy nie "podkolorowac" oka jeszcze jakims kolorem. I tu moje pytanie: jakim? Zastanawiam sie nad delikatnym rozem, fioletem lub szarosciami. Co wybrac?
Ceridwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 07:55   #1246
paulina1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam
Ja również zwracam się do Was z prośba o pomoc
A mianowicie, niedługo wybieram się na wesele, a ponieważ odbywa sie ono dość daleko, nie będę mogła skorzystać z pomocy fryzjera jeżeli chodzi o fryzurę. Może znacie jakieś proste i szybkie do zrobienia, a efektowne fryzurki? Włosy są dośc długie, zobaczycie na zdjęciu. Rozważam jeszcze skrócenie grzywki. No i klasycznie - prosze o pomoc w doborze makijażu. Sukienka jest turkusowa, mieniąca się, na jedno ramię. Wydaje mi się, że turkusowy makijaż to będzie przesada z tym kolorem, chociaż mam kredkę w cudnym turkusowym odcieniu... Już sama nie wiem... Dodatki - buciki muszę kupić, ale najprawdopodobniej zdecyduje sie na czarne, bransoletka i kolczyki to perełki z cyrkoniami, byc moze równiez taki naszyjnik. Macie jakieś pomysły?
paulina1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 18:43   #1247
Kicia177717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 43
Exclamation Makijaż do sukienki - pomocy :(

W sobotę wybieram się na wesele ( już za 2 dni :/) i w ogóle nie mam pomysłu na makijaż. Chciała bym zmalować coś wyrazistego. Myślałam żeby może połączyć czerń z różem? Sama nie wiem bo w różu moje oczy wyglądają na bardzo zmęczone. Sukienkę mam trzy kolorową. (wklejam zdjęcie) a dodatki w kolorze nude i białe bolerko. A i jestem farbowana ruda ( kolor ciemniejszy) z niebieskimi oczami. Proszę pomóżcie
Ps. przeglądałam forum MM i jakoś nic mi nie wpadło.
Kicia177717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:23   #1248
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: Makijaż do sukienki - pomocy :(

Proponuję makijaż w kolorach sukienki , czyli coś z różem, ciemniejszym fioletem (dla odbicia) i bielą. Co ty na to? Zawsze możesz też wykonać smookey.

Moje propozycje :
* http://www.youtube.com/user/Camelotk...13/UnVRjCC0QjI
* http://www.youtube.com/user/Camelotk...22/p_Gl_yptSLY

Zajrzyj też tu :
* http://oe-make-up.bloblo.pl/pokaz/71...pink-with-gold
* http://oe-make-up.bloblo.pl/pokaz/73727,sunrise
* http://oe-make-up.bloblo.pl/pokaz/71...cja-nr-1-bordo

Powodzenia
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !

Edytowane przez sweet_sugar
Czas edycji: 2010-06-25 o 08:48
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:09   #1249
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez paulina1201 Pokaż wiadomość
Witam
Ja również zwracam się do Was z prośba o pomoc
A mianowicie, niedługo wybieram się na wesele, a ponieważ odbywa sie ono dość daleko, nie będę mogła skorzystać z pomocy fryzjera jeżeli chodzi o fryzurę. Może znacie jakieś proste i szybkie do zrobienia, a efektowne fryzurki? Włosy są dośc długie, zobaczycie na zdjęciu. Rozważam jeszcze skrócenie grzywki. No i klasycznie - prosze o pomoc w doborze makijażu. Sukienka jest turkusowa, mieniąca się, na jedno ramię. Wydaje mi się, że turkusowy makijaż to będzie przesada z tym kolorem, chociaż mam kredkę w cudnym turkusowym odcieniu... Już sama nie wiem... Dodatki - buciki muszę kupić, ale najprawdopodobniej zdecyduje sie na czarne, bransoletka i kolczyki to perełki z cyrkoniami, byc moze równiez taki naszyjnik. Macie jakieś pomysły?
Masz bardzo ładne, gęste włosy, aż pozazdrościć
Co do fryzur to proponuję skorzystać z wyszukiwarki

Ale zaproponuję ci coś od siebie, może wpadnie Ci coś w oko :

* http://swiatfryzur.blog.onet.pl/Zrob...,ID347481442,n - przejrzyj, może coś znajdziesz
* http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=218454&page=2 również ciekawy temat

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam.

Miłych poszukiwań
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 17:14   #1250
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez paulina1201 Pokaż wiadomość
Witam
Ja również zwracam się do Was z prośba o pomoc
A mianowicie, niedługo wybieram się na wesele, a ponieważ odbywa sie ono dość daleko, nie będę mogła skorzystać z pomocy fryzjera jeżeli chodzi o fryzurę. Może znacie jakieś proste i szybkie do zrobienia, a efektowne fryzurki? Włosy są dośc długie, zobaczycie na zdjęciu. Rozważam jeszcze skrócenie grzywki. No i klasycznie - prosze o pomoc w doborze makijażu. Sukienka jest turkusowa, mieniąca się, na jedno ramię. Wydaje mi się, że turkusowy makijaż to będzie przesada z tym kolorem, chociaż mam kredkę w cudnym turkusowym odcieniu... Już sama nie wiem... Dodatki - buciki muszę kupić, ale najprawdopodobniej zdecyduje sie na czarne, bransoletka i kolczyki to perełki z cyrkoniami, byc moze równiez taki naszyjnik. Macie jakieś pomysły?

Co do makijażu turkus jak najbardziej Ja zawsze maluję się pod kolor ubrania
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 21:44   #1251
lezalis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

proba
lezalis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:38   #1252
paulina1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

sweet_sugar za fryzurki dziękuję bardzo znalazłam kilka ciekawych na jedną stronę, z pewnością wypróbuję i wtedy na coś się zdecyduję ostatnio właśnie te na bok podobają mi się najbardziej, poza tym myślę że właśnie taka fryzurka będzie najlepiej pasowała do mojej sukienki.
A co do makijażu, to nadal nie wiem... Bo chyba jednak nie chcę być taka cała turkusowa... Tak sobie pomyślałam, że może zwykła czarna kreska zrobiona linerem i do tego, gdyby oczywiście mi się udało, doczepić kilka kępek sztucznych rzęs, to chyba też powinno dość dobrze wyglądać, może jeszcze jakiś perłowy cień, a na usta błyszczyk w kolorze ust, albo jakiś delikatny róż.
paulina1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:32   #1253
fiolka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Question Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witajcie, ja również z prośbą do Was
  • Jaki makijaż powinnam dobrać do takiej sukienki (wesele). Mam niebiesko zielone oczy, brązowe włosy.
  • Jaki kolor paznokci?
  • Czy długie srebrne kolczyki wystarczą jako biżuteria?
  • I ostatnie, słyszałam, że teraz nie dobiera się torebki pod kolor butów, ale jakoś nie potrafię dobrać innej do tej sukienki. Mam jeszcze czarną ozdabianą czarnymi małymi koralikami i w odcieniu brudnego różu, ale nie wiem czy to dobry pomysł...
Będę wdzięczna za każdą radę http://img31.imageshack.us/i/p1010984p.jpg/
fiolka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:40   #1254
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

na paznokciach bym postawiła na french, do kolczyków może jakaś delikatna bransoletka.

torebka może być, to luźna zasada - jest ok
A makijaż na pewno dość stonowany kolorystycznie bo dużo się dzieje niżej - sukienka, torebka buty.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:53   #1255
fiolka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Jaki makijaż dobrać do niebieskiej sukienki (wesle)?

Witajcie, ja również z prośbą do Was
  • Jaki makijaż powinnam dobrać do takiej sukienki (wesele). Mam niebiesko zielone oczy, brązowe włosy.
  • Jaki kolor paznokci?
  • Czy długie srebrne kolczyki wystarczą jako biżuteria?
  • I ostatnie, słyszałam, że teraz nie dobiera się torebki pod kolor butów, ale jakoś nie potrafię dobrać innej do tej sukienki. Mam jeszcze czarną ozdabianą czarnymi małymi koralikami i w odcieniu brudnego różu, ale nie wiem czy to dobry pomysł...
Będę wdzięczna za każdą radę http://img31.imageshack.us/i/p1010984p.jpg/
fiolka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 11:25   #1256
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jaki makijaż dobrać do niebieskiej sukienki (wesle)?

fiolko, napisz tez jaka masz cere?(chłodny odcien, zimny?) oraz czy włosy to zimny czy ciepły brąz? To chyba kluczowe informacje
Ja tu widze albo prosty makijaz, tj, czarna kreska,jasne usta, albo jakis delikatny w brązie
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:50   #1257
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jaki makijaż dobrać do niebieskiej sukienki (wesle)?

a ja bym widziała srebrny Aga kiedyś fajnego stepa zrobiła , chyba silver się zwał. Wejdź w Moje Makijaże, tam jest wątek ze spisem step by step
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 18:26   #1258
darling88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 41
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

pod koniec lipca ide na wesele, mam biala sukienke w czarno szare kwiaty, biale bolerko i srebrne buty. jakie dobrac do tego dodatki i jaki makijaz. prosze was o pomoc zdjecie sukienki( buty beda inne i moja ma bialy pas pod biustem)
darling88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:37   #1259
fiolka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki makijaż dobrać do niebieskiej sukienki (wesle)?

Hej, dziękuję za rady
Mój odcień cery jest raczej miodowy, bardziej jasny niż ciemny, natomiast włosy mocno brązowe, w zimnym odcieniu.
fiolka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:03   #1260
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej dziewczyny, niedługo idę na wesele w sukience zbliżonej kolorem do poniższej, może ciut ciemniejszej. Jestem blondynką, niebieskie oczy, jasna cera. Jaki makijaż? Celowałabym w jakieś brązy i beże, może fiolety, ale nie wiem, uderzam więc do Was

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2010-07-02 o 12:06
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.