Miłośniczki H&M - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-17, 14:36   #3511
kolorowa12
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
a ja myslałam ze to tylko ja taka staroswiecka ze odwieszam na sklep
Ja też odwieszam

Ps. Odpisałam Ci w wątku o sukience
__________________

kolorowa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 14:39   #3512
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
a ja myslałam ze to tylko ja taka staroswiecka ze odwieszam na sklep
ja też odwieszam na sklep chyba że wyjątkowo mi się spieszy i mam dużo rzeczy - wtedy na wieszaku przy przymierzalni. nie wyobrażam sobie jednak zostawić ciuchów w przymierzalni, albo nie podnieść z podłogi jak przypadkiem jakiś mi z wieszaka spadnie...a niestety wciąż widzę jak jakieś rzeczy walają się po podłodze bo ludzie nie raczą nawet podnieść czegoś co zwalili...
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 14:42   #3513
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez kolorowa12 Pokaż wiadomość
Ja też odwieszam

Ps. Odpisałam Ci w wątku o sukience
widzialam dziekuje kurcze juz sama nie wiem narazie ja zapakowałakm jak nic jutro ciekawszego nie znajde to zostawie

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
ja też odwieszam na sklep chyba że wyjątkowo mi się spieszy i mam dużo rzeczy - wtedy na wieszaku przy przymierzalni. nie wyobrażam sobie jednak zostawić ciuchów w przymierzalni, albo nie podnieść z podłogi jak przypadkiem jakiś mi z wieszaka spadnie...a niestety wciąż widzę jak jakieś rzeczy walają się po podłodze bo ludzie nie raczą nawet podnieść czegoś co zwalili...
ojej tez tego nie cierpie. ostatnio wchodze do rpzemierzalni w niej spodnie na wieszka jedne, a drugie czesc na ziemi czesc na krzeselku , bluzka na ziemi, wlasnie juz nie wspominajac o rzeczach na sklepie ktore znajduja sie na ziemi zwlaszcza w okresie wyprzedazy
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 14:51   #3514
AniaD
Raczkowanie
 
Avatar AniaD
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 101
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

aaa, czy to jeszcze aktualne? jakby co, to ja mam pudrową S, przymnierzałam kawową xske, byla ostatnia, lezela ladnie, ale nie ten kolor...
AniaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 14:55   #3515
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Nie upolowałam tej góry ciuchów którą planowałam przytargać do domu
Kupilam tylko różową tuniczke za 30zł.
Mierzyłam mase swetrów ale w bufkach wyglądam tragicznie.
No i te butki za 39zł boooskie ale niestety za wysokie, jeszcze gdyby byly na slupku
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 14:56   #3516
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ojej tez tego nie cierpie. ostatnio wchodze do rpzemierzalni w niej spodnie na wieszka jedne, a drugie czesc na ziemi czesc na krzeselku , bluzka na ziemi, wlasnie juz nie wspominajac o rzeczach na sklepie ktore znajduja sie na ziemi zwlaszcza w okresie wyprzedazy
Zaczynamy chyba przejmować nieładne nawyki z Anglii chociażby. Kiedy tam mieszkałam i wchodziłam do Primarka to sklep wyglądał jak jeden wielki bałagan, buty porozrzucane, ubrania na podłodze i ludzie po tych chodzą, brak słów... U nas też zauważyłam w H&M coraz więcej rzeczy zostawianych w przebieralni, a przecież tak niewiele trzeba, żeby je dowiesić na wieszak stojący przy przebieralniach.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 14:59   #3517
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
No ja jeszcze nie słyszałam o takich wyprzedażach, które by Ci się nie spodobały
No wiesz teraz to mi sie przykro zrobilo sugerujesz ze jestem zakupoholiczka i wyprzedazomaniaczka?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Fajnie, że jesteś taka wspaniałomyślna. Na szczęście większość sklepów ma wieszaki przy przymierzalniach i nie ma obowiązku latania po sklepie.
Ale ja mowie o pojedynczych przymierzalniach zawalonych ciuchami, a nie o tym ogolnym wieszaku... ludzie pobiora po 20 rzeczy do przymierzalni i pozniej to zostawiaja bo im sie tego nawet 5m nie chce przeniesc na wieszak...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 15:02   #3518
kolorowa12
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Zaczynamy chyba przejmować nieładne nawyki z Anglii chociażby. Kiedy tam mieszkałam i wchodziłam do Primarka to sklep wyglądał jak jeden wielki bałagan, buty porozrzucane, ubrania na podłodze i ludzie po tych chodzą, brak słów... U nas też zauważyłam w H&M coraz więcej rzeczy zostawianych w przebieralni, a przecież tak niewiele trzeba, żeby je dowiesić na wieszak stojący przy przebieralniach.
A potem szuka się wymarzonej rzeczy, na wieszakach nie ma, a one leży sobie spokojnie na stercie ciuchów w przymierzalni ....
__________________

kolorowa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 15:03   #3519
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

ja jak wchodze do przymierzali to zawsze lukam co jest odwieszone
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 15:24   #3520
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Jak sie pokazałyście w motylkowych sweterkach to i mi sie zamarzył. Szkoda, że pewnie już go nie dostanę . W sobotę rano jadę na zakupce .
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 16:03   #3521
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Dziewczyny, czy któraś warszawianka widziała gdzieś ten sweterek z motylkami?Byłam w Arkadii,ale podobno od rana nie ma,wiec na centrum tez sie nie nastawiam...Może Wola Park?Któraś była?Bo nie chce w taka pogode jechac na darmo.
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 16:29   #3522
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

A ja marzyłam natomiast o kawowym. Niestety po sweterkach ani śladu, niewiem czy nie było ich od początku, czy Wy, drogie wizażanki mi wszystko wykupiłyscie
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 16:37   #3523
Bjarke
Raczkowanie
 
Avatar Bjarke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Tychy/Katowice!
Wiadomości: 269
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
I w ogole ludzie to sa swinie i prostaki jednak... Kazda przymierzalnia zawalona ciuchami. Juz pomijajac fakt, ze przeciez mozna to odwiesic przy wyjsciu, to ja zawsze odwieszam na sklep, bo moze akurat ktos szuka tej rzeczy..
Też to zauważyłam. I to w każdej przymierzalni. Aż się zastanawiałam czy są wolne czy zajęte.

Wiecie może dziewczyny jak ze motylowymi sweterkami w Kato na trzech stawach? Nadal pożądam pudrowego... Mam kawowy i 'kłaczenie' jeszcze nie dało mi się we znaki.
__________________

Bjarke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:00   #3524
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No wiesz teraz to mi sie przykro zrobilo sugerujesz ze jestem zakupoholiczka i wyprzedazomaniaczka? .
Ja nic nie sugeruję, tylko stwierdzam fakty

Co do przymierzajni, to mnie te walające sie ciuchy poprostu wkurzają, bo idę obładowana parę rzeczy przymierzyć, wchodzę do przymierzalni z myślą, że zaraz to sobie powieszę, torebkę odłożę na taboret, a tam co - wszystko zawalone, a rąk brak żeby chociaż to przesunąć
Ja też przeważnie odkładam ciuchy tam gdzie wisiały, jedynie jak się spieszę to wieszam na wieszaku przy przymierzalni. No i w Zarze dość często oddaję Paniom obsługujący, bo z góry pytaja czy mogą, wiec się samo ciśnie "a no dobra".
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:21   #3525
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Mi w przeciwienstwie do niektorych z was wyprzedaz sie podoba kupilam swietne rurki, dzisiaj dorwalam torebke w panterke (tak, wiem, wieje tandeta, ale coz poradze, spodobala mi sie ) i te pudrowe bransoletki a mierzylam jeszcze swietna bluzke w panterke, widzialam cudny kardigan za 40zl, szaliki za 20zl, botki za 75zl, masa swietnej bielizny, pizam, dresow (np. welurowe brazowe z hello kitty 1 czesc za 40zl), jakbym miala kase to zapewne wyszlabym obladowana ale niestety zamiast oszczedzac to ja wszystko w listopadzie przepuscilam zdziwilo mnie tylko ze zadnych paskow nie bylo przecenionych, ale sadze ze moga cos jeszcze dorzucic, latem to i w sierpniu jeszcze dokladali fajne rzeczy. No ale i tak to co najladniejsze to nieprzecenione

Co do motylkow, to widzialam dzisiaj w klifie 2 pudrowe i jeden kawowy, ktos niefortunnie powiesil je kolo czarnych sukienek ktore byly totalnie cale w klakach...
Wczoraj jak weszłam do klifu to nie mogłam się na dziwić ile tych wieszaków z wyprzedażą zrobili :wow: Co prawda nie zdążyłam ich poprzeglądać, ale może to i lepiej dla mojego i tak skromnego portfela Chociaż jak tak zachwalasz to aż kusi żeby iść poprzeglądać dokładniej te wieszaczki... Wczoraj zaopatrzyłam się tylko w fajną wełnianą czapę za 10 zł
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez



Edytowane przez olinkaaa
Czas edycji: 2009-12-17 o 17:22
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:25   #3526
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Sweterek juz tak bardzo nie kłaczy,mialam go na sobie caly dzien i bylo ok.
Bylam dzis na Marszalkowskiej i nie bylo ani jednego.Wyprzedaze tez jakies nieciekawe...jedynie jest w miare dobry wybor bielizny.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:42   #3527
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

w Łodzi w Galerii były dziś wszystkie 3 kolory motylkowych swetrów i to w szerokiej rozmiarówce ,ale fakt faktem byłam koło 11... sama upolowałam jeden różowy ,ale S-kę, bo XS-ka wydawała się strasznie krótka
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:00   #3528
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Sweterek juz tak bardzo nie kłaczy,mialam go na sobie caly dzien i bylo ok.
Bylam dzis na Marszalkowskiej i nie bylo ani jednego.Wyprzedaze tez jakies nieciekawe...jedynie jest w miare dobry wybor bielizny.
Ja dzis o 9:00 bylam na Marszalkowskiej i potwierdzam ze nie bylo myslalam ze dopiero dzis wchodza do sklepow z tego co ktos pisal tutaj ale Pani powiedziala ze byly wczoraj i rozeszly sie bardzo szybko i ze nie moze mi obiecac ze jeszcze sie pojawia... jestem zalamana ;( :P
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:17   #3529
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Około 10 byłam w Galerii Krakowskiej i wisiał jeden czarny motylkowy sweterek w rozmiarze L. Pojechałam do M1 i czekał na mnie ostatni, kawowy. Chciałam różowy, ale lepszy rydz, niż nic .

Wg mnie jakość nie powala, ale też nie jest to jakiś szmatławiec.
Aga, cudnie wyglądasz Myślę sobie nawet że ten kolor jest dużo lepszy, nie jest taki słodki. A przecież same rekawki są dość urocze. No i kolor doskonale pasuje do Ciebie
W ogóle ostatnio chciałam pisać, bo tak cicho się u Ciebie zrobiło. Pewnie dużo pracy...
Cytat:
Napisane przez precious Pokaż wiadomość
Ja mam XS i może nie jest jak po młodszej siostrze, ale długość na pewno jest jego wadą Jedyną moim zdaniem, bo wcale tak strasznie nie kłaczy. Owszem, musiałam go trzymać z daleka od wełnianego płaszcza, ale na rajstopach śladu nie zostawił

Długość XS (mam 158 cm):
O, dobrze wygląda, Ty jesteś taka szczuplutka że xs tez jest dobra. Uroczo wyglądasz Kochana
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/

Edytowane przez zuza678
Czas edycji: 2009-12-17 o 19:19
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 19:21   #3530
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

A ja muszę się pochwalić, że upolowałam dziś na Marszałkowskiej kawowy xs Były 3 sztuki, wszystkie xs (pozostałe dwa czarne). Byłam koło 13.30.

Natomiast o 19 był jeden kawowy L w Galerii Mokotów.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:51   #3531
ilonka_hh_
Rozeznanie
 
Avatar ilonka_hh_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 714
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Mi się udało kupić dzisiaj rano na Targówku sweterek z motylkami kawowy S. Pytałam się i dopiero dziś je wystawili ale mieli tylko kawowe i to kilka sztuk. O 10.30 były tylko 3!!! Szkoda, że nie pudrowy ale ten też mi się podoba.
Poza tym kupiłam czarne szpilki z paskami z tyłu za 39,90. Też je dzisiaj wystawili i był bardzo duży wybór. Podobają mi się tak samo jak złote, które wcześniej kupiłam.
ilonka_hh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:56   #3532
kasiakrecik
Rozeznanie
 
Avatar kasiakrecik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Wiadomości: 624
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

A ja przed chwilą upolowałam czarny i kawowy w Bonarce Widziałam jeszcze jedną czarną L-kę i jeden kawowy nie wiem jaki rozmiar, trzeba szukać po całym sklepie ja znalazłam dopiero po 20 minutach.
kasiakrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:02   #3533
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez ilonka_hh_ Pokaż wiadomość
Mi się udało kupić dzisiaj rano na Targówku sweterek z motylkami kawowy S. Pytałam się i dopiero dziś je wystawili ale mieli tylko kawowe i to kilka sztuk. O 10.30 były tylko 3!!! Szkoda, że nie pudrowy ale ten też mi się podoba.
Poza tym kupiłam czarne szpilki z paskami z tyłu za 39,90. Też je dzisiaj wystawili i był bardzo duży wybór. Podobają mi się tak samo jak złote, które wcześniej kupiłam.
bardzo prosze wklej ich real fotke
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:08   #3534
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

można prosić o jakieś realne zdjęcie sweterka

aaa i czy jeszcze są w h&m te szpilki czarne z paskami kolorowymi z tyłu?
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:21   #3535
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Bjarke Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam. I to w każdej przymierzalni. Aż się zastanawiałam czy są wolne czy zajęte.

Wiecie może dziewczyny jak ze motylowymi sweterkami w Kato na trzech stawach? Nadal pożądam pudrowego... Mam kawowy i 'kłaczenie' jeszcze nie dało mi się we znaki.
Na 3 stawach został właśnie kawowy XS i M oraz pudrowy M.

Co do czarnych butów z kolorowymi paskami za 39.90 to też je kupilam. Są śliczne, gdy wchodziłam były 3 pary, a jak wychodziłam to zostały tylko jedne 41:P
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:23   #3536
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Na 3 stawach został właśnie kawowy XS i M oraz pudrowy M.

Co do czarnych butów z kolorowymi paskami za 39.90 to też je kupilam. Są śliczne, gdy wchodziłam były 3 pary, a jak wychodziłam to zostały tylko jedne 41:P
wkleisz ich fotke
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:27   #3537
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

dziewczyny, ja jeszcze raz ponawiam prosbe - jesli ktoras z Was spotka pudrowa lub kawowa M-ke z motylkowego sweterka to czy moglaby mi go zakupic? Wszystkie koszty zwracam od razu
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:32   #3538
ilonka_hh_
Rozeznanie
 
Avatar ilonka_hh_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 714
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
bardzo prosze wklej ich real fotke

Dzisiaj niestety nie dam rady, nie mam aparatu, ale wyglądają podobnie jak na zdjęciu ze strony h&m

Dziewczyny mam pytanie, kupiłam dziś męskie bokserki - były przecenione z 40 zł na 20 i w domu zauważyłam na paragonie, że nie pani nie uwzględniła mi zniżki Myślicie, że jak pójde do H&M (ale niestety nie mam możliwości jechać do tego w którym kupiłam) to czy uwzględnią mi to? W sensie czy zwrócą te 20 zł? Oddałabym je ale bielizny nie można zwracać :/
ilonka_hh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:32   #3539
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja jeszcze raz ponawiam prosbe - jesli ktoras z Was spotka pudrowa lub kawowa M-ke z motylkowego sweterka to czy moglaby mi go zakupic? Wszystkie koszty zwracam od razu
tak jak pisałam wczesniej ja moge
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:33   #3540
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: H&M'owe miłośniczki-łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
w Łodzi w Galerii były dziś wszystkie 3 kolory motylkowych swetrów i to w szerokiej rozmiarówce ,ale fakt faktem byłam koło 11... sama upolowałam jeden różowy ,ale S-kę, bo XS-ka wydawała się strasznie krótka
mam nadzieję, że jutro w galerii jeszcze jakiś będzie.
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.