Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-25, 22:58   #841
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Otóż mam problem - jak w tytule . Jestem z moim TŻ 4 lata, za dwa lata ślub, ja mam 21 on 22 lata to tak tytułem wstępu, żeby chociaż trochę nakreślić sytuację. Chodzi o to, że mój TŻ czasami "przebąkuje" że bardzo marzy mu się TRÓJKĄT . Oczywiście nie ma mowy o jakimkolwiek zmuszaniu mnie, sama też wiem, że nie powinnam robić czegoś takiego wbrew sobie. Z punktu mojego tż wygląda to tak: robi delikatne, nieśmiałe aluzje, jak mówie, że mi przykro tego słuchać i że pewnie ja mu nie wystarczam mówi, że wcale tak nie jest i się zamyka (mam wrażenie, że głupio mu, że mnie zasmucił), ponadto tłumaczy, że dla faceta to "całkiem co innego" bo chodzi tylko o doznania "erotyczne" - czysty seks (dla mnie to brzmi jak odruch typowo zwierzęcy). Dodam, że on przede mną miał dwie partnerki, natomiast dla mnie był pierwszy. Trochę na przekór jemu powiedziałam, że ja także chciałabym się wdać w namiętny romans, żeby spróbować jak to jest z innym (moja fantazja, która pozostaje tylko w sferze fantazji i nie mam zamiaru jej spełnić) to powiedział, że to co innego bo kobiety angażują się emocjonalnie. Dodam jeszcze, że zasugerowałam mu, że skoro w tym wieku nie wystarcza mu jedna partnerka (a raczej już mu się nudzi ) to na pewno kiedyś mnie zdradzi więc nie wiem czy chce z nim być, jego odpowiedz - że jakby chciał mnie zdradzić to by się mnie nie pytał, a chce to zrobić ze mną a nie za moimi plecami. Ja rozumiem, że 90% facetów ma fantazje na temat trójkąta, ale chyba nie każdy mówi o tym swojej dziewczynie. Fakt, że jesteśmy w każdej sprawie ze sobą szczerzy i nie ma między nami tematów tabu, ale sama nie wiem czy On nie przesadza. Proszę Was zatem o chłodne ocenienie sytuacji - czy powinnam się tym przejmować, czy raczej nie tworzyć sztucznie problemów? z góry dziękuje
Nie wiem jak w związku, ale po za związkiem kiedy jest się w stanie singielstwa, w stanie ''wolnym'' bym wolała (ponieważ trójkąt jest moją fantazją ) w konfiguracji 2M+1K no i wtedy jak po za związkiem kolesie muszą być dla siebie obcy, w ogóle cała trójka musi być najlepiej sobie obca. Uważam, że względy bezpieczeństwa i w jakimś stopniu ''anonimowość''.

A jak w związku to coś jak cuckold, ale gdy facet najpierw jest biernym obserwatorem (ten zdradzany), a po chwili się dołącza
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 07:42   #842
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w związku, ale po za związkiem kiedy jest się w stanie singielstwa, w stanie ''wolnym'' bym wolała (ponieważ trójkąt jest moją fantazją ) w konfiguracji 2M+1K no i wtedy jak po za związkiem kolesie muszą być dla siebie obcy, w ogóle cała trójka musi być najlepiej sobie obca. Uważam, że względy bezpieczeństwa i w jakimś stopniu ''anonimowość''.

A jak w związku to coś jak cuckold, ale gdy facet najpierw jest biernym obserwatorem (ten zdradzany), a po chwili się dołącza
Ja zaliczyłam też trójkąt w związku, ale to nie miało charakteru cuckold, bo to był otwarty związek. Nie było gierek typu "popatrzę jak jestem zdradzany, a potem dołączę". A z taką fantazją z dwoma obcymi to ta scena z "Nimfomanki" mi się przypomniała

patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 16:49   #843
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ja zaliczyłam też trójkąt w związku, ale to nie miało charakteru cuckold, bo to był otwarty związek. Nie było gierek typu "popatrzę jak jestem zdradzany, a potem dołączę". A z taką fantazją z dwoma obcymi to ta scena z "Nimfomanki" mi się przypomniała

Jeśli chodzi o cuckold w związku to do tego musi być mega zaufanie z obu stron i oczywiście ta druga strona (bo pierwsza proponuje) musi wyrazić chęć, żeby się to odbyło. W innym przypadku (gdy występuje trójkąt kobiety z dwoma facetami, ale tym pierwszym nie jest jej partner życiowy) uważam za zdradę.

Ogólnie cuckold uważane jest jako ''zdrada kontrolowana'', ale ja w tym zdrady właśnie nie widzę, tylko trójkąt za zgodą dwóch osób. Zapraszają trzecią najlepiej ''randomową'' osobę, spotykają (najlepiej kilka razy) się aby bliżej ją poznać, jej zaufać no i jazda. Odbywa się trójkąt.

Z obcymi facetami tak samo, trzeba się choć trochę poznać, żeby pójść w to i myślę trójkąt czy w związku czy nie to też kwestia dojrzałości bo to poważna decyzja.

Co do Nimfomanki filmu nie oglądałam, choć wiem, że są dwie części bo nigdy nie mogłam się skusić na ten film. Jakoś nie przemawia do mnie osoba Charlotte Gainsbourg. Uczyłam się o tej aktorce na lekcjach francuskiego Wcześniej jej nie znałam, więc nie wypowiadam się na temat jej aktorstwa gdyż nie widziałam z nią ani jednego filmu z jej udziałem. Na razie oceniam ją przesz pryzmat aparycji i nie jestem w stanie powiedzieć, że jest ładną atrakcyjną kobietą.

Jednak może kiedyś zrobię sobie taki maraton ''Nimfomanki''.
Po za tym Lars von Trier to dość mocny i kontrowersyjny duński reżyser (subiektywne moje zdanie). Porównałabym go do polskiego Wojciecha Smarzowskiego jeśli chodzi o ''mocne i kontrowersyjne kino'', dosadne w każdym razie.

To tak na marginesie oczywiście

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-06-26 o 22:47
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 07:43   #844
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Charlotte Gainsbourg jako aktorkę uwielbiam, ale o gustach podobno się nie dyskutuje..

Scenę przypomniałam, bo dotyczy dokładnie fantazji z dwoma obcymi. Żądna nowych przygód Joe (grana przez Gainsbourg) umawia się przez tłumacza z dwoma nieznajomymi afrykańskimi imigrantami na trójkąt, po czym cała trójka spotyka się w tanim hoteliku. Scena jest dość humorystyczna, bo seks poprzedza dość długa dyskusja między facetami w ich niezrozumiałym dla nas języku (nie jest tłumaczona), w której zapewne chodzi o to który z nich ma penetrować waginę, a który odbyt
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:54   #845
MiA1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Witajcie Dziewczyny!

Zapytam dość bezpośrednio, zważywszy na tematykę wątku - wraz z moim Partnerem poszukujemy Kobiety do układu 2k + m. Czy znajdę tu zainteresowaną Koleżankę?

Całuję,

A.
MiA1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 10:50   #846
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
ja mam 21 on 22 lata to tak tytułem wstępu, żeby chociaż trochę nakreślić sytuację.
Mamy w związku takie doświadczenia.... 2+1 i 2+2, ale dojście do nich zajęło nam wiele czasu.... Zanim poznaliśmy sami siebie i nawzajem, zanim nie staliśmy się absolutnie pewni siebie...

Nie sadze byśmy byli razem i przeżyli tyle wspaniałych chwile, gdybyśmy rzucili się na głęboką wodę tak wcześnie...

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że mój TŻ czasami "przebąkuje" że bardzo marzy mu się TRÓJKĄT
Jak znaczącej liczbie facetów....
Ale fantazje 1/2 to nie to samo co wspólne fantazje...

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Trochę na przekór jemu powiedziałam, że ja także chciałabym się wdać w namiętny romans, żeby spróbować jak to jest z innym (moja fantazja, która pozostaje tylko w sferze fantazji i nie mam zamiaru jej spełnić)
Never say never... ;-)
Kto wie co przyniesie przyszłość. Może oboje będziecie tego chcieć.
Z jednej strony nie ma sie do czego śpieszyć i od razu próbować wszystkiego bez zastanowienia.... z drugiej nie warto czekać w nieskończoność i pozwalać życiu płynąć obok.

W każdym razie to musi być świadoma i szczera chęć obojga wynikającą z chęci dania czegoś partnerowi i sobie a nie tylko sobie.

Z tego co napisałaś wydaje mi się, że ani ty ani on na tym etapie nie jesteście.
Nie jesteście pewni siebie względem partnera.... Macie czas.
Zazdrość wynika często ze strachu o własna pozycję w związku. Dopóki tu nie będzie pewności i jasności.... że seks seksem, ale ma się do kogo wracać i po co - po naszych fajnych przygodach i wcześniej wiemy... że seks, przygody razem są super, ale nie chcielibyśmy z nikim innym dzielić codzienności i szczęścia, przyjemności, trosk i kłopotów niż ze sobą.

Dopiero gdy będziecie na takim etapie, po innych eksperymentach, które wymagają swobodnej, bezpieczniej, pełnej zaufania rozmowy ze sobą można rozważać kolejne "kroki wtajemniczenia".

Nam 10 lat temu takie układy 2+1 czy 2+2 też do głowy nie przychodziły... ale ludzie, potrzeby, perspektywa spojrzenia na świat, związek, samych siebie też sie zmienia.

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
to powiedział, że to co innego bo kobiety angażują się emocjonalnie.
To właśnie brzmi jak niegotowość emocjonalna - a ta jest podstawą - do takich pomysłów. IMHO.

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że zasugerowałam mu, że skoro w tym wieku nie wystarcza mu jedna partnerka (a raczej już mu się nudzi ) to na pewno kiedyś mnie zdradzi więc nie wiem czy chce z nim być
Skoro dochodzicie do takich wniosków i takich rozmów, to ja bym sie z tym ślubem nie spieszył....

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że 90% facetów ma fantazje na temat trójkąta, ale chyba nie każdy mówi o tym swojej dziewczynie. Fakt, że jesteśmy w każdej sprawie ze sobą szczerzy i nie ma między nami tematów tabu, ale sama nie wiem czy On nie przesadza.

Patrząc z własnej perspektywy, myślę, ze dziewczynie o której myślę poważnie tego bym nie zaproponował mając dwadzieścia pare lat...

Ale w tym wieku o ślubie tez nie myślałem, to była taka sama abstrakcja.

Pobraliśmy się mając 29 i 28 lat i będąc razem już wtedy 7 lat jako para.

Cytat:
Napisane przez A_D Pokaż wiadomość
Proszę Was zatem o chłodne ocenienie sytuacji - czy powinnam się tym przejmować, czy raczej nie tworzyć sztucznie problemów? z góry dziękuje
Trójkątem bym sie nie martwił - u nas ten temat pare razy na przestrzeni lat się pojawił oczywiście - bardziej w żartach - ale podjecie wtedy, nas obojga było - pomimo, ze gdzieś fantazja w nas była - na NIE.

Przyszedł czas, że się to zmieniło...

Za to tak jak wspomniałem osobiście poważnie przemyślałbym potrzebę brania ślubu.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 23:01   #847
stokrota01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 7
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Jestem w staly zwiazku, od kilku lat zapraszamy mezczyzn do naszego lozka , wreszcie poznalismy faceta ktory zna swoje miejsce w tym ukladzie, swietnie sie rozumiemy . Mam jednak pewien techniczny problem, mianowicie nasz obecny partner ma duzego penisa, bywa ze sprawia mi bol... Klopot polega na tym, ze po spotkaniu jestem obtarta w srodku i szersza. Jestesmy z mezem swietnie dopasowani wagina-penis i chce zeby tak pozostalo... Co robic, moze ktos mial podobnie...
stokrota01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-26, 11:00   #848
Lopezz187
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Czy tak trudno jest o trójkąt 2 M + K ??
Pragne zobaczyć jak inny facet bierze kobiete, podczas gdy ja liże jej cipke i stópki.
Może jakaś Pani chce spełnić fantazje...
Lopezz187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 14:24   #849
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Lopezz187 Pokaż wiadomość
Czy tak trudno jest o trójkąt 2 M + K ??
Pragne zobaczyć jak inny facet bierze kobiete, podczas gdy ja liże jej cipke i stópki.
Może jakaś Pani chce spełnić fantazje...
"Pragnę zobaczyć jak inny facet bierze moją kobiete" nigdy tego nie zrozumiem.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 15:06   #850
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
"Pragnę zobaczyć jak inny facet bierze moją kobiete" nigdy tego nie zrozumiem.
To chyba dosc popularny nurt fetyszy, nawet nie tyle w trojkacie co po prostu w formie ogladania jak ktos bierze żone.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 19:42   #851
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Do konca to zdrowe nie jest dla mnie ale to tylko moje zdanie.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-26, 23:24   #852
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Do konca to zdrowe nie jest dla mnie ale to tylko moje zdanie.
Dla mnie też, bo poczulabym się jak jedynie obiekt seksualny oraz, że mój facet raczej za bardzo mnie nie kocha, skoro nie byłby o mnie zazdrosny. Zresztą ja mam podejście, że w łóżku jest miejsce tylko dla dwóch osób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 13:53   #853
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87116847]Dla mnie też, bo poczulabym się jak jedynie obiekt seksualny [/quote]
Nie lubisz czuć się pożądana przez swojego faceta?
[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87116847]oraz, że mój facet raczej za bardzo mnie nie kocha, skoro nie byłby o mnie zazdrosny. [/quote]
A mi się wydawało, że w związku nie chodzi o to aby być zazdrosnym o partnera, ale żeby czuć się szczęśliwym i spełnionym przy tej drugiej osobie oraz żeby druga osoba odczuwała to w podobny sposób.
[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87116847]Zresztą ja mam podejście, że w łóżku jest miejsce tylko dla dwóch osób [/QUOTE]
W takim razie nie ma o czym gadać, bo potrzebujesz faceta o innych preferencjach.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 14:10   #854
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie lubisz czuć się pożądana przez swojego faceta?

A mi się wydawało, że w związku nie chodzi o to aby być zazdrosnym o partnera, ale żeby czuć się szczęśliwym i spełnionym przy tej drugiej osobie oraz żeby druga osoba odczuwała to w podobny sposób.

W takim razie nie ma o czym gadać, bo potrzebujesz faceta o innych preferencjach.
Lubię się czuć pożądana tylko przez mojego faceta i tylko przez niego

Jeśli się kocha to lekka zazdrość jest normalna, bo chcemy wyłączności. Przynajmniej ha tak mam i moi faceci rak mieli

No i właśnie dlatego szukam takiego co ma takie samo podejście jak ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 14:29   #855
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87116847]w łóżku jest miejsce tylko dla dwóch osób [/QUOTE]

Kup większe łóżko. ;-)
Mnie/nam sie też tak długo wydawało... ale z czasem zmieniliśmy zdanie i nie żałujemy.

Zazdrości nie ma... bo dlaczego miałaby być?
Zazdrość to wynik strachu i niepewności, że ktoś nam zabierze coś drugiego, ukochanego albo, że my sami dla tego kogoś nie jesteśmy wystarczająco dobrzy...

My sie tego nie obawiamy a do tego widok partnera, ukochanej osoby w takim zadowoleniu... mrrrrrr....

A żeby stanąc na uszach to nie da sie tego powtórzyć, za-symulować, itd...

My oboje lubimy kobiety, wiec trójkat z kobietą (pod warunkiem, że wszyscy we troje sie lubimi, szanujemy - łóżku mamy zasade, że nie ma równych i równiejszych) to coś czego żadne z nas w pojedynkę nie da drugiej stronie.

Obudzenie się w troje rano, splatani, uśmiechnięci, przytuleni... bardzo fajny moment.

Uznalismy ze zycie jest zbyt krótkie by nie sprawdzić, a skoro nam sie podoba to dlaczego z tego rezygnować.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 14:35   #856
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Spoko, jak Wam obojgu to pasuje. Ja nigdy nie próbowałam i nie będę, bo na szczęście ani ja ani moi partnerzy takich potrzeb nie mieliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 15:55   #857
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Kup większe łóżko. ;-)
Mnie/nam sie też tak długo wydawało... ale z czasem zmieniliśmy zdanie i nie żałujemy.

Zazdrości nie ma... bo dlaczego miałaby być?
Zazdrość to wynik strachu i niepewności, że ktoś nam zabierze coś drugiego, ukochanego albo, że my sami dla tego kogoś nie jesteśmy wystarczająco dobrzy...

My sie tego nie obawiamy a do tego widok partnera, ukochanej osoby w takim zadowoleniu... mrrrrrr....

A żeby stanąc na uszach to nie da sie tego powtórzyć, za-symulować, itd...

My oboje lubimy kobiety, wiec trójkat z kobietą (pod warunkiem, że wszyscy we troje sie lubimi, szanujemy - łóżku mamy zasade, że nie ma równych i równiejszych) to coś czego żadne z nas w pojedynkę nie da drugiej stronie.

Obudzenie się w troje rano, splatani, uśmiechnięci, przytuleni... bardzo fajny moment.

Uznalismy ze zycie jest zbyt krótkie by nie sprawdzić, a skoro nam sie podoba to dlaczego z tego rezygnować.
Jak to mówią nie moje łóżko nie moja sprawa.Jednak nie wiem czy akurat dobrze jest że co raz więcej ludzi się decyduje na takie zabawy.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 19:04   #858
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jak to mówią nie moje łóżko nie moja sprawa.Jednak nie wiem czy akurat dobrze jest że co raz więcej ludzi się decyduje na takie zabawy.
Możesz jakoś rozwinąć myśl? Co miałoby z tego wyniknąć złego?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 19:29   #859
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87119572]Możesz jakoś rozwinąć myśl? Co miałoby z tego wyniknąć złego?[/QUOTE]Nawet chyba na wizażu były opisywane przypadki, że związki się rozpadły po takich przygodach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-27, 19:52   #860
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87119637]Nawet chyba na wizażu były opisywane przypadki, że związki się rozpadły po takich przygodach
[/QUOTE]No i dobrze, że się rozpadły, skoro ewidentnie do siebie nie pasowali.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 06:03   #861
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jak to mówią nie moje łóżko nie moja sprawa.Jednak nie wiem czy akurat dobrze jest że co raz więcej ludzi się decyduje na takie zabawy.
Gdyż albowiem...?

---------- Dopisano o 06:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87119637]Nawet chyba na wizażu były opisywane przypadki, że związki się rozpadły po takich przygodach
[/QUOTE]

Jak sie ma rozpaśc to sie rozpadnie.
Zwiazki zreszta rozpadaja sie z wielu powodow, nie tylko seksu.
My nie chcemy sie bac "na zapas", z drugiej strony nie rzucilismy se na gleboka wode od razu.
Decyzje poprzedzily wielomiesieczne rozmowy i absolutna szczerosc z obu stron. Nikt nikogo do niczego nie namawial, nie przkonywala... raczej sprawdzalismy czy to nasz wspolna fantazja/potrzeba/deczyja.

Bron Boze nie byl to pomysl na naprawe czegos czy z powodu znudzenia soba.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 11:17   #862
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Gdyż albowiem...?

---------- Dopisano o 06:03 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------



Jak sie ma rozpaśc to sie rozpadnie.
Zwiazki zreszta rozpadaja sie z wielu powodow, nie tylko seksu.
My nie chcemy sie bac "na zapas", z drugiej strony nie rzucilismy se na gleboka wode od razu.
Decyzje poprzedzily wielomiesieczne rozmowy i absolutna szczerosc z obu stron. Nikt nikogo do niczego nie namawial, nie przkonywala... raczej sprawdzalismy czy to nasz wspolna fantazja/potrzeba/deczyja.

Bron Boze nie byl to pomysl na naprawe czegos czy z powodu znudzenia soba.
Poczytajcie troszkę o rewolucji seksualnej to się dowiecie.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 11:28   #863
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Poczytajcie troszkę o rewolucji seksualnej to się dowiecie.
Uzylas argumentu, to ciebie pytam...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 11:59   #864
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Uzylas argumentu, to ciebie pytam...
Już tutaj to pisałam.Pruderia i wyzwolenie seksualne ma swoje negatywne strony.Wiele artykułów o tym czytałam ale czy to znajdzie potwierdzenie chyba trzeba jeszcze poczekać.Są zwolennicy jak i przeciwnicy jak wszędzie.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 12:45   #865
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Ja tam nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem, niech kazdy sobie zyje jak chce.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 13:18   #866
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Ja tam nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem, niech kazdy sobie zyje jak chce.
Dokładnie po prostu mam swoje zdanie na ten temat i tyle ale nikomu nie każe zmieniać swojego stylu życia.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 13:46   #867
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
nikomu nie każe zmieniać swojego stylu życia.
Ta twoja postawa jest wybitnie antynarodowa ;-)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 13:55   #868
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Ta twoja postawa jest wybitnie antynarodowa ;-)
Czemu?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 14:17   #869
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez Mr_Ewok Pokaż wiadomość
Ta twoja postawa jest wybitnie antynarodowa ;-)
?

Czy Ty próbujesz mieszać polityczne wątki to preferencji seksualnych?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 07:24   #870
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Czemu?
Gdyż zgodnie z modelem przyjętym w wielu krajach, które "wstają z kolan", robią sie "great again", itp. należy nawracać wszystkich inaczej myślących na jedyną słuszną drogę do wielkości.

Skoro masz ww. zakresie konserwatywne poglądy, to stanowczo nie powinnaś się zgadzać ze mną w zakresie "niech każdy żyje sobie tak jak mu dobrze" ale podjąć próbę nawrócenia na ścieżkę prawdy (patrz Białystok) a po fiasku spalić na stosie ;-)

A tak to niestety.... jesteś równie zepsuta do szpiku kości jak ja

Zakładam, że zrozumiałaś iż wcześniejsza wypowiedź to był żart?

Szacun, za tolerancje - gdyby wszyscy patrzyli na różne aspekty życia tak samo, to by było nudno... tyle że rożne poglądy na różne sprawy nie powinny być powodem do agresji i "wojny" miedzy ludźmi jak u nas i w paru innych krajach ostatnimi czasy :-(

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
?

Czy Ty próbujesz mieszać polityczne wątki to preferencji seksualnych?
Oto jest pytanie....

A co do trójkątów i innych figur w łóżku - jeśli ktoś ma takie fantazje - to stwierdzam, że dużo łatwiej i na swój sposób bezpieczniej jest nawiązać kontakt z parą i "bawić sie" (nie do końca lubię to określenie) w konfiguracji 2m+2k, niż z singielką. Trójkąt z singielką (choć super) jest jednak bardziej ryzykowny dla osób w takim układzie i trudniejszy do zrealizowania.

Z singlem nie mam żadnych doświadczeń więc się nie wypowiem.

Edytowane przez Mr_Ewok
Czas edycji: 2019-08-29 o 07:28
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-30 16:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.