Podejrzewam, że mogę być tą drugą - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-25, 11:37   #31
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Mieszka sam. Nawet żartował, że nie znosi codziennego wynoszenia śmieci i prasowania a jest na to skazany. Przeprowadził się 8 miesięcy temu z powodu pracy. Kiedyś wspominałam, że muszę odwiedzić jego miasto. Specjalnie się nie speszył, rzucił kilka jego zalet i wad. Rozmowa ostatecznie zeszła na inny tor.



Kasowanie numeru nie wynika z odległości, tylko z wyraźnych sygnałów, że coś nie gra w tej relacji. Nie chcę aby mnie kusiło, bo znów pisać pierwsza i domagać się uwagi.


Mamy znikomy kontakt w chwili obecnej. Nie odpowiada na moje próby kontaktu. Oddzwania po godzinach, kolejnego dnia, wcale. Czasami jak bardzo nacisnę to odpowie, zwykle tłumacząc się i starając jakoś mnie uspokoić (byłem z kolegami, nie słyszałem, miałem wyciszony telefon, porwali mnie kosmici... wiecie...). Sam z siebie nigdy nie zadzwoni/nie napisze. Czy to wygląda wam ok? Szczególnie, że początkowo mieliśmy normalny kontakt. Kilka smsów dziennie. Jakaś rozmowa raz na 2 dni. Jasne, wczoraj też potrafił zadzwonić i nawijac przez 30 minut ale gadał tylko o wspólnym wyjeździe. Miał powód tego telefonu. Obiecał też, że odezwie się później, ale tego nie zrobił.


Jasne, mogłabym jeszcze wybrać się na ten wspólny weekend z zamiarem posprawdzania telefonu, rozmowy w cztery oczy na żywo, ale mam wrażenie, że to nic nie da.
ja bym urwala taka znajomosc wlasnie z powodu braku kontaktu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 11:42   #32
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

wyjazdowy łikend zawsze można zorganizowac, szczególnie że po drodze święta i karnawał i szykuje się wiele okazji. Tylko słabe jest właśnie że nie ma z nim kontaktu na co dzień i gość zapada się pod ziemię.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 11:52   #33
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Ja tu bym nie węszyła żony, tylko po prostu uznałabym, że ten facet nie jest zainteresowany niczym więcej poza miłym spędzaniem czasu jak akurat nie ma nic innego do roboty/jest w pobliżu.
Jestem na nie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 11:58   #34
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Dlatego stwierdzam, że dobrze to zakończyć już teraz. Znajomość jeszcze świeża. Z czasem moje zaangażowanie może być jeszcze większe i tylko niepotrzebnie się rozczaruję. Nie wierzę w żadne poważne podejście z jego strony. Jak ktoś napisał wcześniej, jestem albo opcją na miłe spędzanie czasu w czasie wyjazdów, albo naiwną drugą/trzecią/dziesiątą babą.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 12:06   #35
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Tłumaczenia, że chciałabym częstszego kontaktu ignoruje. Jakby nie słyszał.
A jak powtorzysz prosbe, to nadal ignoruje? Dosc agresywne zachowanie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 12:23   #36
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A jak powtorzysz prosbe, to nadal ignoruje? Dosc agresywne zachowanie.

Kiedy pierwszy raz nie odzywał się przez 2 dni, wkurzyłam się. Napisałam, że rozumiem iż to koniec znajomości, ale żałuję, że nie powiedział wprost. Byłoby lepiej. Jakiś czas później dostałam wiadomość, że jeśli znika na jakiś czas to nie jest to koniec świata. Był z kolegami (WTF?!)

Potem zawsze zmieniał temat kiedy mówiłam/pisałam o tym, że tak znikomy kontakt nie wyjdzie nam na dobre. Powtarzał, że jego zainteresowanie jest stałe, ale... (tu wstaw: byłem zajęty, pracowałem, koledzy, rodzina, praca, itp).
Raz rzuciłam, że może powinnyśmy jednak dac sobie spokój. Skomentował to 10 zdaniowym smsem z wytłumaczeniami i stwierdzeniem, że chyba poznałam innego faceta (cytuję dokładnie: "oj, chyba pojawił się ktoś nowy...") Wszystko mi wtedy opadło. Następnego dnia zadzwonił właśnie w sprawie tego wspólnego wyjazdu.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 13:42   #37
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Kiedy pierwszy raz nie odzywał się przez 2 dni, wkurzyłam się. Napisałam, że rozumiem iż to koniec znajomości, ale żałuję, że nie powiedział wprost. Byłoby lepiej. Jakiś czas później dostałam wiadomość, że jeśli znika na jakiś czas to nie jest to koniec świata. Był z kolegami (WTF?!)

Potem zawsze zmieniał temat kiedy mówiłam/pisałam o tym, że tak znikomy kontakt nie wyjdzie nam na dobre. Powtarzał, że jego zainteresowanie jest stałe, ale... (tu wstaw: byłem zajęty, pracowałem, koledzy, rodzina, praca, itp).
Raz rzuciłam, że może powinnyśmy jednak dac sobie spokój. Skomentował to 10 zdaniowym smsem z wytłumaczeniami i stwierdzeniem, że chyba poznałam innego faceta (cytuję dokładnie: "oj, chyba pojawił się ktoś nowy...") Wszystko mi wtedy opadło. Następnego dnia zadzwonił właśnie w sprawie tego wspólnego wyjazdu.
urwij te znajomosc bo on klamie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 13:55   #38
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Takie unikanie tematu, bagatelizowanie twoich potrzeb i zlosliwe przerzucanie winy na ciebie "bo pewnie pojawił się ktoś nowy" sprawiłoby ze bym się wściekła i urwała kontakt. Mam alergie na typów "przesadzasz, daj spokój, ja wiem lepiej".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 14:12   #39
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

To jego plan to pojawiac sie i znikac?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 14:43   #40
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86167963]Takie unikanie tematu, bagatelizowanie twoich potrzeb i zlosliwe przerzucanie winy na ciebie "bo pewnie pojawił się ktoś nowy" sprawiłoby ze bym się wściekła i urwała kontakt. Mam alergie na typów "przesadzasz, daj spokój, ja wiem lepiej".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

i jeszcze czepiasz sie. To typowe zachowania narcystyczne.

Gra w swoja gre w ktorej ty jestes pozywka.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 15:08   #41
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
i jeszcze czepiasz sie. To typowe zachowania narcystyczne.

Gra w swoja gre w ktorej ty jestes pozywka.

Nie mam zamiaru utrzymywać ŻADNEGO kontaktu. Z dnia na dzień było gorzej. Pewnie facet się obudzi dzień przed swoim przyjazdem licząc na kolejne udane spotkanie po którym weźmie co będzie chciał i zniknie, ale nie ma szans.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 15:09   #42
ImaMajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 34
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Uciekaj dziewczyno, byle dalej od niego. Miałam nieprzyjemność kontaktu z takim ancymonem - pracował dla firmy informatycznej i jeździł po całym kraju - ba nawet byłam u niego w mieszkaniu - ale okazało się, że miał kawalerkę na wynajem... - smsy do żony puszczał wtedy, gdy go nie widziałam - tu z tego co piszesz - jest chyba dokładnie to samo. Gonić oszustów!
ImaMajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 15:25   #43
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Powiem wam, że czuje się podle. Wiem, że to nie była długa znajomość, ale jednak... Jak sobie przypomnę te teksty i gesty to aż mną wzdryga, że ludzi potrafią tak oszukiwać i udawać.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 16:21   #44
OlgaPS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 15
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

To ze założyłaś ten temat już świadczy że coś jest na rzeczy i z jesteś być może minimalnie ale minimalnie już zaangażowana. Tak to wygląda. Wcześniej pisał bo był ciekawy i chciał cos nowego upolować. Jak facetowi zależy to odpisuje z reguły raczej szybko jak nie zależy to też odpisuje ale po czasie a jak odpisuje na drugi dzień to hmm. Skoro wcześniej odpisywał normalnie ...to dlaczego teraz nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OlgaPS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 16:57   #45
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja tu bym nie węszyła żony, tylko po prostu uznałabym, że ten facet nie jest zainteresowany niczym więcej poza miłym spędzaniem czasu jak akurat nie ma nic innego do roboty/jest w pobliżu.
Jestem na nie.
Ja byłabym skłonna zakładać każdą ewentualność. Sama umawiałam się z takim pacanem, który odzywał się wyłącznie wtedy, gdy chciał się umówić, a w międzyczasie mogłabym nie istnieć. Czystym przypadkiem wydało się, że jest żonaty. A byłam u niego w domu, a ściślej, byłyśmy we dwie z koleżanką i zwiedziłyśmy wszystkie kąty. I nie stwierdziłyśmy ani śladu kobiety! I to było miejsce, w którym on mieszka do dziś. Z tą samą żoną.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 17:17   #46
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez OlgaPS Pokaż wiadomość
To ze założyłaś ten temat już świadczy że coś jest na rzeczy i z jesteś być może minimalnie ale minimalnie już zaangażowana. Tak to wygląda. Wcześniej pisał bo był ciekawy i chciał cos nowego upolować. Jak facetowi zależy to odpisuje z reguły raczej szybko jak nie zależy to też odpisuje ale po czasie a jak odpisuje na drugi dzień to hmm. Skoro wcześniej odpisywał normalnie ...to dlaczego teraz nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie, że jestem nieco zaangażowana. Było wielkie WOW, chemia i zafascynowanie z obu stron. Nasze pierwsze spotkanie, które miało być tylko kawą, trwało 6h! To on początkowo naciskał. To on się starał. Potem wszystko zaczęło się zmieniać i naszły mnie wątpliwości. Gdy je tu opisałam, spojrzałam na sytuację naprawdę trzeźwo. Zresztą, chyba każda osoba, która mi odpisała, zgodziła się ze mną po przeczytaniu jak wygląda ta relacja. Coś jest nie tak jak powinno. Już nie ważne, co. Fakty są takie, że on nie traktuje tego poważnie. Po powrocie do siebie zmienił się o 180 stopni. Facet po mnie przyjeżdżał, odstawiał do domu, robił śniadania i kurczowo trzymał za rękę, kiedy wracaliśmy z ostatniego spotkania. Byliśmy na kolacji i koncercie. Nigdy nie miał z niczym problemu. Potem mnie olał po całości. Gdybyśmy mieli po naście lat, to może bym to zrozumiała, ale mamy po 35.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 17:30   #47
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
a ściślej, byłyśmy we dwie z koleżanką i zwiedziłyśmy wszystkie kąty. I nie stwierdziłyśmy ani śladu kobiety! I to było miejsce, w którym on mieszka do dziś. Z tą samą żoną.
ale jak to jest możliwe? Tak nic, żadnych drobiazgów w łazience, pary rajstopek, null? Kobita mieszkała tam na co dzień i mieszkanie było pokryte teflonem, nic co było jej nie przywarło?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 17:59   #48
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ale jak to jest możliwe? Tak nic, żadnych drobiazgów w łazience, pary rajstopek, null? Kobita mieszkała tam na co dzień i mieszkanie było pokryte teflonem, nic co było jej nie przywarło?
Jak okazało się później, miała jakieś problemy zdrowotne i dłuższy czas spędziła na leczeniu poza domem.

Analizowałyśmy potem we dwie, jak mogłyśmy niczego nie zauważyć, ale jednak... W szafach i komodach jednakowoż nie grzebałyśmy. A wygląda na to, że trzeba.
Sama bym w to nie uwierzyła.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 18:04   #49
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

A czy on ma może na imię Tomek?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 18:13   #50
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
A czy on ma może na imię Tomek?
Nie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 18:35   #51
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ale jak to jest możliwe? Tak nic, żadnych drobiazgów w łazience, pary rajstopek, null? Kobita mieszkała tam na co dzień i mieszkanie było pokryte teflonem, nic co było jej nie przywarło?
To ja jeszcze dopowiem do historii I am Rock, że sama kiedyś spotykałam się z facetem, u którego też byłam w mieszkaniu. Też - zero, powtarzam: zero śladu kobiety. A jak jeździliśmy samochodem, to mnie nawet wtedy trzymał za rączkę i całował. Taki był kochany. Potem okazało się, że miał narzeczoną, a to mieszkanie, w którym niby mieszkał, odziedziczył po babci i sprowadzał tam sobie dziewczyny, udając, że na co dzień tam mieszka. Ja niestety przy pierwszej wizycie w mieszkaniu odmówiłam seksu i się skończyło całowanie po rączkach. Facet zniknął, a ja dopiero potem wyśledziłam go na naszej-klasie.

Serio, ludzie potrafią być perfidni na wiele naprawdę złych, wyrafinowanych sposobów.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 18:43   #52
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Kombinatorów jest teraz cała masa. Żałuję, że sama musiałam na takiego trafić. Jestem ciekawa czy sobie o mnie przypomni w piątek, czyli dzień przed planowanym wspólnym wyjazdem. Jeśli tak, to mam już ułożone dwa cudowne zdania, które mu powiem.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 18:50   #53
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja byłabym skłonna zakładać każdą ewentualność.
A dla mnie to by nie było istotne w tej sytuacji. Facet nie jest zainteresowany czymś więcej niż seks w locie i tyle, nie on pierwszy i nie ostatni na tym świecie z takim wielkim zaangażowaniem do pierwszego seksu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 19:01   #54
OlgaPS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 15
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Potrafil spedzic z Toba przy kawie 6h a potem nie moze odpisac na sms co zajmuje pare sekund. Rece opadaja facet wydaje sie byc nie w porzadku. Nie pisz do niego poczekaj az sam sie odezwie , wtedy odpisz kiedy indziej i powiedz ze bylas zajeta. Nie wiem ja bym chyba tak zrobila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OlgaPS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 19:22   #55
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez OlgaPS Pokaż wiadomość
Potrafil spedzic z Toba przy kawie 6h a potem nie moze odpisac na sms co zajmuje pare sekund. Rece opadaja facet wydaje sie byc nie w porzadku. Nie pisz do niego poczekaj az sam sie odezwie , wtedy odpisz kiedy indziej i powiedz ze bylas zajeta. Nie wiem ja bym chyba tak zrobila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadza się. Pierwszym razem tłumaczył się, że był z kolegami. Ok, łyknęłam, mógł zabalować. Potem nie było wytłumaczenia. Kolejne to wizyta u rodziny, wczoraj wyciszony telefon. Na początku naszej znajomości, kiedy ja raz nie odpisałam bo byłam na basenie, miałam 3 połączenia od niego i pytanie czemu nie odbieram. Taki paradoks. Najbardziej mnie zdziwiło jak zaproponował to ostatnie spotkanie za tydzień. Dzwoni jak gdyby nic, gada pół godziny, opowiada co robił, pyta co u mnie, przedstawia plany skąd mnie odbierze... Dziwie się też trochę, że facet, który ewidentnie kombinuje zdradza mi każdy swój krok (wiem gdzie będzie miał konferencje, o której godzinie, w jakim miejscu).
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 19:50   #56
OlgaPS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 15
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Nie chcę przesadzać . Z własnego doświadczenia mogę napisac że mężczyzna któremu zależy i jest szczery ,odpisuje bardzo szybko ..nawet na początku znajomości a moze szczególnej na początku. Odpisuje bo myśli zazwyczaj o niej i teskni. Skoro nie odpisuje to może nie chce utrzymywać kontaktu internetowego bo nie lubi ,lub może to jakieś gierki i robi to specjalnie na pewno jest tutaj jakaś nierównowaga skoro kiedy Ty nie odpisałaś ,to on zaczął wydzwaniać a sam nie odpisuje przez dłuższy czas i nic sobie z tego nie robi i na dodatek robi to za każdym razem co jest mało prawdopodobne że jest zawsze zajety. Moje skojarzenia to manipulator lub egoista a może on ma za sobą jakiś związek który niedawno co się zakończył i tkwi w nim emocjonalnie (nie wiem dlaczego o tym pomyślałam ale jakoś mi się nasunęło)..lub po prostu nie lubi pisania SMSow , tylko spotkania twarzą w twarz stąd te jego zabiegi aby Cię zabrac na wycieczkę. Jest też opcja inna najgorsza ,że ma żonę i faktycznie posiada dwie karty i dlatego odpisuje po czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Jest jeszcze jedna ważna kwestia że jest to znajomość z internetu. A znajomości z internetu rządzą się innymi prawami , rozwijają trochę inaczej, jest zazwyczaj więcej znaków zapytania , niedomówień , niepewności itd oczywiście na początku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OlgaPS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 06:54   #57
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez OlgaPS Pokaż wiadomość
Nie chcę przesadzać . Z własnego doświadczenia mogę napisac że mężczyzna któremu zależy i jest szczery ,odpisuje bardzo szybko ..nawet na początku znajomości a moze szczególnej na początku. Odpisuje bo myśli zazwyczaj o niej i teskni. Skoro nie odpisuje to może nie chce utrzymywać kontaktu internetowego bo nie lubi ,lub może to jakieś gierki i robi to specjalnie na pewno jest tutaj jakaś nierównowaga skoro kiedy Ty nie odpisałaś ,to on zaczął wydzwaniać a sam nie odpisuje przez dłuższy czas i nic sobie z tego nie robi i na dodatek robi to za każdym razem co jest mało prawdopodobne że jest zawsze zajety. Moje skojarzenia to manipulator lub egoista a może on ma za sobą jakiś związek który niedawno co się zakończył i tkwi w nim emocjonalnie (nie wiem dlaczego o tym pomyślałam ale jakoś mi się nasunęło)..lub po prostu nie lubi pisania SMSow , tylko spotkania twarzą w twarz stąd te jego zabiegi aby Cię zabrac na wycieczkę. Jest też opcja inna najgorsza ,że ma żonę i faktycznie posiada dwie karty i dlatego odpisuje po czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Jest jeszcze jedna ważna kwestia że jest to znajomość z internetu. A znajomości z internetu rządzą się innymi prawami , rozwijają trochę inaczej, jest zazwyczaj więcej znaków zapytania , niedomówień , niepewności itd oczywiście na początku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Podejrzenia, że nie lubi pisać smsów odpadają, bo na początku robił to często i chętnie. Kontakt wyglądał normalnie. Raz ja zaczynałam rozmowę, raz on i ta rozmowa się toczyła. Obojętnie czy poprzez smsy czy telefon. Jasne, że nie pisaliśmy do siebie co 15 minut, ale wszystko było dobrze, z umiarem i bez olewania. Potrafił odpisać będąc w pracy i nie tłumaczył się mętnie kolegami, brakiem czasu, brakiem dźwięku w telefonie. Zresztą, krótki odpowiedź na smsa jeśli nie ma się czasu na telefon to 20 sekund! Smutna prawda jest taka, że liczył na fajną zabawę jeżdżąc po kraju. Całkiem możliwe, że takich kobiet ma więcej. Wczoraj nie odezwałam się słowem, on też nie i tak już pewnie pozostanie.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 08:17   #58
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Podejrzenia, że nie lubi pisać smsów odpadają, bo na początku robił to często i chętnie. Kontakt wyglądał normalnie. Raz ja zaczynałam rozmowę, raz on i ta rozmowa się toczyła. Obojętnie czy poprzez smsy czy telefon. Jasne, że nie pisaliśmy do siebie co 15 minut, ale wszystko było dobrze, z umiarem i bez olewania. Potrafił odpisać będąc w pracy i nie tłumaczył się mętnie kolegami, brakiem czasu, brakiem dźwięku w telefonie. Zresztą, krótki odpowiedź na smsa jeśli nie ma się czasu na telefon to 20 sekund! Smutna prawda jest taka, że liczył na fajną zabawę jeżdżąc po kraju. Całkiem możliwe, że takich kobiet ma więcej. Wczoraj nie odezwałam się słowem, on też nie i tak już pewnie pozostanie.
Sluchaj a może na poczatku mial wiecej czasu bo byl np.w delegacji w jakimś innym mieście? Potem wrócił do "siebie" a tam ma kogoś na stałe, więc kontakt przygasł automatycznie.
Facet jest ściemniaczem, ale ja bym się pobawiła w jakąś gierkę (bo lubię takich ludzi sprowadzać na ziemię), może rzeczywiście poczekaj nich sam sie odezwie? Niech sobie roi plany o wspólnym wyjeździe. Nie zaprzeczaj. Nie potwierdzaj. Zobaczysz czy zintensyfikuje kontakt.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 08:24   #59
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Dziwie się też trochę, że facet, który ewidentnie kombinuje zdradza mi każdy swój krok (wiem gdzie będzie miał konferencje, o której godzinie, w jakim miejscu).
Ale wcale nie jest powiedziane, że on kombinuje i że musiałby cokolwiek ukrywać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 08:40   #60
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Podejrzewam, że mogę być tą drugą

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale wcale nie jest powiedziane, że on kombinuje i że musiałby cokolwiek ukrywać.

Raczej nie można już wierzyć w szczerość jego intencji. Facet ewidentnie odnawia kontakt tylko wówczas kiedy mamy się spotkać. W międzyczasie ani razu się nie odezwał, a na 90% moich prób kontaktów nie odpowiedział. Kiedy mi wciskał kit, że balował z kolegami, odpisywał na smsy z innego numeru telefonu. Więc to nie jest kwestia braku czasu.



Jasne, mogłabym powiedzieć, że po prostu stracił zainteresowanie, ale on chce kolejnego spotkania i to wyjazdowego. Wiadomo, że nie będziemy tylko chodzić za rączkę po rynku. Sypiamy ze sobą, więc chyba jest jasne, że liczy na przelotny i łatwy seks.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-09 09:59:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.