Zuzana Light - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 10:12   #1321
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Konspiracja - Tak też właśnie myślałam, że 2kg to stanowczo za mało, ale jak wezmę w rękę 2 hantle to mam 4kg więc jak dla początkującej to nie znów aż tak mało. Niedługo święta więc być może "zając" przyniesie mi cięższe jak grzecznie poproszę
Jak na jeden tylko potrzebny do ćwiczeń to mało, dlatego się nie zmachałaś. Ile pompek robisz?

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Zwow 52.
Wszystko pięknie ładnie, ale pistols nie jestemw stanie zrobić porządnie
Pistolsy to postrach
Ogladałam ostatnio #1 i nawet sensowny mi się wydał gdyby nie pistolsy...

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Do 44 ja ostatnio miałam bodajrze tylko 5,5kg ale tam są tylko 2 rundy to można wziąć dużo
Tez mi się tak właśnie wydaje

Ja pojechałam wczoraj #3, ten na dachu wieżowca bardzo fajny, taki w sam raz po ostatnim . zazdrościłam Zuzce nie tylko tego brzucha, ale tez podmuchów wiatru


---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Czy ktoś ćwiczył # 19? Bo nic nie znalazłam na jego temat
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:29   #1322
sunny.ab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15
GG do sunny.ab
Dot.: Zuzana Light

Pistolsy to postrach
Ogladałam ostatnio #1 i nawet sensowny mi się wydał gdyby nie pistolsy...


Ja zrobiłam w poniedziałek ZWOW #1 - (zeszło mi ponad 30 minut .. ale walczyłam do końca) a te 60 burpsów czuję do dziś

No i pistolsy rzeczywiście zabijają - nie potrafię ich zrobić bez podpórki - na razie robię za poleceniem Zuzki nad czymś (nad pufą) i po prostu siadam , a i tak wstawanie z czegoś po kilku powtórzeniach jest masakrycznie trudne :/

Nie wiem jak Wy, ale zaczęłam spisywać w dużym zeszycie ZWOWy (jakie są ćwiczenia i ile powtórzeń), no i mój czas ćwiczeń .... będę widzieć przynajmniej po czasie wykonywania czy forma rośnie
sunny.ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:18   #1323
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Zuzana Light

Melduję ZWOW #53 i #52
W nocy
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 13:47   #1324
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Czy ktoś ćwiczył # 19? Bo nic nie znalazłam na jego temat
to musiałaś niedokładnie czytać bo pisałam o nim dwa razy
Fajny jest na brzuch, robiłam go kilka razy tylko zamieniam pistolsy na przysiady z nogą na krześle

Cytat:
Napisane przez psychobunny Pokaż wiadomość
Na stronie BR.tv, a w sumie już właściwie DailyHiit, jest dział archiwum i tam siedzi Zuzka
Ja dziś zrobiłam ZWOW#24. Bardzo przyjemny i krótki
dzięki poszukam tam czegoś ciekawego


tak patrze zwow 54 i ten bonus na nogi i ćwiczenia są rozpisane ale nie ma jakiegoś filmiku z tym bonusem? bo po nazwach nie mogę znaleźć wszystkich ćwiczeń w internecie a nie wiem za bardzo jak wyglądają
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:13   #1325
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość


tak patrze zwow 54 i ten bonus na nogi i ćwiczenia są rozpisane ale nie ma jakiegoś filmiku z tym bonusem? bo po nazwach nie mogę znaleźć wszystkich ćwiczeń w internecie a nie wiem za bardzo jak wyglądają

Zuzka robi te trzy ćwiczenia na koniec. Właśnie dziś robiłam ten ZWOW
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:22   #1326
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Zuzana Light

Moja współpraca z Zuzką przeszła przełom - przestał mnie drażnić jej akcent teraz wydaje mi się nawet dość zabawny i przyjemny Czuję, że zaprzyjaźnimy się na dłużej
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:33   #1327
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Dopiero co wkręciłam się w ćwiczenia z Zuzką, a dziś muszę na jakiś czas przerwać. Wykryto u mnie poważną wadę serca i idę do szpitala. Jak wyjdę na pewno do Was znów dołączę.
zdrowia życzę!!!
Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
dzięki poszukam tam czegoś ciekawego
daj znać jak znajdziesz coś interesujacego! chyba też zacznę zagladać na body rock dla nowych wrażeń..
dziś robiłam zapowiedziany Zwow 24, myślałam ze będzie fajniejszy, ale nie bardzo mi podpasował oprócz hardcorowych dive bombers reszta ćwiczeń jak z gimnastyki w klasach I-III
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 19:57   #1328
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Zuzana Light

dziewczyny,który to ZWOW?
http://10000steps.tumblr.com/post/42702628850
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:06   #1329
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Benera Pokaż wiadomość
#2. Wtedy to się jeszcze nazywało ZWOD.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:13   #1330
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
#2. Wtedy to się jeszcze nazywało ZWOD.
dzieki to jutro idzie do sprawdzenia
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:21   #1331
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Benera Pokaż wiadomość
dzieki to jutro idzie do sprawdzenia
No właśnie to jest jeden z nielicznych, których jeszcze nie próbowałam, a bardzo mnie kusi. Niestety nie mam takich hantli, na których można by się oprzeć, tylko okrągłe i nie wiem kurcze jak to obejść...
koko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 20:48   #1332
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
No właśnie to jest jeden z nielicznych, których jeszcze nie próbowałam, a bardzo mnie kusi. Niestety nie mam takich hantli, na których można by się oprzeć, tylko okrągłe i nie wiem kurcze jak to obejść...
rob pompke z rekami obok hantli, troche dluzej ci zejdzie ale bedzie ok i to "wyciskanie w tyl" rob z reka na podlodze zebys nie odjechala

u mnie dzis tabata na skakance i trening kettlebels. jutro ZWOW, nareszcie ! chyba wybor padnie na #35, ale to sie jutro zobaczy w zaleznosci od nastroju i zakwasow po dzisiaj
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 22:07   #1333
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
to musiałaś niedokładnie czytać bo pisałam o nim dwa razy
Fajny jest na brzuch, robiłam go kilka razy tylko zamieniam pistolsy na przysiady z nogą na krześle
Trixx, nie bij, czytałam na raty, spisywałam tylko te polecane dla poczatkujących w każdym razie super - najfajnieszy z wszystkich które robilam, będę do niego czesto wracać... oczywiście nie wiem co począć z tymi nieszczęsnymi pistolsami... A Wy, nawet z tym krzesłem schodzicie do samego dołu?

No i dzis mialam wolną chatę i cwiczylam o 18 nooo to naprawdę jest co innego i o tej porze to ja moge spokojnie zjeśc posilek potreningowy

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnaKocurka Pokaż wiadomość
Melduję ZWOW #53 i #52
W nocy
A Ty jadlaś cos potem?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-02-20 o 22:22
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 22:13   #1334
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
No właśnie to jest jeden z nielicznych, których jeszcze nie próbowałam, a bardzo mnie kusi. Niestety nie mam takich hantli, na których można by się oprzeć, tylko okrągłe i nie wiem kurcze jak to obejść...
też mam tylko okrągłe, robiłam dzisiaj 56 z talerzami bitumicznymi po 2,5kg (jedna cała hantla 7,5kg) i stawiałam na ręczniku na panelach- nie było problemu z przesuwaniem Tylko trzeba uważać, jak zawsze

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj ten najnowszy zwow 8 min cardio i taki sobie, nie zmeczylam się specjalnie, jak na mój gust poszczególne ćwiczenia zbyt krótko trwały, żeby poczuć mięśnie.
Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Ile brałaś kg?
Obejrzałam filmik i coś mi się wydaje, że to nie kwestia lekkiego treningu, a zbyt lekkiego tempa (przy skakance np.) albo hantli
Zrobiłam go, siłowo faktycznie nie kończy, ale jest bardzo fajny, podobał mi się i na pewno go powtórzę
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:09   #1335
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
też mam tylko okrągłe, robiłam dzisiaj 56 z talerzami bitumicznymi po 2,5kg (jedna cała hantla 7,5kg) i stawiałam na ręczniku na panelach- nie było problemu z przesuwaniem Tylko trzeba uważać, jak zawsze



Zrobiłam go, siłowo faktycznie nie kończy, ale jest bardzo fajny, podobał mi się i na pewno go powtórzę
O i tak właśnie zrobię. Nie pomyślałam wcześniej o położeniu ich na czymś, a na samym parkiecie mogłoby być niebezpiecznie. Przecież nawet na macie do ćwiczeń będzie ok, gapa ze mnie. Dzięki.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:17   #1336
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

#35 zrobiony. czas marny ze az szok, ale sie zmeczylam i spocilam. jakis slabszy dzien, chyba po tych ketlach jestem zmeczona. mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:22   #1337
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Ponawiam pytanie o pistolsy
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:46   #1338
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Żeby zrobić pistolsy... trzeba robić pistolsy. Rób tyle ile potrafisz, następnym razem będzie lepiej. Jak pierwszy raz robiłam ten trening (#19, też jeden z moich ulubionych) to schodziłam tylko do poziomu kolana, a już następnym razem niżej, a ostatnio udało mi się zejść caaałkiem nisko, może jeszcze nie tak jak Zuzce, ale prawie! Trzeba próbować.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 13:35   #1339
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Witam wszystkich i bardzo prosze o przyjecie mnie do grona zwolennikow zuzki. Cwicze z nia juz od 2tyg min 3 razy w tyg i 2xsilownia - aeroby ii trening silowy. Prosze o rade mam hantle 4kg i zaczyna to byc za malo. Co radzicie kupic aby bylo przyszlosciowe i dalo sie ewentualnie dokladac ciezary. Moze macie jakies konkretne linki do produktow- nie chce na to wydac mega duzej ilosci pieniedzy. Btw zauwazylyscie ze zuzka korzysta z hantli ok 5 kg¿ czy ktoras z Was robila lody z jej wczorajszego przepis ? I dzie kupic takie mleko migdalowe-sama nie chce robic zanim nie sprobuje.
aven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 14:19   #1340
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
Witam wszystkich i bardzo prosze o przyjecie mnie do grona zwolennikow zuzki. Cwicze z nia juz od 2tyg min 3 razy w tyg i 2xsilownia - aeroby ii trening silowy. Prosze o rade mam hantle 4kg i zaczyna to byc za malo. Co radzicie kupic aby bylo przyszlosciowe i dalo sie ewentualnie dokladac ciezary. Moze macie jakies konkretne linki do produktow- nie chce na to wydac mega duzej ilosci pieniedzy. Btw zauwazylyscie ze zuzka korzysta z hantli ok 5 kg¿ czy ktoras z Was robila lody z jej wczorajszego przepis ? I dzie kupic takie mleko migdalowe-sama nie chce robic zanim nie sprobuje.
ja kupiłam na allegro 2 hantle po 15 kg za około 90 zł i nie dość że już mi nie wystarczają to jeszcze stają się niebezpieczne bo w gryfie są jakieś tandetne plastikowe zaciski które zaczęły same się rozkręcać i już zdarzyło mi się przez to kilka razy upuścić sobie hantla np na twarz ale na szczęście nie był to duży ciężar. Więc chyba lepiej wydać trochę więcej a kupić jakieś porządniejsze

dzisiaj zwow 41, z małą modyfikacją bo zamiast drugiego ćwiczenia robiłam przysiad z nogą z tyłu na krześle z hantlem i przyznam że łatwo nie było, ostatnie ćwiczenie jest dość ciężkie, dopiero w 3 rundzie załapałam mniej więcej jak je wykonać bo wcześniej ledwo co mogłam te pompki robić nie mówiąc już o unoszeniu tak wysoko nogi
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 14:56   #1341
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość

dzisiaj zwow 41, z małą modyfikacją bo zamiast drugiego ćwiczenia robiłam przysiad z nogą z tyłu na krześle z hantlem i przyznam że łatwo nie było, ostatnie ćwiczenie jest dość ciężkie, dopiero w 3 rundzie załapałam mniej więcej jak je wykonać bo wcześniej ledwo co mogłam te pompki robić nie mówiąc już o unoszeniu tak wysoko nogi

Dlaczego nie robiłaś drugiego ćwiczenia? Dobre na brzuch
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:09   #1342
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o pistolsy
Jesteś w stanie chociaż zejść do dołu z krzesłem? Ja już prawie ogarniam bez krzesła zejście na dół, gorzej z ruchem do góry
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:27   #1343
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Jesteś w stanie chociaż zejść do dołu z krzesłem? Ja już prawie ogarniam bez krzesła zejście na dół, gorzej z ruchem do góry
Ja schodzę do dołu bez problemu i tu pojawia się problem hehehe
Mam nadzieję że z biegiem czasu ogarnę temat
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:44   #1344
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Ja schodzę do dołu bez problemu i tu pojawia się problem hehehe
Mam nadzieję że z biegiem czasu ogarnę temat
no dokładnie

Jak ktoś ma miejsce to polecam dwa stołki lub krzesła po bokach i rękoma LEKKO się posiłkować, żeby jednak większość pracy wykonywały nogi
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:02   #1345
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Dlaczego nie robiłaś drugiego ćwiczenia? Dobre na brzuch
bo wczoraj miałam wiosłowanie w siłowym a to jest podobne więc zmieniłam na inne
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:02   #1346
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
ja kupiłam na allegro 2 hantle po 15 kg za około 90 zł i nie dość że już mi nie wystarczają to jeszcze stają się niebezpieczne bo w gryfie są jakieś tandetne plastikowe zaciski które zaczęły same się rozkręcać i już zdarzyło mi się przez to kilka razy upuścić sobie hantla np na twarz ale na szczęście nie był to duży ciężar. Więc chyba lepiej wydać trochę więcej a kupić jakieś porządniejsze

dzisiaj zwow 41, z małą modyfikacją bo zamiast drugiego ćwiczenia robiłam przysiad z nogą z tyłu na krześle z hantlem i przyznam że łatwo nie było, ostatnie ćwiczenie jest dość ciężkie, dopiero w 3 rundzie załapałam mniej więcej jak je wykonać bo wcześniej ledwo co mogłam te pompki robić nie mówiąc już o unoszeniu tak wysoko nogi
dlatego prosze Was o rade nie chce kupic tandety a z drugiej stron nie wiem czy od razu kupic jakis zestaw, czy moze co jakis czas dokupywac coraz to ciezsze czy moze kupic jajies regulowane o ile takie istnieja. Czy moglybyscie podeslac link gdzie znajde wiecej artykulow johna po polsku
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:05   #1347
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Canberrka Pokaż wiadomość
Moja współpraca z Zuzką przeszła przełom - przestał mnie drażnić jej akcent teraz wydaje mi się nawet dość zabawny i przyjemny Czuję, że zaprzyjaźnimy się na dłużej
Z czasem się wyrobi

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
no dokładnie

Jak ktoś ma miejsce to polecam dwa stołki lub krzesła po bokach i rękoma LEKKO się posiłkować, żeby jednak większość pracy wykonywały nogi
Też trochę oszukuję i zaczęłam robić Squat Pistols z lekkim podparciem... Nie wiem, to chyba jedyna metoda, żeby się tego nauczyć
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 16:08   #1348
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
dlatego prosze Was o rade nie chce kupic tandety a z drugiej stron nie wiem czy od razu kupic jakis zestaw, czy moze co jakis czas dokupywac coraz to ciezsze czy moze kupic jajies regulowane o ile takie istnieja. Czy moglybyscie podeslac link gdzie znajde wiecej artykulow johna po polsku
Chodzi o johna berardiego
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:07   #1349
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
Witam wszystkich i bardzo prosze o przyjecie mnie do grona zwolennikow zuzki. Cwicze z nia juz od 2tyg min 3 razy w tyg i 2xsilownia - aeroby ii trening silowy. Prosze o rade mam hantle 4kg i zaczyna to byc za malo. Co radzicie kupic aby bylo przyszlosciowe i dalo sie ewentualnie dokladac ciezary. Moze macie jakies konkretne linki do produktow- nie chce na to wydac mega duzej ilosci pieniedzy. Btw zauwazylyscie ze zuzka korzysta z hantli ok 5 kg¿
Najlepiej kupić regulowane sztangielki i potem ewentualnie dokupywać krążki.
Dziewczyny niedawno kupowały to może podeślą linki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:49   #1350
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Zuzana Light

ja kupiłam za 85 zł 40 kg obciążenia bitumicznego + gryfy z Hop Sport i sobie chwalę co prawda hantle 5 kg są już dość duże, więc do gryfów się nie nadają ale przydadzą się w przyszłości do sztangi, którą mam w planach
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.